Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-23, 19:28 

Tadas rašė:
Galvoji žmonės nepirktų? Duok mašiną už 40 000 Lt., kurios sąnaudos 100km vos 3-4LT. GARANTUOJU visi pirks. Ims paskolas ir pirks. Nes apsimoka.

Pirmas dalykas: Toyota Prius kainuoja 50 000Lt
Lietuva neturi biudžeto, kuris būtų pajėgus duoti "negražinamas paskolas", kaip, kad anglai ar prancūzai. Ir jie tas paskolas duoda ne dėl gerų norų, o tam, kad mašinų gamintojai statytų fabrikus ir būtų "ranka ranką plauna". Valstybei pinigai iš gamintojo, o gamintojui rinka. [/quote]

Tadas rašė:
Kodėl pas mus perka naudotus automobilius, todėl, kad naujų kainos užkeltos nesveikai.

Pats atsakei į savo klausimą.
Tadas rašė:
Be to, kam pirkt naują, jei kelių metų senumo kainuoja 2x mažiau.

Beje, kokį automobilį vairuoji? Gal Tyota Prius? Ji jau poros metų senumo, turėtum galėt įpirkti... Ar tau paskolos neduoda?
Tadas rašė:
bet tokie "protingi" žmonės kaip Vaštakis...

Taip, tavo intelektas irgi blizgantis... Nėr ko prikišt - genijus.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-23, 20:22 

Markizai tu, ko cia ta Prius'a kisi? Jis ne elektra varomas, o 5-6 litrus benzino valgo. Kas yra labai daug.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-23, 20:43 

deimintas rašė:
Markizai tu, ko cia ta Prius'a kisi? Jis ne elektra varomas, o 5-6 litrus benzino valgo. Kas yra labai daug.

Kai kuriais paskaičiavimais 7-8 ir kas be ko jis dėl savo variklio neturi galios ir sunaudoja daugiau kuro vien bėgėdamasis. Kur dar akumuliatoriaus ir kiti papildomi gamybos kaštai ir t.t. VW polo valgantis 4l/100km ar panašus automobilis daug geriau naudoja degalus ir yra žalesnis, nei prius. Elektromobilis yra kas kita nei prius.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-23, 21:06 

deimintas rašė:

Kad prius yra hibridas tai žinau, bet apie jo sanaudas nežinojau ;)

Kas liečia tikrus elektromobilius, tai cituoju delfi: Japonijoje „i-MiEV“ kainuoja virš 4,6 mln. jienų (apie 130 tūkst. Lt). Kaina išties didelė, ypač už tokį mažą automobilį, kuris su tradiciniu benzininiu varikliu kainuotų ne daugiau 33-44 tūkst. Lt.

(straipsnio pabaiga http://auto.delfi.lt/tests/mitsubishi-i ... d=24353302 )
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-23, 23:01 

Nerkashis rašė:
Turiu ir aš savo svajonėse tokį "amžinąjį variklį" kaip Karolism. Žodžiu tai greičiau velomobilis. Žodžiu minu pedalus, kurie suka ratą su pritvirtintai neodimio magnetais. Prie to rato pritaisyti nejudantys du iš abiejų pusių ratai su priviniotom vielom - tipo generatorius. Pagaminta el. energija eina į inverterį ir ten "sutvarkyta" duodama el. varikliui, kuris suka ratus (ratą).
Turbūt esam abu beviltiški svajotojai....

O salmas kur su zaibolaidziu 8-)
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-23, 23:29 

Folga pigiau :D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-30, 22:52 

sufas rašė:
Straipsnis geras ir įdomus. Tik įdomu būtų sužinoti kaip elektra varomi automobiliai tarnautų mūsų klimato sąlygomis. Ar nepakenktų baterijai -20 C šaltis?
Be to garsas elektromobilyje yra būtinas, taip būtų užtikrinama, kad kelyje pėstieji išgirstų atvažiuojantį elektromobilį

Taip pat būtų įdomu sužinoti, kiek galima nuvažiuoti žiemą su įjungtu šildymu - abejoju, jog variklis kais kaip vidaus degimo, kad užtektų salonui apšildyti...
  • 0

Reputacija: +22

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-31, 13:45 

abu beviltiški. Sumastėt brangius burzgiančius šildytuvus, daugiau nieko.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'