Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 10 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Geografija
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-07, 20:43 

4 pastraipa "Ismaelis prie judėjimo prisijungė praėjusiais medais" gal metais? :)
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-07, 21:03 

Taip, gyvenimas ne vienoje musulmoniskoje salyje tikrai ne auksu klotas... Dar karta pasikartosiu - dziaukimes, kad gyvename tokioje civilizuotoje salyje - Lietuvoje.

PS irgi del straipsnio klaidu norejau pasiteirauti. Ju radus rasyti cia, i foruma, ar siusti kam nors PM..? "Afrikos Sąjungos taikdariai jį nugabeno į..."
  • 0

Paskutinį kartą redagavo SuperHP 2010-02-07, 21:04. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-07, 21:03 

"Aš norėčiau, kad mano šalyje būtų taika, tačiau nežinau, kaip tą padaryti..." pradet mastyt logiskai, o ne valdyt saly remiantis sizofreniku sapalionem
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-07, 21:05 

ligonis rašė:
"Aš norėčiau, kad mano šalyje būtų taika, tačiau nežinau, kaip tą padaryti..." pradet mastyt logiskai, o ne valdyt saly remiantis sizofreniku sapalionem

Bet kaip tai gali padaryti nedidelei protingesniu zmoniu grupelei?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-07, 21:25 

SuperHP rašė:
ligonis rašė:

Na dabar jis nepakovos, bet jei butu su sveikom kojom - greiciausiai griztu
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-07, 21:39 

SuperHP rašė:
ligonis rašė:

siust ne karius i tokias salis, o mokytojus. parodyt mokslini buda sprest problemom. zinoma, tai sunku padaryt be kitu saliu pagalbos, tai dar sunkiau, kai kitos salys pusiau tokiu paciu principu valdomos.

...ideja ta, kad tai pakeis tik laikas, bet tik tuo atveju, jei bus primenama, kad yra ir kitu budu viskam daryt.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-07, 21:43 

ligonis rašė:
SuperHP rašė:
ligonis rašė:

siust ne karius i tokias salis, o mokytojus. parodyt mokslini buda sprest problemom. zinoma, tai sunku padaryt be kitu saliu pagalbos, tai dar sunkiau, kai kitos salys pusiau tokiu paciu principu valdomos.

...ideja ta, kad tai pakeis tik laikas, bet tik tuo atveju, jei bus primenama, kad yra ir kitu budu viskam daryt.

mokytojai ilgai negyventu be apsaugos
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-08, 02:50 

yra iseitis atsisakyt musulmoniska tikejima,nes paziurejus y pasauly pries 1000tanscius metu ir kriscionys ir katalikai ir kitas tautas kovoja kazka noredami yrodyt sava religijoj,bet siais laikais dar daug atsilikusiu saliu su musulmonu religija ir del jos jie dara viska.Bet del manes tegul jie meldzias ant smelia jei nuo to geriau pasidarys.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-08, 11:19 

pinkiss rašė:
yra iseitis atsisakyt musulmoniska tikejima,nes paziurejus y pasauly pries 1000tanscius metu ir kriscionys ir katalikai ir kitas tautas kovoja kazka noredami yrodyt sava religijoj,bet siais laikais dar daug atsilikusiu saliu su musulmonu religija ir del jos jie dara viska.Bet del manes tegul jie meldzias ant smelia jei nuo to geriau pasidarys.

Jei tiek tesupranti. Religija būdavo visada tik pretekstas susidoroti siekiant naudos. Tai pasigrobstyti per kryžiaus žygius, tai praplėsti savo valdomas teritorijas arabams. Tai dabar kovai dėl valdžios ar įtakos. Amerika labai moksliška ale kažko kariauja jau 10 metu, nes žmones nebe religija baugina, o TERORIZMU!!! Nauja religija vadinama baime.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume