Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 6 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Įdomusis mokslas
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-08-21, 19:38 

Cituoti:
Bet neskubėkite bėgti į virtuvę plėsti savo drabužinės - nors didelė bangų dalis blokuojama, 2,6 GHz ir 1,2 GHz impulsai yra dar labiau sustiprinami.

Aliuminis atspindi sugeria ir trumpina labai platų EM bangų spektrą įskaitant ir 1,2-5,8Ghz. Net stiklas blokuoja tokius dažnius dalinai ką ten aliuminis. Antraip Faradėhaus narvas neveiktu kaip ir ekranavimai ant visų aukštadažnių stiprintuvų.

Geesus kai pagalvoju reikės man kepuraitę tokią pasidaryti ir kad būtu labai veiksminga dar ir įžeminti :)) Ir ko gero net kiaušinių apsaugą reikėtu panašiu principu pasidaryti. Nes kišenėj mobilka 900-1200MHz, rankose 2,4GHz (25-150mW) radiosiūstuvas ir netoliese makluojasi RC skraidantys modeliai kurie dar ir patys spinduliuoja 2,4 ir 5,8GHz (25-1000mW). O ant galvos googlai su mini teliku viduj. Tai man turėtu būti visiškai šakės :)

Dar sugalvojau kurių galų man su aliuminio folija terliotis dar įžeminti, jei aš esu tiek paženges, kad galiu pereiti į next levelį ir iškarto naudoti "carboną" anglies arba grafito pluošto audinį ant galvos po kepuraite taip net niekas neįtartu, kad žmogus paranojikas :) Anglies pluoštas sugeria ir neatspindi beveik jokio spektro EM bangų. Jei ką tai čia yra tipo bahuriux open source atviras patentas naudokit į sveikatą pas ką paranoja, arba gal net rimtai su dideliais galingumais aukštadažnėm EM bangom tenka susidurti.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1980

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-08-22, 12:49 

bahuriux rašė:
Cituoti:
Bet neskubėkite bėgti į virtuvę plėsti savo drabužinės - nors didelė bangų dalis blokuojama, 2,6 GHz ir 1,2 GHz impulsai yra dar labiau sustiprinami.

Aliuminis atspindi sugeria ir trumpina labai platų EM bangų spektrą įskaitant ir 1,2-5,8Ghz. Net stiklas blokuoja tokius dažnius dalinai ką ten aliuminis. Antraip Faradėhaus narvas neveiktu kaip ir ekranavimai ant visų aukštadažnių stiprintuvų.

Geesus kai pagalvoju reikės man kepuraitę tokią pasidaryti ir kad būtu labai veiksminga dar ir įžeminti :)) Ir ko gero net kiaušinių apsaugą reikėtu panašiu principu pasidaryti. Nes kišenėj mobilka 900-1200MHz, rankose 2,4GHz (25-150mW) radiosiūstuvas ir netoliese makluojasi RC skraidantys modeliai kurie dar ir patys spinduliuoja 2,4 ir 5,8GHz (25-1000mW). O ant galvos googlai su mini teliku viduj. Tai man turėtu būti visiškai šakės :)

Dar sugalvojau kurių galų man su aliuminio folija terliotis dar įžeminti, jei aš esu tiek paženges, kad galiu pereiti į next levelį ir iškarto naudoti "carboną" anglies arba grafito pluošto audinį ant galvos po kepuraite taip net niekas neįtartu, kad žmogus paranojikas :) Anglies pluoštas sugeria ir neatspindi beveik jokio spektro EM bangų. Jei ką tai čia yra tipo bahuriux open source atviras patentas naudokit į sveikatą pas ką paranoja, arba gal net rimtai su dideliais galingumais aukštadažnėm EM bangom tenka susidurti.

Bet ar tikrai gerai blokuoja?
Jeigu įvyniosi telefoną į foliją, ar negalėsi į jį paskambinti?
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +1945

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-08-22, 13:17 

HardAxe rašė:
Bet ar tikrai gerai blokuoja?
Jeigu įvyniosi telefoną į foliją, ar negalėsi į jį paskambinti?

Nesunku atlikti toki eksperimentą, reiks pabandyti kai gryšiu namo. Aš pamenu mes testuodavom senais laikais RC aparatūrą 27MHz. Per geležinį seifą signalas gesindavosi visiškai.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-08-22, 18:20 

100% į apvyniota folija tlf nėjo priskambinti. Po kurio laiko pranešė "adresatas šiuo metu nepaziekiamas".

Cituoti:
Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz.

https://lt.wikipedia.org/wiki/GSM
  • +1

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-08-22, 18:37 

bahuriux rašė:
100% į apvyniota folija tlf nėjo priskambinti. Po kurio laiko pranešė "adresatas šiuo metu nepaziekiamas".

Cituoti:
Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz.

https://lt.wikipedia.org/wiki/GSM

aš folijos nemėginau. Bet wifi signalas mikrobangėj traukia be problemų kiek pamenu, nors mikrobangų krosnelė turėtų izoliuoti 2,4GHz bangas?

Paleidau dabar speed testą, tai 350/50 mbps :)

Edit: my bad, čia gi 5GHz. Reikės prie progos pakartoti testą.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +1945

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume