Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Įdomusis mokslas
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 23:34 

@NightBringer

Graziai sneki kaip tikras pardavejas. Bet manau uzmirsti pagrindini fakta. Tavo pacio pirmo buvo pradeta nepagarba cia rodyti,o ne mano ar kieno kito ( kalbant tavo atzvilgiu ). Nereikai cia susireiksmint. Po to pasisakymo as ir nesitikejau nieko grazaus ir malonaus. Pripazystu nevertejo man taip prikeverzot galejau viska i sakini du sudet, bet kas padaryta jau padaryta.

As niekaip nesuprantu ko tu sieki tokias keistenybes cia rasydamas ? Susikaupk ir prasau argumentuok savo zodzius. Kokias jo keistenybes kas pateisina ? Gal tiesiog stengiasi suprast aaa ? O kodel tu akcentuoji toki dalyka kaip jai gabus matematikoje, nebutinai gamus chemijoje ? Cia jau iskonteksto paimta. Niekas ir nemegina sakyt, kad jis super zmogus visa zynis. Beje tu isvis plaukioji siame kontekste ( prasua nereikia cia amociju, cia neizeidimas, o pastebejimas ), kodel tu turi abejoti jo sugebejimais kitose srityse ? Ar apie kitas sritis eina kalba ir isvis iskur tu istraukei, kad apie tai eina kalba ?

Nereikai perdaug susireiksmint. Tavo sakiniuose daugiau emociju, nei logisku argumentu. Sakykim as buvau emociskas, tebunie... Prasau uzdaviau normalius klausymus. Noreciau sulaukt, grieztai tiksliu tavo nuomone atsakymu...

Ka reiskia idijotiskas straipsnio galas ? Tu manau gali paaiskint, kokiu pagrindu, kiekviena valstybe turi savo spec padalinius ? Kiek straipsnio gale tiesos, neaisku ir nereikia perduag i tai kreipt demesio, manau. Kalba komentaruose eina apie pati zmogu.

Argi mes ne kvestionuojame ? Cia tik tu bandai primest, savo tiesa, kaip teisinga ir negincijama. Tarsi koks religinis fanatas. Niekas cia jo nelaiko dievu, tiesiog supranta, kad zmogus nera eiline asmenybe, o turi neeiliniu protiniu sugebejimu, beje kaip pamineta straipsnije ir sugeba normaliai bendrauti, nera koks tai atsilikes socialiniu poziuriu.

Beje dar vienas klausymas. Ka jis tokio blogo padare, kad tu ji taip smerki nepagrystai ? Pavoge kanors ? Uzmuse ? Apsmeize ? SUgriove kieno nors gyenimus ? Ar delto, kad isprende simtmecio matematini uzdavini ? Kuris neaisku kiek ir kokios naudos atnes veliau.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 23:41 

kiesza rašė:
koks gi jis genijus ? kad issprende uzdavini ? tikrai pasaulyje yra protingesniu zmoniu uz sita zyda, is tikruju protingi zmones nesivaiko populiarumo, o tiesiog zino laimingo gyvenimo formule ir suvokia, kad didziausia vertybe tai laimingai nugyventas gyvenimas. Galetu padaryt kaska genialaus praktiskai, o ne keverzoti skaiciukus i lapa, tuomet butu matyti jo genialumas.. ir siaip manau, kad talentas egzistuoja tik praktineje veikloje, nes pasokti, padainuoti gali visi, o dailiai pagalasti peili vienetai

Tu manau nelabai suvoki, ka jis tokio padare, na bet matomai taves tai ir nedomina, tiek jau to. O kas tau leidzia suprast, kad tas zmogus nera laimingas ?

Beje matosi su mokslu nelabai esi susidures. Matematikoje viskas prasideda nuo formuliu. Bet kaip zmogui kuris vertina tik materialu kurini isradima. Sunku suprast, ka duoda tokiu formuliu sprendimas. Jai to nesupranti nera ka toliau ir kalbet apie tai.

Na, bet apie pasokima ir padainavima tai cia tikrai nuvaziavai isona. Noreciau tave pamatyt sokanti ir dainuojanti. Kone esu 100% tikras nevieno nei kito gerai atlikt nesugebi ( as beje taipogi ne ). O vat peili galeciau pagalast ( kaime vaikysteja tekdavo pabuvot ismoke ). Vien toks poziuris jau daug ka apie tave pasako.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 08:32 

Teisingiausia būtų visiems taikiai susėsti, nesiveliant į jokius kraštitinumus imti ir perskaityti šį straipsnį - http://www.spauda.lt/science/math/poincare.htm

Viskas ne taip jau paprasta, kaip gali pasirodyti.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 09:23 

Nightbringer rašė:
O apie priverstini jo potencialo išnaudojimą...na, jei būtų mano valia, aš jį įdarbinčiau (juk vistiek nieko doro neveikia)(arba: rights of the few vs benefit of the many). Patinka jam tai ar ne. Žinoma, neverčiau jį 8:00 būtį prie kontoros durų, bet nuolat siūčiau uždavinius, kurie reikalautu išskirtinių gabumų (su teisingu požiūriu, tai daug nesiskirtu nuo jo pamėgto proto lavinimo uždavinių)(beje, ankščiau minėjo, kad jie skursta, argi nebūčiau didvyris mokėdamas sąžiningą atlyginimą (tegu tas genijus pats pasirenka atlyginimą, aišku, viskas proto ribose) už ,,tarpusavio supratimą''). Žinoma, gali ir kiti, bet kuo daugiau žmonių, atskirai paskaičiavę, sutinka dėl to- tuo geriau.

P.s: paliečiau jautrią temą, todėl tiek daug ir aiškinausi. ;]

Keitas tu kazkoks, jei galvoji kad galetum isidarbinti pasaulinio lygio problema iveikusi mokslininka savo sharashkino kontoroj :D

kiesza rašė:
koks gi jis genijus ? kad issprende uzdavini ? tikrai pasaulyje yra protingesniu zmoniu uz sita zyda, is tikruju protingi zmones nesivaiko populiarumo, o tiesiog zino laimingo gyvenimo formule ir suvokia, kad didziausia vertybe tai laimingai nugyventas gyvenimas. Galetu padaryt kaska genialaus praktiskai, o ne keverzoti skaiciukus i lapa, tuomet butu matyti jo genialumas.. ir siaip manau, kad talentas egzistuoja tik praktineje veikloje, nes pasokti, padainuoti gali visi, o dailiai pagalasti peili vienetai

Tu taip pat keistas, nes uzteko fakto, kad jis zydas ir del to dabar menkini jo pasiekima. Esu tikras, jog realiai taau taip ir neteko susidurti nei su vienu zydu :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 10:12 

netoli manes gyvena zyde ir per ja aplinkiniai zmones tiek rupesciu aptureje, kad visas rajonas zydu nekencia labiau nei lenku, jin kviesdavo iskart policija jai kas ka blogo daro, jai vaikai laksto ne vietoj is kart vaiku teisem :) Tai pasidariau isvada, kad visi zydai tokie.
O kodel to uzdavinio nesuvede i Super kompiuteri? manau iskart butu gave ta niekinga atsakyma
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +400

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 10:36 

Nei ten ji zyde, nei ka. Latve kokia.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 15:13 

kiesza rašė:
netoli manes gyvena zyde ir per ja aplinkiniai zmones tiek rupesciu aptureje, kad visas rajonas zydu nekencia labiau nei lenku, jin kviesdavo iskart policija jai kas ka blogo daro, jai vaikai laksto ne vietoj is kart vaiku teisem :) Tai pasidariau isvada, kad visi zydai tokie.
O kodel to uzdavinio nesuvede i Super kompiuteri? manau iskart butu gave ta niekinga atsakyma

Importial dave nuoroda pasiskaityk pries kliededamas. Kad kompiuteris tai paskaiciuotu turi buti parasyta formule pagal kuria jis tai atliktu. Nes kompiuteris daro tik tai kas jam yra liepema. Kai yra formule jau galima mastyt ka su kompiuterio pagalba galima daryt. Isvis kokio velnio lendi i tokias temas kuriose nesigaudai ?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 15:38 

kiesza rašė:

adekvatus klausimas, kodel nuo 2001.09.13 iki siandien USA nei kart nepabande ivest i savo "super" kompiuterius klausimo "kur yra Osama Bin Ladenas?" kaip jau minejo komentatorius pries mane, kad kompas apskaiciuotu uzdaviny reikia sukurti tam programa, su visais algoritmais, funkcijom, formulem, o tas formules kuria tokie genijai kaip sis, kadangi si lygtis buvo super sudetinga
tai ji pavadinta tukstantmecio lygtini, kuriu yra 7 ( sita vienintele isspresta, todel is to galima sprest, kad visos jos ypac sudetingos ir iveikiamos tik genijaums ).

Nightbringer, tai, kad jis susikoncentraves i matematika dar nereiskia, kad jis kituose dalykuose yra neygalus. beto, jeigu jam verkiant reiks pinigu ar pastoges manau betkuris didysis pasaulio universitetas priims ji isskestomis rankomis, todel del jo materialines padeties gali but ramus.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +306

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 15:59 

Nemaitinkit troliu :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 18:41 

Cituoti:
Tavo pacio pirmo buvo pradeta nepagarba cia rodyti,o ne mano ar kieno kito

Tai kaip tada reikia man diskutuoti? Teisybę reikia pasakyti, nors ir kokia karti ji bebūtų...

Beje, perskaitęs savo komentarą dar kartą, neradau kas jame yra blogai. Gal galėtum nurodyti?

Cituoti:
As niekaip nesuprantu ko tu sieki tokias keistenybes cia rasydamas ?

Tolerantiškumas yra vertybę iki tam tikros ribos. Šiuo atveju, pasistenk suprasti, kad kiti gali turėti kitokį požiūrį į gyvenimą ir žmones. Ir kol jų požiūris nebus įrodytas, kaip klaidingas- jis toks ir nebus.

Paaiškinsiu savo mintis plačiau:

Cituoti:
Kartais žmonės nuo didelio intelekto tiesiog...nuprotėja. Jiems nebe pakanka proto, protingai elgtis, bei turiningai nugyventi savo gyvenimą.

Ar čia normalus, bei laimingas gyvenimas? Aš pats esu patyrės tą džiaugsmą, kai galva tampa hyperaktyvį. Nieko daugiau nebesinori, tik mąstyti....apie viską. Nors man daugiau nieko ir nereikėdavo tada, aš vistiek suprasdavau, ką žmogus turi daryti, kad būtų laimingas. Ir tai nėra vien materialinė gerovę. Kartais tau reikia pašnekovo (žmonos, draugų), pinigų bent, kad patenkintum elementarų gliukozės poreikį, smegenims. Tinkamo maisto, kad būtum sveikas ir galėtum gyventi ilgai, ilgai. Juk jei gyvenimas tau mielas, tu nenorėsi palikti jo... Kas iš to tavo mąstymo, jei neturi apie ką mąstyti? Reikia spaudos, interneto ir galų gale- atostogų. Kad patirtum naujų išgyvenimų, pamatytum pasaulį ir t.t. Ar nematai, kad tikrai gabūs žmonės (kurie neužsicikliną vienoje srityje) yra vispusiškai išsilavine? Net iš tų pačių TED oratorių, kurį ir pats man davei, matosi, kad tikrai protingi, laimingi žmonės nėra susikoncentravė prie savo, vienintelio, dalyko. Jie yra šiltos, įdomios ir daug ką sugebančios asmenybės. Ir tai smarkiai matosi, net iš tokių trumpų, paruoštų kalbų.

Cituoti:
Oh, cmon! Jis dar gyvena su savo mama, argi evoliucija tiek vargo, kad tai, būtų lygiavertis gyvenimas su tais, kurie jai paklūsta?

Jei žmogus gyveną su savo mama, tai paprastai, jis tiesiog turi problemų ir nieko čia nepakeisi. Ar nepritampa prie visuomenės ar yra auklėjimo auka. Galim ginčytis, bet tiesa yra tiesa. Daugelis asmenų, kurie nesugeba palikti motinos namų yra keisti, nepritapėliai.

Cituoti:
Abejočiau, jis tiesiog gyvena savo iliuzijų pasaulyje, užsisklendes ir besvajoja apie visatos valdymą. Ten geriau jį ir palikime ir nebefilosofuokime apie menkniekius.

Cituoti:
„Aš įgudau išskaičiuoti tuštumas, – toliau pasakoja G. Perlemanas. – Kartu su kolegomis mes atradinėjame socialinių ir ekonominių „tuštumų“ užpildymo mechanizmus. Tuštumų yra visur. Jas galima išskaičiuoti, o tai atveria didžiulių galimybių… Aš žinau, kaip valdyti Visatą. Tai, sakykit, kam man vaikytis milijono?!“

Jis pats minėjo, kad moka valdyti pasaulį. Tai ir pasiūliau jį palikti ramybėje ir leisti jam ir toliau mąstyti apie savo tuštumų apskaičiavimus ir visatos valdymą.

Cituoti:
O dėl pinigų: jei jis skursta, vadinasi jų disponuojamas turtas, mažėja. Jei mažėja, tai galų, gale, jie išeis į gatvę ar išvis vos galą su galu sudurs. Tai kur čia tos materialinės vertybės? O jei ne jam, tai gal jis klausė, ko jo motina nori? Ar jo ,,beribės žinios", grąsinančios sunaikinti visatą, nesimpatizuoja niekam? Juk šiais laikais, galima aukoti daug kam. Bet ne, geriau elktis neapgalvotai.

Cituoti:
Jo kaimynė Vera Petrovna pasakojo: „Kartą buvau jo bute ir apstulbau. Jis teturi stalą, kėdę ir lovą su purvinu čiužiniu, kurį paliko ankstesni gyventojai alkoholikai, pardavę jam butą. Mes bandome išnaikinti tarakonus mūsų bloke, tačiau jie pasislepia pas jį.“

Taigi, viskas blogiau nei galvojau. Stalas, kėdę ir lovą... Ir vis dar yra kam noras kalbėti apie jo materialių vertybių atsisakymą? Žinoma, yra mokymas mokantis, turto atsisakymo, bet čia- kita opera. O čia tiesiog apsileidimas ir beveik valkatavimas. Tik vistiek viskas bandoma paslėpti po genialumo kauke.

Cituoti:
Ir dar kartą. Jei tai būtų eilinis Jonas, tai nemanau, kad jis būtų taip ginamas.

Kažin ar prieš jam išsprendžiant uždavinį, būtumėt jį tiek gynę?

Cituoti:
O visuomenės normos čia ne esmė. Esmė tame, kad gyvenime yra daugybė malonumų ir pojučių kurių jis nepatirs. Jis ir liks užsisiklinės savo rutinoje, įkalintas iliuzijų pasaulyje ir gyvenimą nugyvens, pusiau miręs. Ar jis mirs laimingas? Tikrausiai, taip. Na, nebent iki tol, kol nepatirs, ką jis prarado.

Elementaru, jis nežino ką reiškia iš tiesų gyventi. Ar ištiesių manote, kad jis žino, ką iš tiesų reiškia pajausti keliavimo manija? Tą lengvumą, kai laisvai kalbi su kitu žmogumi. Nesvarbu apie ką, svarbu pats bendravimas. Ar jis yra klausėsi geros muzikos? Žino jos, tiesiog, užburiamą poveikį sielai? Ar jis yra mylėjęs? Ar pražysta jis tuos jausmus, nuo kurių retas tėra paspriukės? Ar atradimo džiaugsmą, kuris užklumpa atradus vis ką nors naujo- dar nematyto, bei nesuprasto? Kažin ar jis prisimena tai, ką galėjo patirti vaikystėje, savo jaunystėje, dar prieš išprotėjant. Žinoma, teigti, kad išmanau apie jo potyrius yra ignorantiška. Bet galiu gana tvirtai apie tai spekuliuoti. Jūs tai darote- beaukštindami jį, o aš- išlaikant kritišką požiūrį.

O tai, kad jis įkalintas savo iliuzijų pasaulyje, sprendžiu iš jo pasisakymų, gyvenimo būdo, bei pasiekimų. Tikiuosi, nereikės jums ir šito paaiškinti.

Cituoti:
Ar per tiek tūkstanmečių ištobulintas mūsų elgesys nėra teisingas kelias? Aišku, yra nukrypimų, bet iš tiesų, jie yra maži. Ir tik nykstamai maža žmonių dalis atsisako ar nesugeba gyventi taip, kaip žmonėms yra lemta. Ir ar tie žmonės, tikrai yra laimingesni? Nebent tik vienetams tai iš tiesų yra geriau, nesvarbu ar būtum genijus, ar ne. Tokie dalykai nesveriami protu.

Ar galima visiškai pabėgti nuo savo prigimties? Būti pats sau šeimininkas ir nepaklusti natūraliems kūno poreikiams? Galima, bet kaip ir sakiau, tai visa kita opera. Ir santykinai tik labai maža dalis tai padaro (budizmo religija yra gero to kelio mokytoja). Kiti, paklūsta tam, kam esame užprogramuoti pačios evoliucijos.

Cituoti:
Tikrausiai šiuo atveju, tai ir bus tiesa. Jo genialumas pastumėjo jį link beprotybės. O jo veiksmai, bei žodžiai tai patvirtina.

Beprotybę ir genialumą skiria plonute linija. Ar negali taip būti, kad jis ją peržengė...į blogąją pusę? Aš esu susipažinęs ir su kitų, didžių žmonių, gyvenimu. Ir kol kas, dar nei vienas man nepasirodė išprotėjąs. Ir štai! Mūsų matematikas ir tapo pirmąja mano išimtimi.

Cituoti:
Tik šiuo atveju, tai daugiau ne nesilaikymas primtinų moralės normų, bet nelogiškas elgesys.

Aš nelaikyčiau žmogaus bepročiu, jei matyčiau, kad jo elgesys galų gale, atneša jam naudą ir pats žmogus suvokia aplink jį supantį pasaulį pakankamai gerai, kad galėtų priimti sprendimus, apie taką, kurio toliau jis nori eiti.

Cituoti:
Ar jis specialiai nori pasirodyti bepročiu ar tiesiog deramai nemoka visko paaiškinti mums, paprastiems mirtingiesėms, kurie tiesiog per kvaili suvokti jo pasirinkimų genialumą.

Ar niekas nerašė, kad jis neva, ,,mąsto aukštesniais lygiais"? Tai ir turiu galvoje, kad jis gali būti mums tiesiog per protingas, kad suvoktumėme jo genialumą. Todėl, jei jo aukštenybę, nesiteiks mums, kvailiams, deramai paaiškinti, kodėl jis taip elgiasi, gyveną, tai bijau, kad galime likti, taip ir nesupratę jo.

Cituoti:
O kodel tu akcentuoji toki dalyka kaip jai gabus matematikoje, nebutinai gamus chemijoje ?

Nes daugelis jį garbinate, kaip stabą.Neklįstantį ir visažinį. O štai- aš, nusmurgęs valstietis, dar drįstantis abejoti ir juo sveiku protu! Ankščiau, gal būčiau ir sudegintas, o dabar tesu statomas į savo vietą. Neva, aš esu tik šūdas palyginus su juo ir t.t. Bet tiesa ta, kad nors matematikoje su juo ir nepasigalinėčiau, bet esu tikras, kad galiu būti daug kur teisesnis ir pranašesnis už jį, jei neskaičiuotumėme tokių sričių, kaip matematiką, fiziką ir- uždavininę logiką.

Cituoti:
Nightbringer, tai, kad jis susikoncentraves i matematika dar nereiskia, kad jis kituose dalykuose yra neygalus. beto, jeigu jam verkiant reiks pinigu ar pastoges manau betkuris didysis pasaulio universitetas priims ji isskestomis rankomis, todel del jo materialines padeties gali but ramus.

Aš to nesakau. Ir apskritai, neturėjau to galvoje. Tiesiog disponuoju tuo, kad galėčiau įrodyti visai ką kitą. Atrodo tekste apie tai užsimeniu, bet pasikartosiu dar kartą, kad visi suprastu.

Cituoti:
Niekas ir nemegina sakyt, kad jis super zmogus visa zynis.

O aš galiu pakartoti savo citatų šūsnį iš savo ankstesniojo komentaro ir dar pridėti naujų.

Cituoti:
As niekaip nesuprantu ko tu sieki tokias keistenybes cia rasydamas ?

O gal man, tavo komentarai yra keisti? Ir ką, tyliu. Juk negražu, tik dėl, šiaip sau, užsipulti žmogų...

Cituoti:
kodel tu turi abejoti jo sugebejimais kitose srityse ? Ar apie kitas sritis eina kalba ir isvis iskur tu istraukei, kad apie tai eina kalba ?

Apie tai, kad norint būti sėkminga asmenybę ir laimingai nugyventi savo gyvenimą, reikia ne tik, tobulo vienos srities išmanymo. Todėl aš tai ir paminėjau, kaip kontra-argumentą jums, norėdamas patvirtinti mano teorija, kad jis beprotis. Be to, tai reiškia, kad net tokie ,,siuskai" ir ,,driskiai", kaip aš, gali jį drabstyti purvais ir jo nuo to neapsaugos, net didžiulis jo talentas matematikai ir jos išmanymas. Kitaip sakant- vien matematika nesuteikia jam neliečiamumo.

Cituoti:
Nereikai perdaug susireiksmint. Tavo sakiniuose daugiau emociju, nei logisku argumentu.

Keista, nes aš tai galėčiau pasakyti, visų pirma, apie tave. Kol kas mano argumentai buvo aiškesni ir tikslesni, o aš daugiau susidūriau su ,,ad hominem" naudojimu, nei kokių rimtų argumentų iškėlimu, prieš manuosius teiginius.

Cituoti:
Ka reiskia idijotiskas straipsnio galas ? Tu manau gali paaiskint, kokiu pagrindu, kiekviena valstybe turi savo spec padalinius ? Kiek straipsnio gale tiesos, neaisku ir nereikia perduag i tai kreipt demesio, manau. Kalba komentaruose eina apie pati zmogu.

Taigi, turėkime bent drąsos prisipažinti, kad kalbos apie visatos sunaikinimą, valdymą, bei ,,superžinias" yra elementarūs kliedesiai ir tik po to, galėsime apie tai ir nebekalbėti. Žinoma, tai žiniasklaidos išpūstas burbulas, bet tada yra nekorektiška girtį straipsnį ir kartu, gerą jo gabalą tiesiog ignoruoti.

Cituoti:
Argi mes ne kvestionuojame ? Cia tik tu bandai primest, savo tiesa, kaip teisinga ir negincijama.

Šaunuoliai, tik ne tuo adresu.

Cituoti:
Beje dar vienas klausymas. Ka jis tokio blogo padare, kad tu ji taip smerki nepagrystai ? Pavoge kanors ? Uzmuse ? Apsmeize ? SUgriove kieno nors gyenimus ? Ar delto, kad isprende simtmecio matematini uzdavini ? Kuris neaisku kiek ir kokios naudos atnes veliau.

Už vagystė, šmeižtą, turto nokiojima yra atsakinga policija- ne aš. O aš tiesiog drąsiai stoviu prieš jūsų kulto garbinimą ir pompastiką. Ir tik bandau įrodyti, kad ta plonute linija yra kirsta ir jis dabar guli, beprotystės griovį. O kiti tuo tarpu, bando jį padaryti pavyzdžiu, idealu ar gal net ir visiškai sveiko proto žmogumi.

Cituoti:
Niekas cia jo nelaiko dievu, tiesiog supranta, kad zmogus nera eiline asmenybe, o turi neeiliniu protiniu sugebejimu

Gerai, kad bent sutinkam dėl vieno aspekto.

Cituoti:
Susikaupk ir prasau argumentuok savo zodzius.

Prašom, taip ir padariau. O dabar lauksiu ir iš tavęs, tokio pat, gesto.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 19:39 

@Nightbringer

Prasom ponas NightBringer atsimerk, cia nera jokiu sektantu ar seip grabintoju sio zmogaus tai jus pats sugalvojot ir kazkodel kabinat sia atikete cia esantiems. Idomu.

Kaip zmogus jis jau savo indeli inese i musu pasauleli isspresdamas ta uzdavini.

Na sis zmogus nera visuomeniskas, bet jo darbas nuoto nenublanksta.

O kas tau suteike teise manyt, kad tu zinai kaip reikia gyvent ? Visi turim nuomone kas kam patinka ir kas ko nori. Musu laime, bei gyvenimo kokybe nebutinai turi sutapt su kokia tai konstanta.

Prikeverzojai daug, bet kam tiek reikejo nezinau. Viskas sukosi apie viena ir tapati viska buvo galima sutrumpint iki keliu sakiniu.

Aciu toliau i sita beprasmybe as nebesiveliu. Nes tas postringavimas apie teisinga gyvenima... Teisiog kazkoks keistas ir tuscias. Tai gali testis dar ilgai, bet esu 100% tikras, kad is sio tasko nepasistumtume ne per centimetra.

Viso. Sekancioje temoje.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 21:45 

Vadinasi aš tik šiaip lengvai radau 9-nias citatas, nepagrįstai aukštinančias jį.
Žinoma, kad jo negarbinat. Tai tebuvo pompastika, siekiant atkreipti visų dėmesį į dabartinę situaciją.

Kaip gyventi, net kaimo bobutė lengvai ir statistiškai, tikslai, gali tau pasakyti. Ir nereikia to reikalo taip išpūsti. Esmė, kiek esi patyrės, girdėjęs ar matęs. Su laiku suprantama, kad gyvenimas nėra toks jau sudėtingas galvosūkis, kaip kažkas čia mano.

O komentaras gavosi toks ilgas, kad kažkas specialiai prašė pasiaiškinti, taigi ir pasiaiškinau. O, susmulkinti viską taip turėjau, nes kažkam, vis ,,nedaplaukia" ką noriu pasakyti. Taigi, aiškinau viską elementariai, žodis į žodį. Tikėjausi, kad supras....

O toliau ginčytis nėra prasmės. Prieš save dar nemačiau rimtų argumentų. Nemačiau, kad, kas, iš viso norėtų diskutuoti. O kitiems, užtektinai prirašėm, kad susidarytų nuomonę apie jį, o gal net ir mus.

Šiandiena, atsitiktiniai ir labai laiku peržiurėjau gerą kalbą apie šią diskusija. Ir jei žiurėsite įdėmiai, suprasit, kas ir kodėl viskas čia taip atsitiko.
TED- Kathryn Schulz

P.S: jau įsivaizduoju moderatorių veido išraiškas, kai pamatė 5-ių puslapių ilgumo, komentarą. :D
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Nightbringer 2011-05-02, 21:49. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 21:49 

Nightbringer rašė:
P.S: jau įsivaizduoju moderatorių veido išraiškas, kai pamatė 5-ių puslapių ilgumo, komentarą. :D

OT: aš pripratęs :P
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +46

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 22:35 

@Nightbringer

OMG. Dar dvejojau, bet zmogau nustok Trolint. is TED step outside that feeling that you are right...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 23:25 

Nightbringer rašė:
Vadinasi aš tik šiaip lengvai radau 9-nias citatas, nepagrįstai aukštinančias jį.
Žinoma, kad jo negarbinat. Tai tebuvo pompastika, siekiant atkreipti visų dėmesį į dabartinę situaciją.

Kaip gyventi, net kaimo bobutė lengvai ir statistiškai, tikslai, gali tau pasakyti. Ir nereikia to reikalo taip išpūsti. Esmė, kiek esi patyrės, girdėjęs ar matęs. Su laiku suprantama, kad gyvenimas nėra toks jau sudėtingas galvosūkis, kaip kažkas čia mano.

zmogus jau iejo i istoja, kaip matematikos genijus, sugebantis vienintelis pasaulyje ispresti tokius uzdavinius, turintis neytiketina mastyma, o tu prie jo prisipisineji su kuo ir kaip jis gyvena, taigi vaikiskai atrodo ne? cia taip tu bandai parodyt, kad tu nesi toks beviltiskas gyvendamas savo nereiksminga gyvenima keikdamas tuos, kurie atlieka kaska tokio, uz ka ji cia ir aukstina, bandai surasti kas suteiktu tau laimes, kad galetum pasakyt, nu ir kas kad jis matematikos genijus, uz tat jis neturi tokio iphone kaip as. gal pasilik savo gyvenimo filosofija sau, nebandydamas jos pirsti kitiems. jeigu tas zmogelis butu klauses ir gyvenes pagal visa mus supancia pilkaja mase, abejoju ar jis butu tokius darbus nuveikes.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +306

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-03, 11:20 

Ech, juk sakiau, kad žmonės jau susidarė nuomone šita tema, bei tikrausiai ir mus. Todėl nereikia čia jums savosios garsiai reikšti ir atkartoti, jau seniau išsaktus teiginius. O kartoti mano pasakytas mintis, tikrai nėra prasmės. Žmonės nėra kvaili, jie ir patys gali atsirinkti, kas, kaip.

Bet, kas iš tos mūsų žodžio laisvės, jei žmogus negali išsakyti ką galvoją?

• 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-03, 20:43 

Nightbringer, tavo postringavimai apie teisinga gyvenima isties nei i tvora, nei i mieta. Kad sis genijus yra apsisaukelis geriau realiais techniniais argumentais irodyk, o ne knapinedamas gyvenimo budo zurnala :) Na nebent tau paciam norisi dusia islieti.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-03, 22:03 

shunkto rašė:
Nightbringer, tavo postringavimai apie teisinga gyvenima isties nei i tvora, nei i mieta. Kad sis genijus yra apsisaukelis geriau realiais techniniais argumentais irodyk, o ne knapinedamas gyvenimo budo zurnala :) Na nebent tau paciam norisi dusia islieti.

Aš ir nesakiau, kad jis yra apsišaukėlis. Aš tikiu, kad jis ir yra matematikos genijus, bei nemanau, kad senesniuose komentaruose teigiau kitaip. Bet tarp beprotystės ir genialumo tėra mažytė linija. Ir tesakau, kad jis ją peržengę, tiktai, ne į tą pusę...

Ir ištiesių gyvenimas nėra toks jau ir sudėtingas. Tiesiog reikia galvoti ne ką daryti, bet ko geriau nedaryti. Išvengiant didesnių gyvenimo klaidų, bei iš esmės reduktrinuojant atskiras problemas, galima lengvai pasirinkti, vieną iš daugybės kelių, kurie neatves tavęs į nebūtį. Žinau, pati idėja atrodo kvaila, bet jūs visi gerai pagalvokite. Kaip jums yra liepę gyventi tėvai? Ar vis dar klausotės jų nuomonės? Argi jų auklėjimas ir nebuvo jūsų laimingo gyvenimo paruošimas ir ateities užtikrinimas?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-05, 18:35 

Nesuprantu tokio genijaus ir asketo kulto. Pirma, jo asketizmas atsisakant premijos nesveikas, nes mažų mažiausiai nemandagus. Jeigu bandytume jį lyginti su vienuoliu, tai yra esminis skirtumas: vienuolis sunkiai dirba ir neatlyginamai dalijasi su kitais, kuriems reikia jo pagalbos.

Tikrai, jis galėjo premiją kažkam paaukoti. Skurstančiam matematikos institutui, suformuluoti kitą uždavinį, kurio sprendėjas rastų kaip tuos pinigus panaudoti, pasielgti kaip Nobelis, galų gale - paprašyti, kad premijos teikėjas pats išrinkti labdaros organizaciją, jei jau pačiam nesinori sukti galvos.

Negana to, ši premija nėra tiesiog dovana - tai pelnytas atlygis už gerai atliktą sunkų darbą, kurį dirbo ne jis vienintelis. Geriau, kad jis gyvena iš bedarbio pašalpos, valstybėje, kur daugybė žmonių skursta?

Ir antra. Tai, ką jis kalba apie "Visatos formules" ir spec. tarnybas, aiškiai parodo, kad jis tėra susireikšminęs psichas.

Kokia to įrodymo nauda? Vienintelė - kad žmonės daugiau nebeeikvos savo laiko ir energijos, nebeturės savo darbuose prirašinėti "jei Poincaré konjunktūra teisinga...". Visus šiuos metus buvo laikoma, kad ji teisinga, ir daugelyje darbų tai esminė prielaida. Pasaulis neapsivers - magiškai neatsiras naujos kartos ginklų, ekonomikos nesugrius, Visata nekolapsuos į tašką.

Va, jei jis būtų paneigęs arba nustatęs naujus ribinius atvejus - tuomet kita kalba. Dabar jis tik išsprendė galvosūkį, kuris svarbus tik savo sudėtingumu ir iš to plaukiančiomis išvadomis. Arba, jei jis būtų įrodęs kokią hipotezę, dėl kurios teisingumo moksle nėra vienos nuomonės - pvz., P=NP problemą, kas automatiškai reikštų, kad kiekvienas sudėtingas uždavinys, išsprendžiamas pilnu perrinkimu, turi ir paprastą sprendimą. Arba, jei jis kaip Einšteinas būtų sukūręs naują teoriją ir iškėlęs naujas hipotezes. Visuomenei naudingesni Da Vinčiai, o ne pilki genijai, visą gyvenimą rūsyje kalantys vieną geležėlę, arba ne tobuli muzikantai, visą gyvenimą repetuojantys vienam vieninteliam tobulam koncertui, kurio galbūt niekas taip ir neišgirs.

Ir trečia, jo gyvenimo būdas leidžia įtarti, kad jis nėra brandi asmenybė. Matematinis mąstymas nubėgo toli į priekį, bet socialiniais aspektais jis tėra jei ne vaikas, tai bent paauglys, kuriuo kažkas turi rūpintis, kažkas prižiūrėti, pamaitinti, o kaimynai neatsigina parazitų. Galbūt Einšteinas irgi toks buvo - bet dabar einšteiškas būdas laikomas ligos simptomu. Tačiau Einšteinas visą gyvenimą buvo kažkiek produktyvus. Koks dabar būtų pasaulis, jei Einšteinui būtų pavykę reliatyvumą susieti su kvantine mechanika? Nors ir būdamas kiek asocialus, Einšteinas aktyviai bendradarbiavo, diskutavo, dirbo prie praktinių projektų. Apie Perelmaną moksle tikriausiai nieko nebeišgirsime, kadangi jis išspirtas iš savo institutą, kolegos matematikai su juo nesugeba susišnekėti ir apskritai, kalbama, kad jis metė matematiką.
  • 0

Reputacija: +404

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'