Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 6 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Karyba ir technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-09-17, 17:17 

man vis dar lieka klausimas: ar kariuomenei, antriniui ginklui ergonomika yra svarbesnė už kainą?

Kuo nusileido patikimas ir plačiai naudojamas Glock 17?
Ar tuo, kad jame negalima pakeisti rankenos dalių? (Kas ir taip nebus daroma kariuomenėje)
kairiarankiam neįtiko apkabos išėmimas? (Aš kairiarankis, nematau tame problemos.)
  • 0

Reputacija: +1515

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-09-17, 23:45 

O mane nu labai nustebino pareiskimas apie CZ75 turbut vienas is geriausiu ginklu tekusiu naudotis ir kokie cia paistalai apie vamzdzio deformacijas po keliu suviu , blyn virs 1000 soviniu prasaudyta su CZ ner problemu.
  • +1

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-09-18, 00:15 

https://www.personaldefenseworld.com/20 ... ture-test/
pasak sito veikejo jam G17 atlaike 10000 nevalytas :)

Velgi kiek blogai yra pakeisti vamzdi ar kazka kas keliasdešimt tūkstančių? Nesu tarnavęs, bet argi armijoj tiek žmonės šaudo iš pistoletų?
O prasidėjus karui argi kažkas tikisi iššauti iš pistoleto karo zonoj daugiau nei 100 šovinių?
Ten lyg ir svarbiau turėtų būti, kad galėtum tampyt kur nori, kaip nori ir ištrauktas veiktų?
  • 0

Reputacija: +1515

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-09-18, 00:17 

HardAxe rašė:
man vis dar lieka klausimas: ar kariuomenei, antriniui ginklui ergonomika yra svarbesnė už kainą?

Kuo nusileido patikimas ir plačiai naudojamas Glock 17?
Ar tuo, kad jame negalima pakeisti rankenos dalių? (Kas ir taip nebus daroma kariuomenėje)
kairiarankiam neįtiko apkabos išėmimas? (Aš kairiarankis, nematau tame problemos.)

Raso, kad:
Technologijos rašė:
"HK SFP9-SF pistoletas buvo pranašesnis už kitus bandant jo veikimą ekstremaliomis sąlygomis (veikimas skirtinguose temperatūriniuose režimuose, užteršus ginklą vandeniu, purvu ir smėliu, keičiant padėtis ir pan.). Didžiausi privalumai – ergonomika ir patikimas veikimas naudojant pasunkintais režimais."

Man 17 Glock'as irgi patiko, nors naudotis teko tik viena karta, bet jauciu sitoj vietoj laikas irgi nestovi. 17 mano manymu, vienas is ginklu istorija iejusiu modeliu, bet jis jau senelis ir tikriausiai atsirado papildomu noru per ta laika. Plius, reiketu zinot daugiau detaliu, kad galetume pasvert tokio susitarimo logiskuma. Gal, pvz., 17 neplanuoja gamint dar desimt metu, vistik netoli 40 metu daugoka ir ginklo modeliui, ypac kai visi konkurentai jo isskirtines technologijas senu seniausiai isisavino ir daug kur pritaike saviems ginklams.

HardAxe rašė:
O prasidėjus karui argi kažkas tikisi iššauti iš pistoleto karo zonoj daugiau nei 100 šovinių?
Ten lyg ir svarbiau turėtų būti, kad galėtum tampyt kur nori, kaip nori ir ištrauktas veiktų?

Tas, kiek is jo issausi konflikto metu, mano manymu, nera pagrindinis kriterijus. Reikia ziuret ir kiek is jo reikes issaut, kad parengtum kelias/keliolika kartu kariu.
  • +2

Reputacija: +158

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-09-18, 20:26 

Rimc rašė:
O mane nu labai nustebino pareiskimas apie CZ75 turbut vienas is geriausiu ginklu tekusiu naudotis ir kokie cia paistalai apie vamzdzio deformacijas po keliu suviu , blyn virs 1000 soviniu prasaudyta su CZ ner problemu.

O 1000 čia daug? Ir po 10k šūvių atsiradusios deformacijos jau būtų būtų baisiau nei tragiška.
Čia kaip po straipsnių, kad pramušus karterį negalima be tepalų važiuot, parašyt komentarą: "labai nustebino, pravažiavau 100m ir nieko nenutiko".
  • +1

Reputacija: +436

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume