Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 107 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Redakcijos akiratis
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-12, 19:41 

NekenciuReklamos rašė:
na ir stai, idealus pavyzdys. Nemegsta geju - nepalaiko BLM judejimo :D
Kuris sekantis?

Ar blogai turėti savo nuomonę kitokią nei minios arba "oficialiai" priimtiną? :) Ir tuo labiau kai matai gyvenimą toks koks jis yra ir vietomis jo neįmanoma pakeisti kaip nori. :)
  • 0

Reputacija: -120

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-12, 20:51 

NekenciuReklamos rašė:
Dauguma JUSU taip nusisnekat, kad net vemt vercia. Ir vien tik todel kad:
1) Jus neturite BAME draugu
2) Jus niekada nedirbote artimai (tarkime 2 zmoniu komandoje) su BAME
3) Jus jau turejote susidare kategoriska nuomone apie BAME pries pirma jusu susitikima.

BAME = Black Asian Minority Ethnic

O dabar mano esanciuose 3 punktuose, BAME zody pakeiskit y "gejus", bus ydomu palyginti, ar tie kurie nemegsta geju lygiai taip pat nemegsta ir BAME :D T.y. zmones nemegsta tu kurie atrodo ir elgiasi ne taip kaip "normalus" zmones :D

1) Mano žmona azijietė, prieš ją buvau ir su afrikiete (nesusituokėm, bet kuriam laikui buvo keliai susikirtę). Draugų turiu irgi nemažai iš tavo įvardintos grupės.
2) Dirbau, dirbu. Teko ruošti projektus ir su musulmonais ir juodaodžiais dirbant 3-4 žmonių grupėje. Nei dėl religinių įsitikinimų nei dėl odos spalvos jokių problemų niekada nekilo.
3) Niekada neturiu išankstinio nusistatymo prieš jokią visuomenės grupę ir stengiuosi kiekvieną žmogų vertinti individualiai pagal jo charakterį/elgesį.
Gėjai man irgi netrukdo, man visiškai jokio skirtumo kas ir su kuo miega. Gali drasiai atskleisti savo orientaciją, man dėl to žmogus neatrodys nei kiek prastesnis. Labiau nepatinka tik LGBTQ+ paradai, nes jais siekia atkreipt dėmesį ir iš to daryt kažkokį trend'ą. Pvz transai siekia atkreipti dėmesį sakydami, kad nepilnamečiams (kartais net mažamečiams), kurie demonstruoja elgesį ne pagal savo lytį, siųlo taikyti hormonų terapijas. Arba buvo toks Fallon Fox, kuris gimė vyru, pasidarė operaciją ir ėjo kovot MMA narve prieš 'originalias' moteris. Bet čia irgi galima plėstis be galo šiomis temomis.

jull rašė:
Nu tai ok, kaip suprantu tamsta priskiri save tai pusei, ant kurios vemiama. Kas riboja tavo atsakymo galimybes? Kad ir sitam forume?

Manes gal dar ir neriboja, nes nelabai kam ir rūpi ką aš galiu pasakyti. Bet tarkim tokie išsilavinę žmonės, kaip Ben Shapiro arba Jordan Peterson sunkiai gali pasireikšti liberalesnėse erdvėse, nes įvairios socialinės platformos siekia juos demonetizuoti, kad jie iš savo turinio negalėtų užsidirbti pinigų. Arba pvz Jordan Peterson turi samdytis apsaugą, kad nebūtų užpultas taikių liberalių studentų universitetuose, o kelios jo kalbos net buvo atšauktos, nes tie patys studentai ėmė kelti protestuoti ir pulti tuos, kurie norėjo ateiti paklausyti jo.

Ar_as? rašė:
Aš aiškiai parašiau: jei jums rasizmo problemos pripažinimas reiškia kažkokios kaltės prisiėmima, tai arba jūs arba durni arba tikrai kažkuo asmeniškai kalti (neturiu žalio supratimo kuo ir kodėl, gal kokį etiopą parke suspardėt?).

Man asmeniškai tai nereiškia jokios kaltės prisėmimo, kažkaip praleidau iš kur tu visa tai ištraukei. Man atrodo tu pats esi rasistas, nes nori matyti skirtingas rases, o ne tiesiog žmones.
Man atrodo didžiausia problema yra tame, kad bendrai žmonėms iš žemesnių visuomenės sluoksnių sunkiau įsitvirtinti gyvenime, gauti išsilavinimą ir įsitvirtinti darbo rinkoje. Ir valdžia turėtų rūpintis tuo, kaip tiems žmonės padėti, kad jie taptų naudingi ir reikalingi bendruomenei. Taip jau susiklostė, kad šiuo metu didžiausia dalis tų, kurie papuola į tuos pažeidžiamus sluoksnius yra juodaodžiai, bet nereikia dėl to visų kitu visuomenės narių, kurie nėra juodieji, vadinti rasistais ir dirbtinai bandyti apsukti viską aplinkui.

TL;DR mažiau žiūrėkit ir skaitykit mainstream media, kuri jum plauna smegenis kaip galvoti yra 'teisinga'. Geriau paskaitykit Jordan Peterson knygą arba paklausykit kokį podcast'ą.

EDIT:
vytautas50 rašė:
...

Nusišneki, geriau patylėtum.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo jilted 2020-06-12, 20:54. Iš viso redaguota 2 kartus.

Reputacija: +59

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-12, 20:52 

Cia paskutinis mano postas sitoje temoje.

immortallt rašė:
> kovoti prieš rasizmą smurtu ir turto naikinimu nepavyks

As tau siulau paskaityt kokia istorijos knyga tada. Sufrazistes gal galetu but panasiausias pavyzdys.

immortallt rašė:
> konkretus atvejis dėl ko kilo neva šitas judėjimas yra bullshit, 5 kartus teistas ir atsėdėjęs yra recidyvistas. Tiesa, jei jis nekėlė pavojaus pareigūnui (neturėjo peilio ar ginklo, ar turėjo ir nesimuistė), taip tada pareigūnas panaudojo perteklinę jėgą ir už tai turi atsakyti. Bet ne priskaldyti vežimą malkų apie rasizmą, apie tai kaip čia visi baltieji rasistai, pradėti žodžius, kuriuose yra šaknis "juod-" naikinti ir pan. yra absurdas, kuris:

Visu pirma, tu nesupratai, del ko tie protestai vyksta. Vyksta del diskriminacijos ir policijos brutualumo, Floidas tik paskutinis, velniskai akivaizdus atvejis. Trigeris.

Tavo juod naikinimas tera simbolinis aktas, pritarimo/palaikymo isreiskimas. Naudingas ekonomiskai, visu pirma ir igyjantis daugiau palaikymo nei pasmerkimo. Ne, ne, pasakot, kaip duomenu gigantas, aplinkybiu prispaustas daro sau nenaudinga zingsni arba klaidingai vertina situacija, ikrai neverta:)

immortallt rašė:
A. Nepadarys nieko gero, kad sumažinti rasizmą
B. Veda į pavojingą kelią, kai nesantaika bus dar labiau padidinta

A. Tai jau padare, isreiske galingo veikejo pozicija.
B. Nesantaika su kuo? su tavim asmeniskai? Pasikartosiu, tu esi mazuma, pavelaves i traukini. Jei nekeisi paziuru, kuo toliau, tuo vienisesnis jausiesi.
  • +1

Reputacija: +158

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-13, 20:59 

immortallt rašė:
....

P.S. o kas nors tyrė, kiek procentų baltaodžių dirba juodaodžių versluose?

Stai, straipsnis apie tai ka reiskia but kvalifikuotu juodaodziu issilavinusioje verslo aplinkoje.

http://content.time.com/time/magazine/a ... 04,00.html
  • 0

Reputacija: +76

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-14, 00:05 

Nu vat valgiau šiandien baltą mišrainę kurią pats ir ruošiau (po ilgos pertraukos) ir galvojau, koks aš baisus rasistas...

Na ir šiaip, va juodaodis dar vieną pareigūną nukepė. Čia kokių nors protestų darysit?
  • -2

Reputacija: +2487

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-14, 00:19 

Šiaip Varlinas parankiojęs įdomių vaizdelių iš JAV iki kokio absurdo ten jie priėjo su savo "spalio revoliucija" :)
  • -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-14, 12:14 

immortallt rašė:
Nu vat valgiau šiandien baltą mišrainę kurią pats ir ruošiau (po ilgos pertraukos) ir galvojau, koks aš baisus rasistas...

Na ir šiaip, va juodaodis dar vieną pareigūną nukepė. Čia kokių nors protestų darysit?

baltaodis priveligijuotas asmuo, valgo misraine ir gretina jos balta spalva su rasizmo problematika (cia gal man vieninteliam tu atrodai tikras rasistas?) Nes cia tas pats kaip kepta-duona valgyt ir sakyt tikriausiai ja "juodaodziai" kepe, nes jinai juoda?

ir apskritai, cia gal tavo bendraminciai tokius counter protestus rengia?:

p.s. sestadieny London BLM eitynes buvo atsauktos, del pasirodziu gandu, kad rengiamos anti eitynes pries BLM ir bus organizuojama istoriniu statulu apsauga. Kadangi "juodaodziai" nepasirode, "baltieji" smagiai pagere, pamyzo prie tu paciu istoriniu paminklu, uzpuole policija, ir siaip elgesi daug "civilizuotiskiau" nei "juodieji".
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-14, 12:35 

jilted rašė:
....

O tu sventi kovo 11d.? Apibendrinus - tai nepriklausomybes diena. Taip? Lietuviai ja svencia, nes issivadavo is priespausdos, kontroles, svetimos ytakos, zdz tapome savo pacio likimo seimininkais. Ir ta kovo 11d. svenciama visuose rysiu kanaluose. Ar ne taip?

Jeigu mes galime svesti savo nepriklausomybes diena, kodel kitos socialines grupes negali svesti savo atgautu teisiu ir supratimo, kad jie tampa savo likimo seimininkais? Jeigu tau visiskai nerupi LGBT ar ten raudoni, juodi , geltoni zmogeliukai aplink tave. Kodel tau sunku suprasti kad visos sios grupes turi tam tikras dienas, kurios pazymi ju teisetu laisviu atgavima? Ir jie jas svencia, ne tam kad tave paerzintu, bet tam, nes JIEMS tos dienos yra priminimas, kad laikai keiciasi, ir jie issivaduoja is MUSU primestu jiems socialiniu apribojimu (juodaodziai nepriimami y vadovaujancias pareigas, negalima gejams buciuotis viesoje vietoje, indenai gyvena tik rezervuatuose ir t.t.)

Jeigu mes visi esam zmones, ir gimstam su lygiai tokiomis paciomis biologinemis savybemis, be isankstines neapykantos ar meiles, kokia teise mes turim uzauge apriboti kitu teises?
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-14, 13:30 

NekenciuReklamos rašė:
Jeigu mes visi esam zmones, ir gimstam su lygiai tokiomis paciomis biologinemis savybemis, be isankstines neapykantos ar meiles, kokia teise mes turim uzauge apriboti kitu teises?

Taip laisva valia šventas dalykas bet "mano laisvė negali būti niekam prievarta". Ir iš čia išplaukia toks momentas kad jei aš tradicinės orientacijos žmogus sėdžiu namuose ir nedemonstruoju savo tradicinės orientacijos visokiomis eisenomis tai ir LGBT lygiai taip pat turėtų ramiai tvarkingai kruštis namuose be demonstracijų. :) Šiaip tokios jų demonstracijos tai naujų užpakalių paieškos reklama ir nieko daugiau. :) Kas liečia JAV juodaodžių sukeltą betvarkę tai tiesioginis kitų žmonių laisvos valios pažeidimas. Maža to spaudimas išformuoti policija veda link visiško chaoso ir analogiškos situacijos kaip Rusijoje 1917 metais. O kadangi amerikiečiai turi daug ginklų tai vaizdas bus kraupesnis nei Rusijoje. Jei pvz koks juodaodis kažkaip nužudytų mano šeimos narį o policijos nėra tai imu ginklą ir einu medžioti. Veiks būtent toks principas. Kaltas nekaltas niekas nesiaiškins nes įstatymai tokiais atvejais neveikia. Jų net nėra kam atstovauti. Geriau blogas policijos pareigūnų įstatymų vykdymas nei jokio.

Šiaip šios problemos sprendimas su afroamerikiečiais tai juos su kruiziniais laisvais repatrijuoti į jų tėvynę Afriką. Dar ir pinigų pridėti "oriam" gyvenimui. :) Taip būtų atstatytas istorinis teisingumas. :) Na dar iš paskos pasiūsit krovininius laivus su narkotikais kad nepritrūktų ir žmonėms būtų linksma gyventi. :)
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-14, 21:17 

NekenciuReklamos rašė:
immortallt rašė:

baltaodis priveligijuotas asmuo, valgo misraine ir gretina jos balta spalva su rasizmo problematika (cia gal man vieninteliam tu atrodai tikras rasistas?) Nes cia tas pats kaip kepta-duona valgyt ir sakyt tikriausiai ja "juodaodziai" kepe, nes jinai juoda?

ir apskritai, cia gal tavo bendraminciai tokius counter protestus rengia?:

p.s. sestadieny London BLM eitynes buvo atsauktos, del pasirodziu gandu, kad rengiamos anti eitynes pries BLM ir bus organizuojama istoriniu statulu apsauga. Kadangi "juodaodziai" nepasirode, "baltieji" smagiai pagere, pamyzo prie tu paciu istoriniu paminklu, uzpuole policija, ir siaip elgesi daug "civilizuotiskiau" nei "juodieji".

Ne, tikrai ne mano mintys. Ryškiai užsiciklini ir net nesiklausai apie ką eina kalba.

Balta mišrainė prilyginta "blacklist". Jei nematai sąsajos, matyt nesupranti ir ironijos ar sarkazmo
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-14, 22:23 

NekenciuReklamos rašė:
jilted rašė:
....

O tu sventi kovo 11d.? Apibendrinus - tai nepriklausomybes diena. Taip? Lietuviai ja svencia, nes issivadavo is priespausdos, kontroles, svetimos ytakos, zdz tapome savo pacio likimo seimininkais. Ir ta kovo 11d. svenciama visuose rysiu kanaluose. Ar ne taip?

Jeigu mes galime svesti savo nepriklausomybes diena, kodel kitos socialines grupes negali svesti savo atgautu teisiu ir supratimo, kad jie tampa savo likimo seimininkais? Jeigu tau visiskai nerupi LGBT ar ten raudoni, juodi , geltoni zmogeliukai aplink tave. Kodel tau sunku suprasti kad visos sios grupes turi tam tikras dienas, kurios pazymi ju teisetu laisviu atgavima? Ir jie jas svencia, ne tam kad tave paerzintu, bet tam, nes JIEMS tos dienos yra priminimas, kad laikai keiciasi, ir jie issivaduoja is MUSU primestu jiems socialiniu apribojimu (juodaodziai nepriimami y vadovaujancias pareigas, negalima gejams buciuotis viesoje vietoje, indenai gyvena tik rezervuatuose ir t.t.)

Nežinau ką tu vadini šventimu, bet į jokius paradus ar eitynes aš neinu. Galiu pabūti namie, išsikelti vėliavą ir pasidžiaugti, kad esame laisva tauta. Bendrai paėmus, aš manau, kad paradai tik dar labiau supriešina visuomenę, nei skatina kažkokią toleranciją. Nesvarbu ar tai gėjų, ar juodaodžių, ar nacionalistų paradai už tėvynę (paskutiniai beje vis daugiau šalių tampa/yra draudžiami). Bet kokiu atveju kažkuri visuomenės dalis jausis ignoruojama ir tai provokuos tik dar didesnę priešpriešą. Todėl ir reikia visus žmones matyti, kaip žmones, asmenybes, o ne kažkokius atskiros visuomenės grupės dalis. Juodas/baltas/gėjus/moteris/transseksualas/įvardink pats. Įvertink pats, dabar vyksta BLM protestai, bet visuomenė labai ryškiai poliarizuojasi į dvi grupes. Vieniems G.Floyd yra didvyris ir tie protestai vos ne bus įrašyti istorijos vadovėliuose, tuo tarpu kitiems jis buvo nusikaltėlis, o visi tie protestuotojai yra avių banda, į kurią dar ir įsimaišo krūva nusikaltėlių, kurie siekia pasipelnyti plėšdami niekuo dėtų žmonių parduotuves.
Žmonėms reikia švietimo ir suteikti galimybes padoriai gyventi tampant visaverčiu visuomenės nariu, kad nereikėtų nusikalsti ir kad jie suvoktų, tai kokią žalą jie daro išskirdami kažkokias atskiras visuomenės grupes. Juodaodžiai tikrai priimami į vadovaujančias pozicijas. Bet dėl to, kad jų yra mažiau ir dėl to, kad tiek daug jų auga getuose, jiems sunkiau gauti darbus (bendrai), o dar sunkiau gauti darbus, kurie reikalauja aukštesnės kvalifikacijos ir didesnės atsakomybės. Odos spalva čia nėra lemiamas faktorius. Šitie dalykai greitai nesitvarko, kaip dauguma norėtų, tam reikia laiko ir turi pasikeisti ne viena karta. O daryti atvirkščią efektą ir specialiai atmesti baltuosius ir priimti į darbą juoduosius vien tam, kad 'išlyginti svarstykles', tai man yra lygiai toks pats rasizmas, tik iš priešingos pusės.
Žinau, kad šitą pavyzdį daviau prieš tai, bet kaip tai ne diskriminacija (lytinė ir rasinė)? Turi išsirinkti moterį ir būtinai juodą. Visi kiti kriterijai (patirtis/išsilavinimas/kompetencija) tampa mažiau svarbūs.
https://www.nytimes.com/2020/06/10/us/politics/joe-biden-black-vice-president.html
  • +2

Reputacija: +59

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 00:26 

Nesekiau gerai diskusijos, bet kazkur maciau kad zmones labai lyginina kiek kas kokius nusikaltimus padaro, kas manau labai nelogiska. Pradekime nuo esminines nelygybes - turtines. Kai tu gyveni turedamas 10 kartu maziau turto, tai manau labai gerai paaiskina visa esama neapykanta, kuri egzistuoja ir liejasi tokioje formoje USA. Ir tos nuoskaudas kurios yra amerikoje, mums nesuprasti, nes ten segregacija po siai dienai daug labiau matoma, nei pvz europoje, kur tikrai nera viskas idealu.

Sveikintinas veiksmas. Pvz, kaimynine Olandija dar po siai dienai turi "black pete" atrakcija, kuri atkreipia daugelio demesi del tokio rasizmo egzistavimo.
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +187

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 13:16 

immortallt rašė:

Ta prasme? Visada laikiau tave išsilavinusiu protingu žmogumi, bet kai temos ne apie "skaičius", išsiskiria mūsų nuomonės. Kai tik juodaožiai pradėjo protestuot, prasidėjo tas tą padarė, anas aną padarė? Ar tu aklas? bent supranti dėl ko jie protestuoja, kad protestuoja visi, ne tik juodožiai? Kad protestuoja ne dėl J.K., o dėl neteisingumo, nelygybės, rasizmo, valdžios neveiksnumo ir t.t.
Blyn, Kiguolinių armija, gal baikit vieną kart sąmokslo teorijų skleidėjais tikėt ir patys susipažinkit su tuo kas vyksta, o ne per nuomonės formuotojus. Pasigūglinkit "police brutality", pasiskaitykit kaip į taikius protestuotojus šaudo guminėm kulkom ir dujom... Bet ne, ateina ir stumia savo nesamones, juodaodis pareigūną nukepė. O kiek juodaodžių pareigūnai nukepė? Kiek suėmė ir apkaltino neteisėtai, per klaidą, nes tiesiog buvo juodas?
  • +2

Paskutinį kartą redagavo sub 2020-06-15, 13:29. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: +650

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 13:26 

jilted rašė:
NekenciuReklamos rašė:
jilted rašė:
....

