Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Evelina Povilaitytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Evelina Povilaitytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-02-12 1
Per mėnesį vienas namų ūkis vidutiniškai sunaudoja 138 kWh elektros energijos. Ekspertai sako, kad trečdalį išlaidų galima sutaupyti. Dar daugiau erdvės karpyti išlaidas yra biuruose, mat darbuotojai taupymo klausimais čia itin nesirūpina.
(4) 2013-01-07 0
Nuo kovo gyventojai ir įmonės galės turėti pašto dėžutę, skirtą bendrauti su valstybinėmis institucijomis. Šie laiškai bus lygiaverčiai registruotai pašto korespondencijai.
(2) 2012-10-20 0
Mėgstamame forume diskutuodami apie naudojamus puodus ar pasirinktas žiemines padangas pernelyg neatsipalaiduokite – gali būti, kad kaip tik jums bruka reklamą. O gal ir pats to nesuprasdamas tapote konkretaus prekių ženklo advokatu.
(10) 2012-08-30 0
Įvairios organizacijos ir institucijos bando imtis priemonių kibernetiniams nusikaltimams Nigerijoje užkirsti. Kol kas šioje šalyje legalu virtualiai vogti tapatybes ar naudotis svetimų kreditinių kortelių duomenimis.
(15) 2012-07-28 0
Kasmet stojantiesiems aukštosios mokyklos pasiūlo pluoštą naujų studijų programų. Ir nors teigiama, kad taip siekiama žengti koja kojon su rinkos tendencijomis, specialistai pastebi, jog jaunuoliai vis dar renkasi neperspektyvias specialybes.
(15) 2012-06-20 0
Šįmet Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA teisių turėtojams paskirstė 6 proc. daugiau atlyginimų – iš viso 4,34 mln. litų. Tikimasi, kad kitąmet autorinių teisių savininkai uždirbs dar daugiau – dėl išplėsto tuščių laikmenų sąrašo.
(21) 2012-05-29 -1
Didžiausius atlyginimus šių metų I ketvirtį uždirbo finansų ir draudimo, informacijos bei ryšių ir energetikos sektoriaus darbuotojai. Kitų sektorių vidutiniai mėnesiniai bruto atlyginimai neperkopė 3 tūkst. litų ribos.
(10) 2011-10-02 0
Lietuvoje viešėjęs NASA Ameso tyrimų centro vadovas dr. Simonas Pete’as Worden’as išskirtiniame interviu savaitraščiui „Ekonomika.lt“ tvirtina, kad šiuo metu išgyvename naują kosmoso revoliuciją, mat per keliasdešimt artimiausių metų žmonės galės gyventi kitose planetose.