Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Tomas Kavaliauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Tomas Kavaliauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2016-10-19 5
Naują verslo idėją–startuolį, siūlantį keistis nuosavais automobiliais, nutarė paremti Iljos Laurso rizikos kapitalo fondas ir krepšininkas Linas Kleiza.
(16) 2016-01-04 1
Nemažėjant alkoholizmo mastams ir nuo alkoholio apsvaigusių asmenų padaromai žalai, valstybė imasi naujos alkoholizmo prevencijos – bus steigiamas Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.
(19) 2014-06-13 7
Politikai nori šalies bankus ir kredito unijas įpareigoti kartą per metus mokesčių inspekcijai pateikti informaciją apie klientus ir jų finansines operacijas. Tikimasi, kad tai padės kovoti su šešėline ekonomika.
(14) 2014-02-03 3
Nuo liepos Lietuvoje bus draudžiama registruoti transporto priemones, kurios užsienyje pripa­žintos nebe­eksploa­tuo­jamos, po avarijos, ar potvynio.
(0) 2013-02-19 0
Kaimyninėje Lenkijoje net mažuose miesteliuose jau renovuota tiek daugiabučių, kiek visoje Lietuvoje. Kaimynai namų modernizacijai naudoja įvairius finansavimo šaltinius – kaupia, skolinasi arba dalyvauja valstybinėje programoje.
(4) 2011-09-19 0
Ketvirtį trilijono litų – tiek reikėtų pakloti už visą Lietuvos žemę ir nekilnojamąjį turtą (NT). Registrų centras parengė preliminarius masinio nekilnojamojo turto verčių žemėlapius, pagal kuriuos savivaldybės ir gyventojai kitąmet nustatinės savo turto vertę.