Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Istorija ir archeologija
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-07, 01:04 
     
Visas pasaulio turtas yra mūsų išradingume, o ne 300 žmonių ratelyje. Visuotinis gerbūvis pastoviai kyla ir yra gana tolygus visose valstybėse, visi vystomės panašiai ir tai lemia pastangos, o ne verkšlenimai. Ar norintys paguosti skurstančią Afriką bent pirštą dėl jos pajudino? Kol kas ten matau tik turtingus žmones, kurie bando investuoti ir sukurti naujas rinkas, taip keliant gyvenimo kokybę, mažinant mirties riziką. Kunigai su krikščioniška paguoda ten bejėgiai. Reikia pradėti griauti mitus apie blogus, žiaurius ir bejausmius laikus. Čia kelios video su tikrais mokslinės statistikos faktais savišvietai:

http://www.insidefeeders.com/archives/3332

http://blog.ted.com/2007/09/steven_pinker.php
 • 0


_________________
PhyUžsiregistravo: 2009-01-26, 23:20
Pranešimai: 37
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-07, 11:14 
     
visiškai sutinku su Schmutziege

Matas - esi baisus liberalas :D

"Nematau problemos jei lietuviai išsikraustys į Angliją, o romai atsikraustys į Lietuvą" - čia tas pats, kas sakyti "nematau problemos, kad Lietuva išnyks"

"Ar turtingą žmogų reikia žudyti?" - ne, o ar aš taip kur nors sakiau?

"Verslininkas, o ne biurokratas yra galia" - čia ~ kaip "pinigai, o ne valdžia yra galia"; ane?... "Žydai tai suprato ir besivystantis pasaulis tai supranta" - klysti - pinigai ir valdžia tai yra geriausi draugai, norit gauti visišką valdžią. o kaip daro amerikonai? - pastato savą valdžią, o jeigu eiliniai žmogeliai tos primestos nenori, tai taiko sankcijas. sionistai elgiasi taip pat. o kas turi daugiau galios - verslininkas ar biurokratas, tai priklauso nuo esamos santvarkos. jeigu vyrauja liberalizmas, tai stipresnis verslininkas, jeigu (tarkim) aristokratija, tai biurokratas (biurokratas - politikas, galintis daryti sprendimus, neatsižvelgdamas į daugumos nuomonę).

o ar kartais nepagalvoji, kad demokratija - taip pat radikalumas - juk tai dugumos diktatūra, kur vienodas politines teises turi ir narkomanas ir alkoholikas ir vagis ir eilinis pilietis. daugumos balsu manipuliuoti yra daug lengviau negu tau gali atrodyti. tai daro masinė žiniasklaida. juk tai pats svarbiausias (o neretai ir vienintelis) eilinių žmogelių žinių šaltinis. paskaityk Platono "Valstybė"

"valdžia niekad nekūrė ir nekurs jokios vertingos produkcijos jokiose santvarkose" - jop, ji tą produkciją skirsto, o jeigu to nedarys neitu gausi tos soc. paramos (apie kurią kalbėjai), nei ką. nesakau, kad verslininkas nesvarbus, neesu už tai, kad viskas priklausytų valstybei, bet žmogus turi instinktą imti, o kad jis nepaimtų per daug, tai turi reguliuoti valdžia. kas dirba daugiau, tas ir uždirbs daugiau, kas mažiau - tas ir gaus mažiau, bet kad nebūtų taip, kad vieną gražią dieną viskas atsiduria po kokio monopolininko padu.

"Visuotinis gerbūvis pastoviai kyla ir yra gana tolygus visose valstybėse" :-D

"matau tik turtingus žmones, kurie bando investuoti ir sukurti naujas rinkas, taip keliant gyvenimo kokybę" - o aš matau protingus žmones, kurie naudojasi galimybe ekonomiškai okupuoti Afriką, kuri neturi nei pinigų, nei stiprios valdžios, kad galėtų sustapdyti (tarkim) Kinijos invaziją http://www.technologijos.lt/n/mokslas/g ... 18/325&l=4
dabar jie kelia ekonomiką, o paskiau naudos saldainio ir lazdos taktiką - daryk kaip sakau - duosiu saldainį (paskolą ar dar ką nors), jeigu nebus taip, gausi iš lazdos (nutrauksim sutartis, prekybą, atleisim darbuotojus ir t.t. ir pan).
 • 0


_________________
geras straipsniukas lietuviškai: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=23645143

ir filmukas angliškai: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2550891901Užsiregistravo: 2008-11-20, 00:50
Pranešimai: 607
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-07, 11:45 
     
meslinuk, valstybės labiau reikalingos monopolijoms ir korporacijoms, nei paprastiems žmonėms. Kas gi daugiau kuria įstatymus saugančius monopolijas, bankus, korporacijas jei ne valstybės. O uždirba daugiau ne tas, kuris dirba daugiau, o tas kuris kitus priverčia jam dirbti. Ir kaip manai kas gi daugiau saugo tų "legaliai" susikrovusių darbštuolių turtą jei ne valstybė. Jei kurį aferistą ir nuteisia, tai tik dėl vaizdo ir todėl, kad buvo konkurentas kitiems aferistams. O pašalpos ir pensijos - tai dar vienas įrankis masėms valdyti, pasakys Kubilius "mažinsim pensijas" ir žmonėms protas aptems. Čia pat išlįs ir gelbėtoja Grybauskaitė su fantastiškais reitingais
 • 0
Užsiregistravo: 2009-05-19, 23:52
Pranešimai: 365
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-07, 12:38 
     
Iš esmės nematau problemos, kad Lietuva išnyks. Kas čia tokio baisaus? Mums tai atrodytų žiauru, ateities kartoms gal net sveikintina. Išnykimo gerumo ar blogumo faktas yra reliatyvus. Egoistiškai mums, taip - tai blogai. Šitą sistemų duotybę per dažnai vertinam kaip neišvengiamą, nepajudinamą ir absoliučiai gerą. Juk jei būtum gimęs turku dabar taip pat mąstytum apie Turkiją, jei rusu, galvotum jog Lietuva turi priklausyti jiems. Protinga demokratija mokosi iš komunizmo ir linksta link socializmo, tačiau veda vidurkį o ne renkasi kraštutinumą. Iš esmės dirbantiems žmonėms soc. paramos nereikia ir nereiks, jos reikia pažemintiems ir nuskriaustiesiems. Jeigu LT turime iškreiptą situaciją su korupcija tai nereiškia jog demokratijos principai, didele dalimi įtakojami sovietinės hierarchijos palikimo, yra neteisingi ir visi čia susimokė prieš mus. Pinigai yra gebėjimų atspindys, už juos perkama energija ir galia. Valdžia kaip duotybė gamtoje neegzistuoja, todėl gebėjimams ir galiai nėra nei draugė nei priešė. Ji normaliose demokratijose yra masių rankose, juk būtent to, kaip suprantu visi ir norėjo. Tiesiog natūra yra tokia, jog fizikoje visad nugali galingesnis ir tam jokia demokratija nesugeba prieštarauti. Prieš vėją nepapūsi. Tai daugiau krikščionybės reikalas. Valdžia reikalinga darbštiems ir gabiems, kad nereiktų gaišti laiko patiems skirstant paramą vargstantiems, kadangi pastarieji nepakęs turtinės diskriminacijos ir darbštiems tik trukdys dirbti rengdami visokio plauko revoliucijas. Tačiau galų gale jei atotrūkis ir toliau didėja žmonija išsiskirs į dvi rūšis - super pažangiąją ir tingiąją. Tada maži ir silpni galėsime tik kliautis gera galingųjų valia ir jų valdžios institucijos į nenuovokiąją rūšį gali apskritai nebekreipti dėmesio, nes jų nebejaudins mūsų problemos. Jei bandysime pulti kaip tai darė Hitleris, būsime visiškai sutrypti pažangiausių technologijų. Na gerbūvis ne visose valstybėse yra vienodas, šiek tiek suklydau žodžiuose, tačiau gerbūvio kilimas labai panašus. Ir Amerika šiuo požiūriu jau senai nedominuoja. Aišku, kad Afriką gaivinam jog savanaudiškai susikurtume naujas rinkas, tačiau sveiki gyvi, egoizmas tik ir varo šitą pasaulį į priekį. Bendradarbiavimas yra didesnio egoizmo išraiška. Vystymasis ir pažinimas yra valios galiai atspindys (F. Nietzche). Platono valstybę skaičiau, dėkui už gerą pasiūlymą. Tik ar nematai prieštaravimo jog jei nenorim, kad valdžia būtų neapsišvietusių masių rankose, tenka pripažinti jog ji turi būti intelektualių ir darbingų žmonių rankose. Gal natūra lemia jog verslūs žmonės ten stato savo patikėtinius? Nešvaru? O gal natūralu?
 • 0


_________________
PhyUžsiregistravo: 2009-01-26, 23:20
Pranešimai: 37
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-07, 13:03 
     
Jokiu būdu neteisinu žydų genocido, bet dažnai prieš pramonės revoliuciją būdavo žydų persekiojimo suaktyvėjimas. Dažnai jie tiesiog būdavo išvaromi iš šalies, kartais išžudomi. Aišku, kai Hitleris planavo pasidalinti visą pasaulį tai nusprendė žydus išžudyti. O Lietuvoje prieš karą žydai sudarė apie 10 proc. gyventojų ir valdė apie 80 proc. gamybos ir prekybos. Jei jie būtu išlikę, tai panašiai būtu ir dabar.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-04-28, 07:49
Pranešimai: 875
Miestas: Vilnius
Reputacija: +22
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-07, 13:46 
     
Išgirstu tokius pasakymus, kad "Lietuva gali ir išnykt man nesvarbu" tai tikrai pyktis suima.
Matai, matau esi apsiskaitęs, bet šiuo atveju paistai kaip reta. Nejaugi gali tokie dalykai kaip tauta ar Tėvynė taip mažai žmogui reikšt? Nejaugi nusispjaut į tai kas esi, į tai kur tavo šaknys? Negi žmogau esi tik vėjo blaškomas lapas kuriam visai neįdomu kur supūt?
Juk jei sutinki, kad sunyktu tavo tauta, vadinas esi linkęs jos vietą užleist kitai, galbūt didesnei ir agresyvesnei tautai. Tuščia vieta nebūna, ją visada kažkas užpildo. Tai kieno gi interesai tau svarbesni nei tų, kurie kalba tavo paties kalba, tu kurie tau turėtu būt savi?
...
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-03-04, 12:38
Pranešimai: 1263
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-07, 13:59 
     
Moralės ir auklėjimo iliuzijų pozicijoje aš stoviu ir stovėsiu už savus, žemiškos mano šaknys, tačiau to nevadinčiau visuotiniu gėriu ar absoliučiu būtinumu. Nei tėvynės nei tėvų aš nesirinkau, joje gimiau. Meilė šiems dalykams turi būti pasverta, kitaip gimdomas nacionalizmas. Jei sąžiningai, tai žmogus yra vėjo blaškomas lapas ir iš esmės nėra svarbu kur gyventi savo gyvenimą. Jis visur toks pat kupinas realybės. Lietuva - mažas žemės lopinėlis, visata, jei ne daugiau yra mano namai.
 • 0


_________________
PhyUžsiregistravo: 2009-01-26, 23:20
Pranešimai: 37
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-07, 14:37 
     
mykolas rašė:
meslinuk, valstybės labiau reikalingos monopolijoms ir korporacijoms, nei paprastiems žmonėms. Kas gi daugiau kuria įstatymus saugančius monopolijas, bankus, korporacijas jei ne valstybės. O uždirba daugiau ne tas, kuris dirba daugiau, o tas kuris kitus priverčia jam dirbti. Ir kaip manai kas gi daugiau saugo tų "legaliai" susikrovusių darbštuolių turtą jei ne valstybė. Jei kurį aferistą ir nuteisia, tai tik dėl vaizdo ir todėl, kad buvo konkurentas kitiems aferistams. O pašalpos ir pensijos - tai dar vienas įrankis masėms valdyti, pasakys Kubilius "mažinsim pensijas" ir žmonėms protas aptems. Čia pat išlįs ir gelbėtoja Grybauskaitė su fantastiškais reitingais


nu taip, dabar situacija tokia. ją reikia keisti.
 • 0


_________________
geras straipsniukas lietuviškai: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=23645143

ir filmukas angliškai: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2550891901Užsiregistravo: 2008-11-20, 00:50
Pranešimai: 607
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-07, 20:48 
     
T rašė:
kai Hitleris planavo pasidalinti visą pasaulį tai nusprendė žydus išžudyti.

1)jis tikrai nesiruošė nukariauti pasaulio
2) prie ko čia nukariauti pasaulį ir išžudyti žydus? žydai tikrai tam nebūtų priešinęsi, atvirkščiai - netgi būtų padėję, todėl jų (tavo nupasakotu atveju) tikrai nebūtų reikėję naikinti.
o šiaip tai jo, būtume Izraeliu patapę, jeigu ne Hitleris.
 • 0


_________________
geras straipsniukas lietuviškai: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=23645143

ir filmukas angliškai: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2550891901Užsiregistravo: 2008-11-20, 00:50
Pranešimai: 607
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-07, 22:02 
     
tikrai tikrai?
 • 0


_________________
PhyUžsiregistravo: 2009-01-26, 23:20
Pranešimai: 37
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-08, 09:27 
     
Matas, atsiprašau, kad taip atgal grįžtu, bet neturėjau laiko ankščiau, kad perskaityti viską, ką tu parašei, suprasti ir atsakyti, bet
"Protinga demokratija mokosi iš komunizmo ir linksta link socializmo, tačiau veda vidurkį o ne renkasi kraštutinumą" - ką tu tuom norėjai pasakyti?

"Iš esmės nematau problemos, kad Lietuva išnyks" - nu, čia jau be komentarų...

"Jeigu LT turime iškreiptą situaciją su korupcija tai nereiškia jog demokratijos principai yra neteisingi" - ne, jie nėra neteisingi. jie visiškai teisingi būtų, jeigu visi būtų sąžiningi ir žinotų vienodą kiekį informacijos ir būtų vienodai protingi. dėja taip nėra. ir visoje šalyje yra tik labai maža dalelė žmonių, žinančių tikrąją situaciją ar galimus gerus, Lietuvai naudingus sprendimus ir manau, kad jie ir teturėtų priiminėti sprendimus. o pas mus sprendimus priima dauguma, kurios žiniomis ir nuomone labai sėkmingai manipuliuoja žiniasklaida.

"Pinigai yra gebėjimų atspindys" - na, iš dalies taip, bet ne visados, o ir tie gebėjimai gali būti skirtingose srityse. (geras vagis daug pavogs, geras darbininkas daug uždirbs ir pan...)

"visad nugali galingesnis" - galingesnis nevisados reiškia geresnis.

"Valdžia reikalinga darbštiems ir gabiems" - reikalinga visiems, jeigu reikia atlikti didelį darbą ir koordinuoti veiksmus.

"žmonija išsiskirs į dvi rūšis - super pažangiąją ir tingiąją" - sprendimas - tinginiai tingės rengti revoliucijas, o noras gyventi privers juos dirbti ir situacija išliks stabili, jeigu tik jiem bus suteiktas šansas dirbti ir išgyventi. žiūriu, kad tau patinka klasių kovos iėja. man ji nepatinka, nes tai skaldo valstybę. "geras valdovas turi rūpintis tiek turtingiausio tiek ir vargingiausio piliečio gerbūviu" (kažkaip~ taip Hitleris rašė)

"Tik ar nematai prieštaravimo jog jei nenorim, kad valdžia būtų neapsišvietusių masių rankose, tenka pripažinti jog ji turi būti intelektualių ir darbingų žmonių rankose" - ne, nematau jokio prieštaravimo ir būtent to ir noriu, tik dar būtų galima pridėti teisingų.

"Gal natūra lemia jog verslūs žmonės ten stato savo patikėtinius? Nešvaru? O gal natūralu?" - nu, sutiksiu kad tai yra natūralu. iš tikrūjų, tai taip beveik visados ir buvo, bet problema tame, kad tų turtingų ir galingų yra ne 1 ir ne 2, o tai jau reiškia kovą. aišku, laimėjęs tą kovą žmogelis turbūt norės susigrąžinti savo "investicijas" (pvz verslininkas galės kainas pastatyti tokias, kokių nori ir pan). rezultatas - vėl grįžtame prie tironijos (jeigu neklystu, tai dar taip ir Platono parašyta toje knygoje).

Matas rašė:
tikrai tikrai?

taip :cool: :?
gerus, lietuvai naudingus
 • 0


_________________
geras straipsniukas lietuviškai: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=23645143

ir filmukas angliškai: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2550891901Užsiregistravo: 2008-11-20, 00:50
Pranešimai: 607
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-08, 12:07 
     
Matas rašė:
Moralės ir auklėjimo iliuzijų pozicijoje aš stoviu ir stovėsiu už savus, žemiškos mano šaknys, tačiau to nevadinčiau visuotiniu gėriu ar absoliučiu būtinumu. Nei tėvynės nei tėvų aš nesirinkau, joje gimiau. Meilė šiems dalykams turi būti pasverta, kitaip gimdomas nacionalizmas. Jei sąžiningai, tai žmogus yra vėjo blaškomas lapas ir iš esmės nėra svarbu kur gyventi savo gyvenimą. Jis visur toks pat kupinas realybės. Lietuva - mažas žemės lopinėlis, visata, jei ne daugiau yra mano namai.

Nacionalizmas tėra idėja už tautų laisvę ir nepriklausomybę.Nematau jokio blogumo nacionalistinių idėjų ugdyme.Taikliai apibrėžia nacionalizmo skirtumą,nuo nacizmo posakis:"Nacizmas iškelia tautą,o nacionalizmas-tautos vertybes."
 • 0
Užsiregistravo: 2008-10-25, 09:26
Pranešimai: 465
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-08, 12:09 
     
Norėjau pasakyti, kad po krizės imsime reguliuoti rinkas, vadinasi mokysimės iš Kinijos, kadangi visiškai laisva ekonomika nepasiteisino. Vadinasi ne absoliučiai atmetame komunizmą. Čekuolis dar kalbėjo kaip komunizmas krypsta link demokratijos, o demokratija link komunizmo, kai kažkur pusiaukelėj susitiks...

Būtent, dėl to jog neišsilavinusios masės, o ne intelektualai išsirenka nesveiką valdžią atsiranda problemos. Bet masių apšviesti praktiškai neįmanoma, o patikėti valdžios rinkimą tam tikro IQ žmonėms iš karto reikštų klasių kovą. Jei priimsime, jog galima tai paaukoti, vadinasi taip pat krypstame prie komunizmo.

Gebėjimai yra gebėjimai, vagis tu ar darbininkas. Tą išsiaiškinti yra skirti įstatymai. Jei valstybėje galima vogti, vagių visad atsiras. Kvailų žmonių kvaila valdžia, todėl kvaili ir įstatymai. Todėl yra vagių, kurių taip masės nekenčia. Bet pačios dėl to yra kaltos.

Galingesnis reiškia galingesnis ir tiek... Gėris keista sąvoka, norėčiau pakeisti ją protingumu.

Didelius darbus koordinuojant veiksmus atlieka tik darbštūs ir gabūs.

Problema, jog turtingų yra ne 1 ir ne 2? Tai kokio gėrio tu žmonėms nori? Tik pinigai užtikrina gerovę, vadinas kuo daugiau turtingų, tuo geriau. Ar aš čia kažko nesuprantu? Jei tik keli turtingi, tai ir yra tironija. Esu pasimetęs šioje keistoje logikoje. Ar mums tiesiog reikia valdžios, pastovaus ir nesudėtingo darbo, jog imituotume gyvenimą? Papasakok apie savo idealios valstybės struktūrą.

Norėjau paklausti ar tikrai tikrai Hitleris nenorėjo užkariauti pasaulio? Juk žudė jis ne tik žydus, o ir Lietuvius, Lenkus, Latvius ir daug kitų... Jei pasaulis būtų ilgiau laukęs, Lietuva būtų ne Izraelio, o arijų kraštas. Mūsų, lietuvių, čia nebūtų - mes ne arijai.
 • 0


_________________
PhyUžsiregistravo: 2009-01-26, 23:20
Pranešimai: 37
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-08, 12:15 
     
Zigzaugeri, riba tarp šių dalykų yra, tačiau ją praktiškai sunku pastebėti, kadangi iškeliant tautos vertybes savaime iškeliame ir tautą. Japonijoje dabar prieš pamokas giedamas himnas, kas negieda yra baudžiami. Klasėje visada privalo kabėti vėliava. Kas šioje situacijoje vyrauja? Nacizmas ar nacionalizmas? Ir jei vis dar nacionalizmas, kiek trūksta jog tai virstų nacizmu?
 • 0


_________________
PhyUžsiregistravo: 2009-01-26, 23:20
Pranešimai: 37
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-08, 12:17 
     
Idėja už tautų laisvę yra demokratija, o ne nacionalizmas.
 • 0


_________________
PhyUžsiregistravo: 2009-01-26, 23:20
Pranešimai: 37
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-08, 14:14 
     
tiesą pasakius, tai vinintelė santvarka, visiškai besinaudojanti daugumos balsu yra tik demokratija (teoriškai). o kaip su komunizmu tai nežinau - tenai proletariato (daugumos) diktatūra,ai kaip lyg ir turėtų taip pat daugumos balsu remtis...

Matas - koks skirtumas ar balsuos kvailas ir nežinantis ar balsuos protingas ir nežinantis, jeigu juos abu "dulkina" žiniasklaida? gali būti enšteinas, bet jeigu matysi tik tai, kas rašoma laikraščiuose vistiek turbūt nieko gero neišrinksi.

"Tik pinigai užtikrina gerovę, vadinas kuo daugiau turtingų, tuo geriau" - va čia irgi klysti. laimingiausi žmonės yra ne tada, kai jie yra labai bagoti, o tada kai būna netoli to ;) ir tie babkės turi būti sąžiningai uždirbti.


"Juk žudė jis ne tik žydus, o ir Lietuvius, Lenkus, Latvius" - nė velnio. būtent - jų jis visiškai nelietė. žuvo ar tupėjo lageriuose tik komunistai, žydai, ir nusikaltėliai.

"mes ne arijai" o va čia yra tavo didžiausia klaida, nes mes esame arijai. Lietuviai yra indoeuropietiškosios/indogermaniškosios/ariškosios rasės atstovai. Iš viso pagrindinių europietiškųjų rasių yra penkios, visos kitos atsirado iš šiaurietiškosios susimaišymų ir tų variacijų tolimesnių mutacijų. Hansas Friedrichas Karlas Giunteris Lietuvių Tautą apibrėžė kaip arijų tautą su vyraujančiais šiaurietiškaisiais bruožais ir rytų baltijo rasės įtaka. Abi šios rasės ariškos. gali pasakityti jo "Trumpą Europos rasologiją" http://www.white-history.com/earlson/hfk/reoehcover.htm

"Idėja už tautų laisvę yra demokratija, o ne nacionalizmas" - būtent nacionalizmas. dar Hitleris buvo paaiškinęs, kad tik tada bus taika ir geras gyvenimas, kai įsivyraus tautinės nacionalinės valstybės su stipria valdžia. Gėbelsas dar sakė, kad nacionalsocialistų tikslas yra vokiečių išvadavimas ir nacionalinių valstybių Europoje suformavimas, kurios gyventų santarvėje.

o nacizmas ne šovinizmas - jis nekelia savo tautos aukščiau kitų. Hitleris savo knygoje pasmerkė šovinizmą...

mano idealios valstybės modelio aprašymas čia labai daug vietos užimtų :D
, jeigu nori tai parašyk man i pm, galesiu duoti skype ;)
 • 0


_________________
geras straipsniukas lietuviškai: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=23645143

ir filmukas angliškai: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2550891901Užsiregistravo: 2008-11-20, 00:50
Pranešimai: 607
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-08, 17:43 
     
Perskaityk Dievų mišką ir sužinosi kaip jis žudė lietuvius.. Tavo taip mylimos tėvynės gyventojus, taip gerbiamos tradicijos sekėjus. Žydai buvo tik dauguma. Be to, jei manai, jog teisinga žmones žudyti pagal rasę, įtaką ir turtingumą (kaip žydus), tai tavo idealios valstybės aprašymas ne toks jau ir ilgas - diktatūra. Kai nori žudyti, nesvarbu ar juos atrinkinėsi pagal rasę ar pagal plaukų spalvą, bet kokia logika klaidinga ir žalinga bendram interesui - pažangai. Matai, vienas autorius mus priskyrė arijams, kitas ras kokių nors neatitikimų arba apšauks vagimis ir tokiu būdu išžudys. Būdų visada yra ir, kaip suprantu, tavo logika juos pateisina, nes įstatymiškai jie buvo teisingi. Tik matai, diktatorius pats kuria sau įstatymus ir ten nėra jokio vidurkio. Tokia sistema yra iš esmės primityvi. Tironija. Tik demokratijoje galime šnekėti taip kaip dabar šnekam. Kinijoje ar Rusijoje jau turbūt būtume užcenzuoti.

Jei manai, jog žiniasklaida visiem plauna smegenis, kodėl negalvoji jog ir tau kažkas jas išplovė? Kad ir ne tokia akivaizdi, undergroundinė informacija? Ji nuo to netampa tikslesnė. Renkami moksliniai faktai, rašomi straipsniai, sudaromos statistikos, jomis naudojasi ir žiniasklaida, todėl ji daug tiksliau reprezentuoja realybę. Aišku tu sakysi, jog ji visa yra nupirkta ir t.t., bet faktai juk lieka faktais, juos žiniasklaida tegali iškreiptai interpretuoti, tam ir reikalingas sveikas protas, kuris nepasiduoda aklom ideologijom. O šiaip, jei Hitlerio idėjos tavo idealas, kraustykis į šiaurės korėją ir pamėgink gyventi. Sėkmės iliuzijų ir sąmokslo teorijų gyvenime. Platonas rašė, jog demokratijos yra labai silpnos, kai iškyla žmonės tirono veidu, glostantys tautiečių savimylą juos įtikinėdamas savo istorijos didingumu, manau, esi vienas iš tokių, todėl man labai neramu. Tiek to, baigiu šitą diskusiją. Užteks, abu gerai pamąstykim apie vienas kito žodžius, juose daug žmonijos skausmo. Iki.
 • 0