Nežinau ką tu vadini šventimu, bet į jokius paradus ar eitynes aš neinu. Galiu pabūti namie, išsikelti vėliavą ir pasidžiaugti, kad esame laisva tauta. Bendrai paėmus, aš manau, kad paradai tik dar labiau supriešina visuomenę, nei skatina kažkokią toleranciją. Nesvarbu ar tai gėjų, ar juodaodžių, ar nacionalistų paradai už tėvynę (paskutiniai beje vis daugiau šalių tampa/yra draudžiami). Bet kokiu atveju kažkuri visuomenės dalis jausis ignoruojama ir tai provokuos tik dar didesnę priešpriešą. Todėl ir reikia visus žmones matyti, kaip žmones, asmenybes, o ne kažkokius atskiros visuomenės grupės dalis. Juodas/baltas/gėjus/moteris/transseksualas/įvardink pats. Įvertink pats, dabar vyksta BLM protestai, bet visuomenė labai ryškiai poliarizuojasi į dvi grupes. Vieniems G.Floyd yra didvyris ir tie protestai vos ne bus įrašyti istorijos vadovėliuose, tuo tarpu kitiems jis buvo nusikaltėlis, o visi tie protestuotojai yra avių banda, į kurią dar ir įsimaišo krūva nusikaltėlių, kurie siekia pasipelnyti plėšdami niekuo dėtų žmonių parduotuves.
Žmonėms reikia švietimo ir suteikti galimybes padoriai gyventi tampant visaverčiu visuomenės nariu, kad nereikėtų nusikalsti ir kad jie suvoktų, tai kokią žalą jie daro išskirdami kažkokias atskiras visuomenės grupes. Juodaodžiai tikrai priimami į vadovaujančias pozicijas. Bet dėl to, kad jų yra mažiau ir dėl to, kad tiek daug jų auga getuose, jiems sunkiau gauti darbus (bendrai), o dar sunkiau gauti darbus, kurie reikalauja aukštesnės kvalifikacijos ir didesnės atsakomybės. Odos spalva čia nėra lemiamas faktorius. Šitie dalykai greitai nesitvarko, kaip dauguma norėtų, tam reikia laiko ir turi pasikeisti ne viena karta. O daryti atvirkščią efektą ir specialiai atmesti baltuosius ir priimti į darbą juoduosius vien tam, kad 'išlyginti svarstykles', tai man yra lygiai toks pats rasizmas, tik iš priešingos pusės.
Žinau, kad šitą pavyzdį daviau prieš tai, bet kaip tai ne diskriminacija (lytinė ir rasinė)? Turi išsirinkti moterį ir būtinai juodą. Visi kiti kriterijai (patirtis/išsilavinimas/kompetencija) tampa mažiau svarbūs.
https://www.nytimes.com/2020/06/10/us/politics/joe-biden-black-vice-president.html

J.F nėra niekur poziciuonuojamas kaip herojus, jei to dar nesupranti. Jeigu protestuose matai J.F ant plakatų tai ne todėl, kad jį bando parodyti kaip herojų, o todėl kad bando parodyti kaip policijos brutualumo auką. Visi žino, kad jis nusikaltėlis, bet demokratinėje šalyje už nusiklatimsu teisiama teisme, o ne gatvėje užspaudus keliu ir neduodant kvėpuot. Visi tie, o jeigu, o kas būtų jeigu būtų - šiuo atveju ne į temą. Faktas tas, kad policijos pareigūnas būdamas neadekvatus, gal būt rasistas, savo brutualumu užmušė vyrą vidurį dienos, o kiti pareigūnai net nebandė sustabdyti šio nusikaltimo.

O dėl šio požiūrio labai pritariu tau: Nesvarbu ar tai gėjų, ar juodaodžių, ar nacionalistų paradai už tėvynę (paskutiniai beje vis daugiau šalių tampa/yra draudžiami). Bet kokiu atveju kažkuri visuomenės dalis jausis ignoruojama ir tai provokuos tik dar didesnę priešpriešą. Todėl ir reikia visus žmones matyti, kaip žmones, asmenybes, o ne kažkokius atskiros visuomenės grupės dalis. Juodas/baltas/gėjus/moteris/transseksualas/įvardink pats.
  • +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 14:39 

sub rašė:
J.F nėra niekur poziciuonuojamas kaip herojus <blablabla>

...

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paskutinis pav net ne kažkoks grafitis iš gatvės, o ištrauka iš CNN laidotuvių transliacijos. - Įsidėmim - aštuonis kartus už smurtinius nusikaltimus teistas, per atsitiktinumą pražuvęs recidyvas tėviškai, beveik dominuojančiai apkabina MLK. Naujųjų laikų herojai.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo PCP 2020-06-15, 14:52. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: +78

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 14:50 

Marius.brn rašė:

Nesekiau gerai diskusijos, bet kazkur maciau kad zmones labai lyginina kiek kas kokius nusikaltimus padaro, kas manau labai nelogiska. Pradekime nuo esminines nelygybes - turtines. Kai tu gyveni turedamas 10 kartu maziau turto, tai manau labai gerai paaiskina visa esama neapykanta, kuri egzistuoja ir liejasi tokioje formoje USA. Ir tos nuoskaudas kurios yra amerikoje, mums nesuprasti, nes ten segregacija po siai dienai daug labiau matoma, nei pvz europoje, kur tikrai nera viskas idealu.

Sveikintinas veiksmas. Pvz, kaimynine Olandija dar po siai dienai turi "black pete" atrakcija, kuri atkreipia daugelio demesi del tokio rasizmo egzistavimo.

Juodaodžiai nėra vieninteliai, kurie turi mažai turto, ar jo visai neturi, bet juodaodžiai iš mažumų yra santykinai daugiausia nusikalstantys. Rasinį faktorių man tai norisi atmesti, netikiu įgimtu polinkiu nusikalsti, tad lieka aplinkos faktorius - bendruomenės kuriose auga. Ir tam net nereikia kartų pasikeitimo didelio.

O nužudymas (kurių tarp juodaodžių irgi santykinai daugiausia), iš vis negali būti pateisinamas jokiais atvejais, išskyrus savigynos.

P.S. apie turtų kiekio skirtumus irgi, daug kas prirašo, bet nepasako iki galo, kad turtą bandant realizuoti ypač turtingiems, jie net pusės tiek negautų, tad skirtumas nėra toks didelis.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 14:53 

sub rašė:
immortallt rašė:

Ta prasme? Visada laikiau tave išsilavinusiu protingu žmogumi, bet kai temos ne apie "skaičius", išsiskiria mūsų nuomonės. Kai tik juodaožiai pradėjo protestuot, prasidėjo tas tą padarė, anas aną padarė? Ar tu aklas? bent supranti dėl ko jie protestuoja, kad protestuoja visi, ne tik juodožiai? Kad protestuoja ne dėl J.K., o dėl neteisingumo, nelygybės, rasizmo, valdžios neveiksnumo ir t.t.
Blyn, Kiguolinių armija, gal baikit vieną kart sąmokslo teorijų skleidėjais tikėt ir patys susipažinkit su tuo kas vyksta, o ne per nuomonės formuotojus. Pasigūglinkit "police brutality", pasiskaitykit kaip į taikius protestuotojus šaudo guminėm kulkom ir dujom... Bet ne, ateina ir stumia savo nesamones, juodaodis pareigūną nukepė. O kiek juodaodžių pareigūnai nukepė? Kiek suėmė ir apkaltino neteisėtai, per klaidą, nes tiesiog buvo juodas?

Sub, jei nepastebėjai, aš vedžiau iš vienos pusės prie to, kad tai ne apie rasizmą situacija, o tu irgi atvedei visgi, tik iš kitos pusės. Rasizmas šioje situacijoje ne prie ko, tik suinteresuotos grupės tą rasizmą čia kiša, kaip benziną į ugnį. Nu bent jau man atrodo, kad visgi irgi sakai, kad ne rasizmas pirmoje eilėje kaip problema šioje srityje.

Ir taip, aš mėgstu sarkazmą, mėgstu išsireikšti drastiškai, bet siūlomi sprendimai yra spręsti problemas, o ne jas maskuoti ar nukėlinėti. Dėl to ir elektra pigs visiems :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 15:20 

PCP rašė:
sub rašė:
J.F nėra niekur poziciuonuojamas kaip herojus <blablabla>

...

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paskutinis pav net ne kažkoks grafitis iš gatvės, o ištrauka iš CNN laidotuvių transliacijos. - Įsidėmim - aštuonis kartus už smurtinius nusikaltimus teistas, per atsitiktinumą pražuvęs recidyvas tėviškai, beveik dominuojančiai apkabina MLK. Naujųjų laikų herojai.

Kurioj foto tu matai herojų? Aš nelabai suprantu tavo išvedžiojimų ir kaip tu interpretuoji tas foto, kuriose nėra pavaizduotas nei herojus, tai brutualumo ir neadekvatumo auka. Spėju tu lygiai taip pat reaguoji į juodaodžius ir kaip ir tie pareigūnai. J.F. nebvo geras žmogus, taip jis recydivistas, nusiklatėlis, blogas tėvas, sūnus ir vyras, bet užtat labai puikus policijos ir Amerikos valdžios neadekvatumo pavyzdys. Jis apsikabina MLK, nes abu tapo aukos to, kas turėtų saugoti, ginti, padėti, bet ne žudyti.
Pats nesupranti ką komentuoji, per atsitiktinumą žuvęs. 8 min. kelienu prispaustas kaklas pakeistų tavo nuomonę apie atsitiktinumą. Šį žmogų vaizduoja taip, nes jis įkvėpė protestus beprasme mirtimi. Nėra jis geras pavyzdys žmogaus, bet geras pavyzdys bereiškmės aukos, kuris turėjo būti nuteistas už tai ką padarė, o ne nužudytas už tai ko nepadarė.

check yourself before you check anybody else
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 15:28 

immortallt sarkazmas ir pliusas žmogui, kuris teigia, kad tai atsitiktinė auka, visiškai ne vietoj.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 15:52 

sub rašė:

Kurioj foto tu matai herojų?

Angelo sparnai ir aureolė? alio? Nu tiesiog šventą žmogų nužudė.
Cituoti:
Aš nelabai suprantu tavo išvedžiojimų ir kaip tu interpretuoji tas foto, kuriose nėra pavaizduotas nei herojus, tai brutualumo ir neadekvatumo auka. Spėju tu lygiai taip pat reaguoji į juodaodžius ir kaip ir tie pareigūnai. J.F. nebvo geras žmogus, taip jis recydivistas, nusiklatėlis, blogas tėvas, sūnus ir vyras, bet užtat labai puikus policijos ir Amerikos valdžios neadekvatumo pavyzdys.

Pareigūnas tai padaręs atleistas ir garantuotai nuteistas daugeliui metų. Ko norite dar? kaip šitoj situacijoj įsivaizduojat "adekvatumą"?

Cituoti:
Jis apsikabina MLK, nes abu tapo aukos to, kas turėtų saugoti, ginti, padėti, bet ne žudyti.

Tai MLK dabar irgi policija nužudė?? rimtai?
Beje Policijos darbas saugoti ir ginti padorius žmones, ne banditus.

Beje MLK kovojo išimtinai taikiai, ir pastoviai ragino susilaikyti nuo smurto. Dėl to susilaukdams smarkios kritikos iš savo bendruomenės kad tokiu būdu "rodo silpnumą". Vis dėl to baltieji juo ir jo skleidžiama žinia patikėjo ir dėjo dideles viltis. Dabar galim nuspręsti ar teisingai.
Cituoti:
Pats nesupranti ką komentuoji, per atsitiktinumą žuvęs. 8 min. kelienu prispaustas kaklas pakeistų tavo nuomonę apie atsitiktinumą. Šį žmogų vaizduoja taip, nes jis įkvėpė protestus beprasme mirtimi. Nėra jis geras pavyzdys žmogaus, bet geras pavyzdys bereiškmės aukos, kuris turėjo būti nuteistas už tai ką padarė, o ne nužudytas už tai ko nepadarė.

Atsitiktinumas tame kad jis tą dieną papuolė būtent tam farui. (kuris, dar kartą - ne tik kad atleistas, bet bus pasodintas ilgam - ko trūksta dar? kas čia per kolektyvinė atsakomybė??). Prie to šitas riaušes malšinant jau žuvo berods keturi pareigūnai, (tame tarpe juodi). Jie kam nors rūpi? niekam.visų prima ir svarbiausia kad banditų motinos ramiai miegotų kai tie eina vogti. ane?
Cituoti:
"check yourself before you check anybody else"

Įdomu kiek jūsų moralinis supremacizmas laikys kai jūs patys arba jūsų turtas/artimieji pateks į pavojų, o ginti nebus kam.
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 17:20 

PCP rašė:
Pareigūnas tai padaręs atleistas ir garantuotai nuteistas daugeliui metų. Ko norite dar? kaip šitoj situacijoj įsivaizduojat "adekvatumą"?

Ta prasme aš nesiplėsiu, jei dar nesupratai. Jeigu visa tai nebūtų nufilmuota, pareigūnas būtų išsisukęs, kaip tu mini su atisitiktine auka. Pasidomėk apie kitus pvz., ne tik J.F., kur net ne nusikaltėlius nužudo pareigūnai ir nesulaukia jokio teisingumo. Noriu, kad daugiau tokių aukų nebūtų. Jei žmogus yra padares nusikaltimą jį turi nuteisti, to noriu. Ne kad pareigūnai, kai kurie JAV pareigūnai įsivaizduoja kad yra aukščiau visko, kad jiems galima taip elgtis.

Aureolė ir sparnai aukai, nereikia hiperbolizuoti. Ar pilnai domėjaisi apie jo kriminalinę praeitį ar tik paskaitei mėmus ir atėjai komentuot??
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 17:45 

PCP rašė:

Atsitiktinumas tame kad jis tą dieną papuolė būtent tam farui. (kuris, dar kartą - ne tik kad atleistas, bet bus pasodintas ilgam - ko trūksta dar? kas čia per kolektyvinė atsakomybė??). Prie to šitas riaušes malšinant jau žuvo berods keturi pareigūnai, (tame tarpe juodi). Jie kam nors rūpi? niekam.visų prima ir svarbiausia kad banditų motinos ramiai miegotų kai tie eina vogti. ane?

Buvęs pareigūnas nušovė žmogų. Policija nieko nedarė, kol vaizdo įrašas neišplito po internetą (patys jie turėjo įrašą):

• 0

Paskutinį kartą redagavo Evil Goku 2020-06-15, 18:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: +739

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 17:59 

"Protestų" tiksliau plėšikavimo procesas gyvai iš vidaus :)
Linkiu didmiesčių gyventojams tokio malonumo ir Lietuvoje. :) Tai labai pažangu :) Čia tikroji demokratija. Ir kuo policijos mažiau tuo geriau. Gyvensite kaip rojuje. :)

• +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 18:13 

PCP rašė:

Va dar vienas, netik kad nepasodintas, bet gaus pensija ir mėnesines išmokas, nes šaudė.
P.s. gale ten sušaudo tą žmogelį, gali pasižiūrėti pats internete video:
  • 0

Reputacija: +739

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 18:50 

Evil Goku rašė:

Buvęs pareigūnas nušovė žmogų. Policija nieko nedarė, kol vaizdo įrašas neišplito po internetą (patys jie turėjo įrašą):

https://www.youtube.com/watch?v=wLN4PAJEYc8

O, puikus atvejis, plačiai nuskambėjęs ir labai gerai kad jis čia. Dar vienas pavyzdys iš serijos "paskutinės 10 filmo minučių".
Tai keletas smulkmenų: pilnas internetas video iš saugumo kamerų kaip tas pats "žmogus" šmirinėja po statomus namus ieškodamas ką pavogti. Kuomet jį pastebėję vyrai pasivijo, ir pabandė paklausti ką jis čia veikia - šis puolė ir bandė atimti iš vieno jų ginklą. kas netgi matosi šitame pačiame video.

