Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Dokumentiniai filmai

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-12-26 17
Filme parodoma Žemės ir Mėnulio hipotetinė evoliucijos istorija per milijardus metų ir nepaprasta Mėnulio reikšmė mūsų planetai.
(34) 2014-12-25 18
Filme pateikiama informacija apie energiją, kurios ištekliai nuolat atsinaujina gamtoje. Atsinaujinančios energijos pagrindinės rūšys: saulės, vėjo, vandens, biologinės masės, geoterminė ir kt.
(2) 2014-12-24 30
Filmas apie procesus ir reiškinius vykstančius Visatoje, kurią mes suvokiame, kaip visą materialųjų pasaulį, nuolat kintantį ir beribį erdvės atžvilgiu. Paprastai Visata laikoma įmanomų stebėti galaktikų, jų spiečių, kvazrų visuma.
(0) 2014-11-03 53
Lapkritis jau čia, o su juo kartu ateina ir šaltos, lietingos dienos bei naktys, kurios gali sutrukdyti mums stebėti niekada nesibaigianti dangaus kūnų šokį. Ir kartais tasai žvilgsnis į dangų mums gali būti išties svarbus, ypač kai galvoje knibžda klausimai apie savąją egzistenciją ir vietą šioje neaprėpiamoje erdvėje ir laike.
(0) 2014-11-02 19
Negalėjau nepasidalinti filmu "Alone in the Wild", kai pamačiau, kad konkursui pasiūlytas puikus dokumentinis filmas "Alone In The Wilderness". Žiūrint pastarąją išskirtinę istoriją, ji neatrodo turbūt nė per pus tokia sudėtinga, kokia yra iš tikro, kai įvertini visus iššūkius, tekusius "Dickui" Proennek.
(6) 2014-10-31 49
Neįtikėtina istorija apie Richardą Louisą "Dicką" Proenneke, beveik 30 metų pragyvenusį Aliaskos miškų glūdumoje. Filme pasakojama, kaip vien rankiniais įrankiais pasistatė rąstinę trobelę, apsirūpindavo maistu ir kuru.
(0) 2014-10-30 19
Tai 2009 metais "History Channel" sukurtas dokumentinis serialas apie žinomiausius senovinius mūšius, jų karvedžius, strategiją ir planus. Puiki dokumentika besimokantiems istorijos arba tiesiog ja besidomintiems.
(0) 2014-10-26 9
Jei tik turit galimybę, siūlau žiemos vakarais pažiūrėti netradicinį realybės šou apie techninės pagalbos darbuotojų kasdienybę viename iš pavojingiausių pasaulyje kelių. Filmas rodytas „Discovery Channel“, tačiau dalis serijų prieinama ir Youtube kanale.
(0) 2014-10-26 32
Dokumentinis filmas „Hell Roads“ apie pavojingiausius pasaulio kelius. Filme pasakojama apie Bolivijos, JAV, Kinijos ir kitų šalių kelius, kuriais važiuodami galite lengvai „nusisukti sprandą“. Turbūt daugiau nėra ką ir pasakoti - geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti.
(3) 2014-10-21 42
Tai ne įprastas filmas, o mokslininkės Jill Bolte Taylor kalba TED konferencijoje. Tai puikus video, labai paprastai paaiškinantis, kodėl žmonės mąsto taip skirtingai ir iš kur kyla tiek daug ginčų ir pykčių.
(0) 2014-10-19 19
Tai filmas apie du alpinistus, kopusius į sunkiai prieinamą kalno viršūnę. Jiems pasiekus tikslą ir jau lipant žemyn staiga pasikeitė orai. Įvykus nelaimei alpinistai atsiskyrė ir toliau filmas pasakoja apie jų norą išsigelbėti. Filme nagrinėjamas žmogaus racionalus mąstymas ekstremaliose situacijose.
(7) 2014-10-19 244
Tai filmas apie kvantinę mechaniką, labai gražiai padarytas: pusiau dokumentinis, pusiau meninis filmas. Pasakojama apie tai, kiek dabartiniai mokslininkai supranta apie pasaulį ir jo sandarą.