Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 5 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Tinklaraščiai » KTU Fundamentaliųjų mokslų fakulteto tinklaraštis
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-12-24, 17:48 

Taigi, prisipažinkite kodėl esat tokie EKO neatsakingi mažvaikiai? Na gal išimtis, kai vaikams reikia padaryti (o ne sugadinti) šventę, bet kodėl jūs patys taip elgiatės?

Aš nekenčiu kalėdų, nes tai susije su religijomis, nemėgstu dovanų, dar labiau nemėgstu "dovanų" kurios yra beprasmės alia parodyti dėmesiui, nes jos mano supratimu yra šiukšlinimas ir beprasmis vartojimo skatinimas netoj vietoj kurioj reikia. Labai supykau kai darbe gavom "dovanų" kalėdinių saldumynų kurių vertė 3€, o ipakavimo vertė ir masė viršijo saldumynų masę. Blemba geriau išvis nebūtu rode tokio "dėmesio", nes aš supratau taip, kad mes per metus laiko papildomai tik teik ir verti kaip mžvaikiai saldumynų už 3€ ir dar pusiau šiukšlės esam, nes gavom puse dovanos vertės "šiukšlių" pavidalu. Kiekvienas prekės įpakavimas kuris nėra būtinas išsaugoti prekę nuo pažeidimo yra beprasmė šiukšlė.

Manau esu iš tų racionalių ateivių kuriem nesuprantamos visos tos nesąmonės. Aš viską turiu, jei ko neturiu tai galiu nusipirti ir tik tai ko man reikia. Pvz preiš pora metų šventėm kartu naujakus, aš nešioju trumpus plaukus man systra padovanavo plaukų gelį (buvo aiškus ir nevienareikšmis įspėjimas jokių dovanėlių kad nebūtu), tai mano rekcija mintyse buvo "AIK TU NX su tokiom dovanom", geriau jokių dovanų būtu mažesnė moralinė žala.
  • +3

Vartotojo avataras

Reputacija: +2014

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-12-24, 19:06 

Ne tu vienas, man religinės šventės ir vartojimo-šiukšlinimo kultūra nėra priimtina.
  • +2

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-12-24, 21:04 

Sunstep rašė:
Ne tu vienas, man religinės šventės ir vartojimo-šiukšlinimo kultūra nėra priimtina.

kad dabar beveik kiekviena svente yra vartot ir siukslint skirta
  • +1

Reputacija: +192

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-12-28, 00:19 

Cituoti:
Ar galėtumėte paaiškinti, kodėl tai darote?

Tai daro kad "užmaskuotų" dovanos turinį. Dovana + staigmena viename.

Asmeniškai to nedarau, nes dauguma dalykų kuriuos dovanoju ir taip turi pakankamai geras pakuotes. O kurie neturi, dažniausiai nėra verti pakuotės.

bahuriux rašė:
buvo aiškus ir nevienareikšmis įspėjimas jokių dovanėlių kad nebūtu

Su tokiais irgi atsargiai, nes dar gausi tuščią dėžę, kur bus 100% įpakavimo.
  • 0

Reputacija: +972

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume