Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Laisvalaikis » Galvosūkiai | Įdomios užduotys

Gerai įsižiūrėkite - ar šioje nuotraukoje matote beveik dviejų metrų ilgio gyvatę?

2017-02-08 (0) Rekomenduoja   (7) Perskaitymai (55)
    Share

Visi kurie ketina tapti profesionaliais gyvačių gaudytojais Australijoje, turi turėti mažiausiai du dalykus: geležinius nervus ir vanago akis. Štai nuotrauka, parodanti su kokiomis situacijomis šios profesijos atstovams tenka susidurti. Joje slepiasi 1,8 metro ilgio gyvatė. Ar matote ją?

Šia nuotrauka savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino vienos didžiausių Australijoje gyvačių gaudymo paslaugas teikiančios kompanijos „Sunshine Coast Snake Catchers 24/7“ atstovai. Šis epizodas tik vienas iš daugelio, su kuriais šios įmonės atstovams tenka susidurti kiekvieną dieną.

Taigi, ar įsižiūrėjote į pateiktą nuotrauką?

Joje slepiasi 1,8 metrų Australijos vandeninis pitonas (Morelia spilota). Gyvatė išties gerai užsimaskavusi. Šis atvejis buvo pateiktas kaip iššūkis – sekėjų buvo paprašyta juo pasidalinti ir socialiniuose tinkluose, ir vos per kelias dienas ši nuotrauka tapo „virusine“.

Na, o tiems kam tenka su šiais ropliais susidurti akis į akį, gali bent jau pasidžiaugti, jog jie žmonėms nepavojingi. Žmonės šiai pitonų rūšiai yra ženkliai per didelis grobis, o nunuodyti neturi kuo – pitonai neturi nuodų.

Kita vertus šios rūšies gyvatės padaro daug žalos smulkiems gyvūnams: katėms, triušiams, mažų veislių šunims. Dažnai gindamiesi jiems įkanda, o dar dažniau juos tiesiog praryja kaip grobį.

Jei negalite įvardyti kuriame vazone slepiasi gyvatė, nenusiminkite. Atsakymą rasite kitame puslapyje.

1 | 2
Verta skaityti! Verta skaityti!
(110)
Neverta skaityti!
(103)
Reitingas
(7)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
34(0)
32(4)
29(0)
26(0)
22(1)
18(1)
14(0)
Savaitės
90(1)
80(0)
77(6)
Mėnesio
111(22)
102(1)
92(0)
83(5)