Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Inga Labutytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Inga Labutytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(19) 2013-07-25 2
Praėjusiais metais buvo priimtas pataisytas Gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo įstatymas, kuriame daugiausia diskusijų sukėlė punktas, draudžiantis laikyti daugiabučiuose pavojingus šunis ir jų mišrūnus. Kartu patvirtintas ir pavojingų šunų veislių sąrašas, kuriam iki šiol priešinasi įvairių gyvūnų globos organizacijų aktyvistai, kinologai.
(8) 2013-07-09 2
Alvydas Gintaras, kaip ir dauguma miestiečių, rytą pradeda įsijungdamas kompiuterį. Tik jam įdomiausi ne orai, draugų nuotraukos socialiniame tinkle, ar Lietuvos naujienos. Pirmiausia jis prisijungia prie sistemos pažiūrėti, kaip laikosi jo „augintiniai“. „Oho, kiek Murka per šiąnakt nukeliavo! Greituolė... Liuoksius kažko braižosi prie autostrados – nejau sugalvos kirsti? O Pūkis jau para trypčioja vienoje vietoje – ar tik nebus įkliuvęs į kilpą?“, - svarsto Gamtos paveldo fondo ekologas, tyrinėdamas tamsiai mėlynos spalvos linijas, skersai ir išilgai išraižiusias Lietuvos žemėlapį.
(1) 2013-06-04 0
Kas geriau – pliurze virtęs kelias ar kelias, „grįstas“ sraigių kiaukutais? Apie tokią pigią kelių taisymo žaliavą gyventojai turi įvairių nuomonių.
(3) 2013-05-16 1
Šiandien privačių namų savininkai neretai mėgina savo nedideliems poreikiams pakinkyti saulę, vėją ar žemės gelmių energiją. Tačiau Vilniuje kelios dešimtys saulės elementų nusėjo ir daugiabučio stogą. Pasak statytojų, tai – pirmasis daugiabutis su visa saulės elektrine, o ne keliais saulės elementais, gaminančiais energiją laiptinių apšvietimui. Elektrinė tapo netikėta naujiena kai kuriems butų pirkėjams – elementus nuspręsta statyti jau pastačius namą ir išmatavus, jog jis yra A energetinio efektyvumo klasės.
(3) 2013-05-14 1
Agresyvus bebras, ankstų pirmadienio rytą pastebėtas prie Jono Pauliaus II gimnazijos uždarytas sanitarinės tarnybos kačių karantine 14-ai dienų. Gyvūnų globėjų asociacijos darbuotojos Lolitos Grėblikėnės teigimu, žvėrį būtų buvę galima paleisti į kokį nors vandens telkinį netoli Vilniaus, jei jis nebūtų įkandęs katinui ir puolęs žmonių. Dabar bebras įtariamas sergantis pasiutlige.
(0) 2013-05-08 0
Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog ūkininkas Jonas Sidaravičius, 2010 -aisiais pelnęs „Aplinkai draugiškiausio ūkininko“ titulą, augina tik avis. Iš tiesų dideliame Jono sklype kiekvienas kampelis knibžda gyvybės. Kodėl?
(0) 2013-04-26 2
Anykščių medžių lajų tako projektas, nors grįstas gerais norais, tuziną kartų kritikuotas ir keistas. Medžių viršūnių aukštyje nutiestu taku pirmieji lankytojai turėjo pėdinti jau 2013-ųjų pabaigoje, tačiau po pirmojo konkurso sekė antrasis ir trečiasis. Šiandien Anykščių regioninio parko direktorius Kęstutis Šerepka patvirtina – finansavimas gautas ir parkas medžių viršūnėmis nusidrieks. Vaizdais nuo medžių viršūnių galės grožėtis ir neįgalieji.
(0) 2013-04-23 0
Pirma – lokys Kasparas, tuomet – liūtas Simba, dabar – kupranugarė su jaunikliu. Lietuvos zoologijos sodo veterinarams praėjusios savaitės pabaigoje nepavyko išgelbėti mažylį atsivedusios kupranugarės. Atsiradus gimdymo komplikacijoms ji nugaišo, o kartu – ir neseniai atvestas mažylis.
(9) 2013-04-04 1
Tuo metu, kai Aplinkos ministerija pasiraitojusi rankoves puola taisyti kiauriausių Lietuvos daugiabučių, sostinėje, Visorių rajone netoli Verkių regioninio parko išdygo pirmasis Lietuvoje A energinės klasės daugiabutis.
(26) 2013-03-21 0
Žemės dienos proga portalo grynas.lt konferencijoje viešėjo Lietuvos geologijos instituto mokslo darbuotojas, habil. dr. Valentinas Baltrūnas. Kaip ir galima buvo tikėtis, dalis skaitytojų geologo teiravosi apie skalūnų dujų gavybą – vis dar netyla įvairios nuomonės apie tokios veiklos daromą žalą aplinkai.
(6) 2013-03-08 0
Internete sparčiai dalinamasi filmuku, kuriame vaizduojami gerokai „įmitę“ Afrikos gyventojai. Jame atskleidžiama sunki persivalgiusių plėšrūnų kasdienybė.
(5) 2013-02-28 0
Nors esame valstybė, kurioje bent kelis mėnesius laikosi minusinė oro temperatūra, virš šiluminių trasų auganti žolė žaliuoja beveik ištisus metus.
(1) 2013-02-20 1
Gyvūnai nuolat priversti taikytis prie modernėjančio pasaulio. Geniai jau spėjo pagarsėti, kaip paukščiai, kurie pastatų fasaduose nesibodi įsirengti sau namus. Atsikratyti tokio kaimyno tampa nelengva užduotimi.
(3) 2012-11-04 0
Po depozito sistemos įvedimo Estijos gatvėse ir miškuose neliko nė šiukšlelės, o švarių ir perdirbimui tinkamų antrinių žaliavų surenkama gerokai daugiau. Tokiais pasiekimais gyrėsi Estijos Aplinkos ministerijos atstovas Peeteris Eekas „RECO Baltic 21“ konferencijoje.
(0) 2012-09-18 1
Jau ruošiate krepšius grybavimo sezonui? Plati šypsena pargabenus namo glėbį miško gėrybių gali dingi, kai pradėsite juos valyti ir pjaustyti. Grybavimas – savotiška loterija ne tik todėl, kad grybų galite nerasti. Dauguma rastų grybų gali būti visiškai sukirmiję ir netinkami maistui. Kas vagia iš mūsų rudenio gėrybes? Nuo ko priklauso, ar grybai tais metais yra stipriai sukirmiję, ar sveiki?