Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasaulio paslaptys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2021-03-09, 17:15 

immortallt rašė:
Kaip tai nėra aiškios ribos tarp šmeižto ir nuomonės? "Aš manau tu esi pedofilas", nuomonė ar šmeižtas? "Aš manau, kad tu nužudei Kenedį"? "Aš manau tu gauni algą juodai" - visi kaltinimai galintys turėti teisines pasekmes. Aš manau, kad tu nesupranti klausimo, nusišneki, esi kvailys - neturi jokių pasekmių, ir kaltinimo/šmeižto nėra. Nu dar dėl kvailys, galima surasti tokių situacijų, kai galėtų būti panaudojamas, kaip šmeižtas.

Kad Pfizer ar AZ vakcina pavojinga gyvybei - šmeižtas, nes yra moksliniai įrodymai rodo priešingai. O tuo labiau teigimas, kad Izraelio ministerija ar dar kas teigia, kai to neteigia, įžūlus melas.

Pabandyk pranešti policijai ir įsitikinsi :) aš bandžiau ir gavau išvartymus, kad tai tik "nuomonė", nors vieną asmenį išvadino labai konkrečiais, reputaciją menkinančiais epitetais. Analizuoja dar kiek toks pasakymas padarė realios žalos asmenybei ir reputacijai. O jei kaltinamasis nusisamdys geresnius advokatus, tai išvartys, kad nebuvo peržengta riba. Nėra taip jau visada lengva įrodyti
  • 0

Reputacija: +728

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-03-10, 00:21 

Monochamus rašė:
immortallt rašė:
Kaip tai nėra aiškios ribos tarp šmeižto ir nuomonės? "Aš manau tu esi pedofilas", nuomonė ar šmeižtas? "Aš manau, kad tu nužudei Kenedį"? "Aš manau tu gauni algą juodai" - visi kaltinimai galintys turėti teisines pasekmes. Aš manau, kad tu nesupranti klausimo, nusišneki, esi kvailys - neturi jokių pasekmių, ir kaltinimo/šmeižto nėra. Nu dar dėl kvailys, galima surasti tokių situacijų, kai galėtų būti panaudojamas, kaip šmeižtas.

Kad Pfizer ar AZ vakcina pavojinga gyvybei - šmeižtas, nes yra moksliniai įrodymai rodo priešingai. O tuo labiau teigimas, kad Izraelio ministerija ar dar kas teigia, kai to neteigia, įžūlus melas.

Pabandyk pranešti policijai ir įsitikinsi :) aš bandžiau ir gavau išvartymus, kad tai tik "nuomonė", nors vieną asmenį išvadino labai konkrečiais, reputaciją menkinančiais epitetais. Analizuoja dar kiek toks pasakymas padarė realios žalos asmenybei ir reputacijai. O jei kaltinamasis nusisamdys geresnius advokatus, tai išvartys, kad nebuvo peržengta riba. Nėra taip jau visada lengva įrodyti

Nes juk vistiek paskaitysi.
Tai is esmes tu jau sutinki, kad ne viskas, kas pro dantis iskosiama, yra tiesiog nuomone. Ane? Tas labai gerai. O dabar papasakok placiau apie ta asmeni ir ji menkinancius epitetus, bei kas konkreciai atsisake gilintis i galima nusikaltima? Nes man asmeniskai atrodo (ir cia pabreziu, kad cia tik mano nuomone, kuria susidariau skaitydmas tamstos komentarus), kad tiesiog kuri istorijas is oro.
  • 0

Reputacija: +702

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-03-10, 10:26 

Monochamus rašė:
immortallt rašė:

Tai dėl to, kad teisinė sistema išsigimusi. Išvadink kokį teisėją taip, greit maksimalia bausme būsi nuteistas. Kaip jau ne kartą sakiau, kai už suktinę gali gauti daugiau kalėjimo nei už nužudymą, tai jau nieko gero.
  • 0

Reputacija: +3167

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'