Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Edgaras Apšega

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Edgaras Apšega

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-06-17 0
Jau kuris laikas vienas iš „Google“ vadovų Eric Schmidt kalba apie žmones neturinčius interneto prieigos, kurių yra maždaug du trečdaliai. Projektas „Loon“ yra būtent tam skirtas technologinis sprendimas – duoti interneto ryšio galimybę visiems pasaulio žmonėms.
(0) 2013-01-31 0
Kovo mėnesį vyks „Pwnium“ įsilaužėlių ir saugumo specialistų varžybos, kurioje programišiai galės užsidirbti nemenkas pinigų sumas už rastas įvairių programų saugumo skyles. „Google“ jau trečius metus iš eilės šiame konkurse siūlys nemenkas premijas, tiems, kas ras saugumo spragas jų produkte. Tiesa, šįkart „Google“ vietoj naršyklės „Chrome“, siūlys įsilaužti į operacinę sistemą, taip pat pavadinta „Chrome“. Premija, iš „Google“ pusės, kaip visada įdomi, jeigu ne pinigų kiekiu, tai pi skaičiaus išraiška – $3,14159 mln.
(1) 2012-11-07 0
Spalio 29 dieną, Stokholme, įvyko žurnalistams skirtas renginys – „Consumer Electronics Show Unveiled Stockholm“. Tai pirmasis šios asociacijos renginys skandinavijos regione, bei antrasis visoje Europoje. Žurnalistai, suvažiavę iš Lietuvos, Danijos, Suomijos, Norvegijos bei tos pačios Švedijos, išgirdo apie esamą vartotojiškos elektronikos rinkos situaciją, artėjančias tendencijas ir kas lauks kasmetinėje „CES Las Vegas“ parodoje.
(4) 2012-10-23 0
Ko gero visi, kurie mėgsta giliau techniškai panagrinėti savo išmaniuosius įrenginius (pvz. "nulaužti", gauti root teises, perrašinėti programinę įrangą), žino apie pasaulinio garso xda-developers forumus. Pasirodo, šio portalo kūrėjai nusprendė įkurti virtualų universitetą, kuriame mokys, kaip programinėmis priemonėmis modifikuoti išmaniuosius įrenginius.
(9) 2012-10-23 0
„Google“ stengiasi populiarinti savo „Chromebook“ nešiojamuosius kompiuterius: praėjusią savaitę kartu su pagrindiniu partneriu – kompanija „Samsung“ – pristatė vos 249 dolerius kainuosiantį nešiojamą kompiuterį su „Chrome“ operacine sistema.
(5) 2012-10-08 0
„Samsung“ sukūrė naują „Linux“ failų sistemą pavadinimu „F2FS“. Ši naujiena ko gero yra labiausiai susijusi su „Android“, nes orientuotasi į NAND flash tipo atmintį. Kūrėjai naujovėje labiausiai akcentuoja didesnę greitaveiką ir naudojimo paprastumą.
(0) 2012-09-28 0
Pasak oficialaus „Android“ tinklaraščio, „Google Play“ elektroninėje parduotuvėje esančių programėlių, žaidimų, knygų, filmų bei žurnalų atsisiuntimų skaičius jau perkopė 25 milijardus. Vien skaičiuojant programėles ir žaidimus, jų skaitmeninėje parduotuvėje yra virš 675 tūkstančių. Šia proga „Google“ nori atšvęsti kartu su „Android“ vartotojais ir ateinančias penkias dienas siūlo įvairias akcijas.
(4) 2012-09-28 0
„Nokia“ atskleidė savo naujausius „Lumia“ išmaniuosius telefonus 920 ir 820 šio mėnesio pradžioje. Nors telefonų su „Windows Phone 8“ operacine sistema tiksli pasirodymo prekyboje data dar nežinoma, apie kainas informacijos jau esama.
(9) 2012-09-18 0
Jau kuris laikas internete sklandė gandai apie naująjį „HTC“ kompanijos kuriamą 5 colių ekrano istrižainės telefoną. Buvo žinomos apytikslės specifikacijos ir net nutekėję testų rezultatai.
(19) 2012-06-04 0
Internete jau yra susiformavusi tam tikra tradicija, jog kiekvienas naujas ir ką tik rinkoje pasirodęs nešiojamas asmeninis elektroninis įrenginys yra pirmiausia išbandomas vadinamuoju „kritimo testu“ – tiesiog paleidžiamas iš rankų ant kieto grindinio. Šį kartą tokio likimo sulaukė „Samsung Galaxy S3“.
(39) 2012-05-11 0
Ko gero jau daugelis spėjo išgirsti, bei internete perskaityti apie naujai pristatytą „Samsung Galaxy S3“. Šį naująjį išmanųjį telefoną-flagmaną jau aprašė daugelis portalų. Bet visgi, tie, kurie neturėjo galimybės gyvai peržvelgti pristatymo, siūlome skaitytojams galimybę pamatyti „Samsung Unpacked 2012“ pristatymo vaizdo įrašą.
(0) 2012-05-11 0
Nors DDR4 operatyviosios atminties moduliai dar nesulaukė oficialių specifikacijų, „Micron“ jau suskubo juos gaminti ir tikisi šioje rinkoje ankščiau už visus išsiveržti į priekį.
(0) 2012-05-10 0
„Powermat“ susivienijo su „Qualcomm“ ir „Samsung“ tam, kad įkurtų „Alliance for Wireless Power“ (aljansas bevielei energijai), trumpiau vadinamu „A4WP“.
(4) 2012-05-09 0
„Sony Mobile Japan“ nesenai atskleidė naująjį flagmaną su Android operacine sistema „Xperia GX“ ir vidutinės klasės išmanųjį telefoną – „Xperia SX“. „Xperia GX“ ir „Xperia SX“ bus pirmieji „Sony“ telefonai Japonijoje su LTE ryšio galimybe.
(7) 2012-05-05 0
Užvakar įvyko ilgai lauktas „Samsung“ naujojo telefono flagmano „Galaxy S3“ pristatymas. Vasarį pristatytas, o balandį išleistas buvo ir „HTC“ kompanijos „One“ išmaniųjų telefonų serijos flagmanas – „One X“. Kaip ir jau būtų galima teigti, kas šiais metais iš "Android" išmaniųjų telefonų šie modeliai bus parduodami geriausiai. O kokį gi atsaką jiems ruošia konkurentai?