Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 15 pranešimai(ų) ] 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-04-26, 16:56 
     
Pala, jau yra maikės prieš 5G? Ar ten užfotoshopinta? Ir kodėl jis nešioja kaukę? Taigi ne per orą, o per anteną veikia, reikia aliuminio folijos kepurės, o ne kaukės..
 • +2
Užsiregistravo: 2010-12-29, 01:01
Pranešimai: 1112
Reputacija: +415
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-04-26, 17:52 
     
Idiotų buvo yra ir bus. 5G - blogis, tas pats buvo kai 4G diegė, atsilupėliai senuose forumuose ta patį klykė, kai 3g diegė - nelabai kas buvo be nebuvo išmaniųjų ir tokių telefonų, o samokslo teorijas SMS nelabai paplatinsi. Ir nevisi tokį dalyką kaip PC ir internetas turėjo lmao.
 • +2Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-02-06, 14:24
Pranešimai: 1206
Reputacija: +422
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-04-26, 18:14 
     
Kas įdomu, kad netikinčius į coronos didelį pavojingumą bando prilyginti acto garintojams kurie tiki 5G pavojingumu.
 • +1
Užsiregistravo: 2009-11-24, 19:19
Pranešimai: 48
Reputacija: +43
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-04-26, 21:07 
     
Viruso, aišku neplatina, bet taršos normas tai teko padidinti. Tik, kodėl to nepastebėjo folgos mėgėjai, ta neaišku.
 • +1Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-02-13, 16:43
Pranešimai: 970
Miestas: Vilnius
Reputacija: +68
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-04-27, 11:17 
     
Būtų tik džiugu, kad diegimu užsiimantys dėdės, besijuokiantys iš folgos, nepražiūrėtų pastabų iš ginkluotų dėdžių su storos folgos šalmais. Nesinorėtų likti be GPS.
 • 0
Užsiregistravo: 2011-04-19, 23:39
Pranešimai: 2243
Reputacija: +877
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-04-27, 18:08 
     
Tokius urvinius sodint uz melagystes prisigalvoj nesamoniu ir skleidzia demagogijas....
 • 0
Užsiregistravo: 2017-03-27, 17:58
Pranešimai: 23
Reputacija: +2
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-02, 10:37 
     
Tarp kitko, ir vėl, puikiausiomis juodojo PR tradicijomis, naudojamas psichologinis perkėlimas. Taip sužlugdomas bet koks laisvos nuomonės reiškimas ir gynimas.
Kaip jis vyksta? Pamoka puikiai išmokta violetinės bangos metu. Tada atsirado tokios sąvokos - patvoriniai, violetiniai ir pan. Kai kiekvienas, pasisakantis prieš pedofilija ar pederastija buvo sutapatinamas su šiuo judėjimu ir klijuojamos etiketės. Ciniškame pasaulyje paženklintiems labai greitai padaromas reputacijos charakiri.
Manau, daugelis adekvačių žmonių, tikrai nenori, kad per metrą nuo jo buto, ant daugiaaukščio stogo kabėtų pramoninis radijo bangų retransliatorius. Ar tai 5G ar tai bet kokio dažnio, kad ir metrinio. Deja, bet jau suformuotos naujos etiketės - plokščiažemiai, COVIDistai ir panašiai. Joms kurti pasinaudojama naudingais aktyviais debilais. Deja, bet nuo to spinduliavimo problema nedingsta. Bet kritinio mastymo neturinčių aštraliežuvių, bus greitai subanalinta ir užtrolinta. Manau, ateities kartos būs pakraupusios, lygiai taip kaip ir mes, kai skaitome apie sifilio gydymą viduramžiais.
 • 0
Užsiregistravo: 2016-05-10, 10:57
Pranešimai: 0
Reputacija: +7
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-02, 19:12 
     
na kiek pavojingos 80Ghz dažnio elektromagnetinės bangos kol kas sunku pasakyti. Bet dėl savęs galima padaryti paprastą eksperimentą. Ant bičių avilio pavasari pastatai 5G stotelę su "daug interneto" ir rudenį pasižiūri kas iš to išėjo. Jei rudenį bitės išmirę reiškia sprendimas diegti 5G teisingas ir žmonės analogišku būdu tik lėčiau galima išnaikinti. :) Pigus ir kiekvienam prieinamas eksperimentas dėl savęs. :) Šiaip norint didinti stotelių aprėpimo zoną reikia didinti galingumą. Tam ir padidintos normos 10 kartų. Buvo normalu 50w dabar normalų 500w. O tikintiems kad visokie Wi-fi nekenksmingi tai siūlyčiau kišti galvas į mikrobangų krosnelę nes ten taip pat Wi-fi ir ale nekenkia. Pajausit "daug interneto" gyvai. :) Po to galėsit papasakoti koks jausmas kai verda smegenys. :) Tai kaip ir nekenksminga ir galingumas jau labai artimas naujoms normoms. :) Bet kadangi gyvenu kaime tai 5G mane sunkiai pasieks. Aš iš šono pažiūrėsiu kaip jūs ten spirginatės super aukštam dažnyje. :) Linkiu gražiai apskrusti kaip mikrobangėje. :)
 • -1
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1395
Reputacija: -117
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-04, 17:58 
     
Taspac rašė:
Tarp kitko, ir vėl, puikiausiomis juodojo PR tradicijomis, naudojamas psichologinis perkėlimas. Taip sužlugdomas bet koks laisvos nuomonės reiškimas ir gynimas.

Na o kas jei tai nuomonė (kuri akivaizdžiai neteisinga, bet tarkim), sukelia didesnį pavojų. Kas jei stulpų degintojai netyčia padegs namus?
Asmeniškai esu už tai kad duotume durniui kelią, nuimtume visus perpėjamuosius ženklus (pvz nesidėt ant galvos maišo, nes gali uždust), leisim jam nesiskiepyti ir sirgti kuo tik nori. Tegu jie ignoruoja visą žmonijos iš kartos į kartą perduodamą išmintį apie išgyvenimą, ir sveikatą. Bet problema, kad tokie žmonės tampa kenksmingi tiem, kas nenori eiti jų keliu.
60Ghz dažnis yra sugeriamas O2 molekulių ir 2,4Ghz dažnis yra sugeriamas H2O molekulių. Šitie ir panašūs faktai turi būt diskutuotini, kalbant apie šių dažnių naudojimo saugumą. Ne pseudomokslinės fantastikos scenarijai skatinantys smurtą prieš mobilaus ryšio įrangą, ir jų darbuotojus. Taip pat to spinduliavimo intensyvumas yra palyginus niekinis.

Taspac rašė:
Manau, daugelis adekvačių žmonių, tikrai nenori, kad per metrą nuo jo buto, ant daugiaaukščio stogo kabėtų pramoninis radijo bangų retransliatorius. Ar tai 5G ar tai bet kokio dažnio, kad ir metrinio. Deja, bet jau suformuotos naujos etiketės - plokščiažemiai, COVIDistai ir panašiai.


Jie nenori, bet laiko radio bangų retransliatorių prie ausies, kai jis retransliuoja radio bangas. Patikėsiu tokiu žmogumi tik tada kai jis vaikščios be mobilaus telefono prie reprodukcinių organų, ar rankų.

vytautas50 rašė:
na kiek pavojingos 80Ghz dažnio elektromagnetinės bangos kol kas sunku pasakyti. Bet dėl savęs galima padaryti paprastą eksperimentą. Ant bičių avilio pavasari pastatai 5G stotelę su "daug interneto" ir rudenį pasižiūri kas iš to išėjo. Jei rudenį bitės išmirę reiškia sprendimas diegti 5G teisingas ir žmonės analogišku būdu tik lėčiau galima išnaikinti. :) Pigus ir kiekvienam prieinamas eksperimentas dėl savęs. :)


Tai kad bitės nebūna prie avilio, jos skraido po laukus. Ir eksperimentai yra daryti. Daug metų. 5G naudojami dažniai nėra kažkokia naujovė, visa naujovė yra tik duomenų perdavimo protokolas. Testai su įvairiais dažniais buvo daromi jau ne vieną dešimtmetį prieš atsirandant 2g ryšiui.

vytautas50 rašė:
Šiaip norint didinti stotelių aprėpimo zoną reikia didinti galingumą. Tam ir padidintos normos 10 kartų. Buvo normalu 50w dabar normalų 500w. O tikintiems kad visokie Wi-fi nekenksmingi tai siūlyčiau kišti galvas į mikrobangų krosnelę nes ten taip pat Wi-fi ir ale nekenkia. Pajausit "daug interneto" gyvai. :) Po to galėsit papasakoti koks jausmas kai verda smegenys. :) Tai kaip ir nekenksminga ir galingumas jau labai artimas naujoms normoms. :)


Mikrobanginės taip veikia, nes jos iš tikro spinduliuoja apie 500W stiprumo 2,4Ghz dažnį, bet tai nėra internetas. Bevieliai prietaisai nespinduliuoja tiesiog 2,4Ghz dažnio, jie tai daro daug sudėtingiau.

Tai panašiau į vaikus mokykloje. Kalbėti su mokytoja gali tik tas kuris pakelia ranką. Kai baigia kalbėti su mokytoja, jis nuleidžia ranką ir leidžia kitam moksleiviui kalbėtis su mokytoja. Tik kadangi viskas vyksta labai gretai, ir galima pasakyti tik vieną žodį, komunikacija vyksta pankamai nematomai, ir tokiu būdu prie interneto pajungtas įrenginys gali atsisiųsti informaciją. Kai siuntimas baigtas, jis nustoja kalbėtis.

Palyginus su tuo mikrobanginė yra tūkstančius kartų garsiau sklindantis triukšmas, be jokių pertraukų. Ir abiem atvejais tas intensyvumas mažės su atstumu, iki tokio, kad už 10 metrų mikrobanginė nieko nešildys.

Stotis (mokytoja), visada kalba garsiau, ir turi geresnę klausą, nes moksleiviai kalbą tyliau. Ir taip yra su visom radio komunikacijom. Radijo ar televizijos signalas prie pat antenos yra tiek stiprus, kad klausyt radijos nereikia papildomo elektros šaltinio (jei turi seną primityvų imtuvą). Taip pat buvimas prie pat mobilaus ryšio antenos nėra saugus, nes ten gauni didesnio stiprumo radio spinduliuotaę. Ir jos šildo rankas ganėtinai greitai, jei jas lieti įjungtas. Esu pats bandęs. Tai reikėtų įsivaizduoti kaip laužą. Jei jį lieti, jis šildo. Kai nuo jo tolsti, šiluma mažėja, kol galų gale nuėjus 20 metrų, beveik nejauti jo šilumos. Su bevieliu tinklu tas pats. Tik va laužas yra kur yra, bet kiekvienas žmogus nešiojasi su savim uždegtą degtuką, ir laiko jį prie ausies, kas neskleidžia tokios intensyvios šilumos, bet yra prie pat tavęs. Ir tai ką gauni nuo telefono prie ausies yra daug intensyviau, nei būnant prie bokšto per 20 metrų. Jei tarp tavęs ir antenos yra siena ar lubos, o ypač stiklo paketo langas, ne tik žmogaus tos radiacijos negaus, bet ir įrenginys turės komunikavimo problemų. Žemesnio dažnio bangos dar gali pereiti/atsispindėti iki tavęs, bet aukštos dažnio ryšiui čia nepereinama kliūtis.

vytautas50 rašė:
Bet kadangi gyvenu kaime tai 5G mane sunkiai pasieks. Aš iš šono pažiūrėsiu kaip jūs ten spirginatės super aukštam dažnyje. :) Linkiu gražiai apskrusti kaip mikrobangėje. :)


Na taip, kaimų problema, tolimos antenos, pats turėjau problemą, kai teko mobilų internetą rinktis pagal tai kuris operatorius geriau traukia. Daug kas gali galvot kai tai yra pliusas kaime, tačiau tai iš tikro ganėtinai atvirkščiai. Taip 5g ten nebus, bet dėl silpno 4g, 3g ir 2g signalo, telefonas pradeda "šaukti" garsiau. Mieste telefonas gerai "girdi" aplinkines antenas, bet kaime atstumai didesni, ir įrenginiai turi kalbėtis garsiau. Taigi tas aparatas pridėtas prie galvos dabar dirba pilnu pajėgumu. Tas degtukas dega, kuris visada intensyviau tave šildo nei tolimas laužas, dabar dega visu pajėgumu. Taip pat palyginus visus elektromagnetinių bangų šaltinius, mirtiniausias visada bus saulė. Taigi jei nori mažiau spirginti aukštuose dažniuose, pasirodo ... karantinas yra geriausias būdas 0_o.

P.S. mikrobanginė neskrudina, ji tik išjudina vandens molekules.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-12-29, 01:01
Pranešimai: 1112
Reputacija: +415
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-04, 18:43 
     
conjurer rašė:
Tai kad bitės nebūna prie avilio, jos skraido po laukus. Ir eksperimentai yra daryti. Daug metų. 5G naudojami dažniai nėra kažkokia naujovė, visa naujovė yra tik duomenų perdavimo protokolas. Testai su įvairiais dažniais buvo daromi jau ne vieną dešimtmetį prieš atsirandant 2g ryšiui.


Bičių motinėlė, bičių lervos, bitės prižiūrinčios avilį avilyje būna visuomet. Naktį ir blogu oru visos bitės avilyje. Prie progos dėl savęs tokį eksperimentą gal ir atliksiu suderinęs su kaimynu bitininku. Aišku teks nupirkti bičių avilį jei kartais žūtų. :) Iš kitos pusės man tai neaktualu nes telefonu per dieną skambinu kokius 2-5 kartus ir trumpai. Telefono niekada nelaikau prie savęs. Guli kažkur numestas. Taip kad 5G problemos man asmeniškai visiškai svetimos. :) Aišku jei be 5G nebus galimybės įsijungti vakare apšvietimo tai tuomet problema palies. Bet čia tikiuosi dar ne taip greitai. :)
 • 0
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1395
Reputacija: -117
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-04, 19:14 
     
vytautas50 rašė:
conjurer rašė:
Tai kad bitės nebūna prie avilio, jos skraido po laukus. Ir eksperimentai yra daryti. Daug metų. 5G naudojami dažniai nėra kažkokia naujovė, visa naujovė yra tik duomenų perdavimo protokolas. Testai su įvairiais dažniais buvo daromi jau ne vieną dešimtmetį prieš atsirandant 2g ryšiui.


Bičių motinėlė, bičių lervos, bitės prižiūrinčios avilį avilyje būna visuomet. Naktį ir blogu oru visos bitės avilyje. Prie progos dėl savęs tokį eksperimentą gal ir atliksiu suderinęs su kaimynu bitininku. Aišku teks nupirkti bičių avilį jei kartais žūtų. :) Iš kitos pusės man tai neaktualu nes telefonu per dieną skambinu kokius 2-5 kartus ir trumpai. Telefono niekada nelaikau prie savęs. Guli kažkur numestas. Taip kad 5G problemos man asmeniškai visiškai svetimos. :) Aišku jei be 5G nebus galimybės įsijungti vakare apšvietimo tai tuomet problema palies. Bet čia tikiuosi dar ne taip greitai. :)Aš už tokį testą. Viskas ko reikėtų yra pora 60Ghz stotelių:
https://www.katalita.lt/details/mikrotik-wap-60g-ap-rbwapg-60ad-a.html
60Ghz imtuvas(galima naudoti ir dvi stoteles, skiriasi tik programinė įranga ir kaina):
https://www.katalita.lt/details/mikrotik-wap-60g-rbwapg-60ad.html
Kelių mini kompiuteriųkų, kurie nuolat generuotų srautą.
https://www.kaina24.lt/s/raspberry-pi-4/

Techniškai čia nebūtų pilnas 5G, bet tai tik abstraktus pavadinimas. Tačiau šitie įrenginiai naudoja 60Ghz komunikaciją, su bangų kryptingumu, kas yra identiška technologija 5G 60Ghz technologijai. Čia kaip bluetooth ir wi-fi, abu naudoja 2,4Ghz dažnį perdavimui, bet duomenys interpretuojami šiek tiek kitaip.

Testas irgi turėtų būti apgalvotas. Turi būti bent du aviliai tarp stotelių vienas, prie pat kitas pusiaukelėje tarp stotelių, tarp kurių būtų tarkim 20-30 metrų. Ijungsim maksimalų stiprumą. Taip pat turėtų būti du aviliai kurie gauna panašiai saulės, tačiau toliau nuo šios instaliacijos.
Mini kompiuteriukai nuolat siųs kelis gigabaitinius failus pirmyn - atgal. Bus simuliuojamas maksimalus įmanomas pralaidumas. Esant dviem prietaisams mažėja pauzės skirtos perėjimui į kito įrenginio klausymą, taigi bus intensyvesnis srautas nei tipinėje 5G instaliacijoje. Tereikės suinstaliuoti visą įrangą ant improvizuotų stulpų šalia avilių, ir pajungt elektrą. Bendrai visa instaliacija neturi išeiti daugiau nei 400Eurų, plius mokestis už pastovų 30-60W naudojimą iš elektros lizdo.
Reikės medaus ragavimo aklo testo, naudojant medų iš tų dviejų avilių + iš dviejų kontrolinių, ir turbūt suskaičiuot bičių populiaciją. Jei esi pasiryžęs, aš žinau kaip tai padaryt, ir galiu viską sukonfigūruoti/sujungti. Ir tik už tai kad gausiu po to paragauti medaus iš visų avilių (tokiam subjektyviam testui reikės bent 20 žmonių). Aišku prie įrangos įsigijimo ir elektros apmokėjimo nenorėčiau prisidėt.
 • +1
Užsiregistravo: 2010-12-29, 01:01
Pranešimai: 1112
Reputacija: +415
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-04, 19:22 
     
Šaunu. Konstruktyvus pasiūlymas. Jei tik tokį bandymą darysiu tikrai kreipsiuosi į patį kaip konsultantą ir šiaip objektyvų stebėtoją. Ačiū už puikų pasiūlymą. Taip paprastai ir praktiškai būtų galima išsklaidyti kylančias abejones. O techniniai duomenys tikrai neblogi. Jai saugu prasminga naudotis. :)
 • 0
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1395
Reputacija: -117
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-04, 19:39 
     
vytautas50 rašė:
Šaunu. Konstruktyvus pasiūlymas. Jei tik tokį bandymą darysiu tikrai kreipsiuosi į patį kaip konsultantą ir šiaip objektyvų stebėtoją. Ačiū už puikų pasiūlymą. Taip paprastai ir praktiškai būtų galima išsklaidyti kylančias abejones.

Na ne visai. Dėl to ir buvo daroma daug testų ankščiau, ir ne tik su bitėm. Ir kuo daugiau testų atliekama, tuo daugiau turim suvokimo. Dėl to žinom kad viskas didesnio dažnio nei šviesa yra kenksminga (UV, X-ray, gama spinduliai).
Čia tiesiog būtų testas, ar 60Ghz dažnis pakeičia medaus skonį. Šis dažnis visgi saveikauja su O2(deguonis atmosferoje), kaip wifi su H2O (vandeniu). Tas gali sukelti pakitimų medaus formavimosi procese. Gal gali sukelti pakitimų organizmuose. Gal padidins vėžio tikimybę 1.3% po 30 metų nuolatinio poveikio.
Mes tik sužinotume ar pasikeitė medus, t.y. ar jo skonis skirsis nuo kontrolinės grupės, ir ar tai bus pastebima aklame teste. Absoliutaus atsakymo iš tokio testo tikrai negausim.
 • +1
Užsiregistravo: 2010-12-29, 01:01
Pranešimai: 1112
Reputacija: +415
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-04, 20:07 
     
Na čia pats faktas ar bitės tiesiog fiziškai išgyvena. Kadangi jų gyvenimo trukmė apie 7 savaites tai matytųsi ar viskas tvarkoje su dauginimosi galimybe. Medaus skonis slidus reikalas ir priklauso nuo augalų. Nebent tai kažkaip drastiškai skirtųsi. Tik tiek bent man ir įdomu. Visumoje jautrus gyvūnas poveikiui. Pvz kai iš laukų grįžta apipurkštos bitės jas nužudo esančios avilyje ir jų neįsileidžia. Gan žiaurus vaizdas kai kaimynas kibirais semia bičių lavonus.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1395
Reputacija: -117
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'