Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-02, 20:10 

mano nuomone tolerancija negeli perdaug pasizymeti kai valstybeje toks ekonominis nuosmukis,visi pikti,kalas pinigus per prakaita,vos gala su galu suduria tai apie kazkokias tolerancijas mums dar toli,tuolabiau,kad baiges mokslus zmogus nezino kur eiti...nu jus man duokit pavyzdi kur paprastas mirtingasis be pazistamu ir t.t. i "padoru darba" gali isidarbinti?

tai va,manau,kad tolerancija turetu atsirasti su geru pragyvenymo lygiu,zmoniu laime ir pan.,bet dabar neimanoma but tolerantiskam kai zinai,kad kiekviena diena is taves siurbia,vagia pinigus.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-02, 22:05 

"...tolerancija tai daugiau negu tiesiog supratingumas ir viešai demonstruojamas pakantumas." - TIESA, dabar tai, ir verslas, net gi nemaži pinigai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 02:39 

Stingray rašė:
mano nuomone tolerancija negeli perdaug pasizymeti kai valstybeje toks ekonominis nuosmukis,visi pikti,kalas pinigus per prakaita,vos gala su galu suduria tai apie kazkokias tolerancijas mums dar toli,tuolabiau,kad baiges mokslus zmogus nezino kur eiti...nu jus man duokit pavyzdi kur paprastas mirtingasis be pazistamu ir t.t. i "padoru darba" gali isidarbinti?

tai va,manau,kad tolerancija turetu atsirasti su geru pragyvenymo lygiu,zmoniu laime ir pan.,bet dabar neimanoma but tolerantiskam kai zinai,kad kiekviena diena is taves siurbia,vagia pinigus.

Stingray, baik nusisneket. Ar bent pats supranti ka parasei? Tipo jei neturi pakankamai pinigu kisenej tai jau yra pretekstas eiti i gatve musti zmones su tau nepatinkacia sukuosena, kelniu spalva ar dar kazkuo? O gal dar geriau, reikia eiti patykoti vieno veikejo, nes Boleslovas ana diena sake, kad girdejo kaip Jeronimas ji pavadino zydru, o tai jau praktiskai viska pasako...

Pz... As negaliu patiket savim, kad mane VIS DAR stebina ant kiek durni zmones gali buti... :-(

Kogero kalta klaidinga prielaida, kad technologijos.lt skaito zmones esantys auksciau vidurkio...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 12:05 

SaliamonXP rašė:
Stingray rašė:

Pz... As negaliu patiket savim, kad mane VIS DAR stebina ant kiek durni zmones gali buti... :-(

Kogero kalta klaidinga prielaida, kad technologijos.lt skaito zmones esantys auksciau vidurkio...

O kodėl gi Stigray taip nusišnekėjo? Manau, kad visai ne. Kai žmogui sunku, jis dirba visą dieną ir gauna grašius (tiesa čia dar optimistinis variantas) tai jam mažiausia rūpi netradicinės šeimos, o matydamas koks aktualus šis klausymas visiems, jis klausia ar neaktualiau būtų bandyti gerinti tradicinių šeimų gyvenimą ir taip gaunasi priešiškumas.

Iš kitos pusės SaliamonXP kaip suprantu tu tolerantiškas visiems, tai gal būk tolerantiškas ir Stingray. Visų pirma tolerancija tai kitų nuomonės išklausymas ir jos įvertinimas.
SaliamonXP rašė:
mane VIS DAR stebina ant kiek durni zmones gali buti".

Deja, abejoju ar tu pasieki ta vidurkį apie kurį kalbi....
  • 0

Reputacija: +9

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 13:31 

O man rodos, kad lietuvos žmonės labai tolerantiški. Jeigu turime galvoje, kad tolerancija reiškia pakantumą. Bet kurioj kitoj šalyje tokia valdžia ant šakių seniai pamautu. (O gal dabar žodžio "tolerancija" reikšme - homofilija?)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +63

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 14:34 

Tai jau taip, kas dėl valdžios tai tv negali žiūrėt, nes ten atverčia kortas, viskas akivaizdu, bet viskas baigas fakto konstatavimu, ir po to tai pamirštama ieškoma naujo fakto, bet jokių veiksmų... Taigi Lietuviai tolerantiškiausia tauta :sad:
  • 0

Reputacija: +9

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 15:33 

galbūt nesutikčiau, kad per lengviametį palankiausios sąlygos tolerancijai rastis. kartais žmogus pradeda mąstyti stresiniuose laikotarpiuose, o toleravimas kai gyveni gerai, būtų paviršutiniškas, nes vėl pablogėjus situacijai agresija prieš kitokį, silpniasnį atgimtų.

lape rašė:
O man rodos, kad lietuvos žmonės labai tolerantiški. Jeigu turime galvoje, kad tolerancija reiškia pakantumą. Bet kurioj kitoj šalyje tokia valdžia ant šakių seniai pamautu. (O gal dabar žodžio "tolerancija" reikšme - homofilija?)

toliarncija taip pat, kogero, stipriai koreliuoja su išsilavinimu, išprusimu. jei valdžia padidina mokesčius, kad nebankrutuotų visa valstybė ir žmogus vietoj "snikers'o" dabar gali nusipirkti tik sausainių "du gaideliai" tai, žinoma, čia tik valdžia kalta ir jokiais būdais ne pats žmogus.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 15:42 

SaliamonXP rašė:
Stingray, baik nusisneket. Ar bent pats supranti ka parasei? Tipo jei neturi pakankamai pinigu kisenej tai jau yra pretekstas eiti i gatve musti zmones su tau nepatinkacia sukuosena, kelniu spalva ar dar kazkuo? O gal dar geriau, reikia eiti patykoti vieno veikejo, nes Boleslovas ana diena sake, kad girdejo kaip Jeronimas ji pavadino zydru, o tai jau praktiskai viska pasako...

Na visu pirma nesupratau ko taip uzsipuolei.Prieko cia sakai musti zmones su nepatinkancia sukuosena?Zmonems as visalaik tolerantiskas,arba bent jau stengiuos buti.Kalba eina apie valdzia ir viesasias istaigas ir t.t.,ju nesiskaityma su zmonemis ir pan.To pasekoje ir kiti zmones buna atgrasesni.
Beje gerai kad tu toks tolerantiskas kai seimos nereik islaikyt arba isvis paauglys esi...negautum bulkos i dantis tai pamytyciau koks tu tolerantiskas butum.beje as nekalbejau apie save,nors ir pats neseniai patyriau nesiskaityma...

Tai as tik norejau issakyt savo nuomone kad nuo gyvenimo lygio priklauso ir tolerantiskumas ir visa kita,jeigu mes galvoje turime valdzios ir zmogaus santykius,o ne zmogaus ir zmogaus santykius ka tu turejai omeny.
Jeigu butum buves tikrai protingas ir "auksciau vidurkio" kaip pats save laikai,tai nebutum komentaves ir svaistesis tais savo keiksmazodziais,nors tau ir nepatiktu mano "durna nuomone" tavo atzvilgiu.tai linkiu ir toliau durninti zmones ir stebetis kokie jie durni,prisideti prie "tolerantisku".
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 16:55 

To Stingray,

Na paskaicius tavo pirmaji komentara susidaro ispudis, kad tu kaltini mazumas del to, kad uzdirbti neduoda lietuvos darbdaviai, ar kad pabaigus universiteta ateitis miglota...

Mano manymu vadinamas tolerancijos klausimas yra visiskai nesusiijes su gyvenimo lygio ir saugumo klausimais. Vienas yra ekonominis/geopolitinis, o kitas yra vertybinis/socialinis. Nemanau, kad minimalios algos dydis ar MGL ar nedarbo lygis salyje yra kaip nors susiije pvz su leidimu gejams ir lezbietems registruoti socialines partnerystes.

O kas del to kad ale "uzsipuoliau", tai galiu prisipazint, kad nelaikau saves labai tolerantisku (tai sakydamas turiu galvoje pakanciu, tam ko nesuprantu ir kas man drasko akis), bet uztat esu gan supratingas (o tai reiskia, kad yra ganetinai mazai socialiniu dalyku kuriu nesuprantu ir kurie man nepatinka [cia kalbant apie subkulturas ir mazumas, nes seip tai labai daug dalyku ir nusistovejusiu normu visuomenej reiketu isesmes keisti...]). Is to seka, kad jei visdelto man kasnors nepatinka, tai ruoskis fleimui :mad:

Kaip Jacque Fresco yra pasakes: Tolerence is a load of crap, I would rather have people understand each other. 8)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 17:26 

lape rašė:
O man rodos, kad lietuvos žmonės labai tolerantiški. Jeigu turime galvoje, kad tolerancija reiškia pakantumą. Bet kurioj kitoj šalyje tokia valdžia ant šakių seniai pamautu.

Žmonės skirtingus dalykus toleruoja skirtingai - pvz, žmogus gali būti labai pakantus jaunimo subkultūroms, bet išvaryti iš namų sūnų, sužinojęs, kad jis yra gėjus. O matuoti tolerancijos lygį pagal pilietiškumo stoką - apskritai nesąmonė.

Cituoti:
(O gal dabar žodžio "tolerancija" reikšme - homofilija?)

Kas yra homofilija?
  • 0

Reputacija: +458

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 17:29 

Homofilija tai tai meile/pagarba/torskimas gejams/s/u :))

Geju baime butu Homofobija :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 17:36 

Straipsnelyje skundžiamasi, kad mažai mylime gėjus, tuom autoriaus tolerancijos supratimas baigiasi. O tolerancija mano supratimu yra labai plati reikšmė - tai ir žydai, ir negrai, turkai, emo, gotai, skinai, visokie korumpuoti merai ir pilna anarchija. Bet kai gėjai pradeda šokti kartu su čigonais, tai jau aš nieko nebesuprantu ir man jų tikslai pasidaro kažkokie įtartini.
Aišku, demokratinėj visuomeneje, ką toleruoti ir ko ne, nurodo įstatymas...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +63

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 21:18 

Tolerancija yra reikalinga, bet tik ne tolerastija...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 22:55 

SaliamonXP rašė:
Homofilija tai tai meile/pagarba/torskimas gejams/s/u :))

Ne.
Wikipedia rašė:
The word homophile is an alternative to the word homosexual, preferred by some because it emphasizes love ("-phile" from Greek φιλία) over sex. Coined by the German astrologist, author and psychoanalyst Karl-Günther Heimsoth in his 1924 doctoral dissertation "Hetero- und Homophilie," the term was in common use in the 1950s and 1960s by homosexual organizations and publications; the groups of this period are now known collectively as the homophile movement.

http://en.wikipedia.org/wiki/Homophile
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 23:03 

Mūsų valdžia neleido strakalioti "visokiems" miesto gatvėmis, todėl dabar mes apkaltinti netolerantiškumu, bet patys neatrodo, kad būtų supratingi. O ir patys nelabai toleruoja religijos. Gal reikėtu pavadinti, tai valdymo ideologija, gal tai jiems būtų pakankamai primtina?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-04, 09:22 

Manvydas rašė:
Tolerancija yra reikalinga, bet tik ne tolerastija...

Kas yra tolerastija?

Nightbringer rašė:
Mūsų valdžia neleido strakalioti "visokiems" miesto gatvėmis, todėl dabar mes apkaltinti netolerantiškumu, bet patys neatrodo, kad būtų supratingi. O ir patys nelabai toleruoja religijos.

1. Apie kokį "strakaliojimą" tu kalbi?
2. Ką reiškia "neatrodo, kad būtų supratingi"?
3. Apie kokį "religijos netoleravimą" tu kalbi?

Jei nori diskutuoti - daryk tai normaliai, o ne triesk miglotomis užuominomis.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-04, 14:02 

Cituoti:

Jei nori diskutuoti - daryk tai normaliai, o ne triesk miglotomis užuominomis.

Na, jei nelabai daug žinai apie tai, aš tau padėsiu.

1. Gėjai rengia paradus, kaip šis:

Betiksliai ir dar labiau skatinantys neapykanta. Gerai, kad jiems uždrausta, tai daryti pas mus...

3. Atidžiau skaityk straipsnį, nes jei neįsiminiai šito, tai ir nesuprasi, ką norėjau pasakyti;

Cituoti:
B. O. Dittrichas buvo labai nustebintas tuo, jog kartais didelę įtaką politiniams sprendimams mūsų šalyje bando daryti bažnyčia. „Lietuvoje labai stiprus ryšys tarp bažnyčios ir kai kurių Parlamento grupių. Tai kelia nerimą“, – kalbėjo HRW ekspertas. Tiesa, nerimauti turėtume ir mes visi, turint galvoje, jog Lietuva yra pasaulietinė valstybė, joje nėra „valstybinės religijos“ (LR Konstitucijos 43 straipsnis), t.y. bažnyčia faktiškai atskirta nuo valstybės. B. O. Dittricho teigimu, kitose šalyse pavyksta kur kas sėkmingiau pravesti šią takoskyrą. „Tokioje katalikiškoje valstybėje kaip Ispanija politikai nebijo patys prisiimti atsakomybės ir priimti sprendimus, kuriems nepritaria bažnyčia“, – pažymi HRW ekspertas.

2. Į kitokia valdymo foma ar tikėjima.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-04, 15:08 

Nightbringer rašė:
Hmz rašė:

1. Gėjai rengia paradus, kaip šis:

Betiksliai ir dar labiau skatinantys neapykanta. Gerai, kad jiems uždrausta, tai daryti pas mus...

Lietuvoje nebuvo rengiama jokio parado. Darsyk klausiu - apie kokį "strakaliojimą" tu kalbi?

Nightbringer rašė:
Hmz rašė:

3. Atidžiau skaityk straipsnį, nes jei neįsiminiai šito, tai ir nesuprasi, ką norėjau pasakyti;
Cituoti:
B. O. Dittrichas buvo labai nustebintas tuo, jog kartais didelę įtaką politiniams sprendimams mūsų šalyje bando daryti bažnyčia. „Lietuvoje labai stiprus ryšys tarp bažnyčios ir kai kurių Parlamento grupių. Tai kelia nerimą“, – kalbėjo HRW ekspertas. Tiesa, nerimauti turėtume ir mes visi, turint galvoje, jog Lietuva yra pasaulietinė valstybė, joje nėra „valstybinės religijos“ (LR Konstitucijos 43 straipsnis), t.y. bažnyčia faktiškai atskirta nuo valstybės. B. O. Dittricho teigimu, kitose šalyse pavyksta kur kas sėkmingiau pravesti šią takoskyrą. „Tokioje katalikiškoje valstybėje kaip Ispanija politikai nebijo patys prisiimti atsakomybės ir priimti sprendimus, kuriems nepritaria bažnyčia“, – pažymi HRW ekspertas.

Tolerancija nėra lindimas į šikną. Jei homoseksualūs žmonės ragina laikytis konstitucinio valstybės ir bažnyčios atskyrimo, tai nerodo jokios netolerancijos religijų atžvilgiu. Atvirkščiai, privilegijuotos padėties suteikimas vienai bažnyčiai diskriminuoja kitų tikėjimų žmones.

Nightbringer rašė:
Cituoti:

2. Į kitokia valdymo foma ar tikėjima.

Galima aiškiau?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-04, 17:58 

Cituoti:
Lietuvoje nebuvo rengiama jokio parado. Darsyk klausiu - apie kokį "strakaliojimą" tu kalbi?

Tai tebuvo tik laiko klausimas.
Ir dar syki prašiau, peržiurėk nuoroda:

O kas tingės perskaityti, tai:

Cituoti:
Jam nesuvokiamos Seime vykusios diskusijos dėl to, ar uždrausti diskriminaciją dėl seksualinės orientacijos. Susiimti už galvos ir suabejoti mūsų šalies žmonių tolerantiškumu jį bei visą tarptautinę gėjų bendruomenę privertė tai, kad Vilniuje dujinėmis bombomis buvo apmėtyti tarptautinės homoseksualistų konferencijos dalyviai, kad į Lietuvos sostinę nebuvo leista įriedėti lygias teises skatinusiam Europos Sąjungos autobusiukui.

Paveikslėlis
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-04, 18:11 

lietuviai labai tolerantiški vagių valdžiai
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-05, 01:19 

Lyg ten ES briuselyje sedintys visi sventuoliai..... Parsidavem(tiksliau pardave kai kas mus), o dabar turesim uz tuo pinigus sventuolius vaidint.. Uz ka myliu lietuva ? Uz tai kad pirmauja visose netradicinese srityse :D Pilnu grazumu varome visur :)

Apie koki europini lygi galime kalbeti, kai lietuva buvo ir bus runkeliu valstybe, tiksliau kaimas, o kaime kaip zinia galioja savos taisykles, kas daugiau rekia tas ir gauna.

"Minutėlei susimąstykime, ar tam pas mus sukurtos visos sąlygos?" O kas jas turetu kurti, jei ne mes patys. Ar cia viska ES "sventuoliai" kuria persisunke iki paskutinio kaulo su savo demokratija, kai visas tuo tarpu pasaulis kapitalistinis ar komunistinis, ar net imperialistinis :D

P.S Mano pozicija, ne tolerancija, bet ignoravimas, tai tik mano nuomone :)

mykolas rašė:
Nu nu, langu dauzymas seimui gera padeka, ane ? :D Matai, cia yra toks vienas niuanselis, jei tu nepavoksi, tai pavoks kitas, kas be ko galima rinktis ir neutralia pozicija :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +223

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-07, 13:48 

kionig rašė:
Parsidavem(tiksliau pardave kai kas mus)
nevaidink čia aukos. tu parsidavinėji kiekvieną dieną savo darbdaviui.
kionig rašė:
lietuva buvo ir bus runkeliu valstybe
greičiausiai, kad nebus. tik dėl tokių kaip tu nurunkelėjimo procesas užtruks ilgiau.
kionig rašė:
ES "sventuoliai" kuria persisunke iki paskutinio kaulo su savo demokratija
kad tu persisunkęs runkelizmu mes jau išsiaiškinom. išgyjimo laiką ilginanti aplinkybė, kad tu tuo dar ir didžiuojies.
kionig rašė:
P.S Mano pozicija, ne tolerancija, bet ignoravimas, tai tik mano nuomone :)
toleruotina pozicija.
kionig rašė:
mykolas rašė:
jei tu nepavoksi, tai pavoks kitas, kas be ko galima rinktis ir neutralia pozicija :)
galima pačiam nevokti ir iškviest policija kitam vagiant :shock:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-07, 16:38 

bambukas rašė:
kionig rašė:
lietuva buvo ir bus runkeliu valstybe
greičiausiai, kad nebus. tik dėl tokių kaip tu nurunkelėjimo procesas užtruks ilgiau.

BUTENT.
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-07, 23:05 

Nightbringer rašė:
Cituoti:

Tai tebuvo tik laiko klausimas.
Ir dar syki prašiau, peržiurėk nuoroda:

Tik jau nereikia išsisukinėti. Pats rašei: "Mūsų valdžia neleido strakalioti "visokiems" miesto gatvėmis". Tai aš ir klausiu tavęs - apie kokį neleidimo faktą tu kalbi?
O ką nori pasakyti tuo filmuku, man irgi nėra aišku. Gal gali savais žodžiais parašyti?

Cituoti:
O kaip žmogus gali išpažinti visas religijas vienu metu? Savaime suprantama, kad kažkas bus nustumtas į šona, juk "mūsų išganingoji" demokratija tuo paremta...

Žmogui nėra jokio reikalo išpažinti visas religijas - visų religijų pasekėjai gali tiesiog susitarti, kad toleruos kitatikius; kalbant teisine kalba - užtikrins visiems lygias teises nepriklausomai nuo tikėjimo. Problemų kyla tik tuomet, kai kurios nors religijos pasekėjai užsimano pasinaudoti valstybės aparatu tam, kad primestų savo tikėjimo normas VISIEMS.
Dėl "nustūmimo į šoną". Kol Lietuvoje galioja Konstitucija ir Visuotinė žmogaus teisių deklaracija, žmonės yra lygūs nepriklausomai nuo tikėjimo, ir nė viena religinė grupė neturi teisės "nustumti į šoną" kitos.

Cituoti:
Kas jei mūsų interesai skirtingi, nei jų? Kas jei daugelis mūsų žiūri į tai ne taip palankiai pvz: žmonių išsigimima? Taip ir lašas po lašo susideda kitoks požiūris į tuos pačius dalykus, bet, kai žmonės sugeba toleruoti, o ne suprasti, tai taip ir gaunasi.

Pamodeliuokime. Tarkime, 80% gyventojų mano, kad homoseksualūs santykiai - išsigimimas. Jie turi paprastą sprendimą - gyventi pagal savo įsitikinimus, tai yra patys neturėti homoseksualių santykių. Tie, kam homoseksualūs santykiai atrodo tinkami, irgi gali gyventi pagal savo įsitikinimus. Taip, toleruodamos viena kitą, abi grupės gali gražiai sugyventi.
Beje, tolerancija nėra supratimo prieštara - toleruoti kitokią žmogaus nuomonę gali tiek dėl šventos ramybės ("aš neliečiu tavęs - tu manęs"), tiek dėl supratimo, kad kitas žmogus turi teisę mąstyti kitaip nei mes.

Cituoti:
P.S: Ar nemanot, kad seimas savo vienaip ar kitaip parodė daugumos požiūri?

Nemanau. Juk tu nesakysi, kad palaimindamas LEO ir kitas aferas Seimas irgi parodė daugumos požiūrį? :)

Paveiksliukas su negru, aišku, neblogas, bet ką tu juo norėjai pasakyti?
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume