Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-10, 11:11 

punktyras rašė:
Manobataibuvo2 rašė:
<…>
Visiškai teisingai, tik kokiam kontekste šią seną tiesą išdėstei? Yra ir daugiau su laisve susijusių taisyklių. Pvz.: tavo laisvė baigiasi ten, kur prasideda mano laisvė. Arba: elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavim elgtųsi.
Visas šias geras mintis sudėjus į krūvą noriu paklausti: jei vieni jaučia grėsmę dėl "pavojingo" viruso, kodėl jie verčia kitus, kurie grėsmės nejaučia, gadinti savo sveikatą, arba riboti judėjimą? Nori saugotis, skiepytis, ribotis - prašom, nieks nedraudžia. Kodėl įsijungia daugumos/stipresniojo (šiuo atveju valdžios ir jos tikinčiųjų) teroras? Ar jau demokratija baigėsi?

Todėl, kad nesisaugančių laisvė sumažina ir besisaugančių ar negalinčių apsisaugoti laisvę išlikti sveikam. Prieinamiausia apsauga nėra absoliuti, tik sumažina užsikrėtimo tikimybę.
Mes gyvename visuomenėje, kur vieno žmogaus veikimas/neveikimas aktualus ir kitiems.

Kaip jūs nesisaugodami gyvenote iki šiol? Juk nuo TBC miršta daugiau nei nuo covido?
  • 0

Reputacija: -100

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-10, 11:18 

punktyras rašė:
Manobataibuvo2 rašė:
<…>
Visiškai teisingai, tik kokiam kontekste šią seną tiesą išdėstei? Yra ir daugiau su laisve susijusių taisyklių. Pvz.: tavo laisvė baigiasi ten, kur prasideda mano laisvė. Arba: elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavim elgtųsi.
Visas šias geras mintis sudėjus į krūvą noriu paklausti: jei vieni jaučia grėsmę dėl "pavojingo" viruso, kodėl jie verčia kitus, kurie grėsmės nejaučia, gadinti savo sveikatą, arba riboti judėjimą? Nori saugotis, skiepytis, ribotis - prašom, nieks nedraudžia. Kodėl įsijungia daugumos/stipresniojo (šiuo atveju valdžios ir jos tikinčiųjų) teroras? Ar jau demokratija baigėsi?

Todėl, kad nesisaugančių laisvė sumažina ir besisaugančių ar negalinčių apsisaugoti laisvę išlikti sveikam. Prieinamiausia apsauga nėra absoliuti, tik sumažina užsikrėtimo tikimybę.
Mes gyvename visuomenėje, kur vieno žmogaus veikimas/neveikimas aktualus ir kitiems.

Iš kitos pusės, jei apsauga neabsoliuti ir negali apsaugoti, tai kam ją naudoti? Jei nuo tos apsaugos miršta daugiau žmonių nei nuo pačios problemos, tai kokia tos apsaugos prasmė? Realios mirtingumo kreivės pradėjo kilti tik dabar. Ir priežastys visai ne kovidinėj infekcijoj, o dėl to, kad mirtys yra dėl panaudotų priemonių - jau ir oficiozai rašo ir rodo, kad žmonės miršta ligoninių prieigose, nes nesuteikiamos paslaugos, kurios normaliai išgelbėtų žmones.
Kokiu užblokuotu reikia būti, kad nesusieti paprastų dalykų? Atsipeikėkit pagaliau!!!
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-10, 11:42 

Manobataibuvo2 rašė:
Realios mirtingumo kreivės pradėjo kilti tik dabar.

https://osp.stat.gov.lt/informaciniai-p ... Id=7719345
Parodyk man pirštu, kur ten tos realaus mirtingumo kreivės kyla.
  • 0

Reputacija: +519

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-10, 12:18 

Hmz rašė:
Manobataibuvo2 rašė:

Parodtyk man pirštu kas leidžia joms kilti? Ar Lietuvoj buvo leista tiek suvešėti covid, kad trūktų ligoninių?
Ar kovidiniai gydmo stacionare ar namie geria paracetamolį ir tikisi pasveikti?

Todėl kreivės ir nekyla, kad suknistus jų užpakalius dengia ir prižiūri medikai.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +1588

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-10, 17:58 

HardAxe rašė:
Hmz rašė:
Manobataibuvo2 rašė:

Parodtyk man pirštu kas leidžia joms kilti? Ar Lietuvoj buvo leista tiek suvešėti covid, kad trūktų ligoninių?
Ar kovidiniai gydmo stacionare ar namie geria paracetamolį ir tikisi pasveikti?

Todėl kreivės ir nekyla, kad suknistus jų užpakalius dengia ir prižiūri medikai.

Koks pagarbus požiūris į sergančius tautiečius ...

O dabar įdomiausias pastebėjimas: patys priėjote išvados, kad visi skelbiami pavojingi/mirtini susirgimai - fikcija. Ar dabar jau mirštrama tik nuo kovido, o nuo visokių vėžių - nebe? Kaip čia gali būti, kad tiek panikos apie "mirtiną" pavojų, kitokie "visi mirsime" feikai ir tokios drakoniškos priemonės sugriovusios visų šalių ekonomikas, o žmonės kaip mirė anksčiau, taip ir dabar - nei daugiau, nei mažiau? A?
Susivėlėte "mokslininkai", taip ir pripažínkite. Pasimovėte ant savo pačių "argumentų".
Orumo gal ir neišsaugosit, bet bent jau kasryt veidrodis nerodys menkystos darančio sandėrius su savo sąžine.
  • -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-10, 19:46 

Manobataibuvo2 rašė:
punktyras rašė:
Manobataibuvo2 rašė:
<…>

Iš kitos pusės, jei apsauga neabsoliuti ir negali apsaugoti, tai kam ją naudoti? Jei nuo tos apsaugos miršta daugiau žmonių nei nuo pačios problemos, tai kokia tos apsaugos prasmė? Realios mirtingumo kreivės pradėjo kilti tik dabar. Ir priežastys visai ne kovidinėj infekcijoj, o dėl to, kad mirtys yra dėl panaudotų priemonių - jau ir oficiozai rašo ir rodo, kad žmonės miršta ligoninių prieigose, nes nesuteikiamos paslaugos, kurios normaliai išgelbėtų žmones.
Kokiu užblokuotu reikia būti, kad nesusieti paprastų dalykų? Atsipeikėkit pagaliau!!!

Absoliučių dalykų pasaulyje nedaug. Medicinoje – dar mažiau. Ar faktas, kad prezervatyvai nuo nepageidaujamo nėštumo ir ven. ligų neapsaugo 100%, reiškia, kad jų nereikia naudoti?
O kodėl mažiau dėmesio „įprastoms“ ligoms? Ar negali taip būti, kad dėl naujos infekcijos, kuriai žmonės nėra atsparūs, kuriai norimali vakcina nepagaminta, kyla daugiau komplikacijų ir tenka ribotus išteklius padalinti daugiau ligonių?
  • 0

Reputacija: +1038

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-10, 21:12 

Manobataibuvo2 rašė:
...

Pritariu viskam, žmogau. Vyriausybė meluoja dėl visko - netgi dėl žemės formos. Ir pats tuo kažkada netikėjau, netgi kitiems aiškinau, kad žemė apvali. Bet po to internetuose radau šitokius įrodymus:

čia neginčijami įrodymai, astronautų liudijimai apie siaubingą sąmokslą - ŽEMĖ PLOKŠČIA. ATSIBUSKIT ŽMONĖS!!!!!
visi kas su tuo nesutinka - menkystos. Jei kas bandys diskredituoti mano šaltinį - nupirkti oficiozų, žiniasklaidos ir vyriausybės. Neklausykit tų žmonių - jų toks darbas, mano pateikti įrodymai tikri ir neginčijami - joks teismas jų nepaneigė.

