Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-07, 22:02 

Smėli, kaip matau vis dar nesusitvarkai su fontais :D Pažiūrėk į mano foto, ar čia tau fontai negerai atrodo? Man pačiam tai labai gerai atrodo ir "skaitosi" puikiai.

Paveikslėlis
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-07, 22:42 

Šeip kiek lyginu masteli su savo tai matau kad tu čia masteli pakeites biški i ryškiai didesni :D
Paveikslėlis
Nu bet rytoi isirašysiu speceliai ubuntu dėl palyginimo :D
Pasakyk kaip tu pasidarei "normalu" šrifta
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-07, 23:12 

AllDreamsKiller rašė:
Šeip kiek lyginu masteli su savo tai matau kad tu čia masteli pakeites biški i ryškiai didesni :D
http://www.ipix.lt/images/53793504.png
Nu bet rytoi isirašysiu speceliai ubuntu dėl palyginimo :D
Pasakyk kaip tu pasidarei "normalu" šrifta

Jeigu naudoji Firefox.
Paspausk Ctrl klavišą ir tuo pat metu pasukiok pelės ratuką.
Išvysi stebuklą :))
  • 0

Reputacija: +272

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-07, 23:14 

Šitoki stebukla su visom naršyklem galima padaryti :D
(Nu bet su penkiom populeriausiom tai tikrai :D )
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-07, 23:25 

AllDreamsKiller,

Čia Firefox 30% priartinta, nes mano monitorius yra "widescreen", tai skaityti maloniau.

KDE aplinkoje reikia daryti taip: Atsidarai System Settings -> Appearance -> Fonts, tada parenki Use anti-aliasing, paspaudi Configure... ir pasireguliuok kaip tau geriau atrodo. Aš nusistačiau Sub-pixel rendering į RGB, o Hinting Style pakeičiau į Full.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-08, 00:03 

Skaičius rašė:
AllDreamsKiller,

Čia Firefox 30% priartinta, nes mano monitorius yra "widescreen", tai skaityti maloniau.

KDE aplinkoje reikia daryti taip: Atsidarai System Settings -> Appearance -> Fonts, tada parenki Use anti-aliasing, paspaudi Configure... ir pasireguliuok kaip tau geriau atrodo. Aš nusistačiau Sub-pixel rendering į RGB, o Hinting Style pakeičiau į Full.

Matai kaip... Linuxe pasirodo reikia dar kažką daryti, kad matytum nesulietą ir didesnį šriftą... Hmm. Labai gera OS :D

Dar klausimėlis: ar geriau daryti švarų installą ar upgreidinti į 9,10, kai ta versija pasirodys. Nelabai žinau, kaip vyksta upgrade linuxuose. Tad ir įdomu ar ne geriau iš naujo įdiegti?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-08, 04:29 

Vienareikšmiškai, visada geriau diegti „švariai“. Ir tai galioja visoms OS.
Ubuntu paskutinė bandyta (8.4) atsinaujino gerai. Bet vistiek perėjau prie Debian 5 lenny su LXDE:)
Jei taip sparčiai pasikrauna, gal reikės išbandyti... Bet antra vertus, kartą per mėnesį perkraunant kompiuterį didelio skirtumo 5 ar 15 sekundžių nesudaro :)

P.S. nei VMware, nei VirtualBox nėra emuliatoriai.
  • 0

Reputacija: +868

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-08, 06:47 

punktyras rašė:

P.S. nei VMware, nei VirtualBox nėra emuliatoriai.

O kas yra Vmware? Ne HW emuliatorius?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-08, 07:25 

Skaičius rašė:
Smėli, kaip matau vis dar nesusitvarkai su fontais :D Pažiūrėk į mano foto, ar čia tau fontai negerai atrodo? Man pačiam tai labai gerai atrodo ir "skaitosi" puikiai.

Paveikslėlis

taip, šriftas paplaukęs. jis nėra "aštrus". ilgainiui tai ima labai erzinti akis.
šiaip kai bus Ubuntu nebe Beta, reiks pamėginti vėl. turiu kelias idėjas kaip tai sutvarkyti.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +33

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-08, 10:37 

bullka rašė:
Matai kaip... Linuxe pasirodo reikia dar kažką daryti, kad matytum nesulietą ir didesnį šriftą... Hmm. Labai gera OS :D

Nekvailiok, gali ir nieko nesireguliuoti, tiesiog man nepatiko standartinis šrifto rodymas ir pasikeičiau... Kitose distribucijose fontą rodo taip, kaip man patinka, todėl negali sakyti, kad tas pats yra visuose Linux distribucijose.

Smėlis rašė:
taip, šriftas paplaukęs. jis nėra "aštrus". ilgainiui tai ima labai erzinti akis.
šiaip kai bus Ubuntu nebe Beta, reiks pamėginti vėl. turiu kelias idėjas kaip tai sutvarkyti.

Aišku. Asmeniškai man, tai neerzina akių ir gerai atrodo, čia turbūt jau nuo žmogaus priklauso. Po metų laiko prie Linux desktop'o (bet kokios distribucijos) Windows fontai man irgi nebeįskaitomi.

Daugiau nebeturiu ką pridurti, išeis galutinė Ubuntu versija, pabandykite bent Live CD, kas žino, gal patiks kam?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-08, 13:34 

Nu isirašiau ubuntu 9.10 instalevo greitai, ~15min, kai baigė instaliuoti pakibo bišiki :-? teko paleisti išnaujo pc , parsisiunčiau updeita, updeitas užimė 329mb (315 packeges) siunte ~10min, instaliavo ~20min :-D persikrovė pc ir viska jau nebepasileidžia ubuntu meta klaidas recoveris ir nepadeda :))

Taigi mano išvada neasmonė tas ubuntu :D instalevivas su updeitas ir draiveriu parsisiuntimas turunka ilgiau nei windows 7, šriftas blogas..... :))
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-08, 17:50 

wolas rašė:
Seip sio straipsnio autoriai padare didele klaida ji sitaip paskelbdami, nes puse noob'u susimes ir "O neveikia lievi tie linuxai" tokiems zmonems "beta" reiskia ta pati kaip vista "super professional ultimate edittion" taigi pasekmes bus crashai...

Reikejo pamineti , kad tai testavimui skirta versija dideliom raidem, nepritaikyta dar placiajam vartojimui!

AllDreamsKiller rašė:
Nu isirašiau ubuntu 9.10 instalevo greitai, ~15min, kai baigė instaliuoti pakibo bišiki :-? teko paleisti išnaujo pc , parsisiunčiau updeita, updeitas užimė 329mb (315 packeges) siunte ~10min, instaliavo ~20min :-D persikrovė pc ir viska jau nebepasileidžia ubuntu meta klaidas recoveris ir nepadeda :))

:D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-08, 18:31 

"Skaičius" ko jokiesi? :D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-08, 19:34 

bullka rašė:

Windows XP, jei nenori sugadinti akių, turi parsisiųsti spec. programėlę (iš MS!), atlikti tuos pačius nustatymus - o kuriems monitoriams dar ir su registry pažaist. Va čia tai tikrai gera OS ;]
  • 0

Reputacija: +404

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-10-08, 20:57 

Smėlis rašė:
asmeniškai po paskutinių bandymų kažkaip daugiau pliusų Linux uždėjau. nors Ubuntu kažkaip nuėmiau šiek tiek ir jie nebe favoritai man. atrodo perėjau per Ubuntu, Debian, OpenSUSE, gOS (šitą bandžiau draugei įsiūlyt, tai beveik pasirašė :D ) ir t.t., bet su visomis yra 2 problemos:

1. nevisas softas veikia (tikrai specifinis, todėl tiek jau to)

2. ŠRIFTAI. nu nesuprantu kas ten per Linux (ypač Ubuntu) liga su tais šriftais. sakyčiau mano vieno akys kreivos, bet tikrai nemažai žmonių skundžiasi, kad Linux šriftai ir dalis grafinių detalių atvaizduojamos kažkaip kreivai ("išplaukę"). nu dėl spec softo aš windows'us dar šalia pasikurčiau, bet man tiesiog fiziškai akys pavargsta nuo Linux aplinkos. MS fontai ir bandymai žaisti su nustatymais paprastai nieko neduoda. toks FAIL lygioje vietoje kažkaip keistai atrodo...

Jei turi pajėgų pc,tai vaizdą geriau atvaizduoja KDE 4.3.1
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'