Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Marius Kuitniauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Marius Kuitniauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2014-05-13 44
Tai ne sensacija. „Google“ jau nebėra „debesies“ sprendimų bendrovė, nors pelną jai atneša būtent ši sritis. Taip, ji uždirba iš tekstinės reklamos pardavimų, kurie rodomi populiariausioje pasaulyje paieškoje, el. pašto tarnyboje ir programėlių verslui, tačiau tai, kur ji leidžia pinigus privers rimtai susimąstyti.
(16) 2013-10-03 3
Lietuvoje jau galima išleisti sukauptą Bitcoin (BTC) valiutą ir atsiskaityti už realias paslaugas. Vilniuje Bitcoinais galima atsiskaityti už taksi. Tai vienas iš pirmųjų realių BTC panaudojimo atvejų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.
(0) 2013-03-25 0
Debesys – permainingas meteorologinis reiškinys. Jie sukasi, lekia, formuojasi, sklaidosi, išnyksta, susiduria vienas su kitu ir trankosi žaibais. Juos galima nuolat stebėti, nes antro tokio pat debesies – nepamatysi.
(1) 2013-03-01 0
Vasaris – puikus mėnuo produktų vystymui. Ne pirkimui, ne pardavimui, o vystymui, tobulinimui ir pakartotinam tikrinimui. Apie ką pastarosiomis savaitėmis praneša užsienio žiniasklaida? Kaip visada – apie didžiuosius ir galinguosius...
(0) 2012-11-28 8
Tekstas internete be iliustracijos yra itin sunkiai skaitomas. Galbūt todėl tapo įprasta bet kurį straipsnį paįvairinti originalia nuotrauka. Vogti iš interneto negalima, tad reikia sukti galvas, kaip tam tikras iliustracijas pasigaminti patiems.
(0) 2012-11-20 20
Po audrų Jungtinėse Amerikos Valstijose "debesų" kompiuterijos populiarumas staiga išaugo. Ypač tai patyrė bendrovės, kurios bendradarbiavo su didelėmis internetinėmis duomenų talpyklų kompanijomis, turinčiomis duomenų centrus ne tik Rytų, bet ir Vakarų pakrantėje. Pasižiūrėkime, kas naujo šioje rinkoje nutiko per pastarąsias pora savaičių.
(23) 2012-10-01 0
Prieš rinkimus vis dažniau ir dažniau girdime kalbas apie e-balsavimą – specialią balsavimo sistemą, kuri leistų priimti ir apdoroti piliečių balsus internetu, o ne skaičiuojant popierinius biuletenius. Tokią sistemą pirmieji pasaulyje išbandė mūsų kaimynai estai dar 2009 metais ir parodė pasauliui, kad e-balsavimas yra įmanomas.
(0) 2012-09-17 -2
„Debesies“ technologijos asocijuojamos dažniausiai su itin sudėtingais verslo procesais, milžiniškais duomenų kiekiais, grafikais, didžiuliais serveriais ir superkompiuteriais. Taip yra tik iš dalies, nes „debesies“ technologija gali būti panaudojama labai plačiai.
(0) 2012-07-30 0
Lobizmas Lietuvoje suvokiamas gana prieštaringai. Kol kas lietuviai žinojo tik vieną kitą rimtą lobistą, kurie remdavo ne vieną partiją tam, kad vėliau galėtų oficialiai įtakoti savo verslams palankių įstatymų priėmimą. Tuo tarpu Jungtinėse Valstijose lobizmas yra palyginti normalus reiškinys.
(0) 2012-07-10 1
Po atostogų mūsų kompiuteriai pasipildo keliais šimtais ar net tūkstančiais naujų nuotraukų. Jau rašėme apie kelis įrankius „debesyse“, kurie suteikia galimybes iš karto susidėti nuotraukas („Skydrive“, „Google Drive“, „Box“, „Dropbox“ ir t.t.), kad „neperplėštų“ standžiųjų diskų. Kita problema – kaip draugams parodyti ne visas nuotraukas, o tik įspūdingiausias arba sugrupuotas pagal tam tikras temas?
(3) 2012-06-29 0
Ar galima susikurti savo įmonės tinklalapį, neturint dizainerio ir programuotojo? Tikrai galima. Aišku, jis nebus labai profesionalus, tačiau šiek tiek pasistengus galima prisistatyti internete gana padoriai. Sugaišti tinklalapio sukūrimui reikės apie valandą – tiek laiko užtrunka tinkamo dizaino pasirinkimas ir reikalingų tekstų parengimas bei jų patalpinimas.
(2) 2012-01-10 0
Debesies technologijos jau seniai yra šalia mūsų, tačiau versle jos vis dar retai naudojamos. Kalba eina apie SaaS - nemokamą naudojimąsi programine įranga „debesyje“ bet kuriuo kompiuteriu, prijungtu prie interneto.