Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Dainius Tulaba

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Dainius Tulaba

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-08-22 0
Vis nenutyla kalbos apie tai, kad „Oracle“ po to, kai 2010-aisiais įsigijo „Sun Microsystems“, vis kaišioja pagalius į atvirojo kodo „MySQL“ bendruomenės ratus. Tokias išvadas padarė Alex Williams iš portalo „TechCrunch“.
(0) 2012-03-29 0
Netyla šurmulys ir gandai apie artėjančius galimus pasikeitimus paieškos milžinės „Google“ algoritme. Tačiau įdomu ir tai, jog dalis šių gandų sklinda iš pačios kompanijos stovyklos.
(7) 2012-02-22 0
Vibruojantis, žinoma, perkeltine prasme, tačiau Heinrichas Rudolfas Hercas šiemet būtų sulaukęs 155-tos didžiosios vibracijos (žmonių kalba – jam būtų sukakę 155 metai). Šią sukaktį nusprendė paminėti ir "Google".
(2) 2011-10-08 0
Prieš porą dienų pasigirdo keletas pranešimų, kad „Google PageRank“ svetainių svarbos įvertinimo rodiklis jau nebėra viešai prieinamas. Viena versijų – baigiasi išskirtinių patento teisių galiojimo laikas, nes „Google“ išimtinės teisės priklausė tik iki 2011 metų. Kita hipotezė, kad taip „Google“ pažymi vieno iškiliausių XX a. inovatorių – Styvo Džobso (Steve Jobs) mirtį.
(5) 2011-08-26 0
Ko gero dažnas iš mūsų yra siuntęsis reikalingas programas iš download.com svetainės, kartais dar žinomos „C-net“ pavadinimu. Kadaise daugeliui tai buvo interneto Meka beieškant programinės įrangos. Jei tebesinaudojate šia svetaine, galite būti nemaloniai nustebinti – pasirodo, jos savininkai nusprendė pasipelnyti iš vartotojų pasitikėjimo.