Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 4 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-02-27, 22:13 

Savo kaime esu gerbiamas žmogus. Gal ir prasiskolinęs, bet skaičiuot aš moku puikiai. Todėl pasakysiu pusiau inteligentiškai (daugiau iš mamos pusės): jums "perekupams" b???t viskas tvarkoj su makaulėm? Nepatingėjau ir patikrinau - taip, skirtumas net 8032 EUR :)) Juokdariai ir dar juokingesni pakalikai vartotojai. Net graudu, tik va įdomu kaip rinkodaros specas kainą sumanė... Žiū žiū, palauk, kuri šiandien diena? 31 gruodžio, ok... Hmm, buto numeris? 9. Ir.. pala.. Angelė, kiek dabar Volodiai "Kardanui" suėjo? 32? Aha, ok 32. Nu va - kainą darom 31 932 €. UAB Z J B.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-02-27, 22:24 

PlepysJonas rašė:
Savo kaime esu gerbiamas žmogus. Gal ir prasiskolinęs, bet skaičiuot aš moku puikiai. Todėl pasakysiu pusiau inteligentiškai (daugiau iš mamos pusės): jums "perekupams" b???t viskas tvarkoj su makaulėm? Nepatingėjau ir patikrinau - taip, skirtumas net 8032 EUR :)) Juokdariai ir dar juokingesni pakalikai vartotojai. Net graudu, tik va įdomu kaip rinkodaros specas kainą sumanė... Žiū žiū, palauk, kuri šiandien diena? 31 gruodžio, ok... Hmm, buto numeris? 9. Ir.. pala.. Angelė, kiek dabar Volodiai "Kardanui" suėjo? 32? Aha, ok 32. Nu va - kainą darom 31 932 €. UAB Z J B.

gal mokesciu lengvatos kokios tai?
  • 0

Reputacija: +1213

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-02-28, 01:00 

straipnis - reklaminis. prancuzijos kaina pateikta be batarkes, ja reikia arba pirkt uz 8k arba nuomuoti uz 120e menesiui va ir visas kainu skirtumas.
  • +1

Reputacija: +33

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume