Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 190 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-03, 23:44 

andriulis rašė:
Visi lygūs prieš įstatymą, o kai kas įstatymą nori keisti palei save.

Ką tik pademonstravau, kad toli gražu ne visi lygūs prieš įstatymą. Plokštelė užsikirto ar kaip?
  • 0

Reputacija: +456

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 00:15 

andriulis rašė:
Arns - užsikabinai už vieno žodžio ir jau praskydai?

Kad tu pamatei ir sugriuvai, tai jau faktas. Nes kalbi apie gėjus, tarytum lesbiečių nebūtu :)

andriulis rašė:
Paaiškink kodėl kokie procesai vyksta, kad vyras pradeda geisti vyro? ar moteris moters? Kas nutinka, kad gyvūnai gimsta homoseksualūs?

Pala pala, tai logiškais argumentais paaiškink koks skirtumas? nenormalu tik jei tai kenkia kitiems, bet homoseksualai visi savanoriai, gal ir nepaspaudė mygtuko "I read terms and conditions", bet su tokiom sąlygom nesutiko ir visi kiti.

andriulis rašė:
Kur tu perskaitei apie naikinimą, apie moters negerbimą? Paranoja?

O istorija domėjaisi? Civilizacijos ir žmonijos griūtimi grasino jau daug kartų, tai juodaodžių teisėmis, tai moterimis, tai feminizmu, tai moterų darbu ar kelnių nešiojimu...

andriulis rašė:
Kur aš vadinu juos atmatom ir iškrypėliais? Kažkoks sudužusių veidrodžių pasaulis.

Tu ne, bet atstovauji tai pačiai pusei ir net kalbi tokiomis pačiomis užuominomis. Nes apart "šlykštu" ir "leidus paplis ir mes išnyksime", jokių daugiau argumentų nepateiki. Vadini ligoniais, kad jie prašo lygių teisių...

andriulis rašė:
Straipsnis apie Ugandos įstatymus kuriems aš nepritariu nei per piršto nagą, kalba ėjo apie homo partnerių teises prieš šeimos teises.

O kokios bėdos su šeima? Gi iš vienišų motinų ar tėvų vaikų neatima, dėl neužtikrinamo supažindinimo su kita lytimi bei sudaromo diskomforto, kad vaikai ne visko gali paklausti (nes ką ten tėvas mergytei gali apie menstruacijas ar pan paaiškinti).
Tikrai neskubama atimti iš tų tėvų, kurie išvykę į užsienį uždarbiauti, o vaikai paliekami augti prižiūrint seneliams. Gi nė tėvystės pareigų nerasta.
O kur dar asocialios šeimos, kurios net darbo pavyzdžio nerodo, bet daro ir augina vaikus...

Tai jei tokius iškrypimus, kaip po aplinką, toleruojame, kuo homoseksualų šeima blogai? Juolab įsivaikinimo sąlygos tiek pas mus, tiek kitur pasaulyje tokie, jog didelė dalis normalių šeimų negalėtu įrodyti jog gali auginti vaikus. Tik va jie [s]pasidaro[/s], ir apeina įstatymus, kuriuos visos kitos bevaikės poros turėtu įveikti. Jau nekalbant kad su tokiomis poromis ir psichologai dar padirba, kad patikrintu šeimos santykius, gebėjimą auginti...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +153

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 00:34 

andriulis rašė:
kionig - nuo durnumo vaistų yra-mokslas, bet nuo debilizmo kokį tu rašinėji ne.

Aš priimu argumentuotą nuomonę ir galiu savąją drąsiai pakeisti, bet kol kas nematau nei vieno argumento kodėl homo = hetero tikrai nuomonės nepakeisiu.

Kur aš kalbėjau apie problemos šalinimą? Aš kalbėjau apie problemos sprendimą, o tu lyg kaip išsilavinęs žmogus paprasčiausiai problemą priimi lyg jos nebūtų. Tai ar čia ne bėgimas nuo problemų?

Ai tiesa pamiršau pridėti šypsenėlių, kad atrodytų pašaipiau:D
Mano atžvilgiu, pas tamstą, nemažiau dIbilizmo nei pas mane debilizmo.

Tavo nuomonė yra argumentuota tiek, kiek iš manęs yra balerina.

Tu nekalbėjai apie jokį problemos sprendimą. Tu tiesiog sėdi tanke užsidaręs ir kartoji pastoviai savo.

P.S. Šypsenėlės yra "optional", jei ką :lamer:
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +218

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 00:35 

Niemand - va todėl aš ir klausiu kodėl vyrai ar moterys domisi tomis pačiomis lytimis. Kai atsakymo nėra, tuomet kritikuojančia pusę pradeda lyginti su kažkokiais istoriniais veikėjais kurie užsiėmė žudymais ir t.t.

Aš jau minėjau, kad skirtumas yra tas, kad didžioji dalis visuomenės prieštarauja homo šeimoms, todėl reikia būtinai tyrimų kurie paneigtų ar patvirtintų.

Kai bandoma kišti įstatymus paskubomis taip kaip padarė Prancūzija tik dar labiau kelia visuomenės nepasitenkinimą.

Be to JAV tokia demokratiška valstybė galima sakyti neperseniausiai įteisino santuoką, o Jūs bandote įteigti tai mūsų visuomenei gan griežtu tonu.

Hmz - Nesu skaitęs apie partnerystės įstatymą, bet mano galva kažkas panašaus turėtų būti.

Kas dėl mano abejonių, tai aš tikrai nebijau jog pasaulis sugrius per homo, bet mūsų visuomenėje šiuo metu būtų per daug žalinga leisti vaikus įsivaikinti homoseksualams, nes juos sužalos mokykla, kiemo draugai. Plius mes net nežinom tikslios statistikos apie šiuo metu pasaulyje įsivaikintus vaikus, kokia jų bus psichologinė savijauta vėliau.

Arns - tave ignoruosiu, nes skaitai tarp eilučių.

Kionig - aš pasiūlymą turėjau tokį kurį pasirodo jau yra įkurę (Hmz apšvietė). O tu toliau gali čia trolinti ir kritikuoti visus, bet tu niekam neįdomus, nes jau nepamenu kada iš tavęs apskritai buvo kažkoks naudingas komentaras.
  • 0

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 01:04 

andriulis, ir vėl iš tavo pusės vienos neteisybės...
Pradėkim nuo to jog politiškai JAV viena konservatyviausių valstybių, tad bene ilgiausiai laikėsi prieš moterų teises, prieš juodaodžius, prieš šiaip bet kokią minties toleranciją. Ir nors įvaizdis sukurtas jog tai itin liberali šalis, bet iš tiesų liberalumas egzistuoja tik dideliuose megapoliuose, kitur kaimuose net visokie amišai vis dar vadovauja.

O kur dar tamstos išmintis "kodėl vyrai ar moterys domisi tomis pačiomis lytimis". Čia matyt perliukas iš Cosmopolitan lygio žurnaliuko, kur nagrinėjamos tokios temos "kiek trunka orgazmas", "ar normalu jog sudrėksta nuo seksualios nuotraukos" ir pan. Toje pačioje gamtoje pilna įvairių variantų, nuo šeimų, iki orgijų ar net trasvescionizmo http://lt.wikipedia.org/wiki/Hermafroditas

andriulis rašė:
Kas dėl mano abejonių, tai aš tikrai nebijau jog pasaulis sugrius per homo, bet mūsų visuomenėje šiuo metu būtų per daug žalinga leisti vaikus įsivaikinti homoseksualams, nes juos sužalos mokykla, kiemo draugai. Plius mes net nežinom tikslios statistikos apie šiuo metu pasaulyje įsivaikintus vaikus, kokia jų bus psichologinė savijauta vėliau.

Neleisi, nežinosi. Juodaodžius irgi vijo, korė, šaudė. Jų netoleravo, neaptarnavo, nepriėmė, su jais susidėjusius smerkė. Su moterimis, kurios kovojo už savo teises, kurios norėjo dirbti, elgėsi panašiai. Tačiau ar dabar tą matai? Ne, nes žmonės apsiprato ir pamatė jog jų baimės tokios pat, kaip ir pasakos kad žydai geria vaikų kraują.

Nežinoma? Gal sakyk jog niekas netiria. Bet tai tau galvos neskauda, kad gal būt jais nesirūpina, kaip kad pvz http://www.delfi.lt/news/daily/world/am ... d=45646213 Tad kodėl nesirūpinti ir net šeimoje terorizuoti įprastoms poroms jau galima, o kad kažkas tars žodį netradicinėse šeimose augantiems ne?
P.S jei netiki, peržvelk kad ir tos pačios Nacionalinės paieškų tarnybos" archyvus, nemažai užsimena jog kieme iš jų juokdavosi, esą įviaikintas vaikas, nepanašus į tėvus ir t.t. Tad patyčios egzistuoja, ir jei tėvai bus nusistatę, tai vaikai šaipysis ir iš juodaodžio, iš iš musulmono, ir iš žydo, ir iš nukarusiomis ausimis, ir iš įsimylėjusio mergaitę...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 01:25 

andriulis rašė:
Be to JAV tokia demokratiška valstybė galima sakyti neperseniausiai įteisino santuoką, o Jūs bandote įteigti tai mūsų visuomenei gan griežtu tonu.
Ne visos JAV valstijos yra įteisinusios tos pačios lyties santuoką: http://en.wikipedia.org/wiki/Same-sex_m ... ted_States

Cituoti:
Arns - tave ignoruosiu, nes skaitai tarp eilučių.
Bet užtat labai teisingas pastabas pateikia tau nuo kurių išsisukinėji. Gi ne taip patogu šnekėti už savo tiesas, kai esi kritikuojamas kiekviename žingsnyje.

Cituoti:
Kionig - aš pasiūlymą turėjau tokį kurį pasirodo jau yra įkurę (Hmz apšvietė).O tu toliau gali čia trolinti ir kritikuoti visus, bet tu niekam neįdomus, nes jau nepamenu kada iš tavęs apskritai buvo kažkoks naudingas komentaras.

Tavo pradėta kalba, kad homo yra liga pasibaigė fiasko. Kaip ir visi kiti teiginiai baigiasi minties šuoliais ir principingu išsisukinėjimu. Šaltinis į teisingą kelią yra Wikipedia tomis temomis, taip pat forume esančios temos, kuriose jau nagrinėtos visos tos pačios nepagrįstos baimės.

Mano konkreti nauda su šia tema neturi nieko bendro, eik išgerk stiklinę vandens. Ir grįžęs peržiūrėk kokias nesąmones rašinėji.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +218

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 02:22 

andriulis rašė:
Aš jau minėjau, kad skirtumas yra tas, kad didžioji dalis visuomenės prieštarauja homo šeimoms,

Visuomenė neturi teisės kištis į kieno nors privatų gyvenimą, o santuoka kaip tik ir yra privatu.

andriulis rašė:
todėl reikia būtinai tyrimų kurie paneigtų ar patvirtintų.

Ką paneigtų ar patvirtintų?

andriulis rašė:
būtų per daug žalinga leisti vaikus įsivaikinti homoseksualams, nes juos sužalos mokykla, kiemo draugai.

Aha, kalta auka vėl... Dafai įveskim tau komendanto valandą nuo saulėlydžio, nes vėliau didėja tikimybė būti apiplėštam, sumuštam ir išžagintam...
  • 0

Reputacija: +773

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 13:38 

Kionig - aš žinau, kad ne visa JAV priėmus santuokos leidimą, todėl man ir įdomu, kodėl demokratijos ir žmogaus teisių vadovas taip delsia. (jau žinau ką atsakysit)

Jokio aš fiasko nepatyriau, nes neįrodei kodėl aš turėčiau klysti. Jūsų pagrindinis argumentas jog jie žmonės tokie kaip ir mes, aš su tuo pilnai sutinku. Dar nei vienas neparodė nuorodos kodėl jie būtent homoseksualūs.

Niemand - visuominė ir nesikiša, kažkas bando kištis į konstituciją.

Dėl paneigimo ar patvirtinimo- sutrikimas ar mada-pasirinkimas.

O nuo kada su vaikais galima daryti socialinį eksperimentą? palukėsim kaip sekasi tam tikrose valstybėse ir galėsim vertinti.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 14:25 

andriulis rašė:
Kionig - aš žinau, kad ne visa JAV priėmus santuokos leidimą, todėl man ir įdomu, kodėl demokratijos ir žmogaus teisių vadovas taip delsia. (jau žinau ką atsakysit)

Čia tik pačių jankių šlapias sapnas, kad jie "demokratijos ir žmogaus teisių vadovai". Normalios valstybės tik ir juokiasi iš jų tos nupirktos demoktratijos ir susapnuotų teisių.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +463

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 16:23 

andriulis rašė:

Kaip matau sėkmingai mane ignoruojate. Tačiau apeinate ir faktus, kad ne Las Vegas yra JAV veidas, kad ten rasizmas ir seksizmas pietuose vis dar egzistuoja. Tam tikrose valstijose pilna įvairiausių judėjimų, kaip amišai, mormonai, jahovos liuditojai ir pan.

andriulis rašė:
Jokio aš fiasko nepatyriau, nes neįrodei kodėl aš turėčiau klysti. Jūsų pagrindinis argumentas jog jie žmonės tokie kaip ir mes, aš su tuo pilnai sutinku. Dar nei vienas neparodė nuorodos kodėl jie būtent homoseksualūs.

O tamstelė negali nurodyti, kokiu pagrindu iš jų atimamos teisės? Paprastai įprasta demokratinėse šalyse nurodyti, ar dėl amžiau cenzo, ar dėl reikiamo pažymėjimo, ar dėl teistumo, ar dėl neįgalumo netenkama dalies teisių. Juk jei jie žmonės kaip mes, jei jų veiksmai adekvatūs, jei jie nenusikalsta...

andriulis rašė:
Niemand - visuominė ir nesikiša, kažkas bando kištis į konstituciją.

Konstitucija ne šventa karvė. Kaip į ją įtraukta jog Lietuvoje nėra valstybinės religijos, tai joje gali ir nebūti apibrėžimo pagal kieno religijos įsivaizdavimą suvokiama šeima. Juk pvz musulmonai, su keturiomis žmonomis, katalikams yra šventvagystė (pažeidžiamas įsakas dėl daugpatystės)

andriulis rašė:
Dėl paneigimo ar patvirtinimo- sutrikimas ar mada-pasirinkimas.

Kokius pagrindu sutrikimas? Yra daugybė ligų kurios įtakoja žmogaus psichologinę būklę, bet jie ne tik naudojasi visomis teisėmis, bet net jei prireikia, teismuose pripažįstama jog atsako už savo veiksmus. Tad ar kuris nors psichiatras/psichologas pateikė įtikinamus įrodymus, pagal kuriuos būtu galima teigti jog homoseksualumas atima tam tikrus gebėjimus vertinti bei atlikti visuomenės veiksmus, tad yra pagrindas juos apriboti?
Buvo mada pankai, hipiai. Ar kas jų teises ribojo? Gi jie susižavėjo mada ir į pasaulį žvelgė kitaip, maištavo. Burnojo ir elgėsi prieš bažnyčios kanonus. Gal prie homoseksualumo norėsi ir kitas subkultūras priskirti, gi jos irgi laikmečio mada.

andriulis rašė:
O nuo kada su vaikais galima daryti socialinį eksperimentą? palukėsim kaip sekasi tam tikrose valstybėse ir galėsim vertinti.

Tai gal pats įvaikinimas jau yra tam tikras socialinis eksperimentas, kuris atliekamas, bet tyrimų vis dar nepublikuoja, ir net nepanašu jog publikuos?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 17:25 

Arns - atmink vieną, iš jų ŽMOGAUS teisių niekas neatimė! Viskas kas jiems negalioja, tai dėl santuokos, ko jie padaryti negali su iš to išplaukiančiom garantijom ir t.t.

Konstitucijos keitimą turi įtakoti tik dauguma!

Kaip manai atlikus apklausą globos namuose pas vaikus, kokioje šeimoje norėtų augti, kaip manai kokie būtų rezultatai?

Vis labiau akcentuojami tyrimai jog susirasti tinkamą partnerį pagrindinį akcentą deda uoslė tam tikrų cheminių medžiagų. Pagal tai organizmas priima arba atmeta partnerį, tai gal reikia ieškoti kas atsakingas už tos informacijos apdorojimą, kad dėlionę sudėliotų pagal instrukciją?

Kodėl dauguma gėjų elgiasi moteriškai? Kalbos manieros, judesiai?

Man smalsu žinoti, kas įtakoja tokius pakitimus be jokių pašaipų. Logiškai galit argumentuoti?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 17:52 

andriulis rašė:
Arns - atmink vieną, iš jų ŽMOGAUS teisių niekas neatimė! Viskas kas jiems negalioja, tai dėl santuokos, ko jie padaryti negali su iš to išplaukiančiom garantijom ir t.t.

Įsisąmonink, kad santuoka yra teisė, o bažnytinis sakramentas jau tik konfesinis susitarimas. Šiuo metu valstybė šeimą sudarantiems suteikia teisių, būtent artimuosius gina teisės aktai, galų gal net sunkios ligos atveju artimieji yra prileidžiami prie ligonio. Tad tai pažeidžia žmogaus teises net labiau tiesiogiai nei minties laisvės varžymas.

andriulis rašė:
Konstitucijos keitimą turi įtakoti tik dauguma!

Reikšti pretenzijas netrukdo niekam. Jei iš diskusijos išplauks nutarimas, jis referendumo būtu bus perrašytas arba ne priklausomai nuo rezultato). Niekas kitaip neįtvirtins. Tad visi tokie gąsdinimai, kaip tamstos pažeidžia konstituciją:
Cituoti:
LR Konstitucija
25 straipsnis

Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.
Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.
Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais - tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija.

Cituoti:
Kaip manai atlikus apklausą globos namuose pas vaikus, kokioje šeimoje norėtų augti, kaip manai kokie būtų rezultatai?

Ir vėl bobutės pasakas buri. Jei įsivaikinamas mažas vaikas, niekas jo neklausia jis to nori ar ne. Kaip ir krikštyti ar ne.
Jei suaugęs vaikas, tai socialiniai darbuotojai prieš įivaikinimą daro vizitus, atlieka stebėjimus kaip vaikas bendrauja, jaučiasi su tais žmonėmis. Ar jis nori su jais gyventi. Lygiai taip pat kaip skyrybų atveju, jau paaugęs vaikas gali pasirinkti su kuriuo iš tėvų nori gyventi (nebent kitas neįrodo turįs sąlygų auginti)

Cituoti:
Vis labiau akcentuojami tyrimai jog susirasti tinkamą partnerį pagrindinį akcentą deda uoslė tam tikrų cheminių medžiagų. Pagal tai organizmas priima arba atmeta partnerį, tai gal reikia ieškoti kas atsakingas už tos informacijos apdorojimą, kad dėlionę sudėliotų pagal instrukciją?

Ir?

Cituoti:

Ir?

Cituoti:
Man smalsu žinoti, kas įtakoja tokius pakitimus be jokių pašaipų. Logiškai galit argumentuoti?

LR Konstitucija, II skirsnis Žmogus ir valstybė
22 straipsnis

Įstatymas ir teismas saugo, kad niekas nepatirtų savavališko ar neteisėto kišimosi į jo asmeninį ir šeimyninį gyvenimą, kėsinimosi į jo garbę ir orumą.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 18:08 

Arns - ir? Ką naujo tu parašei? Nieko!

Nekišk man tos religijos, nors jei pasidomėtum, tai LR Konstitucija sukurta bendradarbiaujant su bažnyčia.

Geriau aš tave toliau ignoruosiu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-04, 18:30 

Ir sugebėk tu save susivartyti savo viena po kito sekančiuose sakiniuose :D

Taigi, peržvelkim ką turim. Konstitucija nepripažįsta valstybinės religijos bei leidžia laisvai pasirinkti savo religines pažiūras bei atlikti apeigas. Tačiau tvarkant asmeninį gyvenimą, turi žvelgti ir vertinti tik pagal Romos katalikų bažnyčios prizmę? Na, o va šito jau nėra konstitucijoje, ir būtent kai kas nori taisyti bent jau netiesiogiai nurodant pagal kieno religinį įsitikinimą bus tvarkomas valstybinis gyvenimas.

Ką aš parašiau? Ogi tai, kad jei nėra randama svarios priežasties įstatymu riboti informacijos, bet kokie raginimai jau tiesiogiai skatina pažeisti žmogaus laisves, garbę ir orumą.
Elgesys yra subkultūrinis dalykas. Gi pvz pankai, gotai irgi turi savus elgesio ir bendravimo modelius. Tai gal ir juos siūlysi riboti? Nes kad tai gėjai (šiaip pamiršti lesbietes, kurios taip pat yra homoseksualių pažiūrų) elgiasi vienaip ar kitaip, neturėtu tau rūpėti. Gali į savo draugus tokių nepriimti, bet nieko daugiau jie nedaro, ir juo labiau nepažeidžia jokių įstatymų.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-05, 00:39 

Andriulis rašė:
Kionig - aš pasiūlymą turėjau tokį kurį pasirodo jau yra įkurę (Hmz apšvietė).

Ką reiškia - "įkūrę"? Jau rašiau - Lietuvoje partnerystės per 12 metų taip ir nebuvo įteisintos - nei hetero, nei juo labiau homo poroms. Už tai reikia padėkoti visų pirma šventakuprių ir fašistų sąjungai TS-LKD, o taip pat Viktorui, lenkams ir paksistams.

Cituoti:
būtų per daug žalinga leisti vaikus įsivaikinti homoseksualams, nes juos sužalos mokykla, kiemo draugai.

Pirma rašei, kad reikia neleisti įsivaikinti dėl to, "kad jie ligoniai"; dabar sugalvojai naują pateisinimą draudimui. Žodžiu, suki uodegą ir tiek.
O į cituotą argumentą šioje temoje aš jau seniai buvau atsakęs:
Hmz rašė:
Tai kad ir spalvotiesiems kažkada buvo panašiai. "Norite leisti vaikus į mokyklą? Sorry, tada nusipirkite ir karstą. Baltieji žmonės tikrai netoleruos tokio jūsų išsišokimo"
Kaip suprantu, tamsta anuomet pritartum, kad spalvotiesiems turi būti uždrausta mokytis?

Cituoti:

Tai įvairūs kolonizatoriai iš čiabuvių žmogaus teisių irgi neatimdavo. Tiesiog čiabuviai neįsipaišydavo į kolonizatorių turėtą "žmogaus" sąvoką ir tiek.

Trumpai drūtai - nėra jokio skirtumo, kokiomis priemonėmis yra įtvirtinama žmonių nelygybė. Tiek žaidžiant žmogaus/santuokos/piliečio apibrėžimais, tiek kitomis priemonėmis pasiekiamas tas pats rezultatas - dūchinama "mažuma" ir savim patenkinta "dauguma".

Cituoti:

Kad "dauguma gėjų elgiasi moteriškai" - šaltinį į studiją.

OK, tarkim, mokslininkai vieną dieną nustato - homoseksualumą perneša genas XXXXX. Arba homoseksualų kai kurių fermentų sekrecija būna didesnė/mažesnė nei heteroseksualų. Kuo ši informacija padėtų diskutuojant apie teisinius dalykus?

Juodą odos spalvą lemia genai, veido bruožus - turbūt labiau vystymasis įsčiose, įsitikinimus - auklėjimas ir aplinka. Ką mums tai duoda? Galbūt turėtume diskriminuoti pagal genus, bet toleruoti įsitikinimus ir vystymosi metu įgytas savybes? Arba atvirkščiai - laikyti vegetarą pavojingu visuomenei, nes jis tokiu tapo?
  • 0

Reputacija: +456

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 190 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'