Tai ką, nu gal truuuputįį dėl savo likimo jis pats buvo kaltas?? kas būtų buvę jei jis tą ginklą iš senio vis dėl to būtų atėmęs?

Policija nieko nedarė nes nebuvo ką daryti. Jei čia ne savigyna, tai nežinau kas tada yra. Netgi pagal LT įstatymus galima šauti jeigu bando atimti ginklą. Tiktai dėl biased medijos sukeltos isterijos buvo pradėtas tyrimas. (o jinai sukelta metodais kurie nesikeičia - nuotrauka iš mokyklos ir melai apie nekaltą vaiką kuris "išėjo pabėgioti".
Paveikslėlis.

Esmė galiausiai tokia - Reiškia piliečiai patys nuo banditų gintis negali. Policijos nereikia, nes brutality. Ką daryti? apsitverti savo rajoną 3m spygliuota tvora, pasisamdyti privačią apsaugą ir niekur lauk nelysti kaip kad baltieji gyvena PAR? Ką jūs siūlote?

Cituoti:
Va dar vienas, netik kad nepasodintas, bet gaus pensija ir mėnesines išmokas, nes šaudė.
P.s. gale ten sušaudo tą žmogelį, gali pasižiūrėti pats internete video:

Čia aišku perlenkia, bet vėlgi nežinom visos situacijos. JAV tu negali žinoti kas išsitrauks ginklą. Kokia tikimybė kad dėl nuolatinės įtampos, vienam iš milijonų pareigūnu nepakriks nervai? O kiek dorų ir pareigingų pareigūnų yra negerbiama arba nužudoma už tai kad jie dirba savo darbą?* Bet niekam neįdomu, niekas nefilmuoja ir ašarų nelieja. be to čia pažeidėjas baltas, nesiskaito. amirite?

Edit: 2019tais nužudyta - 48 pareigūnai.

https://www.fbi.gov/news/pressrel/press-releases/fbi-releases-2019-statistics-on-law-enforcement-officers-killed-in-the-line-of-duty
Spoiler:
5 died as a result of investigative or law enforcement activities

6 were conducting traffic violation stops
4 were performing investigative activities
2 were drug-related matters
2 were interacting with wanted persons
1 was investigating suspicious person or circumstance

9 were involved in tactical situations

3 were barricaded/hostage situations
3 were serving, or attempting to serve, search warrants
2 were serving, or attempting to serve, arrest warrants
1 was reported in the category titled “other tactical situation”

5 were involved in unprovoked attacks
4 were responding to crimes in progress

2 were robberies
1 was larceny-theft
1 was reported in the category titled “other crime against property”

3 were involved in arrest situations and were attempting to restrain/control/handcuff the offender(s) during the arrest situations
3 were assisting other law enforcement officers

2 with vehicular pursuits
1 with foot pursuit

3 were responding to disorders or disturbances

2 were responding to disturbances (disorderly subjects, fights, etc.)
1 was responding to a domestic violence call

3 were involved in vehicular pursuits
2 were ambushed (entrapment/premeditation)
1 was serving, or attempting to serve, a court order (eviction notice, subpoena, etc.).

sub rašė:

Aureolė ir sparnai aukai, nereikia hiperbolizuoti. Ar pilnai domėjaisi apie jo kriminalinę praeitį ar tik paskaitei mėmus ir atėjai komentuot??

George Floyd moved to Minneapolis in 2014 after being released from prison in Houston, Texas following an arrest for aggravated robbery
On May 25, 2020, Floyd was arrested for passing a counterfeit $20 bill at a grocery store in Minneapolis
He was under the influence of fentanyl and methamphetamine at the time of arrest
Floyd has more than a decade-old criminal history at the time of the arrest and went to jail for atleast 5 times
George Floyd was the ringleader of a violent home invasion
He plead guilty to entering a woman’s home, pointing a gun at her stomach and searching the home for drugs and money, according to court records
Floyd was sentenced to 10 months in state jail for possession of cocaine in a December 2005 arrest
He had previously been sentenced to eight months for the same offense, stemming from an October 2002 arrest
Floyd was arrested in 2002 for criminal trespassing and served 30 days in jail
He had another stint for a theft in August 1998

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8366533/George-Floyd-moved-Minneapolis-start-new-life-released-prison-Texas.html

Visai nk CV. Tiesiog didvyris krito.

Paveikslėlis
  • +1

Paskutinį kartą redagavo PCP 2020-06-15, 20:10. Iš viso redaguota 18 kartus.

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 107 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'