Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Elektronika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-05, 20:07 

CGI?
  • -1

Vartotojo avataras

Reputacija: +1861

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-05, 20:40 

CGI dare su Boston dynamics isvaizda dare kiti. Patys BD niekad nedare su CGI
  • 0

Reputacija: +191

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-05, 20:46 

Corridor youtubeje darė su CGI, bandė ale atvaizduoti, nors labai lengva atpažinti dėl užrašo šone, nes kitoks parašytas būna. O čia Boston dynamics įkėlė video ir jie niekad nedaro su CGI...
Nes jie tai kuria realybėj...
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +231

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-05, 23:48 

2:15 ir 2:43 nelieka pedsako nei žymės, kai koja pakelia nuo šlapių grindų. Tie robotai nėra lengvi, kad nepripėduotu.

Reikėjo jiems parodyti filmavimo feilus ant galo, kaip dabar madinga, tada būtu įtikinama 100%, dabar man kelia šiek tiek abejonių.

Tas su ratais gali būti tikras ne CGI.

PS. pažystu asmeniškai žmonių kurie padaro tokį klipą per mėnesį, ar du porą žmonių, neina atskirti nuo realybės, net ir žmonių ir gyvūnų, su visais plaukais drabužiais ir tt.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 00:02 

bahuriux rašė:
2:15 ir 2:43 nelieka pedsako nei žymės, kai koja pakelia nuo šlapių grindų. Tie robotai nėra lengvi, kad nepripėduotu.

Reikėjo jiems parodyti filmavimo feilus ant galo, kaip dabar madinga, tada būtu įtikinama 100%, dabar man kelia šiek tiek abejonių.

Tas su ratais gali būti tikras ne CGI.

PS. pažystu asmeniškai žmonių kurie padaro tokį klipą per mėnesį, ar du porą žmonių, neina atskirti nuo realybės, net ir žmonių ir gyvūnų, su visais plaukais drabužiais ir tt.

https://twitter.com/elonmusk/status/1344019835341180930

Jūsų kulto lyderis pasakė, kad ne CGI, vadinasi ne CGI. :D
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +51

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 00:11 

Čia oficialus Boston dynamics video, koks dar CGI.

BTW, Hyundai Motor Company nupirko Boston dynamics.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +231

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 00:13 

Dar kartą gerai įsdižiūrėjau dabar galiu pasakyti, kad tas geltonas irgi galimai yra tikras, bent jau kaikuriose kadruose, nes palieka pedsakus. Tie didžkiai balti cgi nes pėdsakų nepalieka. Ta danga yra guma ir ji įsispaudžia, bent jau turėtu įsispausti. Mano manymu čia yra pusiau cgi, kaikurie kadrai tikri.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 00:18 

Berserkas rašė:
Čia oficialus Boston dynamics video, koks dar CGI.

BTW, Hyundai Motor Company nupirko Boston dynamics.

O tu pažiūrėk jų kanalo daugiau video, visi yra redaguoti su filmų post effect softu. Yra ir tikrų scenų pvz kai tas baltas robotas užšoka/lipa ant didelių dėžių, matosi judesių netobulumai ir kontrolerio, bei servomechnizmų pastangos stabilizuoti masės centrą, juda tos dėžės ir tt.

• 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 01:45 

bahuriux rašė:
Dar kartą gerai įsdižiūrėjau dabar galiu pasakyti, kad tas geltonas irgi galimai yra tikras, bent jau kaikuriose kadruose, nes palieka pedsakus. Tie didžkiai balti cgi nes pėdsakų nepalieka. Ta danga yra guma ir ji įsispaudžia, bent jau turėtu įsispausti. Mano manymu čia yra pusiau cgi, kaikurie kadrai tikri.

Pasižiūrėk į atspindžius stiklinėse sienose ir kai šoka "ant pirštų galų" gan stipriai įsispaudžia.
  • +3

Reputacija: +818

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 12:00 

bahuriux rašė:

Ties 1:45 labai aiškiai matosi kaip įsispaudžia "pėdos" į dangą, kai atsiremia "pirštų galais" .
  • +2

Reputacija: +15

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 14:28 

Čia gynybinė smegenų reakcija - kai kurie žmonės ant tiek negali priimti ir suvokti technologijų pažangos, kad ieško kur kas čia apgauti ką bando. Kada patikėsit, kad viskas įmanoma, kai terminatorius pasibels į duris? ;)
  • +1

Reputacija: +504

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 15:49 

siqis rašė:
bahuriux rašė:

Ties 1:45 labai aiškiai matosi kaip įsispaudžia "pėdos" į dangą, kai atsiremia "pirštų galais" .

Matau dabar, kad įspaudžia, iš pradžių nepastebėjau, bet vistik ant šlapio paviršiaus kažkokių būdu neliko žymių.

Šėšėlius stikle ir visa kita padaryt galima pats mačiau kokių nerealių dalykų pridaro su softu, naudoja po 3-5 skirtingas programas.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 15:59 

Finalfour rašė:
Čia gynybinė smegenų reakcija - kai kurie žmonės ant tiek negali priimti ir suvokti technologijų pažangos, kad ieško kur kas čia apgauti ką bando. Kada patikėsit, kad viskas įmanoma, kai terminatorius pasibels į duris? ;)

:P Nuo 0:40
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 16:16 

bahuriux rašė:
Matau dabar, kad įspaudžia, iš pradžių nepastebėjau, bet vistik ant šlapio paviršiaus kažkokių būdu neliko žymių.

Tai kad ten kažkoks kaip kilimas patiesta, iš kur ten šlapias paviršius bus, be to patalpoje viskas vyksta. Šviesos atspindį drėgme matyt palaikei.

CGI ne CGi bet bent jau tas keturkojis robotas ne vienos įmonės įdarbintas yra
  • 0

Reputacija: +40

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 18:59 

Nemanau, kad butu gera ideja tokiai kompanijai, kuri jau turejo puikius pasiekimus, pries naujus metus kurti feikini filmuka.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 19:10 

bahuriux rašė:
siqis rašė:
bahuriux rašė:

Šėšėlius stikle ir visa kita padaryt galima pats mačiau kokių nerealių dalykų pridaro su softu, naudoja po 3-5 skirtingas programas.

Tai kokio velnio tada daryti ar palikti filmuotoją ir jo padėjėją stiklų atspindžiuose?
  • 0

Reputacija: +15

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 19:54 

Kai kurie cia elgiasi kaip tie samokslo teoriju kurejai, kurie tiki kad USA menuly nebuvo, visiap pritempinet bandot ant feiko. Nu tikri tie robotai, nu egzistuoja jau tokios technologijos. Kas cia keisto?
  • 0

Reputacija: +504

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 20:35 

Finalfour rašė:
Kai kurie cia elgiasi kaip tie samokslo teoriju kurejai, kurie tiki kad USA menuly nebuvo, visiap pritempinet bandot ant feiko. Nu tikri tie robotai, nu egzistuoja jau tokios technologijos. Kas cia keisto?

Tik nepradėk verkti OK? Panašu su 90% tikimybe kad tikras.

Aš esu mates iš arti, kaip daromi tokie ir panašūs spec efektai, tai žinau kad viskas yra padaroma su programom kas buvo parodyta tame video, absoliučiai viskas su visais šešėliais ir gumos įspaudimais ir galutinė video kokybė būtu netgi geresnė su mažiau kompresijos.

Aš netikiu niekuo, tikrinu viską jei man įdomu, kiek tik įmanoma, bet būtinai turi ateiti (tikintieji tikintys be įrodymų) ir išaiškinti tiesą, nu ačiu dabar žinosiu, kad reikia tieisog tikėti.

PS Aš ir pats darau skraidančius robotus :P
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-06, 22:26 

bahuriux rašė:
Finalfour rašė:

Aš esu mates iš arti, kaip daromi tokie ir panašūs spec efektai, tai žinau kad viskas yra padaroma su programom kas buvo parodyta tame video, absoliučiai viskas su visais šešėliais ir gumos įspaudimais ir galutinė video kokybė būtu netgi geresnė su mažiau kompresijos.

Aš netikiu niekuo, tikrinu viską jei man įdomu, kiek tik įmanoma, bet būtinai turi ateiti (tikintieji tikintys be įrodymų) ir išaiškinti tiesą, nu ačiu dabar žinosiu, kad reikia tieisog tikėti.

Gal gali įmesti kokį tikrai CGI video, kuris būtu tikroviškas (su šešėliais, atspindžiais ir pan), būtu įdomu palyginti.
  • +2

Reputacija: +818

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 00:44 

bahuriux, labai svarbu šaltinis... Tada jau kitką gali žiūrėti.
Pastarieji čia ne iš oro numetė, o labai ilgai dirbo.
  • +1

Reputacija: +2901

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 01:25 

Evil Goku rašė:
bahuriux rašė:
Finalfour rašė:

Gal gali įmesti kokį tikrai CGI video, kuris būtu tikroviškas (su šešėliais, atspindžiais ir pan), būtu įdomu palyginti.
Aš negaliu rodyti būtent tų daromų projektų, nes palei kontraktą niekas kitas negali jų matyti, kol nebus oficialiai išleisti tie filmai ir žaidimai, kad nenulykintu niekas, aš negalėjau ištikro jų matyit, nors ir temačiau tik akies kraštu.
Galiu papasakoti, tik tiek kad vienas iš dėstytojų kuris mokino tuos žmones univere prisidėjo prie tokių filmų, kaip X-men'ai, Transformeriai (ir dar ten visa krūva buvo panašių filmų gal išvis kokie 8 filmai nepamenu jau) spec efektų, modelių ir scenų kūrimo, kokia dalis ten buvo jo aš nežinau, bet jie dirbo prie tų projektų, jei man leis įkelti (jei duos nuoruodą į neviešinamą soursą) tai vėliau įkelsiu. O dabar tie žmonės pabaige studijas daro panašius dalykus tik labiau link žaidimų specializuojasi ir labai specializuota viskas, labai daug žmonių kuria vieną filmą ar žaidimą yra samdomos subrangovų firmos ir tt..

Tie efektai nėra taip kaip jūs įsivaizduojat, kad kažkas užpaišoma ant esamo video (būna ir taip daro), ištikro sukuriama/atkuriama pati 3D scena, tada dadeda visko ko tik reikia su visom detalėm, fizika apšvietimu, panašiai taip kaip žaidime tai būtu, o tada jau veikėjai daro veiksmą, viskas vyksta su visais atspindžiais, šešėliais ir išsitaškymais, ugnim ir tt. jei reikia. Po to apdorojama su softais papildomai. Dabartinės galingiausios vaizdo plokštės net ir real time padaro maždaug į tą pusę su raytrace ir panašiom technologijom, o kino industrijoj renderina keliu minučių video galingų kompų ferma kelias dienas.

Tūbėj pilna pavyzdžių kokios yra dabartinės softo ir kompų galimybės, na pasistengus dar ten galima truputi nušlifuoti viską.

youtube.com/watch?v=-S23CJPNTco
youtube.com/watch?v=bvXXQxcq5-4
youtube.com/watch?v=T9GFyZ5LREQ
  • +1

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 08:54 

Bahuriux nesuprato, ka immortallt parasė.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-25, 17:12 

Pasidomėkit kaip jie tobulėjo per pataruosius 30 metų... Kaip telefonai nepastebimai nuo be-ekranės plytos tapo spalvotais multifunkcionalias įrenginiais be kurio dabar į tuoleta sunku nueiti, nekalbu apie kitus psichologinius prisirišimus dėl telefono, socialinių tinklų ir t.t taip ir su robotais, beliko baterijų revoliucijos sulaukt ir šoksim aukščiau nei išsivaizduojam. Viena pirmų kompanijų kur taip stipriai ištobulino robotus, ir pardavinėja komerciniu būdu, taip net ir tu gali užsisakyti ir nusipirkti tą mažesny šunely, vat jums ir cgi... Ar jau taip stipriai protelis užkoduotas, kad negalite patikėti? Tiesa ne pirmas tų robotų šokio klipas pastarasis buvo daug vangesnis... . Lėktuvai irgi netikri, (tie kas skraidėt nesakykit), ten tik į kambary uždaro ir teleportuoja, vietoj langų tv ekraniukai.
  • -1

Paskutinį kartą redagavo shiqunas 2021-01-26, 00:36. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-25, 21:04 

CNC -

Tiksliausios masinos gali pragrezti skyle zmogaus plauke. 'Gelezi' precizinams judesiams turim jau keliolika, jei ne keliasdesimt metu. Robotu judejimas fundamentaliame lygyje yra lygiai tas pats, kas cnc masinos judejimas. Skirtumas aplinkoje - CNC masinos dirba grieztai kontroliuojamoje ir zinomoje aplinkoje. Tokie robotai, kaip kad Boston Dynamics, veikia nezinomoje, nekontroliuojamoje ir nenuspejamoje aplinkoje. Cia didziausias issukis - aplinkos analize ir reakcija i ja. Tam reikalingas hardware'as, pajegus atlikti ta aplinkos analize. Jokiu budu nesumenkinant BD pasiekimu, robotas, begiojantis po sandeli, nera kazkas ispudingesnio nei Teslos self driving car sprendimas. Priverst robota pasokt ant kilimuko pagal numatyta algoritma yra kurkas paprasciau negu pasiust robota i miska parnest zabu lauzui.
  • +1

Reputacija: +568

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume