Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2020-01-17 15
Gyvūnai gali evoliucionuoti atgal – atgauti protėvių turėtus bruožus. Anksčiau mokslininkai manė, kad tai neįmanoma, tačiau nauji algoritmai bei genų analizė parodė, kad taip nutiko driežams, varlėms ir netgi žmonėms.
(0) 2020-01-17 4
Vykstant rinkimams ar tiesiog kalbant apie politines jėgas, dažnai girdime žodžius „kairieji“, „dešinieji“. Ką tai reiškia, daugiau ar mažiau suprantame – tačiau iš kur kilo šie terminai, apibrėžiantys politines pažiūras?
(0) 2020-01-17 2
„Jau seniai pastebėta, kad kai kuriose giminėse yra dažnesni vėžiniai susirgimai. Genų sąrašas didėja, pagal tai, kaip mokslas vystosi“, – laidoje „DELFI diena“ sakė laikinoji Nacionalinio vėžio instituto direktorė, prof. dr. Sonata Jarmalaitė.
(0) 2020-01-17 10
Deguonis yra bene geriausias biopėdsakas – molekulė, kurios egzistavimas planetos atmosferoje galimai žymi ten esant gyvybę. Visgi jį aptikti nėra labai lengva.
(2) 2020-01-17 5
Jau keletą dešimtmečių žmonėms, kurie serga onkologinėmis ligomis yra atliekama radioterapija, dar kitaip vadinama spinduline terapija. Šia procedūra siekiama paveikti vėžio ląsteles, kurios yra jautresnės už normalias organizmo ląsteles. Įdomu tai, kad kai kurie žmonės, kuriems ši terapija buvo atlikta, teigia patyrę keistą reiškinį – net ir užsimerkę jie matydavo šviesos blyksnius.
(1) 2020-01-17 12
Dangoraižyje įbetonuotas cemento stingimo daviklis, drėgmės matuoklis Katedros požemių katakombose, matoma tuščia automobilio stovėjimo vieta centre ar išmanus elektros skaitiklis, kuris atpigus elektrai namuose įjungs pirtį – šie daiktų interneto įrenginiai be laidų su iki 10 metų veikiančiomis baterijos jau šiandien gali veikti „Telia“ tinkle.
(0) 2020-01-17 3
- 51 % nuolaida geriausiai išorinei baterijai su abipusiu 18W greituoju įkrovimu iš AliExpress
- 30 % nuolaida naujos kartos išmaniajam laikrodžiui „Kospet Probe“
- 28 % nuolaida išmaniajam laikrodžiui „Amazfit GTS“ (su nuolaidos kuponu)
- 59 % nuolaida vaizdo registratoriui „AZDOME PG12“
- 52 % nuolaida robotui siurbliui su žvėriška 3000Pa siurbimo galia ir giroskopo navigacija - „LIECTROUX C30B“
- 42 % nuolaida perkamiausiam TV priedėliui „H96 MAX RK3318“
- 51 % nuolaida labai gerai vertinamam peilių galąstuvui
- 67 % nuolaida lietuvių perkamam ir gerai vertinamam peiliui - „XITUO“
- 20 % nuolaida rankiniam siurbliui „Xiaomi Dreame V10 Boreas“ (iš Čekijos sandėlio)
- 34 % nuolaida nešiojamam kompiuteriui „Teclast F6 Plus“
- 9 % nuolaida automobiliniam FM moduliatoriui „Alfawise QC3.0“
- 24 % nuolaida „Xiaomi“ vandens maišytuvo antgaliui (su nuolaidos kuponu)
- 42 % nuolaida LED šviestuvui „Yeelight YLXD42YL“ (su nuolaidos kuponu)
- 37 % nuolaida LED šviestuvui „Yeelight YLXD41YL“ (su nuolaidos kuponu)
- 33 % nuolaida kišeniniam LED žibintuvėliui „Convoy S2+“
(0) 2020-01-16 13
Dažniausiai Visatoje pasitaikantis elementas gali būti ir pats keisčiausias. Dvi skirtingos mokslininkų grupės teigia šią medžiagą sukūrusios, bet ar kuri nors gali tokius teiginius pagrįst
(13) 2020-01-16 13
Praeitų metų pabaigoje rašėme, kad pasak Jungtinių Valstijų energetikos departamento „Porsche Taycan Turbo“ vienu įkrovimu nuvažiuoja tik 323 km. Tai - labai prastas rodiklis, stipriai nuviliantis tuos, kurie tikėjo gamintojo skelbtais 443 kilometrais. Tačiau dabar pasirodė ir „Taycan Turbo S“ bandymų duomenys - tai yra neefektyviausias elektromobilis rinkoje.
(0) 2020-01-16 -8
Galime drąsiai teigti, kad kone kiekvienas susidūrėme su nemalonia situacija, kai šviečiant žaliam šviesoforo signalui - vos ne ant kojų užvažiuoja koks nors nedėmesingas vairuotojas. Ir tai pats paprasčiausias pavyzdys. Įvairių nemalonių situacijų tikrai yra nutikę mums visiems. Tokiais atvejais sutrinkame ir net nepagalvojame išsitraukti telefoną ir užfiksuoti visą situaciją. O dažniausiai, tai daryti būną tiesiog per vėlu. Štai tokiais atvejais labai pravers mūsų skaitytojo rekomenduojama mini DVR kamera.
(0) 2020-01-16 50
Leonardo da Vinci „Monna Lisa“ arba tiesiog „Gioconda“ - žinomiausias paveikslas pasaulyje, italų renesanso šedevras, nutapytas 1503–1506 metais (gali būti, kad darbas tęsėsi iki 1517-ųjų). Jame vaizduojama kilminga ponia Lisa del Giocondo. Tačiau jūs tai jau žinote - pakalbėkime apie paveikslo būklę.
(0) 2020-01-16 11
Jungtinių Valstijų Karinis jūrų laivynas kritikuojamas iš visų pusių. Vieni mano, kad jis - neproporcingai stiprus, todėl investicijos yra nereikalingos. Kiti teigia, kad laivynas yra apsileidęs. Tik kažin, kurią nuomonę pakeis faktas, kad JAV Laivynas kasmet išleidžia 3 milijardus dolerių vienai labai kasdieniškai problemai spręsti.
(6) 2020-01-16 54
„Tesla“ atnaujino informaciją apie elektrinį sunkvežimį „Tesla Semi“. Aiškėja naujos sunkvežimio bandymo programos detalės, siekis dar labiau pagerinti „Tesla Semi“ ir pakitusi sunkvežimių pasirodymo rinkoje data.
(0) 2020-01-16 6
Lietuvoje net 56 proc. žmonių miršta dėl kraujotakos sistemos ligų, šis skaičius yra pusantro karto didesnis nei Europos Sąjungos vidurkis. Kodėl Lietuvoje nepavyksta suvaldyti širdies ir kraujagyslių ligų epidemijos ir kiek prie to prisideda pacientų savigyda bei paplitę mitai apie kraujotakos sistemos ligoms gydyti skirtus medikamentus.
(1) 2020-01-16 2
Ar svajojate kada nubėgti maratoną? Tai - ypatingas fizinis išbandymas, kuriam kasmet ryžtasi tūkstančiai žmonių. Galbūt į jų gretas prie starto linijos stosite ir jūs, kai sužinosite, kaip tai padeda nubraukti net keturis metus nuo jūsų širdies ir kraujagyslių sistemos amžiaus.