Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 15 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Knygos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-31, 15:35 

ooooooooooooo.... Kaip norėčiau paskaityti.... Turėtų būti labai įdomi knyga, nes Hitleris nors ir labai "baisi", bet begalo įdomi asmenybė buvo... Ypač turint omenyje jo futurizmo įdėjas.
Pamenu ieškojau lietuviško vertimo, tai regis turi tik MM biblioteka ir tie tik su leidimai išduoda :(.... Laukiam 2015 ;D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-31, 15:57 

Intere turetu buti torentuose tik reikia paknist :) zinoma, lietuviu kalba nesitikek. O as noreciau paskaityt originalia kalba :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +210

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-31, 17:43 

Lietuviu kalba knygos era, nebent koks vienetinis specialiai isverstas ir atspausdintas pagal uzsakyma. Rusiska versija tikrai imanoma gauti, bet zinant musu valdzios poziuri i istorija, galima sakyti geriau jau i uzsienio bibliotekas vykti pasizvalgyti tokiu kuriniu
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +153

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-07-31, 21:35 

Norėčiau turėti tą knyga savo kiuklioje kolekcijoje. :)

O apie neonacius, tai jie vistiek ją perskaitys, vienaip ar kitaip.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-01, 10:08 

Paknisus radau internetines versijas:

angliskai
rusiskai
vokiskai

http://www.makuha.ru/books/archives/69 cia galima siust pdf rusiska vertima

http://spasay.ru/cats/19/3394/ cia daugiau nuorodu, bet turbut tik i rusiskus vertimus.

Del anglisku reiktu ieskot kazkur kitur, pvz linkomanijoje.

P.S reiks kada paskaityt :)
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-01, 19:41 

koks tikslas ją bus skaityti perdirbtą ir "išsamiai pakomentuotą"? taigi tegu ima ir spausdina ją tokią, kokia buvo parašyta. ko bijoti? o koks tenai "išsamumas" ir perdirbimas bus, tai jau daug maž aišku... na, bet po 2015 (jeigu teisingai supratau), tai jau tipo bus galima ją platinti tokią, kokia ji yra, ane?...
na, apie lietuvišką vertimą, tai, tiesą pasakius,pirmą kart girdžiu...
pats jos dar neskaičiau (gana sudėtinga anglų kalba tenai parašyta), tik nedideles citatas, kurias man draugas davė...
  • 0

ir filmukas angliškai: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2550891901

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-02, 02:41 

Vokiečių intilegentija kaip ir žydai, nori kad žmonės vėl susigražintų nacionalizmo jausmą prieš islamo grėsmę.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +11

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-02, 18:52 

meslinukas rašė:
koks tikslas ją bus skaityti perdirbtą ir "išsamiai pakomentuotą"? taigi tegu ima ir spausdina ją tokią, kokia buvo parašyta. ko bijoti? o koks tenai "išsamumas" ir perdirbimas bus, tai jau daug maž aišku... na, bet po 2015 (jeigu teisingai supratau), tai jau tipo bus galima ją platinti tokią, kokia ji yra, ane?...
pats jos dar neskaičiau (gana sudėtinga anglų kalba tenai parašyta), tik nedideles citatas, kurias man draugas davė...

Bus greiciausiai "pastorinta", Puse puslapio originalaus teksto, kita puse puslapio bus paaiskinimai ir istorines ivykiu ar galimybiu nuorodos. Bent jau taip isivaizduoju toki vertima. Na, bet jei sumanytu cenzuruoti, tai butu vietoje Hitlerio uzrasyti autoriu kolektyvo vardus ir pasiskaityti ju "Mano kova" interpretacija :))
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +153

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-02, 19:52 

Arns rašė:
Bus greiciausiai "pastorinta", Puse puslapio originalaus teksto, kita puse puslapio bus paaiskinimai ir istorines ivykiu ar galimybiu nuorodos. Bent jau taip isivaizduoju toki vertima. Na, bet jei sumanytu cenzuruoti, tai butu vietoje Hitlerio uzrasyti autoriu kolektyvo vardus ir pasiskaityti ju "Mano kova" interpretacija :))
ieskodamas intere sios knygos tai pat buvau uzklydes i kazkoki rusu puslapi, kuriame jau buvo recenzija, bet neskaiciau jos.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-02, 20:48 

Arns rašė:
meslinukas rašė:

visko gali būti :D
aj, bet ką čia spėlioti, prieš vėją irgi nepapūsi, o kažką komentuoti dar nemačius nelabai teisinga.
pamatysim, ką jie ten pridirbs. kad ir kaip ten būtų, manau, kad geriausia yra knygą skaityti tokią, koki ji buvo parašyta, o komentarai turėtų būti po to, kai jau perskaitysite knygą, o ne vidurį knygos kažkieno primesta neginčyjama nuomonė (juk su popieriaus lapuku nediskutuosi) ir velniai žino kaip interpretuotos mintys ir įvykiai...
jeigu norit šitą knygą perskaityti ir mokat rusų/anglų/vokiečių tai tikrai jokių problemų nėra, kaip su kitomis kalbomis, tai jau nežinau...
  • 0

ir filmukas angliškai: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2550891901

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-08, 19:06 

Sveiki. Aš čia nutariau parašyti komentarą vieno savo draugo prašymu...

Adolfo Hitlerio veikalas "Mano Kova" yra prieinamas 16 skirtingų kalbų čia: http://der-fuehrer.org/mk.htm

Gaila, tačiau ši knyga nėra prieinama Lietuvių kalba (kol kas). Tikiuosi, kad ateityje ji bus išleista Lietuviškai ir ne su "komentarais ir tvarkymais", o normaliai - taip kaip jos autorius pats norėtų ją matyti.

Tai iš tiesų labai įdomus ir daug teisingų idėjų iškeliantis veikalas, tačiau yra vietų, kurios akivaizdžiai skirtos propagandiniams tikslams vokiečių tautos atžvilgiu. Aš "Mano Kovą" esu skaitęs angliškais tris kartus ir galiu teigti, kad tai yra tikrai labai tūrininga ir prasminga knyga. Žinoma, dabar tai yra tabų, kadangi "išrinktoji tauta" ir įvairūs "nuosaikūd patriotai" bei kosmopolitai siekia sumenkinti šią knygą ir jos autorių, tikinu - tai nepavyks, nes yla išlįs iš maišo ir kažkada -monės supras, kaip jiems pastoviai meluojama apie šiiuo dalykus.

Tai, kad norima "Mano Kovą" leisti su komentarais, kuriuos kaip taisyklė, rašo "išrinktosios tautos" atstovai, arba jų pakalikai. Tai yra tam, kad žmonės matytų knygos idėjas ir visą vaizdą iškreiptai, per spalvotus akinius ir nepradėtų mastyti taip, kaip tam tikroms jėgoms būtų akivaizdžiai nenaudinga. Tokia jau čia "demokratija" - jei nesi "
demokratas" tai neturi nei žodžio laisvės, nei jokių teisių, tik kažkokią viso to parodiją, tuo tarpu "demokratai", kartu su savo šalininkais absoliučiai monopolizuoja žiniasklaidą ir viešąją nuomone. Taigi, pabaigai, noriu pridurti, kad mes gyvename kosmopolitinėje visuomenėje, kuri yra pajungta dirbti ne savo gerovei, o tam tikrų viršvaltybinių jėgų, su kuriomis, tarp kitko, "Mano Kovos" autorius kovojo iki gyvenimo pabaigos.
  • 0

www.vlnds.lt

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-01-16, 21:49 

Pasakiau mamai apie sita knyga, kad noreciau ysgyti, tai pasiziurejo kai y protiskai atsilikusia :D :D :D sako ir taip pilna makulaturos, tai dar kazkokio istorinio psicho rasliavos prisireike :D da paklause a istorijos vadovelio man neuztenka :D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-01-17, 18:08 

minibobiks rašė:
Pasakiau mamai apie sita knyga, kad noreciau ysgyti, tai pasiziurejo kai y protiskai atsilikusia :D :D :D sako ir taip pilna makulaturos, tai dar kazkokio istorinio psicho rasliavos prisireike :D da paklause a istorijos vadovelio man neuztenka :D
Susirask yra ir internete knygu vertimai, nereiks pirkt ir mamos kaulyt pinigu ;) Buvau rades, tikriausiai ir istryniau, atsirado idomesniu dalyku uz sia knyga, tai taip ir nepaskaiciau nei pastraipos, nors ir gerai :D

kionig rašė:
Paknisus radau internetines versijas:

angliskai
rusiskai
vokiskai

http://www.makuha.ru/books/archives/69 cia galima siust pdf rusiska vertima

http://spasay.ru/cats/19/3394/ cia daugiau nuorodu, bet turbut tik i rusiskus vertimus.

Del anglisku reiktu ieskot kazkur kitur, pvz linkomanijoje.

P.S reiks kada paskaityt :)

Nebent ieskai lietuviskai.. :eek:
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-01-21, 19:49 

Tai kad lietuviskai reiktu, anglu pas mane nekokia, o apie rusu tai patylesiu kas per tragedija :D o internete kur skaityt tai neapsimoka, nes buvo teip kad brekstancia ausra skaiciau tai tep per naktele perskaiciau o ryte y rugsejo pirma nuejau su akiniais nuo saules, po to dar visa savaite klasej tokia kieteke su akinukais sedejau :D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume