Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasiūlymai ir pageidavimai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-06, 22:06 
     
svetys rašė:
Neleiskit kionig į dieną rašyti daugiau 1-3 komentarų (kol neišmoks kultūringai reikštis)
Kultūringo bendravimo nusipelno tik tie, kurie jo verti. Kurie to nenori, bendrauju jų pačiu stiliumi, nes jiem taip priimtina. Tas pats galioja ir tau. O jeigu tokie dalykai kaip sarkazmas ir ironija yra tau svetimi - niekuo negaliu padėti.

Unikali durnaropė rašė:
Pirmyn, banink, seniai laukiu . Bet kai pats tamsta tai leidi, skatini ir papildai savuoju trolinimu, tuom tokie troliai, kaip durnaropė ir naudojas .
Bananų, kad ir dabar galima parūpinti suteikiant tamstai dar išskirtinesnį dėmesį. Bet kas iš to? Aš žinau, kad bausmė turi labai nevienareikšmį efektą, bet kartais pamuštruoti reikia.

Leidimas nėra oficialus, o iki tam tikro lygio galima. Baisios cenzūros nėra, o jeigu būtų, kurią lengvai galima suorganizuoti - visi rėktų, kad tai yra žodžio laisvės ribojimas. Ne to aš siekiu. Esmė, kad laviruojame tarp to kas galima ir to, kas negalima, neperžengdami ypatingai sveiko proto ribų. Žvelgiant į interneto amžių, tai daugiau čia nieko kito ir nebeliko daryti kaip tik trolinti ir lieti savo nuoskadas iš neturėjimo kas veikti. :sad:

Animosity rašė:
Negalima būtų tiesiog kitaip sugrupuoti pergrupuoti temas? Dabar jų labai daug, tarkime einame į "Švietimas" ir iš jo išsišakoja 10 temų, pasirenkame "Aukštasis mokslas", išsišakoja dar 6 temos, pasirenkame "Parama tyrimams ir studijoms", išlenda paskutinės dvi.<..>
Manau, kad konkrečius pasiūlymus būtų geriau rašyti į atskirą temą, kuri seniai jau guli pilna pasiūlymų ir pageidavimų skyrelyje: http://www.technologijos.lt/diskusijos/ ... 235#348235 Taip bus geriau, kadangi dabartinė tema yra kiek kitokio pobūdžio ir viskas nesusimaišys ir pasimes tarp aštrių diskusijų bei neutralių pasiūlymų ar pastebėjimų.
 • +1


_________________
Kliūtis pradedame matyti tada, kai nukreipiame žvilgsnį nuo tikslo | Henry Ford


Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-01-13, 02:37
Pranešimai: 12954
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +251
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-07, 08:25 
     
Unikali durnaropė rašė:
Vytautas rašė:
O kitus pamokyti dirbti už ačiū daug kas sugeba. Deja, aš pats neturiu tiek naglumo.
Čia tamstos ir yra problema. Niekaip nesuprantu tokio požiūrio, kaip gero darymas reiškia turėti sau naudos ir iš to pragyvent. Dejuojat, kad nieks nepadeda... Gal prikelt temas, kur, tarkim ir rwc siūlė savo nemokamą pagalbą, tik su sąlygą, kad jis padės, o ne vienas viską padarys už jus. Kuom viskas baigės?
Cituoti:
Rimti straipsniai niekada ir nesulaukė didelio dėmesio, nebūkit gi tokie optimistai.
Apie rimtus dalykus galima parašyti ir labai paprastai, ir su humoro gaidele, ir šiaip, skaniu pokštingu stiliumi, kad liaudis bent kiek suprastų apie ką kalbama, kad būtų už ko užsikabinti ir pradėti galbūt daugiau domėtis. Ką iš esmės kartais Povilaitis ir padaro (tik gal per mažai, ir per retai). Na čia galioja tik tuo atveju, jei siekiat mokslo ir technologijų populiarinimo. Panaštu, kad ne - „tačiau nebuvo ir nebus jokios fanatiškos idealoginės linijos“. Arba: „Jame yra visko - kažkiek ir mokslo populiarinimo, kažkiek ir viso kito. Toks jis ir bus, mat jokia idealogija mūsų nespaudžia“ - kai vienas straipsnis paskęsta visame Sauliaus ir delfių bulvare, tai praktiškai nelieka ir to populiarinimo. Yra pagrinde bulvaras, su ant durniaus kartais išmetamais normaliais straipsniais. Man gaila tamstos bendravardžio, kad jo darbas taip eina šuniui ant uodegos.
Cituoti:
Jei turit minčių ir idėjų, kaip viską pagerinti, dalinkitės
tai, kad visos idėjos, kurioms reiktų net visai nedaug laiko skirti, Jūs tamstele, pastoviai atšaunat kada nors, neturim laiko, reikia, jei ne šiais, tai kitais metais ir taip toliau ir panašiai. Minčių YRA, stipriai pralenkiančių Jūsų pirminę ideologiją, bet kaip ir pridera tikram [s]lietuviui[/s] - špygutę Jums. Kokiu tikslu, kad visi pasiūlymai ir idėjos eilinį kartą atsitrenktų į sieną?
Cituoti:
Kaip tarkim, pritraukti rimtus autorius, kurių vienam straipsniui reikėtų pusės portalo mėnesinių pajamų.
Visų pirma, pats tinklapis privalo būti atitinkamai patrauklus tiek dizaino, tiek ergonomikos, tiek ir įvaizdžio prasme. Sakykim yra žmogus, kuris kokį kartą kitą per mėnesį galėtų prisėsti ir esant mūzai parašyti ką nors kokybiško, bet... Kada paskutinį kartą žiūrėjot į savo tinklapį. Save gerbiančiam žmogui neturėtų kilti noras lįsti ten, kur reklamose vien užpakaliai ir papai, ir visokios jūtūbinės naujienos su grąžtais prie smilkinio.
Vytautas rašė:
Kartais tikrai kyla klausimai, kodėl gi vis pasigirsta tokie bambėjimai? Gal čia jaunatviškas idealizmas matyti mūsų svetainę pagal romantišką idėją, o ne tokią kokia ji yra? Sakoma, jog pagrindiniai šeimyniniai konfliktai prasideda tuomet, kai tiek JIS, tiek JI pagaliau aprimus jausmams pamato tikrąjį antrosios pusės paveikslą, labai mažai atitinkantį pradinę romantinę idėją. Aišku, seka nusivylimas, nepasitenkinimas, pykčiai. Kol galiausiai susitaikoma su tokiu žmogumi, koks jis yra. Kai kas, žinoma, ir nesusitaiko - ne veltui skyrybų pas mus netrūksta
Tamstele, o žinai kodėl taip būna? Todėl, kad žmonės meluoja, apgaudinėja, užsideda tokias kaukes, kokie jie nėra, siekia tik vieno - sudominti, suvilioti. kai tikslas pasiektas, nebėra poreikio apsimetinėti, meluoti, vaidinti, tada ir pasirodo tikrieji veidai. Bandymas prisidengti tokiais atvejais man jau panašu į sukirmijusias vertybes. Tipo tai normalu. Man asmeniškai, skaitančiam šį tinklapį nuo jo egzistencijos pradžios, tikrai skaudu, nes jaučiuosi, apgautas. Buvo prisistatoma vienaip, o laikui bėgant ir išlindo yla iš maišo ir pasirodė tikrasis veidas.
Cituoti:
visgi ilguose komentaruose yra daugybė neteisingai interpretuojamų dalykų - gimsta eilinės sąmokslo teorijos, tai verta kai ką paaiškinti
Sąmokslo teorijos kyla kodėl? Nes kai kas ignoruoja ir nesirodo ir nepaaiškina. Be to, ar labai nukentėtų pirštai, kad po kiekvienu remiamu straipsniu, parašytumėt sakinuką, kad šitą straipsnį finansuoja/remia toks ir anoks fondas ir pan.? Tuose pavyzdžiuose, kur tamsta nurodei, to nėra. Jei būtų, galbūt ir nebūtų tos sąmokslo teorijos. Patys kalti, kad tylos siena užsidengiat.
Cituoti:
Mes nesame nei recenzuojamas žurnalas, nei ekspertinis portalas, tad tiesiog negalim įvertinti, kas yra anekdotinio lygio, kas ne. Britų mokslininkai tokie patys, kaip ir JAV ar kitų valstybių - kas mes tokie, kad juos teistume?
Kodėl aukštosios mokyklos nepripažįsta vikipedijos, kaip informacijos šaltinio? Kaip dėstytojas turėtum žinot. Anologiškai ir su britų ar olandų mokslininkais - privalo būt pavardės tų mokslininkų. Jei nėra, o tik bendrai įvardijama mokslininkai, tai automatiškai tokia rašliava tampa niekine. O kai yra pavardės, labiau išprusęs skaitytojas gali ir papildomai pasidomėti ir kokią pastabą ar papildymą tiesiog brūkštelt komentaruos. kai kur būna ir įvardijami konkretūs mokslininkai, bet dažnai, būna ne - va čia manau ir bėda. Paskui gaunasi sugedusio telefono efektas, kai paaiškėja, kad visai ne mokslininkai, o tarkim kokio nors britiško Nojaus pabezdėjimai.
Cituoti:
Įdomu, kaip matuojama puslapio kokybė.
Išsidirbinėjam?
Cituoti:
Dar vienas romantiškas požiūris. Rimtus straipsnius apie mokslą ne tik nekomentuoja, bet jų ir neskaito. Jie reikalingi tik absoliučiai auditorijos mažumai, kurios poreikių tenkinimas baigtųsi greitu portalo uždarymu, kaip ir žurnalo "Scientific American" atveju. Žinoma, tokie straipsniai yra reikalingi, bet labai nedideliu intensyvumu - kas iš esmės ir daroma šiuo metu.
Siūlyčiau apie tai dar kartą pamąstyti... Bet kitu kampu. Kodėl Jūs į tinklapį žiūrit kaip į vieno srauto mediją? O jei į tai pažvelgtumėt kaip į platformą, automatiškai dingtų priešprieša tarp rimtų straipsnių ir lengvų straipsnelių lengva kalba (punktyro atvejis - iš dalies), ir tarp bulvaro. Viskas, daugiau šia tema nieko nesakau, žadėjau nesidalint mintimis ir idėjomis :P.
Cituoti:
Viena vertus, idėja teisinga - mokslo populiarinimas privačia iniciatyva iš ties miręs reikalas. Kas tuo turi užsiimti, jau kitas klausimas. Gal valstybinės institucijos - Švietimo ministerija ar Kultūros. Gal koks universitetas.
O kodėl nebendradarbiaujat su universitetu kokiu? Kad ir KTU? KODĖL? Jie drąsiai galėtų pasirūpinti tiek serverio išlaikymu, tiek tinklapio programinimu, tiek dizaino kūrimu. Studentams puiki galimybė atlikt praktiką. Taip atsikratysit dalies išlaidų. Prie to paties ir papildomas paskatinimas studentams būtų, prisidėti ir kokį kartą kitą brūkštelti. Bet ne, vis tas pats per tą patį - arba padarykit geriau arba ateikit, pasibelskit į duris, paduokit mums straipsnį, mes atspausdinsim. Norit prisidėt prie puslapio techninės dalie patobulinimo - padarykit nuo a iki z, mes jau kaip nors įštampuosim, jei turėsim laiko.
Cituoti:
Mano nuomone taip, kad kritikuoti, reikia išmanyti tai, ką kritikuoji. Priešingu atveju tai ne kritika, o tiesiog drabstymasis purvais.
O kas nors sakė kitaip? Ar matom tai, kas patogu? Juk nebūtina būt atidirbusiam niolika metų mechaniku/elektriku, kad galėtum identifikuot kokį nors automobilio gedimą. Jei turi žinių, žinai kaip veikia, pagal simptomus gali ir pats identifikuoti gedimą. Aš kalbu apie tai, kad neprivalau būt sukūręs analogišką tinklapį-projektėlį, ar įkūręs viešą įstaigą, kad galėčiau kritikuoti. Nes priešingu atveju, praktiškai niekas neturėtų teisės kritikuoti, tik tarkim tamstos kolega A.N. Ar iš dalies panašaus projekto autoriai.
Cituoti:
Tačiau mokamai versijai pakurti irgi reikia investicijų - čia kur kas rimtesnis dalykas, nei paprasčiausia svetainė.
Ir padaryt galimybę „paaukoti“ irgi Sizifo žygdarbio vertas pasiaukojimas. Kodėl paprasčiausi blogeriai sugeba, o Jūs ne?
Vytautas rašė:
Arthuras rašė:
Tai, kad dauguma skaito bulvarinę spaudą NEREIŠKIA, kad neįsijungia paskaityti rimtesnio straipsnio ir tai taip pat nereiškia, kad tų straipsnių netrūksta.

Deja, būtent tai ir reiškia, nebent meluoja visi esami skaitliukai - pradedant vidiniu portalo, baigiant Google Analytics.
O ką, punktyro parašytuose straipsniuose trūksta komentarų?


Na ką gi, šita žinutė galutinai sudėliojo "taškus ant i". Yra tam tikra kategorija žmonių, kuriems tiesiog neįdomu gilintis ir suprasti, jie tiesiog ir taip viską žino. Ne man tokius žmones teisti ar vertinti - jei tokie yra, vadinasi jų reikia. Tačiau ne man ir juos pravaryti - visi turi teisę įgyvendinti savo idėjas, tačiau niekas neturi teisės nurodinėti kitam ką reikia daryti, o ko nereikia. Teisybės dėlei pasakysiu, kad esi ne pirmas toks viską žinantis entuziastas, tik kiti susitikdavo gyvai arba rašydavo el. laiškus. Ir visiems pasiūlėme tą patį, ką dabar pasiūlysiu ir tau. Kuo viskas baigėsi nepasakosiu, nes nemanau, kad bus pačiam įdomu - vistiek viską žinai geriausiai ;)

Taigi, siūlau visas turimas puikiais idėjas imti ir įgyvendinti. Taip, kaip tai pabandė padaryti RWC - tik nereikia čia skleisti demagogijos, kad mes numarinome jo idėjas. RWC iš mūsų norėjo dviejų dalykų:
1) leidimo užsiimti iniciatyva
2) paviešinti jo iniciatyvą ir taip pabandyti surasti entuziastų

Leidimą jam davėme, iniciatyvą paviešinome
http://www.technologijos.lt/n/technolog ... a/S-11516/

Kuo viskas baigėsi? Reiktų klausti RWC, bet man regis, kad be jo paties niekas kitas nė pirštelio nepajudino. Visi kiti dalino patarimus, idėjas arba kritikavo. Nieko neprimena? Pati eiga matosi ir pateiktos nuorodos komentaruose - kaip matyti, mums nėra jokių pretenzijų. Bet kur jau čia tokį dalyką pastebėsi - kaip ir su SRTF fondo parama pirmiausia reikia įžvelgti sąmokslo teorijas.

Bet iš svetimos patirties nesimokoma, tad siūlau pabandyti pačiam:
1) mes suteiksime atskirą portalo erdvę, kurioje dizainą, išdėstymą, struktūrą galėsi daryti tokią, kokią tik nori. Reklamas galėsi rodyti, galėsi ne.
2) toje skiltyje galėsi publikuoti visus savo parengtus arba surastų autorių straipsnius. Jie galės būti tokios tematikos, kokios norėsi, ir tokio stiliaus, kokio norėsi.
3) galėsi tartis dėl tos skilties rėmimo su universitetais, ponu Dievu ar dar kažkuo, su kuo tik pavyks sutarti.

Mes padengsime serverio išlaidas, nereikalausime jokios finansinės grąžos ir norėsim tik kelių dalykų:
A) nepublikuoti įstatymais draudžiamo turinio
B) nedalinti įsipareigojimų mūsų vardu su mumis nesuderinus
C) nustoti pliupti forume apie tai, kaip čia blogai ir kaip čia nesunkiai viską galima pakeisti

Jeigu šį mūsų pasiūlymą atmeti, mano siūlymai du:
1) baigti tas nesąmones su purvų drabstymu ir idėjų dalinimu
2) jei nepavyksta susivaldyti, tiesiog užbaninti. Deja, aš nesikišu prie moderatorių veiklos, tad čia tik pasiūlymas jiems.

Man regis, tai sąžiningi pasiūlymai atsižvelgiant į tai, kas parašyta cituojamoje žinutėje.
 • 0Portalo administracija
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-07-07, 18:04
Pranešimai: 2692
Miestas: Kaunas
Reputacija: +59
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-07, 17:16 
     
durnaropė rašė:
Vytautas rašė:
<...>
ir tamstos paties neerzina daryti citatas tokių ilgų žinučių, kad norint paskaityti ką nors, reik skrolint valandą laiko iki apačios, kad rastum pagaliau naudingą tekstą?

Cituoti:
Taigi, siūlau visas turimas puikiais idėjas imti ir įgyvendinti. Taip, kaip tai pabandė padaryti RWC - tik nereikia čia skleisti demagogijos, kad mes numarinome jo idėjas.
Kaip ne kartą šioje temoje jau minėjau, ši durnaropės paskyra yra skirta tiesiog trolinti. Ne išimtis ir priekaištas dėl rwc idėjų numarinimo ar sąmokslo teorijų su fondais :P. Tai tebuvo pretekstas trolinimui - provokacijai. Dėl to esi teisus ;).
Cituoti:
mes suteiksime atskirą portalo erdvę, kurioje dizainą, išdėstymą, struktūrą galėsi daryti tokią, kokią tik nori. Reklamas galėsi rodyti, galėsi ne.
Galiu paklaust vieno dalyko? Kokia dalis lankytojų nepatingi pasiknaisioti po akiračio meniu? Visą sekančią rašliavą gali ignoruot, svarbiausią, kad bent šitą pakomentuotum.

Cituoti:
nustoti pliupti forume apie tai, kaip čia nesunkiai viską galima pakeisti
O tai čia laaabai jau sunku sutvarkyti dizainą bent minimaliai, kad skaitytojai lengviau galėtų atsirinkti ką nori skaityti, ko ne (kad nereiktų knistis kaip po jovalą)? Bent tiek? Apie tai seniai kalbėta buvo. Šiais metais vėl tą patį žadi, ką ir anksčiau. Reikia, šiais metais, galbūt. Jei bent smulkmenos kartais būtų sutvarkomos - nors tiek. Nors matytųsi, kad kažkam vis dar rūpi... Nes dabar įspūdis tik toks - numesta likimo valiai ir tiek žinių.

