Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Jolanta Paškevičiūtė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Jolanta Paškevičiūtė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-08-12 57
Bulgarijos archeologai teigia atradę seniausią Europoje aukso dirbinį. Jie sako, kad smulkutis aukso rutuliukas galėjo būti nukaltas pirmajame Europos mieste.
(0) 2016-08-03 24
Jungtinių Valstijų naikintuvai mokosi leistis paprastame Estijos kelyje. Bendros Estijos ir amerikiečių pratybos vyks iki kito pirmadienio.
(0) 2013-06-12 0
Jungtinės Karalystės statistikos biuras paskelbė, kad pastaraisiais metais Britanijoje gerokai sumažėjo atvykusiųjų iš Naujosios Zelandijos ir Australijos. Stiprėjanti Australijos ekonomika, geresnės įsidarbinimo galimybės vienus traukia grįžti namo, kitus sulaiko tėvynėje.
(0) 2013-06-07 0
Didžiausių pasaulio prekybos partnerių – Europos Sąjungos ir Kinijos – muitų karas kelia daug nerimo smulkiesiems gamintojams, kuriems pavyko prasiskverbti į milžinišką Kinijos rinką.
(1) 2013-02-13 2
Medicinos ir odontologijos studijos – daugelio jaunuolių svajonė, bet įstoti gali tik geriausi mokyklų absolventai. Kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje, smarkiai ribojamas priėmimas, tad nepatekusieji bando laimę svetur, nemažai jų – Latvijoje.
(2) 2013-02-06 0
Kažkada Ispanija buvo traukos centras daugeliui Rytų Europos valstybių: šiltas klimatas, geras uždarbis. Nors klimatas neatvėso, tačiau su uždarbiu ir apskritai, darbu, šioje šalyje nieko gero nebevyksta.
(0) 2012-11-19 17
Austrija negali apsispręsti, ką daryti su namu, kuriame trejus vaikystės metus praleido nacistinės Vokietijos fiureris Adolfas Hitleris. Netyla ginčai, ar užversti, ar ne nešlovingą istorijos puslapį.
(2) 2012-09-06 0
Viena Prancūzijos bendrovė nutarė suteikti senovės prabangos moderniai įrangai ir pagal užsakymą gamina kompiuterius iš tokių medžiagų kaip marmuras, lazuritas, oda ar aukso lakštai. Tiesa, tai kainuos 17 tūkstančių eurų, o gal ir dar daugiau.
(0) 2012-08-23 0
Ar galima pereiti Berlyną per 10 minučių? Taip, jeigu eisite per Vokietijos sostinės žemėlapį, kurį miesto centre piešia aštuoni dailininkai ir kuris bus baigtas rugpjūčio pabaigoje.
(2) 2012-07-13 0
Didžiausias Europoje Roterdamo uostas tapo penktadaliu didesnis, o Nyderlandai iš jūros atkovojo dar truputį sausumos. Tam išleista beveik 3 mlrd. eurų, bet tikimasi, kad lėšos, nors negreitai, atsipirks.
(69) 2011-10-11 0
Vos 30 žmonių dalyvauja sekmadienio Mišiose didžiausioje Tartu – antro pagal dydį miesto – liuteronų bažnyčioje. Bet kunigas džiaugiasi – tikinčiųjų šįkart atėjo palyginti daug. Šis pavyzdys atspindi religijos padėtį Estijos visuomenėje. Estai pagal tikinčiųjų skaičių užima vieną paskutinių vietų pasaulyje. Bažnyčios čia tampa daugiausia turistų lankomomis vietomis.