Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Istorija ir archeologija
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-21, 21:30 

Arns rašė:
cawx rašė:
"O dėl straipsnio, tikite jog delfi.lv tikrai nešališkas? Ypač žinant, kas paskutiniu metus dedasi Latvijoje..."

"Kai oponentas išbaigia argumentus, jis bando patikslinti tautybę."

o tau nekeista, jog tik iš latvių paimta info? Matyt latvių kalba lengvesnė nei anglų, vokiečių, be to, anoms šalims aktuali tema, čia mes(kartu su rytų Europa) anot žydų statistikų, velkamės pačiame gale, pagal prisidėjimą tiriant nacių nusikaltimus.

O tau dar patariu straipsnį skaityk, gal tikrai reik keliolika kartų paskaityti straipsnį, jog suprastum, kad čia atsiliepimas o ne straipsnis. Rimtų pranešimų, kas ten pasakyta, vos 4 eilutės, visa kita interpretacijos, pradedant nuteikiamuoju nustatinėjimu(įdomu pagal ką) kas finansuoja renginį, bei baigiant tuo jog eilinis žurnalistas, tiksliau jo nuomonė nevisiškai į temą, užima trečdalį "straipsnio". Na kaip ir sakiau, į straipsnį nepanašu, reik tokį daiktą už vardinti atitinkamai, nes čia pono Leonido Mlečino nuomonė, atitinkamai kaip L.Bielinis, V.Mitė(abu iš delfi.lt Nuomonių ringo) rašo. Ten ne straipsniai ir jų "už gryną pinigą" priimti negalima, nes jie išreiškia SAVO nuomone, o ne siekia informuoti ir perteikti kažkieno mintį(pvz konferencijos) ar ne savo atliktus tyrimus skelbia...

"O dėl straipsnio, tikite jog delfi.lv tikrai nešališkas? Ypač žinant, kas paskutiniu metus dedasi Latvijoje..."

Ko nesupranti? Pats sau prieštarauji...
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-21, 22:01 

cawx rašė:

o niekas tavęs nemokė, kad jei neturi ką pasakyti, geriau patylėti? Aš išsakiau argumentus, kodėl DARAU TOKIAS PRIELAIDAS, o va tau toks lygis neįkandamas :)), tad kas belieka, tik kabintis prie žodžių.
P.S o mano "parašas" yra skirtas būtent tokiems kaip tu, besikabinėjantiems į žodžius, o ne mintis.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +153

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-22, 19:52 

-
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Sokantis Debesis 2011-03-31, 23:46. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-23, 19:28 

Arns rašė:
cawx rašė:

o niekas tavęs nemokė, kad jei neturi ką pasakyti, geriau patylėti? Aš išsakiau argumentus, kodėl DARAU TOKIAS PRIELAIDAS, o va tau toks lygis neįkandamas :)), tad kas belieka, tik kabintis prie žodžių.
P.S o mano "parašas" yra skirtas būtent tokiems kaip tu, besikabinėjantiems į žodžius, o ne mintis.
Jo,tu visada kalbi argumentuotai,tik kai kazkurioj temoj netingejo su tavim gincytis kitas vartotojos visiskai nereagavai ka rase ir snekejai savo...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-23, 21:08 

Zurofui rūpi žydų teisės, o tie žydai-komisarai, kurie "diegė" sovietų tvarką Lietuvoje,ir trėmė, dabar gyvena Izraelyje, matyt, jam nerūpi.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-23, 21:15 

Zigzaueris rašė:
Arns rašė:
cawx rašė:

Jo,tu visada kalbi argumentuotai,tik kai kazkurioj temoj netingejo su tavim gincytis kitas vartotojos visiskai nereagavai ka rase ir snekejai savo...

echh, jei jau off-topinam, tai ir aš netyliu, mano komentarų niekas bent netrina, ką apie "kolegą" pasakyti negalima. Bet jis amžinai teisus, nors niekas jo nuomonės nė nevertina, ypač emocingosios :mad:
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +153

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-23, 23:45 

Arns rašė:
Zigzaueris rašė:
Arns rašė:
cawx rašė:

echh, jei jau off-topinam, tai ir aš netyliu, mano komentarų niekas bent netrina, ką apie "kolegą" pasakyti negalima. Bet jis amžinai teisus, nors niekas jo nuomonės nė nevertina, ypač emocingosios :mad:
Hmmm,gal moderai komunistai :-? :D

Žodžiu,čia visiškai ne į temą,bet visus su artėjančiom šventem!!!! :geriam: 8)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-01-14, 22:49 

"Be vietinių gyventojų pagalbos ir naciams padėjusių savanorių nebūtų buvę įmanoma sunaikinti beveik visų Lietuvos žydų“ - taip ir buvo, beje, nepamirštant, kad vykdant žydų genocidą Baltijos šalyse ir Ukrainoje, nacistams talkino okupantams tarnavusi vietinė policija. Deja, tokia yra liūdna Lietuvos istorija, parodo šis istorinis faktas...abejoju, ar iš viso būtina prijausti naciams, tuo labiau, kad jie buvo Lietuvos valstybės okupantai, kaip ir Sovietų Sąjunga. Diktatoriška valstybė yra diktatoriška. Ji nėra demokratinė.
Todėl turi būti būtinai kovojama prieš nacizmo garbinimą.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'