Cituoti:
Jeigu šį mūsų pasiūlymą atmeti, mano siūlymai du:
1) baigti tas nesąmones su purvų drabstymu ir idėjų dalinimu
2) jei nepavyksta susivaldyti, tiesiog užbaninti. Deja, aš nesikišu prie moderatorių veiklos, tad čia tik pasiūlymas jiems.
Visų pirma, normalių idėjų aš dar nepasiūliau, ir tikrai nesiūlysiu (šiuo atveju esu visiškas kiaulė ir egoistas, nes su bet kuo nesidalinu). Ir niekada ir jokia forma neprisidėsiu prie šio projektėlio. Ir galit su kionig'o paskyra priešaky karksėti ką tik norit, apie gudrumą moralizuot, o kai reikia daryt pššš. Atėjau, pagaliau išpokšėjau savo akmenuką galutinai, akmuo nudardėjo ir ramu. Išsiaiškinom pagaliau, kokie šio projektėlio esami ir tolimesni tikslai - susitaikom, kad tai eilinis bulvaras su vienu kitu padoriu straipsniu dėl akių ir tiek. Seniai trūko normalaus oficialaus paaiškinimo kas yra ir bus technologijos eltė.
Visų antra, oficialus pretekstas jau seniai sukurtas užbaninimo. Kad ir už trolinimą, už nepagarbos rodymą, nesugebėjimą diskutuoti žmoniškai (piktybinė veikla), už šiukšlinimą (spam'inimą), ar galų gale už multiacc. Negana tiek priežasčių? Reikia dar, sakykit, pasistengsiu daugiau paieškot :*.
 • 0
Užsiregistravo: 2011-11-10, 18:45
Pranešimai: 671
Miestas: Nibiru
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-07, 18:20 
     
Unikali durnaropė rašė:
Galiu paklaust vieno dalyko? Kokia dalis lankytojų nepatingi pasiknaisioti po akiračio meniu? Visą sekančią rašliavą gali ignoruot, svarbiausią, kad bent šitą pakomentuotum.


Neįsivaizduoju. Bet jei neramu dėl meniu populiarumo, galima tą skiltį rodyti ir pirmame puslapyje. Kur nors įkomponuotume.

Unikali durnaropė rašė:
Visų pirma, normalių idėjų aš dar nepasiūliau, ir tikrai nesiūlysiu (šiuo atveju esu visiškas kiaulė ir egoistas, nes su bet kuo nesidalinu). Ir niekada ir jokia forma neprisidėsiu prie šio projektėlio. Ir galit su kionig'o paskyra priešaky karksėti ką tik norit, apie gudrumą moralizuot, o kai reikia daryt pššš. Atėjau, pagaliau išpokšėjau savo akmenuką galutinai, akmuo nudardėjo ir ramu.


Vadinasi kaip ir viskas išaiškėjo. Idėjų, kad ir kaip būtų keista, mums patiems užteks artimiausiam dešimtmečiui. O ir pati idėja nieko neverta be tinkamo, gero įgyvendinimo. O tai jau atskiras menas, reikalaujantis kantrybės, laiko, investicijų ir sėkmės/talento. Tad visai negaila, jog savo idėjas pasilaikysi sau. O ir negaila, jei jas pats įgyvendinsi - kuriantys žmonės yra kažkas nuostabaus. Tai bene geriausias vaistas nuo kritikos, bambėjimo ir tiesiog, tuščio savo gyvenimo laiko švaistymo.

Buvo įdomu pabendrauti ;)
 • 0Portalo administracija
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-07-07, 18:04
Pranešimai: 2692
Miestas: Kaunas
Reputacija: +59
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-07, 18:35 
     
Vytautas rašė:
Neįsivaizduoju. Bet jei neramu dėl meniu populiarumo, galima tą skiltį rodyti ir pirmame puslapyje. Kur nors įkomponuotume.
Kur nors, po anticeliulitinio tepaliuko reklama...

p.s.
Man tik buvo keista, kad tamsta pagrinde užsikabinai už trolinių minčių ir kibai joms į „atlapus“, gražiai aplenkdamas jautrias ir nepatogias vietas (temas/pastabas-priekaištus).
 • 0
Užsiregistravo: 2011-11-10, 18:45
Pranešimai: 671
Miestas: Nibiru
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-07, 22:55 
     
Unikali durnaropė rašė:
Man tik buvo keista, kad tamsta pagrinde užsikabinai už trolinių minčių ir kibai joms į „atlapus“, gražiai aplenkdamas jautrias ir nepatogias vietas (temas/pastabas-priekaištus).
Kaip trylikametė mergiotė spyriojiesi.. Specialiai provokuoji, o dar stebiesi tipo ko čia į tas provokacijas kreipia dėmesį. Ir nei kiek į tas provokacijas, o kiek tavo subjektyvumus išgalvotus.

Kas dėl išsisukinėjimų, tai atsakė puikiai, bet dabar tamstai jau niekas nebeįtiks.. O ir taip neturėtų būti :) Niekas čia nešokinės pagal tavo norus, o ir tavo norai/nenorai nėra kažkam kitam įsakymas.

P.S. Situacija tokia, kai pats muša, pats rėkia :-)
 • 0


_________________
Kliūtis pradedame matyti tada, kai nukreipiame žvilgsnį nuo tikslo | Henry Ford


Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-01-13, 02:37
Pranešimai: 12954
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +251
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-09-17, 11:46 
     
Paskutiniu metu nebesutinku straipsnių, perskeltų į kelis puslapius.
Ačiū, kad atsisakėt tokios ydingos praktikos, daug lengviau viską apžvelgti viename puslapyje :)
 • 0Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-07-13, 13:38
Pranešimai: 5171
Reputacija: +1740
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-29, 19:55 
     
Kas cia per straipsnis, tai net ne straipsnis, o tragedija su klaidom, fantazijom pateiktom uz faktus. Ir ziauriai saliskas. As tokiu "straipsniu" tikrai nenoriu matyti jusu portale, ir is komentaru suprantu, kad ir dauguma yra nepatenkintu:

http://www.technologijos.lt/n/technolog ... eo?l=2&p=1
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-11-10, 20:18
Pranešimai: 1158
Reputacija: +221
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-12-01, 13:58 
     
kionig rašė:
Monochamus rašė:
Čia naujas trolis tas HarisLacan, vargu ar jis pats supranta apie ką kliedi. Kažkurioje temoje parašiau kažką (nesiteikė pranešti kurioje ir būtent ką), kas jį sutrigerino ir gavau spamo į až net tris viena po kitos asmenines žinutes ir dar nuorodą pasiskaitymui į nso.lt , kad mane, neišmanėlį apšviestų "tikrąja" tiesa. Patariu, kaip ir kitų trolių, nemaitinti ir įsėdėti į "priešų sąrašą", kad nebūtų net rodomos jo žinutės, gal pačiam pabos. Sprendžiant iš to ką rašo, tai su juo diskutuoti akivaizdžiai beviltiška.

Sutvarkyta. Šiek tiek leidau tam troliui lengvai tiesą pasakius pasiautėti.. Na žmogui vasaros g. 5 kažkas vis pakeičia karts nuo karto IP ir jis vėl atlenda dėstyti savo "teorijų" :D
viewtopic.php?p=540346#p540346Na, normalus moderatorius sau neleistų taip rašyti kaip jūs rašote.
Tik savaime labai piktas žmogus (kaip pats) gali manyti, jog taip galima elgtis tik iš pykčio, kažkokio trolinimo paskatų ir pan.
Gi, realybėje gali būti kitaip ir taip tas žmogus elgiasi ne negatyvo genamas.

Gal ...rwc, AAA, hario (+x kitų personažinių persikūnijimų)... realiame gyvenime yra buvę ganėtinai nepavydėtinų ir lemtingų nutikimų...

Pasiūlymas.
Bandykite valdyti savo emocijas.
O jei neišeina to pačiam padaryti – prašykite kitų pagalbos...
 • 0


_________________
Jums įdomu kaip yra, man įdomu kaip busUžsiregistravo: 2008-03-20, 19:43
Pranešimai: 1298
Reputacija: -115
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-12-01, 14:44 
     
Na čia išskirtinis atvejis... Bet gali būti ir taip, kad pas jį tikrai IQ 140 ar pnš. Žmogus turi neapsakomą dovaną, bet tuo pačiu ir nelaimę, kuri jam trukdo būti suprastam. Nieko negali žinoti ir nežinome, kas už "Hario" sėdi. Žinome tik jo braižą, kuris tikrai nekelia jokio pykčio.. Greičiau gailestį.

Savaime suprantama, kad aš neteisiu jo kaip tau pasirodė.. Ir aš labai iš tiesų norėčiau su tuo žmogumi kalbėti taip, kad būdami vienoje erdvėje - mes kalbėtume vienodu lygmeniu, o ne kažkur kosmoso bangas gaudytume.

Kaip žmonėms su cerebriniu paralyžiumi leidžiame patirti tai ką jų smegenys suvokia, taip ir čia - leidžiame jam žmogui lieti savo mintis, bet deja mes negalime jo integruoti į bendruomenę. Deja, bet taip jau yra ir nieko mes negalime pakeisti.

P. S. O pyktybinių trolių [pirštais nerodysim] buvo ir yra, bet tegul žmonės patys atsirenka kas jiem geriau.
 • 0


_________________
Kliūtis pradedame matyti tada, kai nukreipiame žvilgsnį nuo tikslo | Henry Ford


Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-01-13, 02:37
Pranešimai: 12954
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +251
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-01-16, 17:56 
     
Su technologijomis esu, buvau ir būsiu. Tai pagrindinis puslapis, kuriame aš gaunų info įvairiom temom. Bet kažkiek pasikeitė viskas per laiką - ttai tiesa. Ankščiau buvo daugiau kokybės, dabar daugiau kiekybės, kažkiek aukojant kokybę. Bet gal tai į gerą, nes čia auditorija labai plati ne tik savo amžiumi, bet ir pažiūromis ar streotipais, vadinkite kaip norite. Tai, daugiau kiekybės nėra blogis manau. Bet didėjant kiekybei, kokybė neturėtų nukentėt.
 • 0


_________________
rasizmas eina koja kojon su kvailumu ir nežinojimuUžsiregistravo: 2011-12-08, 12:40
Pranešimai: 2464
Miestas: Kaunas
Reputacija: +724
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-02-12, 19:05 
     
https://www.similarweb.com/website/tech ... t#overview
 • 0


_________________
Nuomonė apie žmogų, kaip ir apie beveik kiekvieną būtybę, priklauso nuo to, iš kokio atstumo į jį žiūri!


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:24
Pranešimai: 887
Miestas: Klaipėda
Reputacija: +442
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-03-19, 13:42 
     
Rimtai, norėtūsi paskaityti kažką įdomaus apie mokslą ir tehnologijas, bet čia dabar kaip delfyje, puse turinio apie virusą, šikpopierių ir skystį. Jau pabodusios temos, nes nėr daugiau ką skaityt. Duokit normalaus turinio, pagal portalo pavadinimą.

Norėtūsi komentaro iš technologijos.lt atstovų, kodėl iį solidaus technologijų portalo virstate daylynews geltonąja spauda.
 • +1


_________________
rasizmas eina koja kojon su kvailumu ir nežinojimuUžsiregistravo: 2011-12-08, 12:40
Pranešimai: 2464
Miestas: Kaunas
Reputacija: +724
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-03-19, 21:10 
     
sub rašė:
Rimtai, norėtūsi paskaityti kažką įdomaus apie mokslą ir tehnologijas, bet čia dabar kaip delfyje, puse turinio apie virusą, šikpopierių ir skystį. Jau pabodusios temos, nes nėr daugiau ką skaityt. Duokit normalaus turinio, pagal portalo pavadinimą.

Norėtūsi komentaro iš technologijos.lt atstovų, kodėl iį solidaus technologijų portalo virstate daylynews geltonąja spauda.

Taigi va, parašyta tau apie HiTech kinišką UV lempą, neturinčią analogų pasaulyje :D
 • 0
Užsiregistravo: 2008-09-19, 22:34
Pranešimai: 2192
Miestas: Vilnius
Reputacija: +532
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'