Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 8 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-12-29, 18:39 

Straipsnis neteisingai išverstas iš anglų kalbos į lietuvių. Angliškame straipsnyje yra nurodoma jo apytikslė rinkos vertė, kuri taip pat nurodoma ir aukciono puslapyje, o dabartinė pardavimo kaina kol kas, kol nėra dar nei vieno statymo yra 0 usd.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +10

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-12-29, 19:29 

Cituoti:
Automobilis turi tik vieną trūkumą: tai yra dujų ryjikas. Tačiau kai kurie teigia, kad automobilis vertas didesnių degalų sąnaudų.

„Šis automobilis yra greitas, grubus ir ne, jis nėra taupus. Aš dėkoju Dievui už visa tai. Verta papildyti dujas kas keletą kilometrų.

Aš netikiu, kad jame yra sumontuota LPG įranga. Amerikonai ant benzo sako gas, o autorius ir išvertė dujos, tiksliau googlas išvertė, o autorius perdaug žalias, kad suprasti.
  • +8

Vartotojo avataras

Reputacija: +1861

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-12-29, 19:56 

bahuriux rašė:
Cituoti:
Automobilis turi tik vieną trūkumą: tai yra dujų ryjikas. Tačiau kai kurie teigia, kad automobilis vertas didesnių degalų sąnaudų.

„Šis automobilis yra greitas, grubus ir ne, jis nėra taupus. Aš dėkoju Dievui už visa tai. Verta papildyti dujas kas keletą kilometrų.

Aš netikiu, kad jame yra sumontuota LPG įranga. Amerikonai ant benzo sako gas, o autorius ir išvertė dujos, tiksliau googlas išvertė, o autorius perdaug žalias, kad suprasti.

pataise i kuras. nors kuras irgi sakyti nera teisingai, nes kuras tai malkos (kitaip sakant, tai kas nera skystas), o benzinas yra degalai. skirtumas yra tarp siu teriminu, taciau mazai kas zino skirtuma
  • 0

Reputacija: +175

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-12-29, 20:26 

iPienius rašė:

pataise i kuras. nors kuras irgi sakyti nera teisingai, nes kuras tai malkos (kitaip sakant, tai kas nera skystas), o benzinas yra degalai. skirtumas yra tarp siu teriminu, taciau mazai kas zino skirtuma

Visi degalai yra kuras, bet ne visas kuras yra degalai. Ar ne?

Rašyti "kuras" - teisinga. Nors ir tiksliau būtų rašyti "degalai". Bet tikrai nėra klaidinga.

Lietuvių kalbos žodynas rašė:
Degalai reikšmė:
1. skystasis kuras

https://www.lietuviuzodynas.lt/zodynas/Degalai
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +368

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-12-29, 20:35 

bahuriux rašė:
Cituoti:

Lietuvoje esu matęs Viperį su dujų įranga parduodama, bet iš JAV tai tikrai nerasi.
  • -1

Vartotojo avataras

Reputacija: +231

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-12-30, 12:55 

"tai yra dujų ryjikas" - kaip Google translate mokėjo, taip "gas guzzler" ir išvertė :)
  • 0

Reputacija: -52

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-12-30, 15:26 

Masina nera sudegus straisnio autoriui reikia taip voztelti per ausi kad atsimintu. Is nuotrauku sprendziant kazkas (namas ar kita masina) sudege pries ja. O jai tik priekis apsilyde nuo karscio. JI JOKIAIS BUDAIS NERA SUDEGUS!!! Pagoglinkit kaip atrodo sudegus masina.
  • +1

Reputacija: +2

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume