Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Eugenijus Ušpuras

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Eugenijus Ušpuras

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(15) 2016-01-13 22
2015 me­tų gruo­džio mė­ne­sį Pa­ry­žiu­je vy­ku­sių tarp­tau­ti­nių de­ry­bų me­tu bu­vo pa­reng­tas pa­sau­li­nis su­si­ta­ri­mas iki 2100 me­tų ap­ri­bo­ti bend­ros vi­du­ti­nės pa­sau­lio temp­er­at­ūr­os ki­li­mą iki ma­žiau ne­gu 2°C, pa­ly­gi­nus su prieš­ind­ustr­in­­­i­u lai­ko­tar­piu. Ne­ma­žai tarp­tau­ti­nių or­ga­ni­za­ci­jų tei­gia, kad kli­ma­to kai­tos švel­ni­ni­mo kon­teks­te bran­duo­li­nė en­erg­et­ika tu­rė­tų bū­ti pri­pa­žįs­ta­mas kaip tva­rus ener­gi­jos šal­ti­nis ir ver­ti­na­mas ly­gio­mis tei­sė­mis su ki­tais ma­žus šil­t­na­mio efek­tą su­ke­lian­čių du­jų kie­kius ge­ne­ruo­jan­čiais ener­gi­jos ga­my­bos bū­dais.
(3) 2012-06-11 0
Klausantis kaip energetikų forume „Atomekspo” Rusijos valstybinės korporacijos „Rosatom” programų direktorius Sergejaus Bojarkino negailėjo pagyrų Baltarusijoje ir Rusijoje ruošiamiems statyti rusiškiems branduoliniams reaktoriams ir kritikos Visagino AE projektui, susidaro įspūdis, kad tai nieko bendro neturi su rimtomis kalbomis apie branduolines technologijas. Greičiau – bandymas menkinant konkurentus išgirti savo technologiją.
(11) 2011-12-06 0
Iš devynių Baltijos jūros regiono valstybių branduolinės energetikos projektus dėl įvairių geopolitinių bei ekonominių priežasčių tęsia septynios šalys, tarp jų ir Lietuva su regioniniais partneriais. Taigi mūsų regionas išliks naujos kartos branduolinės energetikos vystymo erdvė. Todėl itin svarbu, kad branduolinę energetiką vystančios šalys ne tik deklaruotų, bet iš tikrųjų užtikrintų savo branduolinės energetikos saugumą.