Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Guoda Azguridienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Guoda Azguridienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(44) 2012-08-15 0
Ar mėgstate skaityti straipsnius apie pasaulio pabaigą? (Beje, šis straipsnis nėra apie tai). Dėl klimato atšilimo arba atšalimo, potvynių, taifūnų, žemės drebėjimų, erkių ir skėrių antplūdžio, maisto ir vandens trūkumo. Aš tai nemėgstu. Nes baimė blokuoja protą. Tačiau, ar pastebėjote, kad tokių straipsnių, kaip ir priežasčių pasaulio pabaigai, vis daugėja? Ar nekyla įtarimas, kad tam yra realios priežastys? Tai yra, kad iš tikrųjų visa tai vyksta?
(14) 2012-01-10 1
Mums patinka, kai galime rinktis – tai viena iš svarbesnių laisvės apraiškų. Ne tik mintis, veiksmus, bet ir daiktus. Bet netgi juos pasirinkti nėra lengva. Juk tiek kriterijų – geresnis, bet brangesnis; skanesnis, bet mažesnis; įtartinos sudėties, bet pigesnis ir t. t.. Kai pajamos neauga kaip norėtume, o kitiems ir sumažėja, pasirinkti, ką pirkti tampa dar sunkiau. Neretas nusprendžia rinktis pagal vieną – kainos – kriterijų.