Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Istorija ir archeologija
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-10, 15:41 

meslinuk, mes mokykloje irgi degindavom raudonas vėliavas, švesdavom Hitlerio gimtadienį, paišydavom svastikas ant sienų, buvo toks saviraiškos būdas, protestuoti prieš tuometinę Sovietinę valdžią, nors nieko mes nežinojom apie tą fašizmą išskyrus tai, kad jis buvo mūsų priešo priešas ir tas niekaip neprisidėjo prie nepriklausomybės atkūrimo.
Anksčiau tai bent pavojinga buvo, išveždavo į beprotamį, arba į nepilnamečių koloniją, tardydavo KGB. Tų laikų fašizmą dar galima pateisinti kaip anisovietinį protestą, bet vistiek man dabar atrodo, kad elgėmės kvailai. O koks šių laikų jaunimo motyvas fašistuoti, kad per teliką parodytų ?
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-10, 15:45 

Man tai labai juokingi visi tie fašistai, komunistai ir anarchistai ir gotai, mačiau net yra kažkokie jų forumai, prieš ką protestuojat vaikučiai ?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-10, 16:19 

elektrikas rašė:
Man tai labai juokingi visi tie fašistai, komunistai ir anarchistai ir gotai, mačiau net yra kažkokie jų forumai, prieš ką protestuojat vaikučiai ?

Manau ,kad tai nesamoningas protestas prieš kosmopolitizmo ir "globalių" idėjų plitimą.
Ypač nacizmas tinka šiuo atveju,kai visuomenė **darėja ir išsigimsta morališkai.Kiekvienas veiksmas lygus atoveiksmiui-tai dabar ir vyksta...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-10, 17:47 

Su amžiumi praeina tokie protestavimai, paugliai visuomet protestuoja, nesvarbu kokia santvarka būtų, pankuoja, fašistuoja ir komunistuoja, įsitraukia į kokią sektą, narkotikus. Mes irgi prisigalvodavom nesąmonių. Antiglobalistinis fašistavimas nėra blogiausias dalykas, narkotikai dar labiau teršia smegenis negu visokios kvailos ideologijos ir religijos, bet geriau yra sportuoti, jeigu tingisi mokytis, dar galit pasiieškoti panelės ir nebereiks tų nesąmonių.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-10, 18:07 

O kas sako,kad jie nesimoko ar nesportuoja? :VR: Dėl nesamonių irgi nesutikčiau.Jau geriau tegu protestuoja,vien dėl pusiausvyros.Vien tas fašistavimas yra prieš vakarietišką kulturą,kuriuos esmė ir yra paviršutiniškumas-narkotikai,pramogos ,"laisvė"
Aišku apie kairiuosius aš nekalbu,aniems vertybių išvis nelikę.Man jau geriau dešinieji,kurie dar kovoja už kažkokias vertybes,kad ir radikaliai,negu visokie kairieji anarchoidai ir komunistai,kurie išvis nežino už ką kovoja-svarbu pasi**** ir pagert...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-11, 00:32 

Zigzaueris teisus - fašizmas ir nacionalizmas tai piešinimasis globalizmui, pacifizmui, apolitiškumui ir pan.
elektikas: man nei fašizmas nei nacionalizmas netrukdo nei sportuoti nei modeliuoti nei neblogai mokytis.
ir kodėl sakai, kad tai nesamonės? - gal dėl to, kad žmonės (kad ir vaikiai) pradeda domėtis politika, reikšti savo nuomonę ir taip keisti kitų nuomonę? pats nechuliganavau, sienų nepeizaliojau ir jokių vėliavų nedeginau. tiesiog susidomėjau šiek tiek politika ir noriu kitus žmones tuom sudominti, kad jie nebūt tokie apolitiški, noriu jiem parodyti, kad tai, kas rašoma laikraščiuose ir knygose nevisada tiesa, kad šios ideologijos nėra šūdo gabalas ir kad jų negalima numesti viską pateisinant tuo, kas rašoma vadovėliuose - "vargšus žydus skriaudė".

ką tu laikai fašistuojančiu? - tą, kuris peizalioja sienas, visiem aiškina, kad "negrus ir žydus reikia išp*st na**ui", ar tą, kuris domisi fašizmo ir nacionalsocializmo ideologijomis, višai diskutuoja ir gina savo nuomonę ir galbūt dalyvauja kažkokioje veikloje, remdamasis tomis ideologijomis? ar abu?
aš tai manau, kad tai yra 2 visiškai skirtingi žmoni tipai. pirmasis greičiausiai ir būtų protestuojantis paauglys/chuliganas (apie kurį tu rešei ir kuris man taip pat nelabai patinka), o antrajį aš vertinčiau tik teigiamai, nes jis nėra chuliganas ir jam ne dzin. pats save, tiesa, labiau priskirčiau antąjam tipui ;D
  • 0

ir filmukas angliškai: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2550891901

Reputacija: +1

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'