Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Dainius Sinkevičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Dainius Sinkevičius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(28) 2016-03-25 16
Komentatorius-rekordininkas. Tokio titulo neabejotinai nusipelnęs kaunietis Arūnas Gaudžiūnas dabar sako daugiau nebekomentuosiantis interneto portaluose straipsnių, kuriuose minima Rusija.
(6) 2016-01-18 25
Per praėjusius savivaldybių tarybų rinkimus su Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) į Kauno miesto tarybą bandęs pakliūti Kauno greitosios pagalbos stoties paramedikas Povilas Kačinskas labai klydo, kai manė, kad pergudraus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LMSU) dėstytojus.
(26) 2015-01-26 40
Jeigu matote, kaip vairuotojas neleistinoje vietoje pastato automobilį ar kitaip pažeidžia Kelių eismo taisykles (KET), galite net nesitraukti fotoaparato ar mobiliojo ryšio telefono – tai ne įrodymas.
(0) 2014-08-20 3
„Duobių miestu“ pramintas Kaunas vėl pateisino savo vardą – teismas paskelbė, kad dėl nesutvarkytų kelių vairuotojams padarytą žalą privalo atlyginti jais nesirūpinanti Kauno miesto savivaldybė.
(0) 2013-11-06 5
Kauno Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Istorijos katedros dėstytojai Linas Saldukas ir Kristina Ūsaitė nuteisti už studento bakalauro darbo plagiavimą.
(19) 2013-07-29 0
Vilniečio Sauliaus Ž. bandymas „sutramdyti“ esą prieš lietuvius priešiškai nusiteikusius lenkus baigėsi baudžiamąją byla – visus be išimties Lietuvos kaimynus socialiniame tinkle „Facebook“ šaudyti pasiūlęs vyras ne tik „užsidirbo“ teistumą, bet ir privalės sumokėti beveik tūkstančio litų baudą.
(13) 2013-04-11 2
Vilniaus universiteto (VU) studentas Justinas V., kuriam dėl akademinių skolų grėsė pašalinimas iš valstybės finansuojamos vietos universitete, savo kompiuteriu sugebėjo prisijungti prie dėstytojų administruojamos informacinės sistemos ir sau bei kitiems studentams pakeisdavo jų įvertinimus.
(59) 2011-09-26 0
Vieno dienraščio internetiniame portale komentarą apie iš darbo Kauno Vytauto Didžiojo universitete atleistą homoseksualų dėstytoją Arnoldą Zdanevičių parašęs 63 metų Šilutės rajono gyventojas Antanas G. užsidirbo teistumą – teismas konstatavo, kad neįgalus vyras viešai ragino smurtauti, fiziškai susidoroti su homoseksualios orientacijos asmenimis.