Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2021-07-29, 22:07 

kukulis4 rašė:
As tai nelabai suprantu, kodel reikia save skriaust, kai yra paklausa...

Na gal dėl elementarios moralės.
Šiaip aš gyvenime daug apie pinigus negalvoju ir dirbu daugiau iš idėjos. Man pati užduotis ir autoritetas svarbiau už pinigus. Nes nu nori-nenori kažkuo turi užsiimti. Ir jei jau užsiimi, tai pasistenk tai daryti gerai, o ne su šleikštuliu. Jei jau šlykštu, tai reikia keisti darbovietę ar patį darbo pobūdį, o ne gesinti emocijas neva didesniu atlyginimu. Taip, būna pervargsti, būna ir tų blogų emocijų, bet ne pinigai tai įtakoja ir ne pinigais tai užgesini.
  • 0

Reputacija: +522

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-07-29, 22:22 

mindaugas.vaitiekūnas rašė:
kukulis4 rašė:
As tai nelabai suprantu, kodel reikia save skriaust, kai yra paklausa...

Na gal dėl elementarios moralės.
Šiaip aš gyvenime daug apie pinigus negalvoju ir dirbu daugiau iš idėjos. Man pati užduotis ir autoritetas svarbiau už pinigus. Nes nu nori-nenori kažkuo turi užsiimti. Ir jei jau užsiimi, tai pasistenk tai daryti gerai, o ne su šleikštuliu. Jei jau šlykštu, tai reikia keisti darbovietę ar patį darbo pobūdį, o ne gesinti emocijas neva didesniu atlyginimu. Taip, būna pervargsti, būna ir tų blogų emocijų, bet ne pinigai tai įtakoja ir ne pinigais tai užgesini.

As galiu suprast tavo poziuri, bet nuo maniskio jis skiriasi stipriai. Manau, kad kaip ir visi i darboholizma linke zmones, tu save tokiu budu teisini, bet is tiesu kazkiek skriaudi.
  • 0

Reputacija: +684

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-07-29, 22:34 

kukulis4 rašė:
As galiu suprast tavo poziuri, bet nuo maniskio jis skiriasi stipriai. Manau, kad kaip ir visi i darboholizma linke zmones, tu save tokiu budu teisini, bet is tiesu kazkiek skriaudi.

Tėvas sakė "būkim bėdni, bet teisingi", tai aš tą pritaikiau turbūt kiekvienai dienai :D
Realiai tai visai nesižaviu materialiu pasauliu. Pinigai tik įrankis. O "pakaifuot" man daug pinigų nereikia - gal kokių 15 eurų :D :D :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-07-29, 23:14 

Na aš konsultantas. Jei teiki pasiūlymą, turi įskaičiuoti ir pasiūlymo rengimo kainą.
Daugiausia kaip fizinis kažkur 120€/h ėmęs. Kaip juridinis asmuo 180€/h. Jei reikia vykti pas klientą - klientas apmoka. Jei kas nors tiesiog duoda darbelį, kai pasiūlymų rengti nereikia ir nieko ypatingo, tai rate'as 25-35€, priklausomai nuo darbo. Jei tai samdomas darbas, tada gaunasi jau mažiau, nes moki už pastovumą kaip darbuotojas.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo immortallt 2021-07-29, 23:21. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: +3121

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-07-29, 23:20 

kukulis4 rašė:
Atsidarau rekvizitai.lt, paziuriu kelias IT kompanijas Lietuvoj, ir matau, kad vidutinis atlyginimas (bruto) sukasi aplink 4000eur, mediana aplink 3500. Darbuotoju skaicius 100,200,400, kai kur ir daugiau. Cia IT sektorius, bet yra ir kitu, kur atlyginimai atsilieka labai nezymiai. Sakai visi siti, kur uzdirba nuo 2k eur i rankas, yra kvailiai, kurie Norgej nesugebetu silkem galvu kapot, or what?

PS. Ivardink save - ar tu nevykelis, ar valdisko sektoriaus parazitas? :)

ajajai - atsidarai rekvizitus :D
as dirbu paslaugu tiekime. mano alga pagal aptarnautu klientu skaiciu. laikas isvis nenormuotas. masina/iranga+telefonas. alga sokineja net iki 3 kartu.
principe buna kokie 3 menesiai per metus - kai bunu nevykelis :)) vokeliu ner. bet buna "mokesniu" klientu su inoriais :D visumoj tokie man net zalingi - geriau kai pagal fiksuota apmoka ir atsoka. maziau galvos sukt...
galiu pasakyt, kai statybu bumas buna - situs suknistus programuotojus algom aplenkia maziausiai 2 kartus net alkoholikai- pagalbininkai. bet tas buna laikinai. paskui visi apie tai kokius 5 metus sneka. iki kito tokio karto :))
---------
mano poziuris toks - jei tu aplamai dirbi - tai tu faktiskai esi vergas. laisvas zmogus, orientuotas i pazanga aplamai neturi dirbt. turi but egzistencinis pajamu minimas visiems neprasizengusiems visuomenes nariams. o visa kita susigeneruot turi kaip sugebi - nepazeisdamas istatymu.
o ziurejimas i tokias algu lygio lenteles - tai pasitikrini kazkoki vergo statusa eksplotacineje sistemoje... ziurek tu ten kiek nori - tu vergas jau mastyme... :))
  • 0

Lyderiai:
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Paskutinį kartą redagavo AAA000 2021-07-29, 23:30. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: -535

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-07-29, 23:22 

AAA000 rašė:
kukulis4 rašė:
Atsidarau rekvizitai.lt, paziuriu kelias IT kompanijas Lietuvoj, ir matau, kad vidutinis atlyginimas (bruto) sukasi aplink 4000eur, mediana aplink 3500. Darbuotoju skaicius 100,200,400, kai kur ir daugiau. Cia IT sektorius, bet yra ir kitu, kur atlyginimai atsilieka labai nezymiai. Sakai visi siti, kur uzdirba nuo 2k eur i rankas, yra kvailiai, kurie Norgej nesugebetu silkem galvu kapot, or what?

PS. Ivardink save - ar tu nevykelis, ar valdisko sektoriaus parazitas? :)

ajajai - atsidarai rekvizitus :D
as dirbu paslaugu tiekime. mano alga pagal aptarnautu klientu skaiciu. laikas isvis nenormuotas. masina/iranga+telefonas. alga sokineja net iki 3 kartu.
principe buna kokie 3 menesiai per metus - kai bunu nevykelis :)) vokeliu ner. bet buna "mokesniu" klientu su inoriais :D visumoj tokie man net zalingi - geriau kai pagal fiksuota apmoka ir atsoka. maziau galvos sukt...
galiu pasakyt, kai statybu bumas buna - situs suknistus programuotojus algom aplenkia maziausiai 2 kartus net alkoholikai- pagalbininkai. bet tas buna laikinai. paskui visi apie tai kokius 5 metus sneka. iki kito tokio karto :))

Nesupratau klausimo...
  • 0

Reputacija: +684

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-07-29, 23:35 

immortallt rašė:
Na aš konsultantas. Jei teiki pasiūlymą, turi įskaičiuoti ir pasiūlymo rengimo kainą.
Daugiausia kaip fizinis kažkur 120€/h ėmęs. Kaip juridinis asmuo 180€/h. Jei reikia vykti pas klientą - klientas apmoka. Jei kas nors tiesiog duoda darbelį, kai pasiūlymų rengti nereikia ir nieko ypatingo, tai rate'as 25-35€, priklausomai nuo darbo. Jei tai samdomas darbas, tada gaunasi jau mažiau, nes moki už pastovumą kaip darbuotojas.

Na va tą galą suprantu, bet pradžios ne. Tipo už konsultaciją imi daugiau nei už patį darbą?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-07-29, 23:40 

tu viska atvirksciai supranti :D
aiskini kaip ir teisingai - bet viska atvirksciai priimi. pinigu butent ir reikia tiek uzdirbt, kad kazka nuveikt - ko sieki.
as manau normalu ir brangius dalykus realizuot. bet normalioje visuomeneje tam turi but salygos. ismest reikia atsitiktinumus - kaip paveldejima ir sluoksniniu/kastiniu/"nusiopelniusiu"/idejiniu finansavima. tada bus pazangi visuomene. ir visi ardysis efektyviausiai - jei nores pasiekt rezultato. dabartine visuomene atsilikus... tu gali but ten mokslo genijus ir net kazka vertingo atrast, bet pasims rezultata parazitai. ar nusavins valdzia/itakingieji :D kai sukurejas visada isvystytu geriausiai. bet pastringa finansavime.
va kikstarteriai kazkiek pataise situacija - bet pastrigo ir jie :D as manau visuomene turetu turet daugiau tiesiogines itakos kaip skirstyt visuomenini finansavima (mokescius). biudzetas turetu but tvirtinamas rinkimuose, o ne kazkokie parazitai, kurie ji svaistys... balso teise irgi turi but kintama/kaupiama. o ne nustatoma parazitu...
  • 0

Lyderiai:
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Reputacija: -535

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2021-07-30, 00:34 

immortallt rašė:

Na va tą galą suprantu, bet pradžios ne. Tipo už konsultaciją imi daugiau nei už patį darbą?

"Konsultavimas", tai ne tiesiog paplepėjimas. Tyrimai, analizės, studijos, reguliacinės tvarkos, nepriklausomo eksperto nuomonė teismui ir pan. Yra tekę tirti ir pinigų vagystės iš įmonės atvejį.
  • 0

Reputacija: +3121

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'