Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Linas Mitaitis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Linas Mitaitis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2013-02-11 1
„Google“ nebėra lankomiausia svetainė pasaulyje. Populiariausia paieškos sistema užima antrąją vietą. Tad, kas pirmoji? Užuomina: svetainės savininkė – JAV bendrovė. Beje, spėkite, kiek vietų TOP 20 užima svetainės iš Kinijos?
(18) 2013-01-17 2
Kai internetas tebuvo tekstas, nuorodos ir lentelės, „Adobe Flash” įnešė animacijų, interaktyvių žaidimų bei širdžiai mielų vaizdelių. Tačiau tvirta „Apple” pozicija neįtraukti „Flash” į savo įrenginius buvo novatoriškos technologijos pabaigos pradžia. Ir žinote ką? Mums, interneto vartotojams, bus gerai ir be flash’o…
(2) 2012-09-29 0
„Kapitalizmo sąlygomis techninė pažanga – privatus firmų reikalas. Firmos gerovė, pats jos egzistavimas daug priklauso nuo to, ar ji sugebės nuslėpti nuo konkurentų, kokią techniką ketina sukurti ateityje“ – I. Artobolevskis, iš knygos „Susipažinkime – robotai“, 1977 m. Paklausite manęs – kam cituoju 35-erių metų senumo knygos žodžius, kuriuose apie techniką niekas nieko nenutuokė?
(19) 2012-07-02 1
Pirmasis „iPhone“ rinkoje pasirodė prieš penketą metų – 2007-ųjų birželio 29 dieną. Naujasis „Apple“ įrenginys iš karto sužavėjo daugelį vartotojų, tačiau būta ir skeptikų: telefonas kainavo 600 dolerių, jokios klaviatūros, ribotos el. pašto galimybės, jokio „copy-paste“.
(27) 2012-05-13 -2
Septyni milijardai JAV dolerių. Tokią pinigų sumą „Apple“ kasmet moka „Samsung Electronics“ už jai tiekiamus mobilaus telefono ir planšetės komponentus. Nepaisant tokio finansiškai įspūdingo bendradarbiavimo, „Apple“ padavė „Samsung“ į teismą už patentų pažeidimus. Ir tai buvo tik pradžia.
(7) 2012-04-23 0
Nuotraukų dalijimosi programėlės „Instagram“ sėkmės istorija aprašoma viso pasaulio žiniasklaidoje, o jos įkūrėjas Kevinas Systromas laikomas vienu aktyviausių entreprenerių Silicio slėnyje. Nuo ko gi prasidėjo šio žmogaus ir bendraminčių sumanymas?
(0) 2012-03-07 0
Žiniatinklio rinka darosi vis įdomesnė. Per ateinančius keletą metų technologijos patobulins mūsų kasdienį gyvenime taip, kaip negalėjome įsivaizduoti. Norėdami sužinoti kur link keliaujame, būtina žinoti kur jau buvome, o dar svarbiau, kokia varomoji jėga mus „stūmė“ pereiti nuo vienos fazės prie kitos.
(21) 2012-01-04 1
Socialinis tinklas „Facebook“ 2004-iais buvo „pagimdytas“ su gražiu ketinimu – sujungti jus su draugais. Praėjus septyneriems metams šis socialinis eksperimentas tapo didžiule komunikacijos platforma, kurioje savo noru sutiko dalyvauti per 800 mln. vartotojų iš viso pasaulio. Tačiau gyvenimas „feisbuke“ turi ir tamsiąją pusę.