Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2009-01-01 iki 2009-12-31

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(176) 2009-11-20 -9
Nors šiuo metu tam tikrose profesinėse srityse būti homoseksualu yra madinga, tokia seksualinė orientacija netgi atveria karjeros galimybes, seksualinės sveikatos medikai pastebi, kad homoseksualių santykių plitimui tai įtakos neturi. Egzistuoja daugybė tyrimų, įrodančių, kad homoseksualo išauklėti neįmanoma. Tai įgimtas dalykas.
(152) 2009-05-30 0
Šios savaitės pradžioje Šiaurės Korėja įvykdė požeminį branduolinį bandymą, kurio jėga skaičiuojama nuo 10 iki 20 kilotonų. Ekspertų vertinimais, tai galingi sprogimai.
(128) 2009-04-10 0
Šį rudenį Rusijos istorijos mokytojų suvažiavime buvo pristatytas naujo šalies istorijos vadovėlio projektas ir instrukcija – metodinės rekomendacijos mokytojams.
(128) 2009-11-29 18
Šiemet sukako 70 metų, kai Lietuva atgavo savo sostinę Vilnių. Vilniaus atgavimo data siejasi ir su kita, tragiškų įvykių pradžią nužymėjusia data – sovietinių karinių dalinių įsileidimu į Lietuvą. Nesiveldamas į ginčą, reikėjo ar nereikėjo 1939-tųjų spalį pasipriešinti ginklu – nes į šį klausimą aiškaus ir akivaizdaus atsakymo nėra – norėčiau pabandyti panagrinėti, ar galėjo Lietuva pasipriešinti SSSR.
(124) 2009-09-19 8
Mūsų portalo skaitytojas atsiuntė su bendraminčiais paruoštą straipsnį apie ekonominių svyravimų priežastis ir galimus šalinimo būdus. Tekstas labai ilgas, jame persipina kelių žmonių asmeniniai samprotavimai, filmo „Zeitgeist“ motyvai, bei idealios visuomenės paieškos, siūlant idealistines dabarties idėjas. Nors tekstas labiau tinkamas ekonominių sąmokslų teorijų skyreliui, tačiau vis tiek skatina pamąstyti ir pažvelgti į viską iš kitos pusės. Štai todėl mes jo neatsisakėme publikuoti įprastame „Požiūrio ir komentarų“ skyrelyje – galbūt kažką sudomins, kai ką privers giliau pasidomėti ekonomika bei finansais, o galbūt kai kas suras sau naudingos išminties grūdą. Pats tekstas portalo redakcijos taisytas labai minimaliai – apmažinti emocijų veidelių kiekiai, na ir kai kur pataisytos rašybos klaidos.
(109) 2009-01-17 2
Važiuojant nuošalesne vietove į pietus nuo Hanoverio (Vokietija) sunku nepamatyti eksperimentinio komplekso GEO600. Iš išorės jis nėra išvaizdus: lauko kampe stovi kampuoti laikini pastatai, iš kurių išnyra dvi viena į kitą kampu nukreiptos ir gofruota geležimi padengtos ilgos tranšėjos. Tačiau po šiais metalo lakštais paslėptas tūno 600 metrų ilgio gravitacinių bangų detektorius.
(108) 2009-04-25 0
Nepaisydami kitąmet po Ignalinos atominės elektrinės uždarymo Lietuvai gresiančio energetinio bado, šalies gyventojai ir toliau priešinasi alternatyviai energetikai. Iki šiol kovomis su „vėjo malūnais“ garsėjo Kretingos rajonas. Dabar vėjo jėgainių statyboms ėmė priešintis Klaipėdos rajono Biržininkų, Daumantų ir Venckų kaimų gyventojai.
(108) 2009-05-04 0
Vienuolikmečiai Didžiosios Britanijos moksleiviai per privalomas lytinio švietimo pamokas sužinos apie gėjų ir civilines santuokas, o vyresni moksleiviai – apie kontraceptines priemones ir lytiškai plintančias ligas. Pradinukai susipažins su savo kūnu ir išgirs apie draugystes.
(106) 2009-11-18 1
Didesnė, turtingesnė ir daugiau gyventojų turinti Europa patvirtinus Lisabonos sutartį įgijo visas galimybes prabilti vienu balsu ir tapti nauja pasaulio supergalybe. Nors įvykiai daugiau su "geopolitiniu prieskoniu", tačiau svarbūs ne tik pasaulinės įtakos persiskirstymo prasme, bet ir bendruoju pažintiniu aspektu - būtent todėl šio "Lietuvos žinių" straipsnio mes ir nepraleidome pro akis.
(105) 2009-01-19 0
Viename ne ypač patikimame puslapyje buvo pristatytas trumpas testas, kurį atseit atlieka pretenduojantys į Suomijos kariuomenę, - tiek vyrai, tiek moterys. Testas leidžia išsiaiškinti, kokių psichinių problemų jie turi, kad medikai ir kariuomenės vadai žinotų, į ką reikia atkreipti dėmesį. Ar testas tikras ir ar tikrai veiksmingas, mes jokiu būdu netvirtiname ir paliekame kiekvieno iš jūsų asmeniniam vertinimui.
(104) 2009-04-06 0
Besiruošiant rašyti šį straipsnį, į galvą atėjo mintis, kaip greitai bėga laikas. Dar 2007 metų pradžioje, praėjus keliems mėnesiams nuo jo starto, šis projektas tebuvo žinomas 200 skaitytojų, o iš išorės jis buvo panašus neaišku į ką – mėgėjišką, dar studijų laikais gimusią ir visiškai nedetalizuotą idėją. O dabar jau prabėgo daugiau nei du aktyvaus gyvavimo metai – nors daug idėjų taip ir liko idėjomis, tačiau portalas kad ir sunkiai, tačiau išaug...
(102) 2009-07-26 11
Svarstyti, ar kitose Visatos planetose yra gyvybė ir išsivysčiusių civilizacijų, kvaila. Visata neįsivaizduojamai didelė. Tokių galaktikų kaip mūsiškė, kurią pavadinome Paukščių Taku, su joje esančia Saulės sistema - milijonai, ir vis atrandamos naujos. Kyla mintis, nors apie tai nejauku mąstyti, kad galbūt Visata neturi ribų, pradžios ar pabaigos - kaip laikas.
(98) 2009-03-24 0
Didžiosios Britanijos gynybos ministerija išslaptino dar kelis naujus dokumentus, kuriuose yra liudijimų apie nenustatytų skraidančių objektų (NSO) stebėjimą.
(94) 2009-02-11 -5
Vatikanas pareiškė, kad Charleso Darvino evoliucijos teorija neturi būti atmesta, nes ji suderinama su krikščioniškąja pasaulio sukūrimo teorija, rašo „The Telegraph“.
(90) 2009-04-12 5
Vadinamoji Turino drobulė, kai kurių tikinčiųjų laikoma Jėzaus Kristaus įkapėmis, nėra pagaminta XIV amžiuje, kaip nustatė mokslininkai. Vienas iš ją tyrusių ekspertų vadovų tvirtina, kad ji „veikiausiai tikra“ – iš Kristaus laikų.