Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2007-10-18 0
Dabartinis technologijų lygis balansuoja ant tos ribos, po kurios prasidės masiniai dirbtinio intelekto kūrimo ir pritaikymo darbai. Taip, jis dar nebus toks, kaip vaizduojamas filmuose, tačiau vis daugiau ir daugiau įtakos mūsų gyvenimus. Vieną tokią sistemą, apsaugančią vairuotojus nuo avarinių situacijų užsimojo sukurti Pentagonas su neįvardintu automobilių gamintojų kompanija. Bet apie viską iš eilės.
(2) 2007-10-18 1
D. Britanijoje keturi žvejai sugebėjo pagauti milžinišką lašišą, kuri gali tapti pačia stambiausia šalyje pagauta lašiša.

"Žuvytės" ilgis siekė 1,4 metrus, o svoris - apie 45 kg. Dėl tokio dydžio žvejai juokaudami lašišą praminė Lokneso pabaisa. Norėdami ją ištempti į krantą žvejai su žuvimi kovėsi apie vieną valandą.
(1) 2007-10-18 0
Pranešama, kad "eBay" gigantui priklausantys "Skype" rengiasi Didžiosios Britanijos rinkai drauge su ryšio operatoriumi "Three" (3) pristatyti mobilųjį telefoną.

"Three" atstovas interviu naujienų agentūrai "Reuters" patvirtino, kad drauge su "Skype" ruošiamasi pristatyti mobilųjį telefoną, kuriame bus gerokai išplėstos bendravimo su "Skype" vartotojais ribos.
(5) 2007-10-18 0
Japonijos mokslininkai toliau stebina savo išradimais aukštųjų technologijų srityje. Keio universiteto mokslininkai tvirtina, jog sukūrė technologiją, leidžiančią žmogui vien tik savo vaizduotės dėka vaikščioti po virtualų žaidimo „Antrasis gyvenimas“ pasaulį. Ir tai ne šiaip žaidimų paįvairinimas, o žmonių reabilitacijai skirta sistema.
(0) 2007-10-18 0
Didėjantis stichinių nelaimių kiekis verčia mokslininkus rimčiau aiškintis šių gamtos jėgų prigimtį ir jų suvaldymo galimybes. Kompanija HR Wallingford iš Oksfordo grafystės suprojektavo cunamio generatorių – sistemą, leisiančią modeliuoti šias pavojingas bangas. Savaime suprantama, modeliavimui bus sukurtos mažesnės bangos, tačiau įvertinus santykinius skirtumus bus galima tyrinėti praktiškai visas pagrindines cunamių charakteristikas.
(1) 2007-10-18 0
Integruotų telekomunikacijų, IT ir TV paslaugų teikėja TEO LT, AB (toliau – TEO) spalio mėnesį baigė diegti Naujosios kartos tinklą, leisiantį vartotojams teikti aukštesnės kokybės paslaugas. Į Naujojo tinklo infrastruktūrą bendrovė iki šių metų galo investuos daugiau kaip 75 mln. litų.
(6) 2007-10-17 1
Osake mieste (Japonija) ant vieno naujo pastato sienų pastatytas pramoginis liftas Yabafo, siūlantis visiems norintiems patirti laisvo kritimo pojūčius iš 74 metrų aukščio. Visai nebloga alternatyva mėgstantiems šokinėti nuo tiltų ar kranų – ir aukštis visai „padorus“ ir labiau civilizuotas adrenalino gavybos metodas.
(3) 2007-10-17 0
Technologijų ir inovacijų kompanija „Siemens“ šių metų spalį mini 160 metų veiklos jubiliejų. Praėjusio amžiaus viduryje Berlyne įkurta nedidelė dirbtuvė tapo 190 šalių veikiančia pasaulio technologijų rinkos lydere, kuriai priklauso per 60 tūkst. išradimų – nuo elektromagnetinio telegrafo iki efektyviausios pasaulyje dujų turbinos ar greitųjų „maglev“ traukinių.
(11) 2007-10-17 2
Šiuo metu para sudaro 24 valandas ir mums atrodo kad visą laiką taip buvo ir taip bus. Tačiau ar iš tiesų taip yra? Pasidomėjus paaiškėjo jog prieš 900 milijonų metų para tetrukdavo vos tik 18 valandų. Sudėtinga matyt, būtų dabar mums nukeliavus į praeitį prisitaikyti. Tuomet gal jau geriau pagalvoti apie ateitį – ten para truks daugiau nei 50 valandų. Tačiau vėlgi ar ne per daug? Jei įdomu kaip gi tai vyksta ir kas visą tą „mistiką“ lemia, galite pasiskaityti ...
(12) 2007-10-17 0
Didžiojoje Britanijoje gyvenantis dvylikametis Tylor Savage neturi galimybės pasiteirauti, kas bus pietums. Tai bus vištiena arba tunas su morkomis ir bulvėmis ir galbūt truputis vynuogių ar obuolys. Tai - vienintelės maisto rūšys, kurioms jis nėra alergiškas. "Man truputį nusibosta vienodas maistas", sako vaikas, tačiau žino, jog suvalgius bet ko kitko, jam stipriai sušlubuos sveikata.
(5) 2007-10-17 0
Japonijoje statybininkai jau kuris laikas naudoja kostiumus su išsipučiančiomis prieš smūgį oro pagalvėmis. JAV šie kostiumai buvo pritaikyti motociklų vairuotojų apsaugai. Gan greitai gauti pirmieji "testų" rezultatai. Baltimorėje gyvenantis Joeseph McPhatter savo motociklo nesuvaldė važiuodamas apie 220km/h greičiu. Pirmiausia jam teko nulėkti nuo motociklo 30 metrų bei patirti visas kitas tokio kritimo pasekmes. Medikai teigia, jog jei motociklininkas nebūtų vilkėjęs "...
(2) 2007-10-17 0
Gali būti, jog tai keisčiausios pasaulyje irklavimo varžybos - irkluotojui plaukti tenka tik ant vieno bambuko stiebo. Šią pramogą sugalvojo Chishui kaimo (Kinija) gyventojai. Jie pasigamina "valtis" iš vietoje augančių bambukų ir rengia lenktynes Pinzhou upėje. Dalyviai gali irkluoti sėdėdami arba stovėdami, o vietoj irklo naudojamas dar vienas plonas šio augalo stiebas.
(1) 2007-10-16 0
Michihiko Shoji iš novatoriško verslo laboratorijos Iokogamo universitete (Venture Business Laboratory) suprojektavo interaktyvų robotą-humanoidą U-Tsu-Shi-O-Mi, skirtą taip vadinamajai virtualiai realybei pagyvinti. Nors konkreti roboto paskirtis dar neaiški, tačiau tikėtina, jog jis bus panaudotas įvairių realaus laiko arkadinių kompiuterinių žaidimų plėtojimui ir tobulinimui.
(9) 2007-10-16 0
Nuomonių apie maitinimo krūtimi teikiamą naudą yra be galo daug. Įvairūs moksliniai tyrimai skelbia, kad kūdikiai, maitinti mamos pienu, užauga judresni, sumanesni, aukštesni, tvirtesni ir sveikesni: rečiau serga ausų infekcijomis, plaučių uždegimu, kūdikių cukralige ar smegenų žievės uždegimu, negu vaikai, maitinti iš buteliuko. Be to, maitinimas krūtimi padeda mamoms užmegzti tvirtą ryšį su naujagimiu ir netgi gali sumažinti kraujo spaudimą. Taip pat maitinimas s...
(0) 2007-10-16 0
Užsienio lietuvių rėmimo centras primena, kad Lietuvos mokslo centrai (aukštosios mokyklos, mokslinių tyrimų institutai ir pan.), Lietuvos įmonių asociacijos bei aukštųjų technologijų įmonės, ketinančios pasinaudoti užsienyje dirbančių tautiečių mokslininkų trumpalaikių vizitų galimybėmis, turėtų suskubti pateikti paraiškas iki š.m. lapkričio 1 d. Galima vizitų trukmė – iki 2008 m. vasario 29 d.