Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Andrius Vaitkevičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Andrius Vaitkevičius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(14) 2016-12-22 33
Savaip istoriją interpretuojanti ir pateisinimų sovietų režimo nusikaltimams vis ieškanti Rusijos propaganda savo žvilgsnį nukreipė į beveik dešimtmetį vykusį ir daugybės aukų pareikalavusį karą Afganistane ir jau pabandė savaip interpretuoti tai, kas vyko iki šiol karo draskomoje šalyje.
(0) 2016-09-19 9
Kaip atsikratyti seno automobilio? Juk lietuvių lengvųjų automobilių parkas – vienas seniausių ES, tad toks klausimas kyla ne vienam savininkui.
(0) 2015-07-23 40
Nors dar tik pirma valanda dienos, Saško jau buvo švelniai įkaušęs. Sutikau jį besikapstantį savo darže gyvenvietėje, vadinamoje Luhanske, Ukrainos rytuose. Nuo čia iki fronto linijos – vos du kilometrai. Gyvenvietė apsupta karių, jos prieigose įrengti patikros postai, laukai užminuoti, netoliese įrengtos minosvaidžių pozicijos, o kaimelio gatvėse ir kiemuose kartais sprogsta atskrieję sviediniai. Tačiau civiliai iš čia nesitraukia, o stengiasi toliau gyventi savo įprastą gyvenimą.
(0) 2015-01-23 24
Jau labai greitai Vilniuje gali atsirasti Sąjungininkų pajėgų Europoje vyriausiajam vadui tiesiogiai pavaldus štabas, kuriame greta lietuvių įsikurs ir tarptautinių pajėgų kariai. Kodėl NATO štabas yra svarbus Lietuvai? Ką veiks jame tarnaujantys karininkai? Ir kaip į tai gali reaguoti isteriški mūsų kaimynai? Atsakymus į šiuos klausimus lrytas.lt pateikė gynybos apžvalgininkas Aleksandras Matonis ir politologas Laurynas Kasčiūnas.
(2) 2014-10-09 48
„Nieko nėra geriau už tanką, jei norite padaryti įspūdį“, - prieš kelias dienas sakė į Baltijos šalis siunčiamo JAV padalinio „Ironhorse“ viešųjų ryšių karininkas kpt. Johnas Farmeris. Atrodo, kad jis buvo velniškai teisus. Vos už 200 km nuo Rusijos sienos dislokuoti amerikiečių tankai, atrodo, jau gerokai erzina Maskvą, o Baltijos šalių ir Lenkijos gyventojams jie aiškiai rodo, kas yra tikrieji draugai.
(0) 2011-09-02 0
Netoli Šiaulių sudužusį Lietuvos Karinių oro pajėgų lėktuvą pilotavę lakūnai teigia padarę viską, ką galėjo, kad lėktuvas nenukristų ant miesto. Tuo tarpu Lietuvos krašto apsaugos ministrė po susitikimo su pilotais teigia, kad šiuo metu jų didžiausias noras yra vėl sėsti prie lėktuvo šturvalo.