Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Žmogus ir medicina
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2021-05-30, 17:05 

bmk1245 rašė:
C'mon, man...
Aš paklausiau apie datą nuo kurios pradedat skaičiuot "pusantro mėnesio", vietoj to, gaunu mišrainę. Aš prašiau datos, tik aštuonių skaičių, pvz 2021-05-30. Argi tai sunkiau nei postinti eilę nuorodų su komentarais.

Na matomai suklydau su pusantro mėnesio. 2020-01-22 - 2020-04-02, čia gaunas virš dviejų mėnesių.

Datos buvo pateiktos komentare, su kontekstu, taigi nebeturi būti klausimų kodėl tokias parinkau.

Jei tau mano pranešimas atrodo miršrainė, gali susirasti ką nors lengvesnio skaitymui, pvz "trys paršiukai" yra lengva novelė, kuri susijusi tiek su technologijom, tiek su blogais sprendimais, bei turi klasikinį antagonistą. Nemirtinga klasika.

bmk1245 rašė:
Nebent... neturit nė žalio supratimo apie "pusantro mėnesio", ir tik kartojat kairiųjų MSM bs.

Aš nekartoju kairiųjų BS. Esu daug labiau nešališkas, nei tu, kuris gina trumpą, pirmai progai užtrigerinus. Na bent jau trumpo fanai mažiau užknisa nei musko fanai (taip taip, neturiu ką daugiau veikti, tik užknisti 80% žmonių šitame forume...).
  • 0

Reputacija: +807

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-05-30, 17:56 

Bmk negaišk laiko. Kaip conjurer minėjo, mes dabar skirtinguose pasauliuose. Vieni sėdi durnyne su per vidurį kambario padetu televizorium ir kompiuterių su išėjimu į platųjį "mokslinių naujienų" pasaulį, o kiti savo akimis mato kas vyksta, kas už ko stovi bei kam reikia ruoštis.
  • 0

Reputacija: -84

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-05-30, 18:08 

conjurer rašė:
bmk1245 rašė:
C'mon, man...
Aš paklausiau apie datą nuo kurios pradedat skaičiuot "pusantro mėnesio", vietoj to, gaunu mišrainę. Aš prašiau datos, tik aštuonių skaičių, pvz 2021-05-30. Argi tai sunkiau nei postinti eilę nuorodų su komentarais.

Na matomai suklydau su pusantro mėnesio. 2020-01-22 - 2020-04-02, čia gaunas virš dviejų mėnesių.

Datos buvo pateiktos komentare, su kontekstu, taigi nebeturi būti klausimų kodėl tokias parinkau.

Jei tau mano pranešimas atrodo miršrainė, gali susirasti ką nors lengvesnio skaitymui, pvz "trys paršiukai" yra lengva novelė, kuri susijusi tiek su technologijom, tiek su blogais sprendimais, bei turi klasikinį antagonistą. Nemirtinga klasika.

bmk1245 rašė:
Nebent... neturit nė žalio supratimo apie "pusantro mėnesio", ir tik kartojat kairiųjų MSM bs.

Aš nekartoju kairiųjų BS. Esu daug labiau nešališkas, nei tu, kuris gina trumpą, pirmai progai užtrigerinus. Na bent jau trumpo fanai mažiau užknisa nei musko fanai (taip taip, neturiu ką daugiau veikti, tik užknisti 80% žmonių šitame forume...).

Jei pamiršot, aš klausiau nuo kurios datos pradedat skaičiuot "pusantro mėnesio". Aštuoni skaičiai, labai paprasta.
PS man px Jūsų pseudointelektualiniai išvedžiojimai.
  • 0

Reputacija: +98

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-05-30, 18:15 

Bruonius rašė:
Bmk negaišk laiko. Kaip conjurer minėjo, mes dabar skirtinguose pasauliuose. Vieni sėdi durnyne su per vidurį kambario padetu televizorium ir kompiuterių su išėjimu į platųjį "mokslinių naujienų" pasaulį, o kiti savo akimis mato kas vyksta, kas už ko stovi bei kam reikia ruoštis.

Įdomu būtų stebėt 'conjurer' Boko Haram teritorijose...
Čia šiaip, pamąstymui..
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-05-30, 18:50 

bmk1245 rašė:
conjurer rašė:
... 2020-01-22 - 2020-04-02, čia gaunas virš dviejų mėnesių.

Jei pamiršot, aš klausiau nuo kurios datos pradedat skaičiuot "pusantro mėnesio". Aštuoni skaičiai, labai paprasta.

Pagalvojau, kad aš galiu sukurti botą kuris tave imituotų. Dabar nebesuprantu su kuo kalbu.

https://i.redd.it/aq0jvzcpw8t31.png

Realiai būtų
if text match "tr**p":
echo $LAST_BLM_STUFF
echo $BLAME_FAUCI_STUFF
echo $CHINA_BAD_STUFF
echo $LEFTIST_EVIL_STUFF

Beje užslėpiau T žodį, jei nebeatrašysi, reiškias mano spėjimas teisingas, nes neturėtų matchinti/trigerinti tavo algoritmo.

bmk1245 rašė:

Siūlai varyti kartu į nigerija? Ar manai kad transliuosiu viską per twitch'ą?
  • +2

Reputacija: +807

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-05-30, 19:01 

conjurer rašė:
bmk1245 rašė:
conjurer rašė:
... 2020-01-22 - 2020-04-02, čia gaunas virš dviejų mėnesių.

Pagalvojau, kad aš galiu sukurti botą kuris tave imituotų. Dabar nebesuprantu su kuo kalbu.

https://i.redd.it/aq0jvzcpw8t31.png

Realiai būtų
if text match "tr**p":
echo $LAST_BLM_STUFF
echo $BLAME_FAUCI_STUFF
echo $CHINA_BAD_STUFF
echo $LEFTIST_EVIL_STUFF

Beje užslėpiau T žodį, jei nebeatrašysi, reiškias mano spėjimas teisingas, nes neturėtų matchinti/trigerinti tavo algoritmo.

bmk1245 rašė:

Siūlai varyti kartu į nigerija? Ar manai kad transliuosiu viską per twitch'ą?

O varge... Dar kartą, nuo kurios datos pradedat skaičiuot "pusantro mėnesio"? Paprastas klausimas. Aštuoni skaičiai, tik tiek.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-05-30, 20:47 

Iš kitos pusės, kaip pabėgt nuo argumento kurio negali pagrįst. Pradėt "įžeidinėt" oponentą, ir moderai padarys savo darbą.
Kudos, conjurer, nice move! Be bajerio, 10+ balų.
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-05-31, 01:32 

Matau, kad pereinama į nekonstruktyvius politinius off-topicus.
Taigi, perspėjimas visiems: komentarai, parašyti ne publikuotai temai, bus trinami ir galbūt tuo pačiu dalinami įspėjimai.
Trumpas ar Harris, demokratai ne demokratai, kurkit atskirą forumo temą – ten galit laisvai diskutuot ta tema.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +77

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-05-31, 11:57 

Duomenų nutekėjimo ir saugumo problemų nėra. Tiesiog kažkas pajuokavo ir sukėlė širšalą, susijusias žinutes ištryniau.

Daugiau taip nejuokaukit ;)
su teroristais niekas nesideri ir įspėjimų jiem nedalina :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +1945

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-06-07, 13:04 

vakcina veiksminga ar ne dar nėra aišku, dabartiniai veiksmingumo įrodymai pagrįsti tik gamintojo pažadu....

Oficialūs duomenys turėtų pasirodyti poros mėnesių bėgyje ir jau dabar daug kas abejoja tokiu efektyvumu, nebent vėl pakeis traktavimą kas yra sergantis kaip pvz neskiepytas besimptomis galimai platintantis virusą bus sergantis, o paskiepytas ir platinantis virusą bus nesergantis :)

Cituoti:
NVSC neseniai pranešė besiaiškinanti, kodėl koronavirusu užsikrėtė Tauragės rajone įsikūrusių globos namų gyventojai, jei 14 iš 15 jų buvo paskiepyti ne tik pirmąja, bet ir antrąja COVID-19 vakcinos doze. Centrui susirūpinimą sukėlė tai, kad 13 asmenų buvo paskiepyti vienu metu, tad, vertinant mokslinių tyrimų metu įrodytą vakcinos efektyvumą, tai, kad tokiam asmenų skaičiui imunitetas nesusiformavo, kelia pagrįstų klausimų, į kuriuos turi būti atsakyta.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/l ... 460?copied
  • 0

Paskutinį kartą redagavo BishopaZ 2021-06-07, 13:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: -9

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-06-07, 13:06 

Beje visame šitame kontekste PSO labai negražiai atrodo - taip aršiai padedami, google, facebook ir t.t. kovojo prieš teisybę.... Kodėl? Negi jiem tai naudinga?
  • 0

Reputacija: -9

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'