Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Fizika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-05, 14:30 

Ar jus pastebejot kad genijams ateina informacija is kazkur o kas ja atsiuncia, tikriausiai protingesnes civilizacijos, gaunasi kad ju yra, tos informacijos greitis 300000 kms ir vistiek nerandam kur tos civilizacijos.
  • 0

Reputacija: -1328

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-05, 14:38 

Dannas3 rašė:
O dzysus... energetika kaip maistas... Cia kaip tam seriale what we do in the shadows, kur vienas veikejas yra energetinis vampyras:))))

na žmonėms psichologiškai nemalonu būti tik kažkam maistu. Bet jei kita civilizacija yra mąstantis energetinis laukas tai viskas normos ribose. Ir su žmonių valdymu tuomet labai paprasta. Laukas yra visur o prietaisų sau nustatyti jis nesuteikė galimybės pagaminti. Tiksliau buvo. :) Kai jo neliko tapo įmanoma apie jį kalbėti. Kitaip didelės problemos. Pvz mano tėvas 2012 metais išsižadėjo manęs kaip sūnaus ir tik prieš mirtį tai pasakė ir atsiprašė. "Balsas galvoje" mažumėle paspaudė. Arba miršti arba išsižadi sūnaus. Na čia tokia sakyčiau smulkmena. Su žmonėmis būdavo ir įdomesnių dalykų apie kuriuos ji net nedrįsdavo kalbėti. Tiesiog tokios įspūdingos žmonių valdymo galimybės praktikoje. Taip kad visokius fanatikus galima suprasti kas su jais nutiko. :) Gaila ir žiauru. :) Visokios sąmokslo teorijos labai toli nuo tikros esmės. :) Tik savotiškas kažko įtarimas. :)
  • 0

Reputacija: -116

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-05, 15:02 

Arunas1948 rašė:
Ar jus pastebejot kad genijams ateina informacija is kazkur o kas ja atsiuncia, tikriausiai protingesnes civilizacijos, gaunasi kad ju yra, tos informacijos greitis 300000 kms ir vistiek nerandam kur tos civilizacijos.

Taip. Tai susapnuoja, tai šiaip galvoje atsiranda mintis iš niekur. Toks tos "kietesnės" civilizacijos informacijos pateikimas aborigenams žmonėms. :) O žmonės galvoja kad čia jie patys kažką sugalvojo. Pateikiama žinių tiek kiek numatyta ir reikia. Ta civilizacija - energetinis laukas visuomet buvo čia. Ir žmonės jie sukūrė. Ir tai darė labai moksliškai. Pradėjo nuo paprastų elementų ir baigė žmogumi. Tiesa kai jie tai darė jie dar buvo ne biologinių konkrečių būtybių pavidale. Žmonės kaip energijos šaltinis sukurti tam kad jie galėtų transformuotis į kitą energetinį pavidalą. Maža to žmonės kūrė skirtingos tų būtybių grupės todėl ir gavosi visokios rasės. Na o po to sekė kovos dėl išteklių t.y. žmonių. Sunaikini grupę ir pasiimi jos sukurtus žmonės kaip resursą. Čia ne iš piršto laužtos legendos apie kažkokius dievų karus. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-05, 15:38 

Turiu keista savybe, jeigu kas mane nuskriaudzia kazkas uz mane nubaudzia ta zmogu, buvo ir mirtinu atveju, kalbejausi su kunigais sako turi angela sarga, gaunasi kad kazkas mus valdo.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-05, 15:56 

Arunas1948 rašė:
Turiu keista savybe, jeigu kas mane nuskriaudzia kazkas uz mane nubaudzia ta zmogu, buvo ir mirtinu atveju, kalbejausi su kunigais sako turi angela sarga, gaunasi kad kazkas mus valdo.

Na žmonės vištomis taip pat rūpinasi. Bet naudoja maistui. Situacija lygia tokia pati. :) Eini į bažnyčią reiškia savanoriškai maitini energetinį lauką. Tokią vištą galima ir ilgiau palaikyti. :) Jokių sentimentų tik praktinė nauda. :) Kadangi žmogus tik kūrinys tai tas pats kaip staliui kėdė. Nepatiko ar neatlieka funkcijos - utilizuojama. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-05, 18:44 

Neatspejai i baznycia tik zmona nuveda, nei vieno poterio nemoku, tevui pries mirti atvezem kuniga tai jis isvijo kuniga sakydamas as nenusidejes pries dieva, kai dar buvau studentas viena aiskiarege man isbure ilga gyvenima, tada nusijuokiau bet dabar pradedu tiketi, kai pasiziurau i 30 kubu kelmu kruva kuria istempiau karuciu is misko, as sakau kazkas valdo mus,tris kartus buvau prie mirties bet kazkas neleido numirti.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-05, 19:02 

Arunas1948 rašė:
as sakau kazkas valdo mus,tris kartus buvau prie mirties bet kazkas neleido numirti.

Visagalis atsitiktinumas :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-05, 20:39 

Kai buvau metu susirgau berods kokliusu, tais laikais kaime i gydytojus nesikreipdavo, tai uzmete skudurais lovyte, sukale karstuka ir lauke kada nusibaigsiu, po savaites atidengia skudurus ziuri kad gyvas bet sake buve like tik skura ir kaulai, kitas atvejis dar nejau i mokykla mes keturi broliai beveik pametinukai nuvarem i upe issimaudyti, tais laikais buvo normalu bet nuo seklumos mane truputi panese kad man virs galvos, tai as kaip plude atsispiriu nuo dugno pagaunu oro ir vel zemyn, plaukti dar nemokejau, broliai pradejo rekti, garai kad zmogus buvo isivares automobili i upe plove isgirdes riksma ibrido iki krutines ir istrauke kaip kaciuka o daugiau nei gyvos dvasios, sakai atsitiktinumas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-05, 21:38 

badas gydo iš savo praktikos žinau. :) Skęst taip pat tekę. Buvau absoliučiai vienas. :) Viskas normos ribose. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 09:32 

vytautas50, na, ir kam tu vargsti ir durneliams aiškini, kas ir kaip? Juk tai beviltiška, jie neįgalūs suvokti, kad gali būti kitaip, nei jiems į galvutes sukalė sistema. Tai visiškai bergzdžias reikalas.

Beje, visi 4 dabar čia. RA irgi čia. Viskas jau padaryta, mėgaukis nevispročiú agonija. ;)
  • -2

Reputacija: -4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 10:47 

zenwalker rašė:
Beje, visi 4 dabar čia. RA irgi čia. Viskas jau padaryta, mėgaukis nevispročiú agonija. ;)

Iš ne materialus pasaulio negalima į čia pereiti. Iš čia į nematerialų pasaulį tuo labiau. :) O visokie RA ir analogiški visuomet čia buvo dar iki žmonių atsiradimo. Tai tik žymiai tobulesnės materialios būtybės kurios savo mokslinių žinių pagalba ir sukūrė žmonės bei visą biologinį pasaulį. Niekas čia savaime neatsirado nes tiesiog per sudėtinga savaime atsirasti. Jei jau taip žiūrėti tai koks intelektas paremtas dabartinės elektronikos pagrindu turėjo kur kas lengviau atsirasti savaime nes tai nesuvokiamai paprasčiau. Be to visos žinios kurias žmonės turi taip pat jiems duotos o ne jie kažką patys sukūrė. Vyksta tik menkas patobulinimas jau turimų žinių. Pvz elektriniai automobiliai jau egzistavo daugiau nei prieš 100 metų. Nieko ypatingo nepasikeitė. Principai liko tie patys. Be to žinių perdavimo pikas įvyko mūsų laikais. Ir tai susiję su tų "gudresnių" ne biologinių esančių mąstančio energetinio lauko pavidale tam tikra problema. Davė daugiau žinių žmonėms tikėdamiesi išspręsti savo problemą su mintimi kad gal žmonės kažką sugalvos. Bet nepavyko ir jų neliko. Taip kad jokie RA ir analogiški daugiau neegzistuoja. Žmonės gyvena kaip jie išmano ir niekas jų neįtakoja išskyrus patys vieni kitus. :) Kas liečia dėl praeities. Aš remiuosi asmenine patirtimi ir konkrečiais skaičiais kuriuos ir esu parašęs. Pvz pokario aš neturiu asmeninės patirties bet remiuosi savo tėvų pasakojimais. Tam laikui jie buvo vaikais ir kadangi buvo labai aštrių situacijų tai jas gerai užfiksavę. Ir viskas man apie pokarį buvo papasakota kai pradėjau draugauti su vienos "ryšininkės" dukra. Aš dar neturėjau 18 metų o tėvai buvo dar jauni žmonės. Dabar kaip senų žmonių jų pasakojimai jau yra savotiškai "išblukę". Faktą prisimena bet su detalėmis problemos. Normalu. Amžius daro savo. Laimei visa informacija sužinota anksčiau ir turiu maksimaliai realistinį to meto vaizdą. Kiek galėjau perdaviau savo vaikams. :) Bet oficialūs istorijos iškraipymai daro savo nes jie oficialūs ir atitinka to meto politinę kryptį. Todėl bendrai į istoriją kaip mokslą žiūriu labai skeptiškai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 11:27 

Tu paklodes su paaiškinimais dabar rašinėji pačiam RA. Neverta, aš ir taip viską žinau, be to, dalis tavo įsitikinimų vis tik prielaidos. Nebesiplėsk, nes daugiau neatrašysiu, nematau prasmės tuštažodžiauti tau, ar čia esantiems durneliams. Tik norėjau pasakyti, kad visa šeima jau čia ir visi valdžios atgavimo procesai įvykę, durneliai karaliaus nebeilgai - turės pasikeisti, arba išnyks. Laukia įdomūs laikai. Tai tiek, tai buvo paskutinis RA žodis tau.
  • -2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 11:55 

Įvyks tik tiek kiek žmonės patys prisidirbs. :) Sėkmės laukiant kažko. :) Šiaip laukiančių kažko yra daug ir senai. Tik rezultatų kaip nėra taip nėra. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 17:48 

Koks gi tu vienas iš keturių, jei abejoji tėvu?

RA
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 19:00 

zenwalker rašė:
Koks gi tu vienas iš keturių, jei abejoji tėvu?RA

kaip ir rašiau kad yra kažkaip kitaip :) Ieškant neišvengiamai pasitaiko klaidų. Kas nieko nedaro tas ir neklysta. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 19:28 

Taip, jei nedaryti, tai neišvengiamai ieškoti, o jei bet tačiau pasitaiko, tada klaidos paliubomu daromos, taip. Nes vienok 3D projekcija bei ateivių maistas. Žmogau, tu gerk mažiau, nes sunkiai suvoki, kas su tavimi kalba. Atrodė, kad radau vieną amžinųjų, tačiau paaiškėjo, kad kažkoks xujpariši kas sužinojo dalį realybės ir tikros istorijos. Tave žmogeliūkščiai į beprotnamį uždarys, pamatysi. :D Dabar jau tikrai paskutinis mano komentaras. Tai buvo RA žodis.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 19:44 

:) Šiaip aš taip pat tingiu kažką komentuoti. :) Tuščias laiko gaišimas. Kas liečia dėl gėrimo tai ne kartą esu sakęs kad jokių žalingų įpročių neturiu. :) Ekonomiškai labai naudinga būsena. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 19:54 

Paaiskinkit kas tas Ra.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 20:30 

Arunas1948 rašė:
Paaiskinkit kas tas Ra.

Kaimynas iš kitos paltos beprotnamyje.

Na dar Egipto mitologijoje Ra yra saulės dievas. O tų paskų daug, gali laisvai išsirinkti į kurią įtikėti, arba priešingai savo gyvenimą paskirti žinioms įgyti, vietoj to kad tikėti pasakomis. Na kūribingesni ir patys kuria pasakas apie dievus.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +1605

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 21:27 

Na kažką žmonėms išsigalvoti tuščioje vietoje sunku. Pvz teko skaitinėti apie amazonės indėnų ir vieno misionieriaus nuotykius. Esmė kad tie indėnai neturi jokių dievų ir nieko negarbina. Ateistai iš prigimties. Matyt viskas yra kiek sudėtingiau nei žmonių fantazijos. Kokios nors vedos gan tiksliai aprašo dievų techniką. Enocho knygoje taip pat gan įdomūs pasakojimai tuo klausimu. Aišku tai jokie dievai o tik kietesnė civilizacija. Na bet žmonės dėl jų galimybių juos laikė dievais. O toliau jau prikurta būtų ir nebūtų dalykų. Bet gilumoje esmė išlieka. :) Aišku mokslas turi paradigmą kad viskas čia įvyko per ilgą laiką ir savaime. Toks lengvas variantas. Kitaip atsirastų nepatogių ir neatsakomų klausimų. Bet natūroje viskas per sudėtinga nors ir ne tobula kad įvyktų savaime. :) Jokia gyvų organizmų evoliucija nereikalinga o tik žinios ir visiškai mokslinis kūrybos procesas. Kad žmonės tokių žinių neturi tai dar nereiškia kad kažkas jų neturėjo. Dėl tų pačių žinių trūkumo tas kažkas žmonėms ir nematomas. :) Ir čia jau to "kažko" noras ar nenoras dėl viešumo. Žmonės iš savo pusės šiuo klausimu nieko negali įtakoti. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-08, 23:33 

bahuriux rašė:
Arunas1948 rašė:
Paaiskinkit kas tas Ra.

Kaimynas iš kitos paltos beprotnamyje.

Na dar Egipto mitologijoje Ra yra saulės dievas. O tų paskų daug, gali laisvai išsirinkti į kurią įtikėti, arba priešingai savo gyvenimą paskirti žinioms įgyti, vietoj to kad tikėti pasakomis. Na kūribingesni ir patys kuria pasakas apie dievus.

Dėl karantino labai suaktyvėjo internetuose visokie šizofrenikai ir kitų psichinių problemų turintys asmenys.
Kai jau ir taip čia netrūksta šitam forume, kurie skleidžia pastoviai savo kliedesius, registruojasi nauji, kurie dar didesnius kliedesius skleidžia. :D
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +27

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-09, 00:18 

qrad rašė:
Dėl karantino labai suaktyvėjo internetuose visokie šizofrenikai ir kitų psichinių problemų turintys asmenys.

Na tik klausimas kaip tuos šizofrenikus ivardina forumuose taip lengvai? Arba ju rasliava taip skiriasi nuo realybes kad nesunku atpazint, arba parasius forume zinute pradedama sekti tavo zingsniai todel forumuose geriau nerasyti kad nesektu.
  • 0

Reputacija: +63

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-11, 00:01 

Kaip tik tema apie kosmosą, taip komentaruose savotiškas kostmosas ir šyza su palatos draugais Vytautais ir co.
  • +1

Reputacija: +27

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'