Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Žmogus ir medicina
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-10-11, 21:11 

123 rašė:
Hmz rašė:
123 rašė:
...

Sorry, bičas, bet tai, ką tu čia papostinai, yra nesąmoningas mokslinių terminų ir religinių vaizdinių kratinys.
Jei aš youtube papasakočiau, kad kitą naktį ufonautai tave išmėsinės, kažin ar tu bėgtum slėptis į banko seifą. O štai kažkoks anonimas pribajina apie "nanorobotus", ir tu tiki. Kodėl?

Galiu paklausti ir atvirkščiai - kai kažkas ima skelbti, kad va jau išrado stebuklingą vaistą ar "modifikuoti" žmogaus DNR, jūs iškart su džiaugsmu bėgsit priimt kas siūloma? Vaikus mokom neimti saldainių iš nepažįstamų, o patys ką darom?

Tai vis dėl to, ar bėgsi slėptis nuo ufonautų?

Ir ne, man kažkoks internetinis anonimas nėra autoritetas.
  • 0

Reputacija: +532

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-10-12, 13:00 

HardAxe rašė:
Juk tu nebijai pirkti naujų, maistines normas atitinkančių saldainių iš maisto parduotuvės?

Ne, bet kita vertus visi puikiai žinom, kad ne visas maistas parduodamas parduotuvėse yra tikrai sveikas. Kaip tam anekdote - dešroje nėra mėsos. Apie visokius E, skonio/kvapo stipriklius, saldiklius, energinius gėrimus ir visokius mac'us ir burgerius iš vis patylėsiu. Ir taip, aš juos visus kartais valgau, nors ir stengiuosi apriboti vartojimą.

Hmz rašė:

Taip, bėgsiu, ir aš visiškai rimtai.
  • -1

Reputacija: -37

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-10-13, 10:20 

123 rašė:
HardAxe rašė:
Juk tu nebijai pirkti naujų, maistines normas atitinkančių saldainių iš maisto parduotuvės?

Ne, bet kita vertus visi puikiai žinom, kad ne visas maistas parduodamas parduotuvėse yra tikrai sveikas. Kaip tam anekdote - dešroje nėra mėsos. Apie visokius E, skonio/kvapo stipriklius, saldiklius, energinius gėrimus ir visokius mac'us ir burgerius iš vis patylėsiu. Ir taip, aš juos visus kartais valgau, nors ir stengiuosi apriboti vartojimą.

O jei kažkoks anonimas youtube pasakys, kad tuose naujuose saldainiuose yra kvantiniai robotai ir nanodalelės-žudikės su Šėtono krauju?

123 rašė:
Hmz rašė:

Taip, bėgsiu, ir aš visiškai rimtai.

O 2012 metais laukei pasislėpęs svieto pabaigos?
  • 0

Reputacija: +532

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-10-15, 17:35 

Suprantu, kad sunku tokia tema kalbėti su į technologijas orientuotais žmonėm. Jei religinė tema kol kas per daug skaudi, siūlau bent prisiminti tokį visiem puikiai žinomą ir pripažįstamą faktą kokia žiauri ir netobula yra mūsų realybė. Tam yra priežasčių. Galit nekreipt į mane dėmesio, bet jei greitu metu pastebėsit didžiulius neramumus USA ir ne tik, staigiai šoktelėjusią pandemijos statistiką, neįprastus ir retus reiškinius danguje, siūlau dar kartą permąstyti tokias temas kaip paranormalūs reiškiniai, nes dalis jų gali būti daug normalesni nei iki šiol manėm.

P.S. jei norit pasišaipyt ir pasimaivyt, rašykit asmeniškai, gal atsakysiu, nors neprižadu. Tiesiog, kad ties šiuo straipsniu nenueitume per daug offtopic
  • -1

Reputacija: -37

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-10-15, 19:28 

123 rašė:
...
P.S. jei norit pasišaipyt ir pasimaivyt, rašykit asmeniškai, gal atsakysiu, nors neprižadu. Tiesiog, kad ties šiuo straipsniu nenueitume per daug offtopic

koks tu naivus....
  • 0

Reputacija: +140

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'