Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 17:56 
     
immortallt rašė:
...
Taip kad nėra viskas taip parasta, ir ne, dauguma musulmonų nėra nei agresyvūs, nei teroristai. Lietuviai tikrai daug agresyvesni, nei dauguma musulmonų. Musulmonas supykęs palialiakins liežuviu daug ir tiek, o didelė dalis lietuvių į snukį duos/bandys duoti....


istrauka is pries tai mano buvusio posto:
"stai vienas faktas: "...43% said they supported "the introduction of Sharia Law" and just 22% were opposed. 16% of British Muslims "strongly support" the "introduction of aspects of Sharia law into Britain"..."

o dabar paskaiciuokim. 2011 UK gyveno 2,516,000 musulmonu, 0.16 * 2,516,000 = 402 560 kurie, jeigu ne ystatymai, galetu NEmusulmonui tiesiog nukirsti galva bet kur ir bet kada...Ir cia tik UK..."

Kas yra Sharia Law - tiesiog prisimink ISIS.
 • 0


_________________
Dunning Kruger efekto pavyzdziai: 1) Niemand. 2) DarkNRG.Užsiregistravo: 2019-12-15, 02:29
Pranešimai: 509
Reputacija: +132
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 18:20 
     
immortallt rašė:
Taip, Saudo Arabija turtinga, bet tie, kurie įvykdė teroristinį aktą ar turtingi? Kiek aš supratau, tai dalis asmenų ten paskutiniai ubagai, taip, juos prafinansuoja tie patys turtingi šeichai, kurie siekia kitų tikslų, kaip pvz. pakelti naftos kainą, plėsti įtakos zoną, atkeršyti ir pan., bet religija tėra įrankis, o neturtingais lengvai manipuliuojama. Aišku, galiu ir klysti, bet susidarė įspūdis, kad visi teroristai būna iš skurdžių šeimų, ir jei patys dar tapo raštingi, bet jie jau buvo praplautomis smegenim vaikystėje ir išmokslino juos su tikslu integruotis ir būt teroristu.


Tai aš ir keliu klausimą, kad kaip čia gaunasi, kad masinių žudynių problema daugiau būdinga būtent islamo šalims. Yra tų vargingų šalių, kur vyksta baisūs nusikaltimai. Lotynų Amerika, pvz., garsėja narkotikų prekyba ir gaujų karais. Bet tie smurtiniai nusikaltimai daugiau vietinio pobūdžio, mafijų bosai nesisprogdina prie pastatų, ir net lėktuvų nelinkę grobti, nes matyt tokia veikla kenkia bizniui ir yra labai rizikinga. Tai yra tikra skurdo sukelta problema.

Na, o kokia prasmė lėktuvais įsirėžti į pastatus? Čia būtų išsamesnė analizė: https://www.prospectmagazine.co.uk/maga ... ausesof911

Radikalizacija, tam tikra islamo tekstų interpretacija, islamo išpažinėjų pažeminimo jausmas, antisemitizmas, neapykanta Vakarų civilizacijai apskritai. Vienas žodis: ISLAMAS.

Islamistų nuomone, taip gyventi, kaip kad mes gyvenam, yra spjūvis dievui į veidą. Pagal juos gėjai turi būti žudomi arba bent jau sodinami į kalėjimus, moterys turi būti kišamos į juodus rūbus ir slepiamos nuo viešumos, visa kasdienybė turi suktis aplink religinius dalykus. Kiekvienas žmogus negali turėti jokių nedorų minčių, kiekvieno seksualinis gyvenimas turi būti griežtai sureguliuotas. Yra labai ribotas kiekis idėjų, kurias galima kelti į viešumą. Mirties bausmė turi egzistuoti ir turi būti vykdoma kiek įmanoma brutaliau ir visiems dalyvaujant. Apie tokios sistemos ir islamo kritiką negali būti nė kalbos. Praktiškai visos islamo šalys kai kuriuos ar net visus tuos principus vienaip ar kitaip įgyvendina ir griežtai laikosi de jure arba bent jau de facto. Taip, kaip žodis „katalikas“ žymi tam tikro lygio davatkiškumą, taip ir bet kuris islamo išpažinėjas daugiau ar mažiau palaikys šitas idėjas.

Kitokio gyvenimo būdo egzistavimas jiems sukelia šleikštulį. Tai yra iškrypimas, už kurį privalu bausti. Tokie dalykai neturi egzistuoti ant šios Žemės – geriau jau nušluoti visą tą Sodomą ir Gomorą čia ir dabar negu leisti žeminti Alachą ir vėliau sulaukti baisaus atpildo.

Kodėl, tu manai, visi taip bijo, kad Iranas pasidarys atominių bombų? Nes jeigu Šiaurės Korėja užsiima tik grasinimais, nes bijo represijų (kažkiek vertina bent savo pačių egzistavimą), fanatikams praplautom smegenim nėra jokios sąžinės graužaties išsprogdinti visus iškrypėlius.

Cituoti:
Kalbant apie Azijos šalis kur jau nuo seno vienoje vietoje yra kelios religijos, o kartais net viena šventykla kelių religijų, tolerancija jau iš senų laikų formuota, kita kultūra, kitos aplinkybės. Pvz. tas pats Balis, irgi pilna ten tų musulmonų, terorizmo aktas buvo praėjusį dešimtmetį, gal 2019 m., bet ten buvo ne vietiniai islamistai, kurių tikslas sukiršinti buvo skirtingų religijų atstovus. Egipte realiai irgi, ne vienas išpuolis buvo, bet dažniausiai tai būna ne vietiniai, o iš kitos šalies atvykę islamistai, kurie kartais taikosi į kitus islamistus. Konkrečiai, čia Sharm El Sheikh buvo, kai susprogdino iš mečetės išeinant žmonėms automobilį berods, nepamenu jau.


Nereikia atsiminti, čia yra neblogas sąrašas:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_I ... st_attacks

Jokia kita religija tokio neturi.
 • +2


_________________
„Kol bus skerdyklos, tol bus karai.“©


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-23, 12:43
Pranešimai: 1868
Reputacija: +627
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 18:30 
     
UTF16 rašė:
Nereikia atsiminti, čia yra neblogas sąrašas:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_I ... st_attacks

Jokia kita religija tokio neturi.


turim ir mes:
https://en.wikipedia.org/wiki/Crusades


Jei rimčiau tai turbūt keli skirtingi dalykai įtakoja tokią situaciją. Islamas gal pats iš savęs nėra blogas, bet jis labai geras įrankis smegenims plauti. Beveik visos kitos smegenų plovimo sektos/religijos naudojamos pinigų ar galios melžimui.

Iš vakarų pusės į rytus taip pat juda daug smurto, tik mūsų smurtas dažniausiai paremtas vertybių gynimu ir veikia organizuotame lygmenyje. Tikslas aišku geras, bet bet kuris karas pridaro žaisdų ir atsiranda norinčių duoti atgal. Valstybiniu lygmeniu tai neįmanoma (kuri islamo valstyb sugebėtų kovoti su vakarais ilgiau nei savaitę?). Tai šitie teroristai yra savotiški partizanai, kovojantys su vakarais.

Na jie gėjų nepripažįsta, o čia ateina koks vakarietis, nuverčia jų prezidentą, nužudo jo brolį kovoj ir sako dabar jūs turėsit juos pripažinti. Jam tai nepatinka.

Taip ir išeina, kad islamas plaudamas smegenis kovoja su vakarais, visi kiti plauna smegenis labiau dėl asmeninės naudos. O mūsų civilizacijoj senosios religijos tapo tik tikėjimo, ne valdžios reikalu.

Aš asmeniškai manau, kad jokia religija negali pasakyti dogmos yra įkaltos į akmenį ir nekeičiamos. Pasaulis tobulėja ir tai yra didžiausia įmanoma nesąmonė. Mohomedas užsidėjo būtent tokį copy-right "aš esu paskutinis pranašas". Tai turėtų islamą numarinti kaip stagnuojančią religiją moderniam pasauliui. Reikia tik sulaukti modernaus pasaulio islamiškam krašte :)

Taigi pateisinti, ar, tiksliau, suprasti jų veiksmus - įmanoma. Na reik jiem subręsti, kaip subrendo Europa nuo kryžiaus žygių. Bet tai nereiškia, kad mum reik ramiai sėdėt ir žiūrėt kas darosi. Už islamo nesąmonės blogiau yra tik vakarietiškas neveiklumas.

Švedijoj kažkur mečetė gavo leidimą rėkauti per garsiakalbius kviečiant maldai. Kai aš pasipiktinau, sako gi jūs varpais irgi skambinant.
Mano suvokimu kai ateini į svetimą žemę - gerbi vietines tradicijas. Aš į jų šventyklas einu apsirengęs, galėtų ir jie gražiai svetimam krašte elgtis. O jeigu jau kalba apie tradicijas - geriausiu atveju tegu stato savo minaretus ir rėkauja žmonės užlikę, kaip senų senovėj. Apstatyti šventyklą garsiakalbiais ir leisti mp3 failus - anokia čia tradicija :)
 • +1Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-07-13, 13:38
Pranešimai: 5843
Reputacija: +1969
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 18:42 
     
HardAxe rašė:
UTF16 rašė:
Nereikia atsiminti, čia yra neblogas sąrašas:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_I ... st_attacks

Jokia kita religija tokio neturi.


turim ir mes:
https://en.wikipedia.org/wiki/Crusades


O kur čia esam „mes“? Juk „mes“, lietuviai, patys buvom krikščionybės aukos... Ar iš to seka, mes esam tiek agresorius, tiek auka?

Mes čia kalbėjom apie šių laikų terorizmą, o ne apie visus tikinčiųjų nusikaltimus per žmonijos istoriją apskritai. Tai būtų labai plati tema ir kiekvienai religijai kažką būtų galima prikišti.
 • 0


_________________
„Kol bus skerdyklos, tol bus karai.“©


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-23, 12:43
Pranešimai: 1868
Reputacija: +627
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 18:45 
     
papildžiau viršutinį postą.
Na.. mes esam tuos pačius kryžiuočius sumušę. Sunku žmogui pasakyt, kad vakar aš tave prilupau, bet šiandien būkim protingi :)
Tiesa buvom gal kiek mažiau už dabartinius islamistus išsilavinę. Bet kai jie pasieks mūsų lygį, tikiuosi baigsis nesąmonės.

Kas yra blogai (kaip jau rašiau), kad mes tas nesąmones gana smarkiai toleruojam. Kad ir kas teisus mum reikėtų izoliuotis nuo šitų šalių ne prasčiau nei nuo Š Korėjos. Bet gi tos šalys turi naftos....
 • +1Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-07-13, 13:38
Pranešimai: 5843
Reputacija: +1969
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 19:03 
     
HardAxe rašė:
Na jie gėjų nepripažįsta, o čia ateina koks vakarietis, nuverčia jų prezidentą, nužudo jo brolį kovoj ir sako dabar jūs turėsit juos pripažinti. Jam tai nepatinka.


Nėra nė vieno tokio atvejo. Kaži kiek islamo šalių turi legitimius prezidentus, kuriuos būtų galima vadinti nuverstais?

Jokia islamo šalis gėjų „nepripažįsta“, kaip tu sakai. Tik Turkija ir Bosnija į kalėjimą nesodina, bet su gėjais susidoroja artimieji. Čečėnija iki šiol vykdo masines žudynes ir nelabai kam tai įdomu. Sirija / Irakas kurį laikė traiškė galvas nesiteiraudami, ar aukoms tai patinka. Dabar tik į kalėjimą kiša.

Cituoti:
Taip ir išeina, kad islamas plaudamas smegenis kovoja su vakarais, visi kiti plauna smegenis labiau dėl asmeninės naudos.


Taip, jie kovoja su Vakarais ir jų idėjomis, tokiomis kaip teisingumas, lygybė, pagarba žmogui, atjauta silpnesniam, nuomonių įvairovė, teisė į nediskriminavimą, mokslo pažanga ir visais kitais iškrypimais. Tai net ne sarkazmas, jie visa tai laiko iškrypėlišku požiūriu.
 • 0


_________________
„Kol bus skerdyklos, tol bus karai.“©


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-23, 12:43
Pranešimai: 1868
Reputacija: +627
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 19:20 
     
Na taip parasiau is galvos, nepatikrines informacijos, net nustebau, kad afrika labiau krikscioniska nei musulmoniska, tikrai galvojau kitaip.
Kas mini kryziaus zygius kaip pavyzdi, kad ir mes nekitokie, tai gal jau nezinau ar verta primesti tokius senus ivykius. Manau geresnis argumentas, butu prisiminti musulmonu genocida balkanuose 20 amziaus pacioj pabaigoj. Tai dabar didelis klausimas, kas ko labiau iszude yra per tarkim pastaruosius 50 metu. Pasigooglinau ieskodamaz kiek mire per ta genocida, ismeto straipsniu kad tas karts nuo karto vyksta jau 150 metu.
 • +2
Užsiregistravo: 2015-02-20, 19:38
Pranešimai: 182
Reputacija: +118
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 20:28 
     
,, pamirsai viena fakta - Afrikoje gyvena apie 600 000 000 krikscioniu. Buk geras, surask man faktu, straipsniu, kur tie afrikos krikscionys renge analogiskus islamo teroristu daromus nusikaltimus pries zmonija AR tuos pacius afrikos musulmonus."

Taip Afrika yra Afrika ir siuo metu Nigerijoje yra likuciai like tos pacios placiai nuskambejusios Boko Haram. Siuo metu pavojingiausios teroristines organizacijos yra radikalios islamo atsakos, bet viduramziais tokia buvo krikscionybe.
Vis tik kiek paciu religiju pagrindas pradinis yra agresyvus tai neparodo. Is esmes krikscioniu biblija, ar islamo koranas, ne tiek jau skiriasi, manau (korano pacio skaityti neteko, tik apie ji bendrai).

Toj pacioj wiki galima rasti info or apie teroristines krikscioniskas grupuotes: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Christian_terrorism
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-03-17, 09:52
Pranešimai: 571
Miestas: Vilnius
Reputacija: +187
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 20:46 
     
Aš žinau tokią utopinę išeitį. Europoj reikia įstatymais uždarausti betkokias sektas, religijas ir betkokias to apraiškas viešumoj. Būtu rojus žemėj tik be religijų.
 • +1


_________________
Jei abejoji nedaryk, jei darai neabejok.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-07-05, 20:14
Pranešimai: 8514
Miestas: KLP
Reputacija: +1999
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 20:57 
     
bahuriux rašė:
Aš žinau tokią utopinę išeitį. Europoj reikia įstatymais uždarausti betkokias sektas, religijas ir betkokias to apraiškas viešumoj. Būtu rojus žemėj tik be religijų.


Atgal į Tarybų Sąjungą? Aš kažkaip kitaip rojų įsivaizduoju.
 • 0


_________________
„Kol bus skerdyklos, tol bus karai.“©


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-23, 12:43
Pranešimai: 1868
Reputacija: +627
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 21:13 
     
UTF16 rašė:
bahuriux rašė:
Aš žinau tokią utopinę išeitį. Europoj reikia įstatymais uždarausti betkokias sektas, religijas ir betkokias to apraiškas viešumoj. Būtu rojus žemėj tik be religijų.


Atgal į Tarybų Sąjungą? Aš kažkaip kitaip rojų įsivaizduoju.


kai kurie zmones su tuom nesutinka ir tai parodo ju augantys skaiciai visame pasaulyje, perzvelk grafikus quora forume:

https://www.quora.com/Im-an-atheist-Am-I-a-minority

kai bus pasiektas kritinis zmoniu kiekis - pasikeis ir istatymai.
 • +1


_________________
Dunning Kruger efekto pavyzdziai: 1) Niemand. 2) DarkNRG.Užsiregistravo: 2019-12-15, 02:29
Pranešimai: 509
Reputacija: +132
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 21:26 
     
NekenciuReklamos rašė:
kai kurie zmones su tuom nesutinka ir tai parodo ju augantys skaiciai visame pasaulyje, perzvelk grafikus quora forume:

https://www.quora.com/Im-an-atheist-Am-I-a-minority

kai bus pasiektas kritinis zmoniu kiekis - pasikeis ir istatymai.


Tu sakai, kad žmonės pamažu išprotėja ir pradeda užsiiminėti idėjų kontrole? Buvo ir vis dar yra šalių, kur yra uždraustos viena, kelios ar net visos religijos. Tai yra ekonomiškai ir kultūriškai atsilikusios šalys, iš kurių bėga visi, kas tik gali.
 • 0


_________________
„Kol bus skerdyklos, tol bus karai.“©


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-23, 12:43
Pranešimai: 1868
Reputacija: +627
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-07, 21:30 
     
Dannas3 rašė:
Na taip parasiau is galvos, nepatikrines informacijos, net nustebau, kad afrika labiau krikscioniska nei musulmoniska, tikrai galvojau kitaip.
Kas mini kryziaus zygius kaip pavyzdi, kad ir mes nekitokie, tai gal jau nezinau ar verta primesti tokius senus ivykius. Manau geresnis argumentas, butu prisiminti musulmonu genocida balkanuose 20 amziaus pacioj pabaigoj. Tai dabar didelis klausimas, kas ko labiau iszude yra per tarkim pastaruosius 50 metu. Pasigooglinau ieskodamaz kiek mire per ta genocida, ismeto straipsniu kad tas karts nuo karto vyksta jau 150 metu.


Milosevic veike kaip ir visi kiti diktatoriai yskaitant Hitlery, stai istrauka ka rodydavo Serbu televizija:
"The television did his speaking for him. The emphasis was on creating the other, dehumanising the enemy by whom Serbia was surrounded. The Croats were genocidal fascists; the Muslims of Bosnia were Islamic fundamentalists; the Albanians of Kosovo were rapists and terrorists; the Slovenes were secessionist, German-worshiping lackeys; the Germans and Austrians were bent on destroying Yugoslavia to erect a fourth reich. Then there were American imperialists, Turkish nostalgics for the Ottoman days and Iranians ambitious for Islamic terrorism in the Balkans."

https://www.theguardian.com/news/2006/m ... .warcrimes

stai kodel visus tipus, kaip Trumpis, Putinas, Erdoganas ir kitus tokius pacius as laikau kaip absoliutu stabdy visuomenes evoliucijoje, jie...juos prilyginciau veziui, virusiniam uzkratui... Bet cia jau tema gautusi apie konkrecias asmenybes manipuliuojancias aplinka ir laikotarpiu.

Bet sneka yra apie islamo religija - kaip visuma.
 • 0


_________________
Dunning Kruger efekto pavyzdziai: 1) Niemand. 2) DarkNRG.Užsiregistravo: 2019-12-15, 02:29
Pranešimai: 509
Reputacija: +132
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-08, 12:25 
     
Jeigu europa uždraustų islamą ir iš europos bėgtų stipriai islamą išpažįstantys... kaži ar būtų didelis nuostolis?

UTF16 rašė:
Kaži kiek islamo šalių turi legitimius prezidentus, kuriuos būtų galima vadinti nuverstais?

Suknistų valdymo formų toli ieškoti nereikia. Su Lietuva dvi sienos ribojasi. Toj pačioj Lietuvoj TSRS ne taip seniai buvo.
Tuo pačiu ir tvarką turėjom panašią. Gėjų nebuvo. Laisvės nebuvo. Bet visi buvo paisruošę kariauti už vergiją, nekalbant apie entuziastus.

t.y. jie dabar ten, kur mes buvom seniau. Tai nieko nepateisina, bet tai gali būti natūrali raidos stadija?


UTF16 rašė:
Taip ir išeina, kad islamas plaudamas smegenis kovoja su vakarais, visi kiti plauna smegenis labiau dėl asmeninės naudos.


Taip, jie kovoja su Vakarais ir jų idėjomis, tokiomis kaip teisingumas, lygybė, pagarba žmogui, atjauta silpnesniam, nuomonių įvairovė, teisė į nediskriminavimą, mokslo pažanga ir visais kitais iškrypimais. Tai net ne sarkazmas, jie visa tai laiko iškrypėlišku požiūriu.[/quote]

čia vėl tas pats. Ir mes ten buvom, klydom, supratom, nebedarom.
Visi tamsuoliai taip darė. Kiek bažnyčia yra sudeginusi modernių mastytojų ir mokslininkų?
Bet kas dėl to kaltas? Religija, ar tie, kurie tą religiją valdė prikišinėjo savo asmenines dogmas ir nuomuonę?

Nuo to, kad pas mus XXIa ir jie turi telefonus nereiškia, kad jų šalis tapo tiek civilizuota ir išsilavinusi.

O kaip tai išspręsti aš nežinau. Būtų lengvas atsakymas, tubūt būtų sutvarkyta.Išsilavinę žmonės statistiškai mažiau tiki, gal tas su laiku padės.

Iš kitos pusės radikalus islamas gerai plauna smegenis, sugeba iš normalių europiečių padaryti savižudžius. Įtariu, kad "normalus" įslamas juos labiau palaiko nei stengiasi sulaikyti, tai kažkokią kolektyvinę kaltę/represijas taikyti religijos pagrindu šiuo atveju nėra neteisinga?
 • 0Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-07-13, 13:38
Pranešimai: 5843
Reputacija: +1969
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-01-08, 19:35 
     
HardAxe rašė:
...

O kaip tai išspręsti aš nežinau. Būtų lengvas atsakymas, tubūt būtų sutvarkyta.Išsilavinę žmonės statistiškai mažiau tiki, gal tas su laiku padės....


Jews are better educated than any other major religious group in the world, with an average of 13.4 years of schooling and a majority going on to higher education, a study has found. At the other end of the educational scale, Hindus and Muslims have the fewest years of formal schooling, with an average of 5.6 years.13 Dec 2016
 • 0


_________________
Dunning Kruger efekto pavyzdziai: 1) Niemand. 2) DarkNRG.Užsiregistravo: 2019-12-15, 02:29
Pranešimai: 509
Reputacija: +132
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'