Gadžetų turgelis
Puikaus funkcionalumo ausinės apie kurias apžvalgininkai sako - „afigienos“: didžiulės diafragmos, ANC, Bluetooth 5.0, vienu įkrovimu 40 val. ir net skaičiuoja žingsnius bei sudegintas kalorijas (Video, „Bluedio T7 Plus“)
1
Gadžetų turgelis
Išskirtinis „Cyber Monday“ pasiūlymas: 3in1 vežimėliai net 2 kartus pigiau, nei Lietuvoje! „Tobulas daiktas naudoti kiekvieną dieną - aukščiausia klasė ir nuostabus pardavėjas“ (Video, „Hot Mom F023“ atsiliepimai)
1
Gadžetų turgelis
O čia tai konstruktorius! Tikras transformeris su 1112 dalių, varikliais, baterija ir valdomas programėle - pasižiūrėkite, ką jis sugeba (Video, „MOULD KING 15050“)
Gadžetų turgelis
Labai riboto laiko pasiūlymas! Bent keletą kartų pigiau, nei Lietuvoje perkamiausi ir puikiai lietuvių vertinami lazeriniai atstumo matuokliai - „atvyko labai greitai, matuoja tiksliai. Apibendrinus, viskas super“ (Video, „LOMVUM“ atsiliepimai)
1
Gadžetų turgelis
„Iš techninės pusės - tobula, jau seniai tokios norėjau“: išskirtinių savybių ir kainos laisvų rankų įranga - arti 4500 užsakymų, Bluetooth 5.2, baterijos užtenka iki 1440 val. ir puikūs vertinimai (Video, „New Bee M50“ atsiliepimai)
1
Akcijos, išpardavimai, nuolaidų kuponai
Kaip sutaupyti perkant iš AliExpress ir kitų Kinijos parduotuvių per Juodąjį Penktadienį? Specialūs kuponai ir geriausi pasiūlymai
(1) 1
Gadžetų turgelis
Kosminiai Black Friday pasiūlymai: net iki 250€ pigiau, nei Lietuvoje „Xiaomi HIMO C20“ ir „Xiaomi HIMO Z16“ el. dviračiai bei „Xiaomi VIOMI Alpha S9“ robotai su UV dezinfekcija (Video)
2
Gadžetų turgelis
Už rekordiškai žemas kainas puikiai apžvalgininkų vertinami „Xiaomi Viomi V3“ robotai ir konkurentams į kailį duodantys „Xiaomi Viomi A9“ belaidžiai siurbliai (Video)
(2)
Gadžetų turgelis
Super akcija su kuponu - už tokią kainą pats pažangiausias robotas iš Aliexpress! Naujausia navigacija, japoniškas variklis, net 6500Pa, UV dezinfekcija, stebėtinas išmanumas ir aukščiausi vertinimai - „be klausimų, pats geriausias rinkoje 2021 m.“ (Video, „ABIR X8“)
Gadžetų turgelis
Už mažiausias kainas mūsų išbandyti patys geriausi „Roborock S7“ bei „Roborock H7“ siurbliai; perkamiausias elektroninis darbo stalas ir galingas el. paspirtukas (Video)
Geriausios akcijos

[BlackFriday]. Pasiūlymas: įsigykite „UTRAI Jstar 6“ su kuponu už 95€ (Vidurkis rinkoje apie 110 €)

Dar pigiau nei per pasaulinę premjerą! Lietuvių tobulai vertinamas įrenginys: „aukščiausia klasė, dirba nuostabiai - ideali dovana kiekvienam vyrui“ (Video, „UTRAI Jstar 6“)
8
Gadžetų turgelis
„XIDU Black Friday“ išpardavimas prasidėjo: išskirtiniai projektorių bei nešiojamų kompiuterių priedų pasiūlymai ir Amazon Fire TV priedėliai dovanų
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „Xiaomi Mi Pad 5“ su kuponu už 353€ (Lietuvoje apie 460 €)

Geidžiamiausia 2021 m. naujiena - „Xiaomi Pad 5“! „Kosmosas čia kažkoks: iki 400 eurų tai geriausia Android planšetė - pagaliau turim alternatyvą iPad“ (Video, „Xiaomi Pad 5“ apžvalgos, atsiliepimai)
(2) 1
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „Fenruien 5013“ su kuponu už 35€ (Vidurkis rinkoje apie 39 €)

Rekordinis atpigimas tokios kuprinės, kokios Lietuvoje nerasime net su žiburiu! „Pas mus Lietuvoje visiškai nerasi kokybės už 30 eurų, o čia verta kiekvieno sumokėto cento“ („Fenruien“ kuprinės, Video)
(2) 21
Geriausios akcijos

[BlackFriday]. Super gera kaina! Įsigykite „Xiaomi HIMO C20“ su kuponu už 531€ (Lietuvoje apie 800 €)

Absoliučiai geriausias elektrinis dviratis? „Esu nustebęs – su juo galima nuvažiuoti daugiau nei 80 km“ („Xiaomi HIMO C20“ apžvalga ir testų rezultatai, iš Lenkijos sandėlio, paskutiniai vienetai, Video)
(1) 7
Geriausios akcijos

Akcija, super gera kaina! Įsigykite „ACGAM B1-402“ su kuponu už 162€ (Be akcijų apie 286 €)

Geekmaxi skelbia „Black Friday“ pasiūlymus: mažiausios kainos, iki 70% nuolaidos, kuponai ir specialus „Roborock S7“ roboto pasiūlymas (Video)
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „Tronsmart Apollo Air“ su kuponu už 31€ (Lietuvoje apie 45 €)

Karščiausias „Tronsmart“ ausinių anonsas iš Lenkijos: naujausias Qualcomm QCC3046, Bluetooth 5.2, aptX, ANC ir pirmojo apžvalgininko pagyros - „iš tikrųjų labai gerai grojančios belaidės ausinės, nuostabus Stereo garsas ir realiai veikiantis ANC“ („Tronsmart Apollo Air“ TWS ausinės, iš Lenkijos, Video)
2
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „QCY T8“ su kuponu už 17€ (Vidurkis rinkoje apie 21 €)

„Čia stogą raunančios ausinės. Neįsivaizduoju kaip jie sugeba tą padaryti - palyginus už tokią kainą vietinėse parduotuvėse pardavinėja tik šlamštą“! Su kuponais naujas kainos rekordas („QCY T8“, Video)
5
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „CNC3018PRO“ už 125€ (Analogai Lietuvoje apie 250 €)

O čia tai daiktas! Iš Vokietijos ir už puikią kainą CNC graviravimo staklės su raižymo ir frezavimo funkcijomis (Video, „CNC3018 PRO“)
(1)
Gadžetų turgelis
Geriausi Juodojo Penktadienio pasiūlymai iš Megamesto: lietuvių kalba, viskas iš EU sandėlių - net 100€ pigiau nei Lietuvoje „Roborock S7“; „už tokią kainą geriausias el. dviratis“ „FIIDO D4S“ ir „pats pigiausias bėgimo takelis visoje rinkoje“ „ACGAM T02P“ (Video)
Gadžetų turgelis
TOP 10 geriausių ausinių 2021 metais: rekomendacijos iš apžvalgininko, kuris asmeniškai ištestavo net 500 skirtingų modelių! (Ausinių TOP 10 2021 m.)
(6)
Gadžetų turgelis
Net 230€ pigiau, nei Lietuvoje Xiaomi HIMO C20 el. dviratis, Xiaomi NAVEE N65 el. paspirtukas, bėgimo takelis už mažiausią kainą, robotai, garso įranga ir dar daugiau - pasinaudokite geriausiais „Black Friday“ pasiūlymai
1
Gadžetų turgelis
Už mažiausią kainą smūginis gręžtuvas/suktuvas: net 2 didžiulės baterijos, bešepetėlinis variklis, 15 greičių ir vos 36€
1
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „Poco X3 Pro 6/128 GB ir 8/256 GB“ su kuponu už 191€ (Lietuvoje apie 231 €)

Karalius jau čia: ką tik pristatytas „Poco X3 Pro“ išmanusis telefonas - puikūs parametrai, juokinga anonso kaina ir dovanų Mi Watch laikrodžiai bei Mi Air2 SE ausinės („Poco X3 Pro“, iš Ispanijos, Video)
(16) 12
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „One Plus 8T 12/256 GB“ su kuponu už 408€ (Lietuvoje apie 630 €)

Anonsas, kokio jau seniai nebuvo: ką tik pristatytas žvėriškos galios „OnePlus 8T“ už pačią mažiausią kainą (iš Prancūzijos, kuponas, 100€ pigiau nei kitur, super trumpa akcija, Video)
5
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „Xiaomi Mi 11T 8/128GB ir 8/256GB“ su kuponu už 327€ (Lietuvoje apie 500 €)

Taip sugeba tik „Xiaomi“: maksimali galia stilingame korpuse ir už geriausią kainą - naujausi telefonai stebina net apžvalgininkus (Video, „Xiaomi 11T“ ir „Xiaomi 11 Lite 5G NE“ apžvalgos)
(1)
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „Poco M3 Pro 5G 4/64 GB“ su kuponu už 142€ (Lietuvoje apie 210 €)

Karščiausia naujiena iš „Xiaomi“ ekosistemos - šiandien pristatytas naujausias „Poco M3 Pro 5G“ ir pirmieji mūsų įspūdžiai apie šį telefoną: už tokią kainą tikras žvėriukas („Poco M3 Pro 5G“ apžvalga, iš Prancūzijos/Kinijos sandėlių, kuponas galioja tik iki 05-21 d.)
4
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „Xiaomi 11 Lite 5G 6/128 GB ir 8/128 GB“ už 259€ (Lietuvoje apie 320 €)

„Xiaomi“ ir vėl tą padarė: maksimali galia super stilingame korpuse - „po savaitės bandymų galiu pasakyti, kad tikrai vykęs telefonas“ (Video, „Xiaomi 11 Lite 5G NE“)
1
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „One Plus Nord CE 5G 8/128 GB ir 12/256 GB“ su kuponu už 233€ (Lietuvoje apie 330 €)

Net iki 160€ pigiau, nei Lietuvoje! „Po visų bandymų galiu sakyti, kad vidutinėje klasėje jis yra labai konkurencingas: puikus 90Hz ekranas, galingas CPU, švari OS ir super greitas įkrovimas“ (Video, „One Plus Nord CE 5G“)
(5)
Gadžetų turgelis
„Redroad V17“ - karščiausia naujiena ir ko gero geriausias belaidis dulkių siurblys už „Black Friday“ kainą: tokio pasiūlymo negalima praleisti (Video, „Redroad V17“)
Gadžetų turgelis
Kaip „YouTube Premium“ paslaugą gauti 6,5 karto pigiau? VPN gudrybė, apie kurią mažai kas ir težino
(6)
Gadžetų turgelis
Banggood skelbia „Black Friday“ išpardavimą: mažiausios kainos ir įspūdingiausi pasiūlymai vos nuo $0.01
Gadžetų turgelis
Atrodo super kietai, šokinėja iki 80 cm ir dar su kamera - tokį žaislą išbandyti užsinorės net tėvelis (Video, „RC Bouncing Car“)
Gadžetų turgelis
Net 2 kartus pigiau nuostabus stalas žaidėjams: „10 balų. Puikus stalas. Kainos ir kokybės santykis stulbinamas“ (Video, „BlitzWolf BW-GD1“ atsiliepimai)
Gadžetų turgelis
„Xiaomi“ elektrinis šildytuvas už puikią kainą - labai ribotas kiekis, nemokamas ir greitas pristatymas į Lietuvą („Smartmi Home Electric Heater 1S“)
Gadžetų turgelis
Akumuliatorinis pūstuvas už super gerą kainą - bent 2 kartus pigiau, nei Lietuvoje: „likau nustebintas, jis gerokai galingesnis, nei tikėjausi“ (Video, „NASUM 20V“ atsiliepimai)
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „MINIQ BG-5156E“ su kuponu už 57€ (Vidurkis rinkoje apie 97 €)

„Tikra atgaiva dirbti su tokiu pjūklu. Kad ir kokio kietumo medis bebūtų, užtenka keleto trūktelėjimų ir jau perpjautas“: su kuponais ir puikiai pirkėjų vertinami japoniško plieno pjūklai, neįtikėtino tvirtumo įrankių krepšiai ir iš Čekijos gręžimo staklės (Video)
(4) 6
Apžvalgos
„ASUS“ pristatė aukščiausios klasės verslo kompiuterį „Zenbook 14X“: neprilygstamas OLED ekranas, metalinis korpusas, ultramobilumas, maksimaliai solidi išvaizda ir karinio lygio kokybė („ASUS Zenbook 14X UX5401E“ apžvalga)
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „Xiaomi Jimmy JV83“ su kuponu už 155€ (Lietuvoje apie 195 €)

Naujas „Xiaomi“ rankinis siurblys su įspūdinga 20 000 Pa siurbimo galia: pasak gamintojo, gali susiurbti net bakterijas ir kitus mikrobus („JIMMY JV83“ kaina, Specifikacijos, Video)
10
Gadžetų turgelis
„Black Friday“ išpardavimas prasideda: net iki 300€ pigiau, nei Lietuvoje, ribotas kiekis tik 48 val. ir super prizai - „Xiaomi Viomi V3 robotas, „Eleglide S1 Plus“ paspirtukas ir visko dar daugiau
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „IMILAB EC2 1080P | CMSXJ11A kamera su gateway“ su kuponu už 74€ (Lietuvoje apie 90 €)

„Xiaomi“ IP kamera už mažiausią kainą per paskutinius 7 mėn! „Tokioje kainų kategorijoje, tai yra geriausia namų stebėjimo kamera. Rekomenduoju visiems“ (Video, „IMILAB EC2 1080P“)
2
Gadžetų turgelis
Tokio daikčiuko dar tikriausiai nematėte: jei namuose planuojate remontą - toks prietaisas gali labai praversti (Video, „LOMVUM“ daugiafunkcis namų remonto pagalbinis įrankis)
3
Gadžetų turgelis
Net 3 kartus pigiau, nei Lietuvoje ir su tobulu lietuvių įvertinimu - „geras daiktas už puikią kainą. Lyginau su kitais, tai dirba tiksliai“ (Video, „BOXYM YK-80X“ pulsoksimetro atsiliepimai)
(3)
Geriausios akcijos
Akcija: įsigykite „LC400 PRO“ už 147€ (Be akcijų apie 340 €)
Iš Vokietijos ir su 56% nuolaida aukščiausios klasės graviravimo staklės: net 50W, su fiksuotu lazeriu, dideliu darbiniu plotu ir unikaliu akių apsaugos sprendimu (Video, „LC400 PRO“)
1
Gadžetų turgelis
Super gera proga pajudėti! Du geriausi 2021 m. „Xiaomi“ bėgimo takeliai už super geras kainas: iš EU sandėlių, nepalyginamai pigiau nei Lietuvoje („Xiaomi Urevo U1“ ir „Xiaomi KingSmith WalkingPad C2“, Video)
Gadžetų turgelis
Iš Vokietijos akumuliatorinis pjūklas: 24V įkraunama ličio jonų baterija, vos 1,2 kg svoris ir gera kaina
(3)
Geriausios akcijos
Akcija: įsigykite „Roborock Dyad“ už 345€ (Be akcijų apie 450 €)
„Xiaomi“ siurbliai už mažiausias kainas rinkoje: unikalaus „Roborock Dyad“ premjera, pažangiausias robotas „Roborock S7“ ir vienas geriausių belaidžių siurblių 2021 m. „Roborock H7“ (Video)
Geriausios akcijos
Akcija: įsigykite „BlitzWolf BW-SDB1 Pro“ su kuponu už 65€ (Be akcijų apie 87 €)
„5 balai iš 5 - iki 70€ aš tiesiog nematau geresnio varianto, nei BlitzWolf 60W garso sistema: puiki pagaminimo kokybė, galybė jungčių ir labai geras garsas“ (Video, „BlitzWolf BW-SDB1 Pro“ atsiliepimai)
1
Gadžetų turgelis
„Xiaomi“ anonsas, kurio negalima praleisti: net €100 pigiau tikras belaidžių siurblių karalius, kuris nustebins net ir visko mačiusius (Video, „Roborock Dyad“)
Gadžetų turgelis
Stebėtinos kainos žaidimų ir biuro kėdė: „puikus kainos ir kokybės santykis - kėdė labai minkšta ir patogi, daug reguliavimo galimybių, lengvas surinkimas“ (Video, „Douxlife Racing GC-RC01“ atsiliepimai)
(2)
Apžvalgos
Tikros pasyvios pajamos - kiek galima uždirbti Lietuvoje su „Honeygain“ programėle? („Honeygain“ apžvalga, uždarbio testas)
(11)
Gadžetų turgelis
Beveik 2 kartus pigiau, nei Lietuvoje automobilių priekinių žibintų LED lemputės: 60W, 10000lm ir švies virš 50000 val. („NOVSIGHT“)
(3)
Gadžetų turgelis
Beveik 2 kartus pigiau, nei Lietuvoje ir su greitu pristatymu: 10000 mAh talpos išorinė baterija už stebėtinai žemą kainą („AUKEY PB-N73“)
Gadžetų turgelis
Paskutinė proga ir tiesiog nokautuojantys „11.11“ išpardavimo pasiūlymai: mažiausios kainos „Xiaomi“ siurbliams, elektriniams dviračiams ir garso įrangai - labai ribotas kiekis!
Geriausios akcijos
Akcija: įsigykite „Creality CR-6 SE“ su kuponu už 200€ (Lietuvoje apie 440 €)
Už mažiausią kainą 2021 m. ir net 240€ pigiau nei Lietuvoje! „Esu išbandęs galybę 3D spausdintuvų ir turiu pasakyti, kad čia - aukščiausios klasės produktas“ (Video, „Creality CR-6 SE“)
4
Geriausios akcijos
Akcija: įsigykite „Creality CR-SCAN01“ su kuponu už 399€ (Lietuvoje apie 646 €)
Net 250€ pigiau nei Lietuvoje! Aukščiausios klasės nešiojamas 3D skeneris leis išbandyti dar neregėtas galimybes (Video, „Creality CR-SCAN01“)
6
Geriausios akcijos
Akcija: įsigykite „Yeelight YLXD76YL“ už 41€ (Be akcijos apie 70 €)
Išparduodamas 1500Lm išmanusis „Xiaomi“ LED šviestuvas - veiks ne mažiau 14 metų, pilnas nuotolinis valdymas ir net integracija su „Mi Band“: „žiauriai lengvas montavimas - užtrukau vos 5 min.“ („Yeelight YLXD76YL“)
(2)
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „Minleaf ML-MS1“ su kuponu už 41€ (Vidurkis rinkoje apie 100 €)

„Išbandžiau ir nustebau, kaip gerai bei tiksliai jos pjauna - tarsi būtų išpjauta lazeriu: preciziškas tikslumas. Labai šaunios stalinės staklytės“ (Video, „Minleaf ML-MS1“ atsiliepimai)
1
Geriausios akcijos

[BlackFriday]. Pasiūlymas: įsigykite „Nord VPN“ už 68€ (Be akcijos apie 244 €)

Mažiausia kaina šiais metais! Lietuvių sukurta „NordVPN“ paslauga net su 72% nuolaida
5
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „Douxlife MC-CL01 su atrama kojoms“ su kuponu už 85€ (Analogai Lietuvoje apie 230 €)

Net 2,5 karto pigiau, nei Lietuvoje: „Už tokią kainą - geriausia. Kainos ir kokybės santykis nuostabus. Labai patogi ir lengvai surenkama“ (Video, „Douxlife MC-CL01“ atsiliepimai)
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „Douxlife DL-OC02“ su kuponu už 66€ (Be akcijų apie 97 €)

Biuro kėdė kone už Ačiū! „Labai gera. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų bei ergonomiška - ir drauge su kaklo masažuokliu, Jūs niekada nenorėsite pakilti nuo jos“ (Video, „Douxlife DL-OC02“ atsiliepimai)
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „VEVOR Handheld Diamond Core Drill 110MM/1880W“ už 70€ (Analogai Lietuvoje apie 350 €)

Net iki 5 kartų pigiau, nei Lietuvoje deimantinė gręžimo įranga - iki 2180W galios, sausam bei šlapiam ir iki 188mm skylių gręžimui (Video, „VEVOR“)
Geriausios akcijos

Akcija: įsigykite „ATOMSTACK A5 M30“ už 192€ (Be akcijų apie 330 €)

Net 100€ pigiau puikios graviravimo staklės: graviruoja ir pjauna, didelė darbinė erdvė, atnaujintas lazeris ir stulbinamas tikslumas (Video, „ATOMSTACK A5 M30“)