Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Gytis Pankūnas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Gytis Pankūnas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2017-07-28 18
Parlamentaras, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) frakcijos narys Zbignevas Jedinskis siūlo išslaptinti asmenų, bendradarbiavusių su buvusios SSRS specialiosiomis tarnybomis, pavardes.
(16) 2016-05-02 32
Įsivaizduokite situaciją, jog Jūsų darbdavio vadovaujama įmonė per mėnesį uždirbo 100 tūkst. eurų pelno. Verslo sėkme pasidžiaugęs vadovas tris ketvirtadalius pelno pasiima sau, o likusią dalį atiduoda Jums ir Jūsų kolegoms, siekdamas paskatinti Jus dirbti dar efektyviau. Ir taip – kiekvieną kartą.
(0) 2013-01-19 0
Ketvirtadienį Seimas pritarė socialdemokratų parengtoms įstatymų pataisoms, kuriomis numatyta, kad savivaldybių institucijos galės nustatyti griežtesnes maksimalias šilumos suvartojimo daugiabučių namų butams ir kitoms patalpoms šildyti normas, negu nustatė Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK). Jeigu pataisas pasirašys prezidentė, savivaldybės įgauna teisę išjudinti arba pradėti tų būstų renovaciją, kuriuose šilumos energijos sunaudojimas yra neefektyviausias, didžiausias.
(30) 2013-01-07 0
Premjeras Algirdas Butkevičius tikino, kad jau surado reikiamus dokumentus, susijusius su konservatorių planuotos statyti Visagino atominės elektrinės (VAE) projektu. Ministro pirmininko teigimu, specialiai darbo grupei išnagrinėjus visą medžiagą, kovo mėnesį turėtų paaiškėti, ar Lietuva statys naują branduolinę jėgainę.
(33) 2011-09-25 0
Kaip teigė energetikos viceministras Arvydas Darulis, Lietuva Europos Sąjungai (ES) įsipareigojo su bendrijos parama iki 2020 m. pasiekti, kad Lietuvoje 23 proc. energijos būtų pagaminta iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Visgi pats ministras pripažįsta, jog tą pasiekti bus sunku, mat Lietuvai reikės didelės finansinės paramos ir teks gerokai pertvarkyti šalies įstatyminę bazę.