Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 9 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Astronomija ir kosmonautika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-12, 09:56 

nu jei chebryte gali tirti kas ten TITANE per molekules tai man namie net neverta kazko slepti.... viskas kaip ant delno...
tas tyrejas net nuo zemes atsispyres nebuvo ir gali kazka pasakyti kas ten kaip titane grinai tik TEORISKAI :)
  • -4

Reputacija: -12

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-12, 16:08 

Aš nesuprantu, čia iš daug akauntų tas pats bukaprotis rašo, ar kokiame nors ezoterininkų forume visi sutartinai nusprendė ateiti trolinti technologijos.lt forumo?
  • 0

Reputacija: +654

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-12, 18:36 

Monochamus rašė:
Aš nesuprantu, čia iš daug akauntų tas pats bukaprotis rašo, ar kokiame nors ezoterininkų forume visi sutartinai nusprendė ateiti trolinti technologijos.lt forumo?

Jei tik pradėsite piktintis, dėti minusus, tai tik paskatins ir toliau reikštis, būti dėmesio centre. Geriausia profilaktika ir tai pastebėjau kituose forumuose - nekreipti jokio dėmesio... neskaitėm, nematėm, nežinom, nevertinom... apie tokius trolius nieko negirdėjom... o apie ką mes čia kalbėjomės? Apie Titaną?... ;)
  • 0

Reputacija: +336

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-12, 19:02 

Hm rašė:
Monochamus rašė:

Jei tik pradėsite piktintis, dėti minusus, tai tik paskatins ir toliau reikštis, būti dėmesio centre. Geriausia profilaktika ir tai pastebėjau kituose forumuose - nekreipti jokio dėmesio... neskaitėm, nematėm, nežinom, nevertinom... apie tokius trolius nieko negirdėjom... o apie ką mes čia kalbėjomės? Apie Titaną?... ;)

Ir kas iš to, kad ignoruosi tu, ignoruosiu aš, ignoruos jonas ir petras, bet Kazys įsivels į diskusijas ir viskas nueis per niek. Visi nariai niekad vieningai neignoruos. Aš kiek pastebėjau iš kitų grupių, tai geriausia tokius baninti iškarto po pirmo tokio lygio posto, kitaip visas forumas pavirs į kažkokią mėšlidę, kur vietoje normalių diskusijų bus plokščiasmegenių užsitrolinimas ties elementariais dalykais. Būtent į tai, į ką šiuo metu pavirtęs.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-12, 20:01 

Monochamus rašė:
Aš kiek pastebėjau iš kitų grupių, tai geriausia tokius baninti iškarto po pirmo tokio lygio posto, kitaip visas forumas pavirs į kažkokią mėšlidę, kur vietoje normalių diskusijų bus plokščiasmegenių užsitrolinimas ties elementariais dalykais. Būtent į tai, į ką šiuo metu pavirtęs.

Bet jis nebūtinai trolis, gali būti šiap nežinantis apie spektro analizę, ar tai kad buvome nuleidę zondą į titaną.
O šiap trolių ignoravimas privedė prie brexito, 4 metų su trumpu, ir kitų nesamonių. Šiame forume gal ne taip, bet kituose kur protingi ignoruoja trolius, kvailesni negirdi kontraargumentų.
  • 0

Reputacija: +284

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-12, 20:04 

audrius.kazlauskasro rašė:
nu jei chebryte gali tirti kas ten TITANE per molekules tai man namie net neverta kazko slepti.... viskas kaip ant delno...
tas tyrejas net nuo zemes atsispyres nebuvo ir gali kazka pasakyti kas ten kaip titane grinai tik TEORISKAI :)

O tu avelę tiki kad titanas egiztuoja? Tos kitos planetos yra dydžiųjų valstybių konspiracija, nieko daugiau. O mėnulis yra holograma, kuriai sukurti NASA ir ROSKOSMOS paskiria didžiulius biudžetus. O tu dar skaitai tokius straipsnius, it tampi vis didesne avele. :D :D :D
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-12, 20:08 

conjurer rašė:
audrius.kazlauskasro rašė:

O tu avelę tiki kad titanas egiztuoja? Tos kitos planetos yra dydžiųjų valstybių konspiracija, nieko daugiau. O mėnulis yra holograma, kuriai sukurti NASA ir ROSKOSMOS paskiria didžiulius biudžetus. O tu dar skaitai tokius straipsnius, it tampi vis didesne avele. :D :D :D

Va taip reikia jiems atsakinėti, kad jaustūsi dar labiau atsilikę nuo naujausių konspiracijų. Labai svarbu dėti daug besijuokiančių veidelių, kad pažemintum tą žmogų su kuriuo kalbiesi. Jei bandai sakyti kažką protingo, jie nesupras. Bet kaip sakiau ankščiau, čia tik su troliais taip reikia, būna ir šiap neišmanančių.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-12, 20:19 

conjurer rašė:
Bet jis nebūtinai trolis, gali būti šiap nežinantis apie spektro analizę, ar tai kad buvome nuleidę zondą į titaną.

Visi mes kažko nežinom. Bet, jei žmogus ne idiotas, tai toje temoje kur nežino arba iš viso nieko nekomentuoja arba prieš rašydamas bent jau nueina pasidomėti, bent jau, kad neatrodytų toks apgailėtinas bukaprotis, kaip pirmos žinutės autorius.

Aš va nežinau kaip ten tiksliai tie ličio jonų akumuliatoriai veikia, ar man derėtų prie to naujo straipsnio apie Xiaomi išorinę bateriją parašyti "chebrytė įsivaizduoja, kad kišenėje 10000 mahų tilps :D juokdariai, tegu pasižiūri į mašininį akumuliatoriaus dydį. O jei yra ličio Jonų batarkės, tai kada bus ličio Kazių batarkės?" ir viskas bus ok, nes tieisog nežinau?

Cituoti:
O šiap trolių ignoravimas privedė prie brexito, 4 metų su trumpu, ir kitų nesamonių. Šiame forume gal ne taip, bet kituose kur protingi ignoruoja trolius, kvailesni negirdi kontraargumentų.

Aš juk nesiūlau valstybinės cenzūros, prie ko čia brexitai :D kalbu apie šį forumą, aplinką, kur branduolį sudaro mokslu besidomintys žmonės. Visi tie troliai lygiai taip pat gali turėti savo plokščios žemės forumą ir baninti mus jei užklysime - nes tada jau mes būsime ne į temą prie jų grupės. Jei norime išlaikyti tokį, koks yra, o ne delfi komentarų lygio, tai reikia moderavimo.
  • +2

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume