Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 6 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Požiūris - komentarai ir nuomonės
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-01-19, 14:18 

Viskas sąlyginai paprasta - reikia įjungti savo mąstymo aparatą, ką daugelis pamiršta, pasitikėdami medijų brukama info kartu su gatavai paruoštomis išvadomis ir netgi siūloma pasaulėžiūra.
Pasirinkimas nėra didelis. Galima priimti tai, kaipo realybę arba bandyti ieškoti alternatyvių informacijos šaltinių duotu klausimu ir paskum pačiam spręsti rebusą - o kaip čia yra iš tikro?
Aišku viena - netgi visokios mokslinės teorijos apie juodąją materiją ir energiją jau kelia abejonių, anksčiau stebėtos žvaigždės kažkur prašampa, tai pasitikėti aklai brukama informacija yra mažų mažiausiai kvaila.
Mąstančio žmogaus įprotis nieko iš anksto neatmesti, bet viską pertikrinti ne vieną kartą gali nervinti netgi visažinius telefonų brūžintojus...
  • +1

Reputacija: +12

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-01-19, 18:04 

Kažkoks šlamštas tas straipsnis.
Šviesolaidinis internetas pas mane priemiestyje 100/100 Mbps 9,98€/mėn, ar čia yra ta suma kuria reikia taupyti, kad įpirktum 5G ryšį su ribotu duomenų kiekiu? Taip išeina, kad aš parėjęs namo turiu "5G revoliuciją" savo mobilkoj ir galiu pasidžiaugti visais 5G "privalumais", bent jau namie, tai kodėl tada aš jungiu galingą kompą ir naudojuosiu pilnaverčiu internetu bei viskuo kitu apie ką mobilkoj tik pasvajoti gali?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1561

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-01-20, 00:27 

Man tai nepatiks, kad del mazos skvarbos, situ 5G siustuvu prikabins ant kas 10 namo.
  • +1

Reputacija: +92

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-01-20, 09:21 

Benediktas rašė:
Man tai nepatiks, kad del mazos skvarbos, situ 5G siustuvu prikabins ant kas 10 namo.

po 10 ant namo*
  • +1

Reputacija: +351

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-01-20, 11:01 

bahuriux rašė:
Kažkoks šlamštas tas straipsnis.
Šviesolaidinis internetas pas mane priemiestyje 100/100 Mbps 9,98€/mėn, ar čia yra ta suma kuria reikia taupyti, kad įpirktum 5G ryšį su ribotu duomenų kiekiu? Taip išeina, kad aš parėjęs namo turiu "5G revoliuciją" savo mobilkoj ir galiu pasidžiaugti visais 5G "privalumais", bent jau namie, tai kodėl tada aš jungiu galingą kompą ir naudojuosiu pilnaverčiu internetu bei viskuo kitu apie ką mobilkoj tik pasvajoti gali?

straipsnyje turbut kalba apie Jav rinka. ten tokio interneto, kuri turi dabar, gautum nebent tik dideliame mieste, o kaina butu arti 100$. reciau apgyvendintose teritorijose toks dalykas, kaip sviesolaidis ten neegzistuoja
  • +1

Reputacija: +94

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume