Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Gediminas Ubartas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Gediminas Ubartas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2012-01-28 0
Vakar buvo paskelbta, jog nuo šiol „Google+“ socialiniu tinklu galės naudotis ir nepilnamečiai. Iki šiol minėtuoju Google kompanijos produktu galėjo naudotis tik vyresni nei 18 metų žmonės, tačiau šis apribojimas sumažintas iki 13 metų.
(0) 2011-11-18 0
„Google“ kompanija toliau sparčiai tobulina savo socialinį tinklą ir ypač didelis dėmesys šiuo metu yra skiriamas į verslą orientuotoms „Google+“ paskyroms. Kompanijos atstovai teigia, jog jau netrukus bus išleistas programavimo priemonių rinkinys (API), kuriuo sukurtomis programomis „Google+“ verslo paskyras galės valdyti išorinės (angl. third-party) programos.
(13) 2011-08-26 0
Planšetinai kompiuteriai tampa vis populiaresni. Kiekvienas gamintojas siekia sukurti kuo geresnį kompiuterį su patraukliu dizainu, dideliu ekranu ir labai gerais techniniais duomenimis. Visai nesenai internete pasklido Filo Polio (Phil Pauley) sukurto planšetinio kompiuterio nuotraukos ir video įrašai.
(4) 2011-08-20 0
Pietų Korėjos interneto portalas „Electronic Times“ praneša, kad naujas „Google“ išmaniojo telefono modelis su naujausia „Android 4.0“ („Ice Cream Sandwich“) operacine sistema pasirodys jau šį spalį.