žemesnio intelekto žmonės gali suabejoti - kam NASAi meluoti? Duosiu užuomina - pagalvokit apie milijardinę gaublių pramonę, jų lobistai iš tiesų valdo žmoniją. Mūsų neužčiaups nei CŽV, nei NSA. nors jie ir labai bijo tikrosios tiesos, kurią žino tik saujelė išrinktųjų
  • +2

Reputacija: +276

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-11, 05:08 

Hmz rašė:
Manobataibuvo2 rašė:

2020 Spalį lyginant su 2019 Spaliu mirtingumas padidėjo 500 žmonių t.y. +16,3%
Prašom pasižiūrėti:
https://osp.stat.gov.lt/infografikas-me ... liai-spali

Rugsėjį + 13%
https://osp.stat.gov.lt/infografikas-me ... ai-rugseji

Rugpjūtį + 13,4%
https://osp.stat.gov.lt/infografikas-me ... i-rugpjuti

Birželį +12,3%
https://osp.stat.gov.lt/infografikas-me ... ai-birzeli

Aš manau kad čia karantino pasekmė. Jeigu toliau gyventojai negaus medicininės pagalbos tie skaičiai tik didės. Ai atsiprašau jug jums rūpį tik vienas virusas ir mirę su juo. Ar aš suklydau? Mano žmona buvo bendradarbės mamos laidotuvėse. Sako 60 metų sveiką moterį ištiko insultas. Kol nepadarė kovid testo niekas pagalbos neteikė. Negaliu patikėti... O kur tokių ligų kaip vėžys diagnostika ir t.t. Sako karantinas tam, kad nežlugtų sveikatos apsauga. Bet ji jug žlugo nuo pat pirmos karantino dienos pavasarį kas liečią ne kovid pacientus. Kiek žinau Švedijoje jokių sutrikimų nebuvo.
  • +1

Reputacija: +42

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-11, 10:10 

menten rašė:
Manobataibuvo2 rašė:
...

žemesnio intelekto žmonės gali suabejoti - kam NASAi meluoti? Duosiu užuomina - pagalvokit apie milijardinę gaublių pramonę, jų lobistai iš tiesų valdo žmoniją. Mūsų neužčiaups nei CŽV, nei NSA. nors jie ir labai bijo tikrosios tiesos, kurią žino tik saujelė išrinktųjų

Leisk mūsų mokslininkui-išrinktajam ir toliau tyliai sėdėt ir jaustis protigesniu už visus kitus, būkim tolerantiški, kad nebūtų kaip šitam
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-11, 11:01 

entuziastas rašė:
Leisk mūsų mokslininkui-išrinktajam ir toliau tyliai sėdėt ir jaustis protigesniu už visus kitus, būkim tolerantiški, kad nebūtų kaip šitam

Galas žino, kokios formos ta žemė ir man šiaip jau vienodai rodo, tik įdomu, kad toks patogus "sutapimas" su tuo sprogimu. Iki tol raketos testai buvo geri, o čia, kai tik įsėdo bangas keliantis žmogelis, bac - ir sprogo.
Kažkaip labai daug "sutapimų" paskutiniu metu pasaulyje vyksta. Ir visi tokie - ne į gerą pusę...
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-11, 11:25 

Manobataibuvo2 rašė:
Galas žino, kokios formos ta žemė ir man šiaip jau vienodai rodo, tik įdomu, kad toks patogus "sutapimas" su tuo sprogimu. Iki tol raketos testai buvo geri, o čia, kai tik įsėdo bangas keliantis žmogelis, bac - ir sprogo.
Kažkaip labai daug "sutapimų" paskutiniu metu pasaulyje vyksta. Ir visi tokie - ne į gerą pusę...

O varge, norėjau parodyti, kad pagal youtube ir feisbuko "faktus", kuriuos čia kiši, galima bet ką įrodyti. Bet pasirodo, kad tu iš tikrųjų plokščiažemininkas :D yra bent viena sąmokslo teorija, kuria netiki?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-11, 11:47 

Siguas rašė:
Rugsėjį + 13%

Kaip ir tikėjausi, su kitais metais nebandei lyginti.
2014 metų spalį buvo dar daugiau mirčių nei šį - 3571.
2010 metų rugsėjį - 3287
  • 0

Reputacija: +519

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-11, 12:11 

Hmz rašė:
Siguas rašė:
Rugsėjį + 13%

2010 metų rugsėjį - 3287

O kaip manai, 2014 m. ir 2010 m. gyventojų buvo tiek pat Lietuvoje?
  • 0

Reputacija: +12

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-11, 13:22 

Manobataibuvo2 rašė:
entuziastas rašė:

Tu teisus. Aiškiai nagus prikišo plokščiažemininkai - įdėjo bombą į vargšo žmogelio raketą, nes tai jiems naudinga.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-11, 14:09 

Hmz rašė:
Siguas rašė:
Rugsėjį + 13%

2010 metų rugsėjį - 3287

Aš parodžiau tragišką tų pačių metų tendenciją ir ne 2 mėn. O jūs per 10 metų tik 2 mėnesius radote. Sakysite kritikuoti visi mandrūs, o ką daryti? Kas svarbiausia nieko nereikėjo per daug daryti. Reikėjo gyventi kaip 2019m. Tik nešioti kaukes, dezinfekuoti rankas ir laikytis atstumo. Jokių visuotinių testų ir besimptomių ligonių. Neuždaryti ligoninių, poliklinikų.Jokių kontaktų, kontaktų izoliacijų. Testus darytis tik su gydytojo siuntimu. Korona gydyti kaip ir visas peršalimo ligas gydė iki šiol. Jokių slaugos ligoninių pacientų gydymo didžiosiose ligoninėse. Aš ne prieš, bet visados į slaugos ligonines patekdavo beviltiški ir ilgai nepratempdavo. O dabar įvyko stebūklas, pradėjo gydyti koroną ir už mirtis pradėjo asmeniškai atsiprašyti ir reikšti užuojautas pats ministras per televiziją. Žmogus miršta nuo vėžio, insulto, bado... visiems nusispjauti, o korona kur gydymo kaip ir nėra ne gydysim, izoliuosim, bausim per prievartą. Pateiksių pavyzdį kaip prieinama med pagalba šiuo metu. Žmonai apendicito priepuolis, skauda šoną naktį. Skambinu į greitają 033. Duoda tel ligoninės priimamosios. Prisiskambinu. Pradeda klausinėti apie kovid, ar turi temp, ar buvo užsienyje, ar kontaktavo. Sakau ne ne ne. Tik temp turi 37,2. Tada prašo duoti pakalbėti žmoną. Žmona pasakė, ką ir aš. Po to girdžiu gerai, gerai. Buvo šeštadienio naktis. Sutarė, kad pirmadienį eis pas šeimos gydytoja. Kiek žinau patekti sunku. Gerai, kad praėjo, o kiek žmonių būna tikrai blogai?
  • +2

Reputacija: +42

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-11, 17:32 

menten rašė:
Manobataibuvo2 rašė:

O varge, norėjau parodyti, kad pagal youtube ir feisbuko "faktus", kuriuos čia kiši, galima bet ką įrodyti. Bet pasirodo, kad tu iš tikrųjų plokščiažemininkas :D yra bent viena sąmokslo teorija, kuria netiki?

Supratai klaidingai - aš tikrai neplokščiažemininkas: kur kitur, jei ne Pietų Ašigalyje pasislėps reptiloidai, kurie siurbia iš mūsų neigiamą energiją? Šiaurės Ašigalyje tikriausiai irgi... Manau, kad keletas jų agentų slepiasi ir LR MA, bet čia nepatvirtinti faktai... Garantuotai jie matyti Viniaus oro uoste, kur sėdo į lektuvus purkšti chemtreilus.. :-D

Tai kaip ten su tuo Stonehendge`u? Kada buvo pastatytas?
  • -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-12, 11:08 

Siguas rašė:
Sako 60 metų sveiką moterį ištiko insultas. Kol nepadarė kovid testo niekas pagalbos neteikė. Negaliu patikėti...

Visų pirma, jei ištiko insultas, menkai tikėtina, kad buvo sveika - tikrai turėjo aterosklerozę, galbūt trombofiliją, GVT ar kažką panašaus, tiesiog apie tai nežinojo ir nebuvo diagnozuota - dar nemačiau sveiko 60 m. žmogaus - būna tik neištirti "sveiki" asmenys - jei ištirtum, kiekvienam galėtum kažką rasti.

Čia ne tau aiškinu, bet gal kažkam kyla panašių klausimų, nes medikai nuolat kaltinami dėl nebūtų dalykų. Insultas gali būti hemoraginis (HI) arba išeminis (II)

Jei atveža žmogų su HI - taikomas gydymas ypatingos skubos tvarka - tai reiškia, vos įvežus pro duris pradedama stabilizuoti būklė ir, esant indikacijoms, ruošiama neurochirurginei operacijai - pirmieji žingsniai pradedami dar nepasiekus operacinės, tyrimai irgi atliekami tik būtiniausi - priešingu atveju gali mirti tiesiog ant stalo

II atveju kitaip - pirma atliekami tyrimai, patvirtinti diagnozę, paimti nosiaryklės tepinėlį dėl COVID čia mažiausia problema, sekundžių reikalas - ir tik tada informuojama insulto komanda. Toliau pasirenkama gydymo taktika - dažniausiai IVT (čia nerašysių profesinių terminų, kad neblaškytų) ir tik tuo atveju, jei nėra kontraindikacijų
- čia svarbiausia dalis, todėl, kad kai kurie pacientai negauna specifinio gydymo, nes atvyko per vėlai (deja, mirusio smegenų audinio dar niekam nepavyko atkurti) arba yra kontraindikuotina. Čia pridedu visą sąrašą, kad pamatytum, kiek yra būklių, kai IVT neskiriama.

Spoiler:
1. ligonis vartoja netiesioginio veikimo antikoaguliantus ir/arba protrombino laikas didesnis 15 sek. (TNS ≥1,7);
2. nuo naujųjų geriamųjų antikoaguliantų (tiesioginių trombino ar faktoriaus Xa inhibitorių) paskutinės dozės suvartojimo praėjo mažiau kaip 24 val.;
3. kraujavimas iš virškinamojo trakto ar šlapimo takų per pastaruosius 3 mėn.;
4. per paskutines 10 dienų punktuota kraujagyslė, kurios neįmanoma užspausti;
5. didelės apimties chirurginė operacija per pastaruosius 3 mėn.;
6. hemoraginė diatezė arba hemoraginė retinopatija;
7. intracerebrinė kraujosruva anamnezėje;
8. sunki centrinės nervų sistemos liga anamnezėje arba kitokia lydinti lėtinė liga, kuri reikšmingai apsunkina gyvenimo prognozę;
9. nekontroliuojama arterinė hipertenzija: sistolinis AKS >185 mmHg arba diastolinis AKS >110 mmHg iki gydymo pradžios;
10. bakterinis endokarditas, perikarditas;
11. ūminis pankreatitas;
12. AVM arba nustatyta neplyšusi intrakranijinė aneurizma;
13. vėžys su padidinta kraujavimo rizika;
14. sunki kepenų liga;
15. atliekant galvos smegenų KT nustatomi ICK arba SAK požymiai, arba ankstyvi pakitimai, būdingi dideliam išeminiam insultui;
16. labai sunki neurologinė būklė: ≥24 balai pagal NIH insulto skalę (1 priedas);
17. greitai gerėjanti neurologinė simptomatika arba yra izoliuotas lengvas neurologinis deficitas;
18. per paskutines 48 val. ligoniui buvo skirtas heparinas ir yra prailgėjęs ADTL, arba nuo paskutinės MMMH dozės paskyrimo praėjo mažiau kaip 12 val.;
19. trombocitopenija <100 x 109/l (<100 000/mm3);
20. per pastaruosius 3 mėnesius buvęs insultas, intrakranijinė operacija arba sunki galvos trauma;
21. gliukozės koncentracija kraujyje <2,8 mmol/l arba >22,3 mmol/l;
22. traukuliai insulto pradžioje;
23. nėštumas arba gimdymas per pastarąsias 10 parų.
24. Intraveninės trombolizės atlikimo sąlygos

Tiesiog medikai neturi tiek laiko visko išaiškinti, dėl to ir atsiranda sąmokslo teorijos. Tokia tvarka buvo prieš koroną, yra ir dabar.
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-11-13, 16:12 

Rašau ir aš straipsnį apie ta idiotizma, ir žmonių mulkinimą, o šita propagandinį straipsnį naudoju kaip antišabloną https://neteisybiuviesinimas.com/2020/1 ... -taip-yra/
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'