Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Rolandas Barysas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Rolandas Barysas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2012-02-29 0
Pietų Korėjos kompanija „Samsung“ jau anksčiau buvo pranešusi, kad naujasis kuriamas telefonas „Galaxy S III“ nebus pristatytas „Mobile World Congress 2012“ parodoje. Nors Barselonoje vykstančiame renginyje jis išties ir nebuvo pristatytas, internete pasklido „nutekintos“ išmaniojo telefono specifikacijos.
(0) 2012-02-21 0
Paieškos gigantė „Google“ bei kelios reklamos kompanijos buvo apkaltintos dėl neteisėto privatumo nustatymų apėjimo „Safari“ naršyklėje. Milijonuose „iPhone“ išmaniųjų telefonų priverstinai įdiegtas kodas suteikia galimybę „Google“ stebėti vartotojų veiklą.
(0) 2012-02-15 0
Vienas didžiausių failų apsikeitimo portalų „The Pirate Bay“ nebesaugos didžiosios dalies „torrent“ failų savo puslapyje. Tokį sprendimą planuojama įvykdyti vasario 29 dieną.
(4) 2011-12-20 0
Du didžiausi standžiųjų diskų gamintojai „Seagate“ ir „Western Digital“ sutrumpins savo produktų garantijų laikotarpius. Laikotarpiai bus sumažinti kai kuriems produktams net nuo penkerių iki vos vienerių metų. Tokiu sprendimu jie stengsis sutaupyti pinigų gamybos pajėgumams atgauti ir daugiau investuoti į produktų tobulinimą.
(16) 2011-12-16 0
„Windows“ operacinės sistemos kūrėja „Microsoft“ savo oficialiame tinklaraštyje pranešė, kad atnaujins visas naršyklės „Internet Explorer“ (IE) versijas, įskaitant ir tas, kurios veikia „Windows XP“ terpėje.
(6) 2011-11-25 0
Paieškos gigantė „Google“ tęsia kovą su nelegalų turinį platinančiomis svetainėmis. Į šios kompanijos juodąjį sąrašą pateko tokie puslapiai kaip „ThePirateBay“, „isoHunt“ ir „4Shared“. Tiesa, tai dar nereiškia, kad šie portalai apskritai bus nematomi paieškos rezultatuose.