_________________
PhyUžsiregistravo: 2009-01-26, 23:20
Pranešimai: 37
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-08, 17:50 
     
;) aišku gerai kad mums bent ne visai vienodai rodo, manau tereikia daugiau skaityti ir nesudievinti to ką žinom... Good luck.
 • 0


_________________
PhyUžsiregistravo: 2009-01-26, 23:20
Pranešimai: 37
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-08, 20:24 
     
:D pabego žmogus :( , nu, gal dar kas kitas paskaitys :)
"Perskaityk Dievų mišką ir sužinosi kaip jis žudė lietuvius": čia kaip ir sakiau - bolševikams dirbusius žmones ir vagis. Sruoga ten už komunizmą, jeigu neklystu, kalėjo... skaičiau aš tą dievų mišką. savotiškai linksma ir labai įdomi knygutė. visgi nemaišykime grožinės literatūros su faktine medžiaga.
taip, faktai lieka faktais, bet kokia nauda iš jų, jeigu jie nepasakomi (juk žiniasklaida pati renkasi ką dėti, o ko ne). ir nepyk, bet šiek tiek pakoreguojant, pakeičiant kai kuriuos žodžius sinonimais, kai ką nutylint, kai ką pasakant ne visai į temą, kad sukelti priešiškumą, pasinaudoti jausmais ir šiek tiek prifilosofuojant į priekį galima viską apversti aukštyn kojomis. tegu taip neapmulkinsi 100% skaitančių, bet bent 40% tai tikrai, kiek virš tų 40%, tai jau priklauso nuo to, kas ir kaip tiems žmonėms buvo įdiegta ankščiau, koks jų pasipriešinimas naujam "instalui". šitai, patikėk, tikrai žinau ir ne kartą mačiau kaip tai daroma ir galiu pateikti nemažai pavyzdžių ;) . o tai, kas yra diegiama dabar (globalizmas, demokratija, pacifizmas, "lygybė" ir pan.) yra daroma per visus galus, eilę metų, su didelia patirtimi ir didžiuliu efektyvumu.

"diktatorius pats kuria sau įstatymus ir ten nėra jokio vidurkio" - nu, viskas priklauso nuo to, koks diktatorius. pvz.: IIIReiche buvo vykdomi referendumai. ir valdžia tikrai išklausydavo liaudies balsą. negi manai, kad tie šimtai tūkstančių žmonių susirinkdavo Hitlerio kalbų pasiklausyti iš neapykantos jam? beje, Hitleris ir jo partija į valdžią atėjo tavo taip mėgstamos demokratijos, o ne kruvinos revoliucijos (kaip tai padarė žydų bolševikai) keliu.

ir žodis "diktatūra" nedaug ką tepasako.

"reikalingas sveikas protas, kuris nepasiduoda aklom ideologijom" - čia kažkaip šiek tiek įžvelgiu kaltinimus man :D . ne, aš neimu visko copy/paste. aš atsirenku kas geriau buvo IIIReiche, kas fašistinėje Italijoje, kas SSRS, Amerikoje ar dar kitur, o kas yra (mano nuomone) geriau dabar. visur yra savų pliusų ir minusų.

"Kai nori žudyti, nesvarbu pagal ką juos atrinkinėsi" - tai ką tu mieliau rinktumeisi - žudyti inteligentiją ir pasiturinčius (bolševikai) ar nusikaltėlius (naciai)? skirtumas, manau, didžiulis. ir šiaip tai aš nesakau, kad kažką reikia žudyti. na, nebent maijakus kokius.

o šiaip tai manau, kad valstybė be ideologijos, be savo idealo yra degraduojanti valstybė. nebūtinai tas idealas jau turi būti sukurtas, bet būti jis turi.

tu čia dar kalbėjai kažkur apie įstatymus. galiu pasakyti tiek, kad įstatymas - skylėtas dalykas - visados atsiras būdų kaip jį apeiti, nuo jo pasislėpti, pasinaudoti kokia nors spraga. todėl reikia kurti kažkokias moralines nuostatas, nes jos galioja visur, kur tik eina mokytas žmogus, o ne tik ten, kur stovi mentas.
 • 0


_________________
geras straipsniukas lietuviškai: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=23645143

ir filmukas angliškai: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2550891901Užsiregistravo: 2008-11-20, 00:50
Pranešimai: 607
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-08, 23:48 
     
Mėšlinuk,aš didžiaja dalim pritariu tavo idėjoms,pats gan panašiai mąstau,tačiau nors ir labai gaila,visuomenė degradėja.Visos tos kosmopolitinės globalizacijos nesamonės naikina tiek žmonių moralę,tiek kultūrą ir tradicijas.Ką darė Rusija siekdama pavergt Čečėnus-naikino viską,kas rodė jų kultūrą,istoriją.Dabar vyksta taspats,bandoma sukurt bendra Europos valstybe,kuriuoje būtų puoselėjamos kultūros,deja, gaunas atvirkščiai ir jos tik maišosi ir nyksta.
Manau tame yra didelė dalis demokratijos kaltės.Onore de Balzakas yra pasakęs:"demokratija užmušė elitą,užmušė vedlį" (ar kažką panašaus) .Taip dabar ir yra,nebėra to į ką žmonės norėtų lygiuotis,nėra jokio pavyzdžio.
Na ,manau supranti,ką turiu omeny...
 • 0
Užsiregistravo: 2008-10-25, 09:26
Pranešimai: 465
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-09, 23:06 
     
Aš tai nesuprantu - kodėl visur vaizduojama, kad tie "labiausiai nukentėję" visuomet nuolankiai žygiavo į krosnis - jokio rimto pasipriešinimo. Kas tai gali paaiškinti? Juk vistiek jei veda į garantuotą mirti, tai gali bent jau bandyti nors ir plikom rankom pasmaugti...
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-02-13, 16:43
Pranešimai: 976
Miestas: Vilnius
Reputacija: +64
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-10, 14:35 
     
vaikučiai, gal geriau neberašyk, jeigu galit, įsivaizduokit pasijaustu jūsų mamaos sužinoję ką tu čia rašinėjat. Geriau susirasti kitą saviraiškos būdą negu fašistavimas, pavyzdžiui galite sportuoti, arba mokytis, ruoštis naujiems mokslo metams.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-10-17, 09:29
Pranešimai: 364
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-10, 14:37 
     
lape rašė:
Aš tai nesuprantu - kodėl visur vaizduojama, kad tie "labiausiai nukentėję" visuomet nuolankiai žygiavo į krosnis - jokio rimto pasipriešinimo. Kas tai gali paaiškinti? Juk vistiek jei veda į garantuotą mirti, tai gali bent jau bandyti nors ir plikom rankom pasmaugti...


Jiems buvo pasakoma kad čia tik koncentracijos stovykla. Suprask kalėjmas.
Tie kurie priešinosi tiesiog buvo nušaunami vietoje.
Pas nacius vykdavo nuolatinės atrankos, kas sudarydavo iliuziją kad nužudys nevisus ar bent jau ne iš karto. Gal nespės, nes Sovietai jau netoli.
Sovietai iš vis šaudė ekspromtu pagal situaciją tą dieną. Tai dažnai nespėdavo susiprasti kas ir kaip.. Kiti gi ėjo į mišką patizanais.

Ir šiaip vyko karas. Senatvės niekas net neplanavo..
 • 0
Užsiregistravo: 2008-05-23, 12:49
Pranešimai: 160
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-10, 15:03 
     
jo, be to jeigu pabegsi nuo kulkos ir konslagerio, tai dar taves laukia badas, nuo kurio jau nelabai pasislepsi.
 • 0


_________________
geras straipsniukas lietuviškai: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=23645143

ir filmukas angliškai: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2550891901Užsiregistravo: 2008-11-20, 00:50
Pranešimai: 607
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-10, 15:17 
     
elektrikas rašė:
vaikučiai, gal geriau neberašyk, jeigu galit, įsivaizduokit pasijaustu jūsų mamaos sužinoję ką tu čia rašinėjat. Geriau susirasti kitą saviraiškos būdą negu fašistavimas, pavyzdžiui galite sportuoti, arba mokytis, ruoštis naujiems mokslo metams.

atostogos gi, žmogau. - nėra kas veikti.
o diskusijos visados yra labai gerai, jeigu tik jom yra laiko ;)
ir nevažiuok ant fašizmo, jeigu fašizmo dokrtinos nekaitei :P
 • 0


_________________
geras straipsniukas lietuviškai: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=23645143

ir filmukas angliškai: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2550891901Užsiregistravo: 2008-11-20, 00:50
Pranešimai: 607
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'