Sutinku, kad laiko sukiojimas dideles prasmes neturi, bet ar cia vel straipsnis nuo atsilikusio Delfio penktoko? Ilgiausias savaitgalis metuose, pirmadieni galima valanda ilgiau miegoti, tai del kodel jis turetu buti sunkiausias metuose? Ar cia piktas NLP pavyzdys?
Man vasaros laikas (dabartinis) priimtinesnis nei žiemos (po atsukimo), jei jau palikti ir nebesukinėti visai.
Niekaip negaliu suprasti, mažiausiai 15-20 metų aršiai diskutuojama įrodinėjama, kad tai beprasmis užsiėmimas ir duota daugiau žalos nei naudos, bet kaip sukinėjo taip ir tebesukinėja tą laikrodį daugelis šalių. Negi taip sunku yra atsisakyti tikėti mitais ir juos puoselėti?
Man vasaros laikas (dabartinis) priimtinesnis nei žiemos (po atsukimo), jei jau palikti ir nebesukinėti visai.
Jei nuspręs nebesukinėti laiko, tai paliktų tiktais žiemos laiką, nes jis labiausiai atitinka gamtos laiką. Tad klausimas kas geriau, sukinėti ir turėti šviesesnius vakarus vasaros metu, ar nesukinėti ir gyventi visada su "žiemos" laiku?
Kodėl tą laiką sukinėja aš vistiek nesuprantu. Žiemos metu vistiek, jeigu su tamsa keliesi į darbą, tai su tamsa ir grįžti namo, ir vienodai man rodo, ar darbe saulė šviečia, ar tamsu nors į akį durk. Mano laisvas laikas nuo darbo yra leidžiamas tamsoje, ir ta valanda šviesesnio paros laiko ne kažin ką sužaidžia
Šiemet kaip tik buvo proga teikti prašymą dėl laiko sukiojimo/nesukiojimo. Deja, apsikrovusi darbais šalies valdžia šios zadanijos įvykdyti nespėjo. Tai dabar dar keletą metelių pasukiosim tas valandėles.
0
_________________ If the truth can be said so as to be understood, it will be believed
Sukiot laika yra nesamone. Nes ziema diena ne persistuma, o sutrumpeja sviesus paros tarpas. Reikia ivedinet ne laiko persukima, o trumpesne darbo diena. "Ziemos laiku" sakykim dirbam ne 8 valandas, o tik 7. Ir darban "ziemos sezonu" ateinam ne nuo 8:00, o pvz nuo 9:00 (arba 8:30). Aisku islaikant 8 valandu darbo uzmokesti - tiesig ziema darbo salygos sunkesnes - labiau varginancios. Taip butu REALIAI kompensuojamas ziemos periodas. Ir visi to lauktu. Panasiai kaip penktadieni 1 valanda trumpiau dirbt ivede. Ir niekas nuo to nenumire. Ypac verslas. Kas pirmas tai ives, manau paminkla tokiam politikui pastatys. Dabartine sukiojimo sistema visiska nesamone. Vergvaldine laiko sistema kazkokia. O dar aiskina - kad progresas kazkoks, susitaupo elektra ar ten sveikata kazkokia... Debilizmas...
-2
_________________ Surinkai -10 tasku? Tavo ideologija paduoda dauniskumu... sekmes savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.
Lyderiai: Nr1. is immortallt - 99+ minusu Nr2. is utf16 - 50+ minusu Nr3. ipienius - 50+bbz minusu
Aš tai sakyčiau laiką sukiot reikia, su vasaros laikus viskas gerai, bet žiemos laiką reikia sukti į priešingą pusę ir ne valandą o kokias 4 , nes koks skirtumas, kad darbe sėdint pradės švisti tik 1-2ą dienos? Bet va po darbo turėti kelias šviesias valandas tai sakyčiau kiekvieno žmogaus teisė, nes dabar geriausią paros laiką prabūnam darbe, o gyvenimui lieka likučiai .
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių
Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume